Pozegnalna Kompilacja - Not only excellent footballer....

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 10:44

Not only excellent footballer

Obrazek

Autor: bukol87

Specjalne podziekowania dla Adiego666666

Czas trwania: 10:20

Muzyka:

H.Zimmer Soundtrack do filmu Krol Artur "All of them"
Coldplay "The Scientist"
Soundtrack z filmu "Piraci z Karaibow" "Jack Sparrow"
The All American Rejects "Dance Inside"
Hymn Republiki Czeskiej
Soundtrack Requiem for a dream "Summer Overture"
U2 "With or without you"
Dj mTp "Remember the name"(remix)

Rozmiar
:36.3MB
Wszystkie zawarte w tym filmie cytaty sa oryginalne i pochodza z oficjalnej i nieoficjalnych stron pilkarza

Chcialbym rowniez podziekowac wszystkim polskim fanom Lazio za pomoc w poszukiwaniu materialow video.


SCIAGNIJ
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2006, 13:42 przez Bukol87, łącznie zmieniany 12 razy.


LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 10:55

Ju zasysam :smile: .Dość spory ten plik... :think: ale nie ma sie czemu dziwić, znając skromne zasoby Adiego666666 :prochno:

Zaraz dokonam vizualizacji...i oceny tej galicyjskiej kompilacji :wink:



:bravo: :bravo: :bravo: Kapitalna kompilacja, az sie łza w oku kręci.Fantastycznie ukazane momenty chwały współgrajace z bólem.Szczególnie podobał mi sie ten ostatni motyw - z rodziną, genialnie dobrałes do niego muzyke...po prostu chyle czoła.


Obrazek
Alexander De Large 655321
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 11:57

mathis pisze: :bravo: :bravo: :bravo: Kapitalna kompilacja, az sie łza w oku kręci.Fantastycznie ukazane momenty chwały współgrajace z bólem.Szczególnie podobał mi sie ten ostatni motyw - z rodziną, genialnie dobrałes do niego muzyke...po prostu chyle czoła.
to fajnie ze galicyjskie dzielo Ci sie podoba:d
steru pisze:Powiem tak : kompilacja i dobra i słaba. Tylko proszę nie unoś się i spokojnie wysłuchaj mojej argumentacji :wink:
Po to jest forum zeby dzielic sie swoimi opiniami i krytykowac:) Raczej nie skorzystam z Twoich porad bo tak jak napsialem to moja pozegnalna kompilacja. Nie mniej jednak dziekuje za slowa krytyczne jak i te pochwalne. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2006, 12:55 przez Bukol87, łącznie zmieniany 1 raz.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 12:06

Ładnie,pieknie poprostu xD.Szkoda mi wtedy mojego idola jak dostał zołtą kartke i nie mogl wystapic w finale :płaczę:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 12:43

Powiem tak : kompilacja i dobra i słaba. Tylko proszę nie unoś się i spokojnie wysłuchaj mojej argumentacji :wink:

Na plus :
- świetna koncepcja pracy. Te wszystkie cytaty, etapy życia, wzloty i upadki okraszone inną muzyką. Poprostu bomba
- duża ilość materiałów ( są takie, których nigdy nie widziałem i zapewne nie tylko ja )
- dobór muzyki (mimo iż Requiem for a dream pojawia się ostatnio w każdych smutnych momentach różnych kompilacji i trochę mi się przejadł)

No i na minus:
- przejścia pomiędzy poszczególnymi etapami. Czarne tło i 2-3 sekundy kiedy nic się nie dzieje. Przy pierwszym przejściu pomyślałem, że mi się poprostu komp zawiesił :wink:
- wydaje mi się, że muzyka również mogłaby lepiej przechodzić z jednego utworu do drugiego
- mało materiałów z reprezentacji Czech. Skoro już ten etap życia poruszyłeś to powinno ich być więcej

Ogólnie jest to tylko moja opinia. Możesz z niej coś wynieść jeśli uznasz, że będzie to pożyteczne. Życzę dalszej udanej pracy i kontynuacji tak ciekawych koncepcji :P
Pozdrawiam


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 13:10

Praca mi się podobała, oddawała w pełni całą karierę Nedveda, nie tylko sportową, ale i osobistą. Ktoś wrażliwy mógłby się wzruszyć :wink: Szkoda, że pod względem technicznym nie jest już tak dobrze, jak już ktoś wyżej zauważył. Mnie to jednak zbytnio nie przeszkadza. Dobrych kompilacji o Nedvedzie i tak jest bardzo mało, więc cieszę się z każdej takiej, co wybija się ponad przeciętność. A ta wg mnie taka jest :wink:

Szkoda tylko, że wszystko to wygląda tak, jakby było już pewne, że Pavel zakończy karierę, albo przynajmniej od Nas odejdzie :doh:


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 15:18

mathis pisze:Dość spory ten plik... :think: ale nie ma sie czemu dziwić, znając skromne zasoby Adiego666666 :prochno:
Co racja to racja :smile:

Jeśli chodzi o kompilke to najlepsza jaką do tej pory widziałem o Nedvedzie, bardzo podobała mi się chronologia w filmie oraz orginalne komentarze u góry filmu :ok: natomiast raziły przejścia pomiędzy etapami w filmie (2-3 sekundowy przestój z czarnym ekranem) a pozatym wszystko było :ok:

Pozdro dla prawdziwych Juventinich z Jasła bukola87 & mathisa 8)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 16:48

Przedstawię teraz moją skromną ocenę.

Po oglądnięciu tego filmiku nie mogłem wyjść z podziwu. Nie będe tej kompilacji rozkładać na czynniki pierwsze bo takiego typu filmików poprostu tak nie wypada oceniać. Przedstawiłeś każdy aspekt jego piłkarskiego życia tak, że aż coś się w duszy łamie. Na kilometr jest czuć że kompilacja ma duszę. Ogrom materiałów (zapewne część od Adiego666666) przedstawiony w taki sposób, te cytaty itp. Wszystko sprawia, że aż chce się patrzeć. Kompilacja mi się bardzo podobała i co mogę dalej pisać. Powodzenia.

Ocena 6/6
bukol87 pisze: Twoich porad bo tak jak napsialem to moja pozegnalna kompilacja.
Czy ja dobrze przeczytałem. "moja pożegnalna kompilacja" oznacza ze to twoje ostatnia praca?? Jeżeli dobrze przeczytałem, to zaklinam cię przed kończeniem tego typu działalności, bo widze że się rozwijasz w tej branży.


VIT

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 26
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 17:25

Super opowieść o życiu Nedveda, gdyby była jeszcze dłuższa to można by ją nazwac filmem fabylarnym. :D Fajnie dobrana muza i ciekawie wstawione efekty (już wiem czego mi zabrakło). Szkoda tylko że to już twoja ostatnia kompilacja.


benkas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 106
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 17:49

Cóż mogę powiedzieć, najlepsza komilacja o Pavelku jaką widziałem....

Gratulacje !!!!!!


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 18:41

railis pisze:
Czy ja dobrze przeczytałem. "moja pożegnalna kompilacja" oznacza ze to twoje ostatnia praca?? Jeżeli dobrze przeczytałem, to zaklinam cię przed kończeniem tego typu działalności, bo widze że się rozwijasz w tej branży.
Niestety chyba ostatnia:( Dlatego chcialem sie godnie pozegnac i przyznam ze wlozylem w ta kompilacje multum pracy. Coz... koniec mojej "kariery" jest zaakcentowane w ostatnich 15s mojego filmiku:)
wloski pisze:Jednak ta praca nie była, taka prosta, gdyż robić coś o obrońcy jest bardzo trudne. Moim skromnym zdaniem jednak spisałem się na medal, ale tutaj było podstawą, że prace nie robiłem 4 dni... tylko 1,5 miesiąca. Nie lubię jak ktoś robi coś na siłę. Robisz podobnie do Narosa. Szybko, szybko i oddajesz te prace niedokończone, nieprzemyślane do końca.

Wiesz weź Sobie kiedyś te słowa do serca, jeśli zamierzasz dalej pracować w multimediach, bo jeśli nie to lepiej zakończ karierę. Prace masz robić jedną, ale porządną, anie tysiąc słabych.

Robienie filmów o takich zawodnikach jak Zambrotta czy innych Juventinach, to nic innego jak poświecenie się tej pracy i uszlachetnienie zawodnika poprzez nią.
A to jest powod tego ze chcialem zrobic jak najlepsza kompilacje. Moze dzielo o Nedvedzie nie obfituje w super efekty video ale tak jak mowil wloski zrobilem to tylko w holdzie dla Pavla Nedveda uzywajac takich efektow jakie umie. Odchodze z branzy(tylko prosze mnie nie nazywac tchorzem) ale dlatego ze ten film to apogeum moich mozliwosci(moze nie technicznych ale z innego punktu widzenia) gdyz wiem ze juz w zadna prace nie wloze tyle serca i duszy bo po prostu w zyciu Pavel jest dla mnie wielkim wzorem i szanuje go bardziej niz jakiegokolwiek pilkarza.Musze sie wiec zastanowic nad tym czy warto jest "odcinac dalej kupony" tworzac suche dziela. Moze jak zmienie zdanie to zdecyduje sie na dalsza prace. Wiem ze nie jestem az tak dobry jak wspomniany przeze mnie Mateusszek badz Railis wiec raczej nikt nie bedzie za mna plakal chociaz moze ktos pokusi sie o to by jak mowi koniec mojej kompilacji "Remember the name":) Prosze nie traktowac tej wypowiedzi jako jakis tani "smierdzacy telenowelą" tekst.
railis pisze:Skomentuje twoją odpowiedź. (w następnym poście żebyś zauważył [inni nabijają, to co?? ja nie moge?? ] :-D

Jesteś jedną z nielicznych osób na tym forum, która potrafi skleic coś pożądnego. W twoich pracach widać wyraźny progres. Każda twoja kompilacja jest o wiele lepsza od poprzedniej.

Wspominałeś coś, że osiągnąłeś apogeum swoich umiejętności. Nigdy nie słyszałem większej bzdury. Umiejętności wzrastają zawsze jak coś robisz w danej dziedzinie. To jest dopiero twoja 4 kompilacja a ty mówisz juz o zakończeniu. Tak naprawdę to dobrze nie zacząłeś. Przed tobą jeszcze wiele dobrych kompilacji i potwierdzasz to wydawaniem kolejnych.

Ja nie jestem specjalnie wyszukanym kompilatorem, ale mam nadzieję że moje umiejętności będą wzrastać i w końcu będę równie dobry jak chociażby Mateusszek, czy chłopaki z football-video. To jest (wg mnie) do osiągnięcia, ale nie trzeba się zatrzymywać na samym starcie.

Przemyśl to co ci powiedziałem. Teraz widzę że jesteś jednym z nielicznych, podnoszących poziom tego forum. I przynajmniej ja cię widze w przyszłej czołówce.
Dzieki za te slowa. Napewno przemysle moja rezygnacje jednak na dzien dzisiejszy postanawiam sie wycofac. Kto wie co mi strzeli do glowy wiec pozostawiam sobie furtke otwarta:)
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2006, 20:05 przez Bukol87, łącznie zmieniany 1 raz.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 19:06

Jesli chodzi o ocene tej komlikacji to jest to jedna a jesli nie najlepsza komplikacja o Pavle Nedvedzie jakie kolwiek widziałam jesli chodzi o moja ocene to na 10 przyznała bym 9 :-D

A mogłby ktos zapodac skad pobraxc ta nutke z tego filmiku z filmu Piraci z Karaibów?? bede bardzo wdzieczna


Obrazek
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 20:02

Skomentuje twoją odpowiedź. (w następnym poście żebyś zauważył [inni nabijają, to co?? ja nie moge?? ] :-D

Jesteś jedną z nielicznych osób na tym forum, która potrafi skleic coś pożądnego. W twoich pracach widać wyraźny progres. Każda twoja kompilacja jest o wiele lepsza od poprzedniej.

Wspominałeś coś, że osiągnąłeś apogeum swoich umiejętności. Nigdy nie słyszałem większej bzdury. Umiejętności wzrastają zawsze jak coś robisz w danej dziedzinie. To jest dopiero twoja 4 kompilacja a ty mówisz juz o zakończeniu. Tak naprawdę to dobrze nie zacząłeś. Przed tobą jeszcze wiele dobrych kompilacji i potwierdzasz to wydawaniem kolejnych.

Ja nie jestem specjalnie wyszukanym kompilatorem, ale mam nadzieję że moje umiejętności będą wzrastać i w końcu będę równie dobry jak chociażby Mateusszek, czy chłopaki z football-video. To jest (wg mnie) do osiągnięcia, ale nie trzeba się zatrzymywać na samym starcie.

Przemyśl to co ci powiedziałem. Teraz widzę że jesteś jednym z nielicznych, podnoszących poziom tego forum. I przynajmniej ja cię widze w przyszłej czołówce.

EDIT
bukol87 pisze:Naprawde milo slyszec takie slowa mocno sie nad tymn wszystkim zastanowie ale nie wiem czy bede w stanie pogodzic prace w redakcji juventusturyn.com i prace nad kompilacjami zobacze.
A czy jedno wyklucza drugie??
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2006, 17:00 przez Railis, łącznie zmieniany 1 raz.


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2006, 12:34

Brawa Oklaski Respect. Kompilka od razu za kompilacją raillis'a. Powaliła mnie no może nie aż tak jak raillis'a bo tamta mnie wprost wzruszyła ale teraz też poczułem poruszenie. Perfekcyjne dobranie chronologiczne. Dobre i złe momenty. Cytaty. Rodzina. Nic dodać nic ująć. Bukol zastanów się nad kończeniem kariery kompilatora. Bo po tym co widze rodzi się to u Ciebie co u najlepszych kompilatorów a więc musisz to rozwijać (ja na miejscu raillis'a już bym się obawiał) poprostu widać w Tobie talent. Kompilka zawodowa. Nie przeżyje :PP

6/6


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2006, 16:58

Naprawde milo slyszec takie slowa mocno sie nad tymn wszystkim zastanowie ale nie wiem czy bede w stanie pogodzic prace w redakcji juventusturyn.com i prace nad kompilacjami zobacze.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
ODPOWIEDZ