frotka na ręke nike - juventus

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 17:57

siema. chcialem sie dowiedziec co myslicie o frotce juve firmy nike ktora umieszczam nizej poniewaz planuje zakup takiej. jesli ktos juz ma to prosze o podzielenie sie spostrzezeniami a innych tez prosze o wypowiadanie sie w tym temacie

a oto ta frotka:

Obrazek


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:09

Frocia calkiem calkiem... dobra bo ma wyszywane emblematy... ale nie wiem czemu bardziej widzial by mi sie kolor bialy. Lecz kolory flagi wloskiej by wtedy sie za bardzo zlewaly z tlem. Zalezy ile ona kosztuje, ale jak jest po przystepnej cenie to kupuj :-D Lecz raczej watpie czy bedzie tania bo bys sie nie pytal tylko od razu kupowal :prochno: PzDr ! :)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, 18:10 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:09

Według mnie bardzo fajna ten herb na środku a na drógiej stronie znaczek Nike. Dal mnie bradzo fajna. :ok:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:18

[RA]MACIUS pisze:Frocia calkiem calkiem... dobra bo ma wyszywane emblematy... ale nie wiem czemu bardziej widzial by mi sie kolor bialy. Lecz kolory flagi wloskiej by wtedy sie za bardzo zlewaly z tlem. Zalezy ile ona kosztuje, ale jak jest po przystepnej cenie to kupuj :-D Lecz raczej watpie czy bedzie tania bo bys sie nie pytal tylko od razu kupowal :prochno: PzDr ! :)
nie no czarna jest dobra, tak jak mowisz biala zlewala by sie z flaga ale tez bardziej by sie brudziła. a co do ceny to piszcie tez ile tak na oko ona jest warta.

a oto w iss ta frota:

http://www.iss.punkt.pl/zobacz.php?kod=WJUVE01


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:21

No bardzo fajna rzecz.Dobrze dobrane kolory, i herb Juve na środku. A do tego widnieją również barwy Włoch, co bardzo, ale to bardzo mnie się podoba. Myślę że kolor czarny jest najbardziej odpowiedni do tego typu rzeczy. Biały raczej nie wkomponowywał by się w barwy Italii.
Wielkośc herbu Juve nie jest za wielki, i nie za mały.
Jedynego czego mi brakuje to napisu Juventus, np w miejscu gdzie niema herbu, ale i tak spoko rzecz ta frotka.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:21

[RA]MACIUS pisze: Lecz raczej watpie czy bedzie tania bo bys sie nie pytal tylko od razu kupowal :prochno: PzDr ! :)
Fajna tylko droga ....tu kosztuje 49 zł :roll:

http://www.sklepkibica.com/advanced_sea ... s=JUVENTUS


EDIT

Nie zauważyłem tu ..25 zł :think:
tomek89-15 pisze: a oto w iss ta frota:

http://www.iss.punkt.pl/zobacz.php?kod=WJUVE01


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Lord_Chaos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2004
Posty: 43
Rejestracja: 18 października 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:29

Takie średnie te froteczki. Kiedyś też chciałem sobie frotefczki kupić i na http://store.extremesport.pl/ były juventusu naprawde <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> froteczki Jakby nie bbyło to można sie dowiedziec czy jeszcze beda 2 froteczki białe z ładnym znaczkiem juve za 36 czy 40 zł jakos tak.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2006, 18:58

Adi666666 pisze:
[RA]MACIUS pisze: Lecz raczej watpie czy bedzie tania bo bys sie nie pytal tylko od razu kupowal :prochno: PzDr ! :)
Fajna tylko droga ....tu kosztuje 49 zł :roll:

http://www.sklepkibica.com/advanced_sea ... s=JUVENTUS
te co ja pokazalem to 25 zł ale to na to samo wychodzi bo te ktore ty dales linka są dwie w komplecie

-------------------------------------------------------------------------

a moze znalazlby sie jakis chetny na kupno takiej frotki jaka jest na zdjeciu w pierwzym moim poscie. chodzi mi o kogos z okolic zawiercia bo wlasnie z tamtad jestem. wtedy przesylka bylaby tansza i tym samym cena bardziej przystepna.

piszcie jakbyscie byli z okolic zawiercia i bylibyscie chetni. wtedy pomyslimy co dalej :-D


Obrazek
Aseroth II

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2006
Posty: 8
Rejestracja: 27 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2006, 10:40

Ta frotka z iss jest tylko niestey 1 :(


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2006, 08:38

jakos temat mi ucichł :(

edit:

zakupilem wkoncu moja wymarzona frotke i moge sie podzielic z wami fotkami:

Obrazek Obrazek Obrazek

goroco ja wszytkim polecam bo lepszej chyba nie znajdziecie. jestem zachwycony wykonaniem i wygladem po prostu wszystkim. jesli ktos sie waha i ma jakies watpliwoscie to niech sie dluzej nie zastanawia tylko kupuje póki może :D


Obrazek
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 21:57

Takie froty nosi teraz nasz zespół na każdym meczu - stąd bierze się moje pytanie, gdzie je można dostać. Na ISS koleś powiedział, że nie będzie ich już w sprzedaży, na JuveStore brak towaru. Znacie jeszcze jakieś inne sklepy, gdzie można taką frotę dostać(najlepiej w Polsce, przez internet)?


Od razu mówię, że na Allegro ciężko cuś znaleźć!!


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2006, 00:34

Ja tę frotkę mam już od dłuższego czasu i towarzyszy mi na każdej imprezie (czyli przynajmniej dwa razy w tygodniu) i niestety widać już, że jest troszkę zniszczona. Te mini włoski nieco się postrzępiły. Może o coś zahaczyłem i nie pamiętam :wink: Poza tym herb nieco się odkleił, a z tego co pamiętam nawet, to już od samego początku był kiepsko przymocowany. Boję się trochę ją wyprać, bo niewiadomo, co z niej pozostanie.

I na koniec mała rada. Jak Ci się już te włoski nieco rozprują, to nie próbuj ich przypalać :smile: Materiał łatwopalny. Sam się o tym przekonałem :doh:


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2006, 01:30

Ja musze sie pochwalic ze razem z Adim666666 zakupilismu juz te froteczki jeszce ich nie widzialem ale dla mnie liczy sie symbolika a wyglad juz jest mniej wazny :dance:


Polecam zakupic ta froteczke. Pokazmy ze jestesmy razem ze swoim klubem w tych ciezkich dla niego momentach :ok:


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2006, 11:44

bukol87 pisze:Ja musze sie pochwalic ze razem z Adim666666 zakupilismu juz te froteczki jeszce ich nie widzialem ale dla mnie liczy sie symbolika a wyglad juz jest mniej wazny :dance:


Polecam zakupic ta froteczke. Pokazmy ze jestesmy razem ze swoim klubem w tych ciezkich dla niego momentach :ok:
Adi frotki sa wypasione :) ... dam ci je przy najbliższej okazji 8)

P.S mieliśmy szczęście wykupiliśmy ostatnią pare ze sklepu :smile: , widać że ten produkt cieszy się dużym zainteresowaniem :D

Serdecznie polecam wszystkim ten zakup :-D


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2006, 15:46

No dobra, macie i się cieszycie(bo jest z czego), ale czy nie znacie miejsc jakiś(wirtualnych), gdzie można dokonać zakupu? ISS nie ma, Soccer.net.pl też nie. Ma ktoś jakieś namiary?


ODPOWIEDZ