Polska 1-2 Kolumbia

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:18

Paku
Boom i inni tego typu userzy. To jest wypowiedz Janasa która powinna wam wyjaśnić zachowanie kibiców...
:!: :!:

"Kibice płacą za bilety przychodząc na mecz i chcą żeby ich drużyna wygrywała. Mają prawo do wyrażania swoich opinii".

:!: :!:
To się ze mną < z Janasem> nie zgadza ?


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:22

Buri pisze:Paku
Boom i inni tego typu userzy. To jest wypowiedz Janasa która powinna wam wyjaśnić zachowanie kibiców...
:!: :!:

"Kibice płacą za bilety przychodząc na mecz i chcą żeby ich drużyna wygrywała. Mają prawo do wyrażania swoich opinii".

:!: :!:
To się ze mną < z Janasem> nie zgadza ?
Tylko ze takie wyrażanie swoich opini napewno nie pomoże Polskiej Reprezentacji, a jestem przekonany ze stadion Sląski został po tym meczu już tylko smutno zakończoną historią w Polskim futbolu ;] I już wole żeby mecze Reprezentacji były rozgrywane w Warszawie na stadionie stołecznej Legii, gdzie przyjdzie 12 tyś ludzi i wiedza komu kibicowac nie zależnie od wyniku i stylu gry I z Janasem nie zgadzam się w wielu kwestiach więc komentować jego wypowiedzi nie będe.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 22:33 przez paku, łącznie zmieniany 2 razy.


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:23

zlatan_sc pisze: no i nie musisz dziekowac, cala przyjemnosc po mojej stronie ;)
Bardzo dobrze, ze sie przyznales :twisted:
Buri pisze:Ciężko mi było śpiewać, Kibicowac tak naprawde Kolumbi...ale trzeba dać im do zrozumienia że z taką grą to oni sobie mogą
Ty tez sie przyznajesz tak? :twisted: a myslisz, ze oni nie wiedza, ze z taka gra na mundialu to "sobie moga"?

Ja wszystko rozumiem, ze deszcz i tak dalej (choc jak deszcz tak wam przeszkadza to trzeba bylo nie isc - o tej porze roku czesto pada :D ) i wiem jk sie czuliscie patrzac na taka (uzyje tego slawnego slowa :D ) padake w wykonaniu naszych - sam sie tak czulem, uwierzcie mi, ale nie ma takiego powodu na swiecie przez ktory wygwizdywaloby sie swoja reprezentacje - przeciez to sa wasi reprezentacnci! Wedlug mnie wystarczylu spiewy dotyczace Dudka i Franka - wystarczyly w zupelnosci! A mowie jesli juz gra naszych jest tak frustrujaca jak byla dzisiaj, to mozna poprostu nie dopingowac, siedziec cicho - ale po co jechac po nich? Bo chyba tylko po to zeby ich zdolowac na tyle, zeby grali jeszcze gorzej! Mysle, ze cisza na stadionie bylaby wystarczajaco wymowna (najwyzej wyjscie ze stadionu), ale nie deprymujaca naszych pilkarzy, ktorzy co to nam sie podoba czy nie beda nas reprezentowac na mundialu!

EDIT:
@Buri - a co mial powiedziec? Poslac pare twardszych? Teraz im potrzebny wyciszenie itd. a nie nastepne artykuly w gazetach i dodatkowa krytyka :naughty: Wedlug mnie byla to troche wypowiedz "na odczepnego", ale to tylko moje zdanie. Aha i jeszcze jedno - jakiego typu jestem userem? 8)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 22:27 przez BOOM, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:27

@ leniupa i LordaJuve

Nie chodzi mi o to że Dudek jest za stary na mundial. To oczywista bzdura. Ale jego wiek, w połączeniu z innymi czynnikami o których mówiłem w moim odczuciu nie przemawia za daniem mu szansy nieco na wyrost, za zasługi, bo nie oszukujmy się, jeśli dostal by powolanie to właśnie za zasługi.
leniup pisze:Dudek który przesiedział cały sezon na ławce jest lepszy od Boruca. Był w formie co pokazywały mecze towarzyskie. Nie stracił nic ze swoich wielkich umiejętności i wielkiej klasy.
Prawde powiedziawszy Dudek w znacznym stopniu został wykreowany przez media. Jest bardzo dobrym bramkarzem, ale nie na tyle, żeby roczne siedzenie na ławie ciągle utrzymywało go na pierwszym miejscu. Dudek miał swój magiczny wieczór w Stambule, kilka dobrych meczów w Liverpoolu, wiele w Feyenordzie. Wybaczcie, ale przez ostatnie dwa lata łatwiej było trafić na informacje o grzaniu ławy, bądź głupiej wpadce (to niestety u Jurka częste) niż o dobrym występie. Takie są fakty. Zaś Boruc też grał niezbyt równo ale ten sezon w zespole mistrza Szkocji dla niego zdecydowanie na plus, podobnie jak rok temu w Legii.


Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:27

byłem na tym meczy i tez "pytałem" "Gdzie jest Franek łowca bramek".

Mecz był załosny, Polacy nie pokazali NIC, najlepszym zawodnikiem był Rasiak. pod koniec meczu zwiekszył tempo.

Po tym meczu mam nadzieje ze nie skompromituja sie na Mundialu, z drugiej straony ciesze sie, bo chyba gorzej juz nie moze byc.


PrzemaSios17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2006
Posty: 6
Rejestracja: 12 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:29

leniup pisze:Herr_braun Dudek który przesiedział cały sezon na ławce jest lepszy od Boruca. Był w formie co pokazywały mecze towarzyskie. Nie stracił nic ze swoich wielkich umiejętności i wielkiej klasy. Janas mówiąc niedawno: Tylko Dudek jest w reprezentacyjnej formie miał racje. Szkoda ze w nocy z niedzieli na poniedziałek mu się w mózgu poprzestawiało i zaprzeczył temu co mówił. Ale nie bede kolejny raz argumentował tego ze Dudek powinien pojechać na mundial. Kto chce znać moje zdanie niech przeczyta temat o powołaniach Janasa w dziale: Mistrzostwa Świata. Powoli zdaje się że miałem racje...

Acha, co do argumentu że jest stary :lol: Ja bym powiedział doświadczony, ograny i prezentujący bardzo wysoki poziom. 33 lata? Jak na bramkarza jest to znakomity wiek by potwierdzić swoją wartość na wielkiej imprezie. Mielcarski powiedział: Na mundial jadą przeważnie zawodnicy doświadczeni, którzy grali już na niejednych mistrzostwach a nie drużyna złożona z graczy z których połowa nie ma nawet 20 wystepów w reprezentacji... (dokładnie 13 zawodników).
no ja bym się z Tobą w 100% nie zgodził! dlaczego? Dudek jest żałosny biorąc udział w tych wszystkich reklamach i tym że w przerwie zimowej nie liczył się z taką możliwością ze nie pojedzie na MŚ i wolał sobie dalej siedzieć na ławce i zarabiać wielkie pieniądze :? a teraz strasznie się żalić w programie "Co z tą Polską?" itp.! według mnie nie ma mowy o zabranie go na tak ważną impreze gdy gra się w całym sezonie we własnym klubie w kilku meczach a reszte grzejąc ławe. Tu z Janasem sie zgodzę nie powolujac Dudka! Owsze zabierając na MŚ Milę który mial podobny problem jak Dudek i to na dodatek w jakiejś tam austriackiej lidze :? tak samo zreszta z Kosowskim ktory po 20 minutach ledwo oddycha bo ma braki kondycyjne... aaa i jeszcze chyba bedzie pierwszy taki przypadek gdzie piłkarz z Katarskiej ligi będzie grał w pierwszym składzie na tak ważnej imprezie a mowa oczywiscie o Bąku :shock:


Znowu gdzieś na świecie wojna-Znowu wojna w czołgi zbrojna
Znowu gdzieś na świecie wojna-Wojna w zbrodnie zbrojna
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:29

Ja mecz ogladałem dopiero od 60min, poniewaz predzej nie bylo mnie w domu ale to co zobaczylym to naprawde mnie przeraziło oby to była tylko "zasłona dymna" zastosowana przez Janasa i anszą kadre w kontekście meczy na mistrzostwach. Bramki ktora wpuścil Kuszczak tego podobno "babola" nie widziałm ale pewnie jutro zobacze w TV dlatego nie moga narazie nic o tym powiedziec. Mimo wszystko licze ze Polska wyjdzie z grupy na mistrzostwach.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:31

[quote="Buri"]Ciężko mi było śpiewać, Kibicowac tak naprawde Kolumbi...ale trzeba dać im do zrozumienia że z taką grą to oni sobie mogą[/quote]
Ty tez sie przyznajesz tak? :twisted: a myslisz, ze oni nie wiedza, ze z taka gra na mundialu to "sobie moga"?

Mysle, ze cisza na stadionie bylaby wystarczajaco wymowna (najwyzej wyjscie ze stadionu), ale nie deprymujaca naszych pilkarzy, ktorzy co to nam sie podoba czy nie beda nas reprezentowac na mundialu![/quote]

To do Ciebie.Ano przyznaję się :) tak było ale nie jestem NieWoLnikiem na stadionie i moge krzyczeć cały mecz co mi się podoba. Poprostu daliśmy im do zrozumienia, że nie moga tak grać :!: Czy oni to wiedzą?? no ja bym miał wątpliwości...grali z Łotwą taką samą padake i nic się nie zmieniło więc chyba im to odpowiadało.
To był mecz reprezentacji i kibice Reprezentowali różne rejony Polski więc głupie jest gadanie o tym że Ślązacy nie potrafią się zachować.
100 post JP per semre


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:39

Gry naszej reprezentacji na tym etapie komentować nie będę, bo po co? Dla mnie liczy się tylko Mundial i to co "nasi" zaprezentują w Niemczech. Wiadomo, to oficjalny mecz, wstyd przegrywać w takim stylu, ale... to tylko sparing. W obliczu najważniejszego turnieju w ostatnich latach wynik meczu z Kolumbią to sprawa drugorzędna. Gra daje powody do niepokoju, jednak "psim" obowiązkiem każdego kibica jest wierzyć. I po dzisiejszym meczu wiara to jedyny argument co do naszej dobrej postawy na MŚ :)

A propos' kibiców - wiele już zostało na ten temat powiedziane. Po pierwsze, mała poprawka dla kilku osób piszących posty przede mną - hołota :wink: Przyłączam się tu do chóru osób krytykujących zachowanie widzów na dzisiejszym meczu. Nie można tak traktować, było nie było, reprezentantów Polski. Rozumiem rozgoryczenie większości z powodu Dudka i Frankowskiego. Osobiście również uważam, że Janas zachował się jak ostatni skur...czybyk nie zabierając ich na Mundial, jednak momentami sposób demonstrowania swojego niezadowolenia był żałosny. W ten sposób nie pomoże się zawodnikow przed odlotem do Niemie, to ich tylko zdeprymuje i wytworzy zupełnie niepotrzebną presją. Na czyje oni mają liczyć poparcie, jeśli nie na nasze?! Czas rozliczeń, wyciągania wniosków i konsekwencji z pewnych decyzji, także tych personalnych, przyjdzie dopiero po Mundialu. Parę miesięcy temu nasi piłkarze byli wynoszeni na piedestał, panowała ogromna radość z powodu ich awansu. Teraz, po jednym nieudanym meczu znowu pojawiają się "żadania głów". Typowa, cholerna polska mentalność. Wstyd mi za takich kibiców. Właśnie za ten awans powinniśmy obdarzyć ich kredytem zaufania, wspierać a nie utrudniać odpowiednie przygotowanie do mistrzostw, mam tu na myśli głównie kwestię mentalną. Może przedstawiłem swoje poglądy bez większego ładu i składu, ale pisałem to w przypływie ogromnej złości i wstydu za to co dziś wydarzyło się na Stadionie pseudo-Narodowym. :evil:

Wracając do meczu - jeden pozytywny dla mnie aspekt. Możecie czytać to z przymrużeniem oka, bo mogę w tym wypadku być stronniczy :P Postawa Irka Jelenia - dał świetną zmianę, poza głupim faulem na żółtą kartkę zagrał naprawdę poprawnie na tle większości bezbarwnych kolegów. Nie tracił piłek, dobrze się zastawiał, był aktywny w ofensywie, a także co najważniejsze popisał się doskonałym instynktem strzeleckim przy honorowej bramce. Brawo Irek :D


Obrazek
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:39

Buri pisze:tak było ale nie jestem NieWoLnikiem na stadionie i moge krzyczeć cały mecz co mi się podoba. Poprostu daliśmy im do zrozumienia, że nie moga tak grać :!:
Ja nie mowie, ze musisz byc Niewolnikiem, nie owie tez, ze nie mozesz krzyczec czego chcesz... poprostu wedlug mnie kibic nie powinien tak zachowywac sie wobec swojej druzyny i tyle! A cala nasza roznica zdan polega na tym, ze wedlug ciebie cisza nic by nie dala - wiec trzeba bylo wykorzystac srodki "ponizej pasa", a ja mysle, ze cisza by wystarczyla - a te wasze okrzyki moga przyniesc wiecej szkody niz pozytku :?
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 22:40 przez BOOM, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:39

Dobrze że ich wygwizdali. Jak oni sobie nie będom robić jaj z kibiców to kibice nie będą robić z nich. Bardzo łądnie został skreślony przez kibiców pan Janas. Myśle że są to jego ostatnie 2 miesiće na stanowisku trenera. I niech niektóre lolki nie piepszą że to kibice z Chorzowa tam pół Polski było. Niech oni do tych niemiec nie jadą bo siary narobią. :roll:


Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:43

miałem nieprzyjemność być na tym meczu.Ale nieprzyjemność nie dlatego że przegraliśmy,że nasi piłkarze nic nie grali,bo grali tak jak potrafią.Najbardziej mnie denerwowalo wlasnie zachowanie ,,kibiców". Wcale mnie nie dziwi że Chorzowowi nie przyznali Euro. Wstyd,co to ma byc jeszcze jeden,czy ole :?


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:45

Herr_braun tylko nie leniupia.... :roll:

I tak: Dudek miał jeden wieczór cudowny, magiczny w Stambule ale na tym się jego piłkarska kariera nie skończyła. Dudek zawsze był ulubieńcem kibiców bo grał świetnie. Więc jak media mogły się nim nie zachwycać? Jeden i ten sam argument: Dudi nie grał a Boruc grał. Tylko że Jerzy mając świadomość braku rytmu meczowego, mimo wszystko intensywnie się przeygotowywał do mistrzostw. Grał w drużynie rezerw, zawsze przyjeżdżał na kadre. Zbudował formę na miare reprezentacyjną. A Boruc grając w zespole mistrza SZkocji ile miał tych interwencji w meczu? 2 czy 3? Oglądam dość często mecze Celticu więc akurat mogę się na ten temat wypowiadać. Do tego zgadzam się z tym co napisały portale internetowe po meczu. Nie jest wyluzowany tylko spięty. Ospały i nie taki pewny jak choćby w meczu z Anglią gdzie pokazał duże umiejętności. Według mnie to Dudek jest bramkarzem numer 1.

Przemasios17... Tak Ci to szkodzi że Jurek wystepuje w reklamach? Ciekawe czy Ty dostając taką propozycje powiedziałbyś nie? łatwo pierdzielić farmazony jak się stoi z boku i komentuje, a nie jest się w sytuacji osoby zainteresowanej. W programie CO z tą Polską Jurek powiedział wszystko co miał do powiedzenia. Jak było widać i w studiu i na koniec programu kibice go popierają. Ja również, a co do Janasa to jest jednym wielkim oszustem, który to już raz ja to pisze...


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 22:52

Cris pisze:za nazwanie tych kibiców <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> powinienes otrzymac kartke...
A jak ich nazwać? Jeżeli przychodzisz na mecz i siadasz w sektorze Polski, to dopingujesz właśnie Polske, a nie Kolumbie! Poza tym, kolejna rzeczą, świadczącą o <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> tej zbieraniny, która dzisiaj zasiadła na Śląskim (czyli ok 90% tam zebranych) jest to iż na początku meczu śpiewa "Czy wygrywasz, czy nie..." a jak tylko Polska straci gola to od razu się gwizdy zaczynają. DOdatkowo, ostatnie 10-20 minut - gromkie Oleee! i dopingu dla Kolumbi, więc nie rozumiem skąd radość i doping po golu dla nas? Mozesz to jakoś wyjaśnić?

wituk pisze: Jechałem tam zobaczyć reprezentację Polski i co zobaczyłem? blamaż. Przemoknięty, zmarznięty, wkurzony
Mogłeś zostać w domu i przed telewizorem, w ciepłych kapciach obejrzałbyśmecz...
leniup pisze:Nie ma żadnego usprawiedliwienia na to że Janas nie powołał Jurka
Nie ma? Niby dlaczego Janas miałby powołać Dudka? Za zasługi? To może powołać Tomaszewskiego? Dudek wogóle nie grał w klubie, poza tym na pozycji bramkarza, mamy duży wybór i to wśród dobrych zawodników, którzy grają ( i to bardzo dobrze) w swoich klubach. Jednak taka mentalność Polaków: "powołajmy Dudka, jemu sie należy" :roll:
Buri pisze:potem zresztą też ale głownie Kolumbi bo to oni na to bardziej zasługiwali
:roll:

Podsumowując, po tym co dzisiaj zobaczyłem na Śląskim, jest mi wstyd że tam wogóle byłem. Rozumiem, że wynik może zdenerwować i wywołuje bluzgi i gwizdy, ale jak można dopingować drużynę rywala?! Cieszyć się z nieudanych zagrań naszych graczy?! Wyczekiwać na kolejny błąd Kuszczaka, żeby móc go znów wyśmiać. Dlatego ciesze się że w wypadku wspólnej naszej organizacji ME 2012 wraz z Ukrainą mecze nie będą rozgrywane w Chorzowie. Doping słabiutki, 0 synchronizacji, jednak gdy trzeba bylo krzyczeć Oleee, badź też bluzgać na Janasa, czy kogokolwiek innego, problem ten znikał. Nie dziwie się graczom, że wolą rozgrywac mecze w Warszawie, gdzie się doopinguje Polskę a nie rywali. Nawet w ostatniow Bełchatowie, było lepiej niż dzisiaj na Śląskim. Kibice obecni dzisiaj na meczu najchętniej zwolniliby już Janasa i wywalili pół kadry, a po naszym ewentualnym sukcesie na Mundialu, to oni najgłośniej będą krzyczeć POLSKA !!
Co do aspektu piłkarskiegu - mam nadzieję że będzie to taki kubeł zimnej wody wylany na głowy naszych piłkarzy. Do MŚ tylko, albo aż 10 dni, czas na odzyskanie świeżości i wyciągnięcie pewnych wniosków. Ja jestem dobrej myśli, to tylko mecz towarzyski i licze że w pojedynkach na mistrzstwach nasi dadzą z siebie wszystko.


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 23:01

Ludzie co wy piszecie :shock: siedźcie sobie w domu i kibicujcie Brazylii. Co wy sie urodzililście wczoraj??Kolumbia to nie Wyspy Owcze,to dobra południowoamerykańska drużyna. Dudek Kuszczakowi to może masować stopy,a Franek z całą moją sympatią do niego spultałby się, a bramki by nie strzelił bo dzisiaj wszyscy zagrali źle.Co do ole i jeszcze jeden to ciężko mi się wypowiadać bo nie mogę tego skumać. Po prostu dno

BTW
Gregor widziałem Cię w Katosach jak z trawmajki wysiadałeś:)


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
ODPOWIEDZ