Polska 1-2 Kolumbia

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Perla86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2005
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 19:47

co sadzicie o naszych piłkarzykach w tym meczu (Polska - Kolumbia) i o zachowaniu kibiców??...

Ja osobiście sie usmiałem:):)

a nasi niech lepiej Wyspom Owczym oddadza miejsce na mistrzostwach!!


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 19:56

Smiech na sali wzbudził we mnie gol na 2:0 dla Kolumbii piękny lob bramkarza Kolumbii :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


...Taka miłość jest jedna...Juve
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 19:57

Perla86 pisze:co sadzicie o naszych piłkarzykach w tym meczu (Polska - Kolumbia) i o zachowaniu kibiców??...

Ja osobiście sie usmiałem:):)

a nasi niech lepiej Wyspom Owczym oddadza miejsce na mistrzostwach!!
Chyba nie przemyślałeś zabardzo swojej wypowiedzi i nazwy teamatu :prochno:

Mecz był katastrofalny w naszym wykonaniu, brakowało wszytkiego ... bramki może głupie ale i też na takie trzeba być przygotowanym na mistrzostwach świata. Jedyny zawodnik który coś grał to Mirosław Szymkowiak... Szczerze mówiąc z taka grą nie ma po co jechać do Niemiec .... a nasi kibice zachowali się skandalicznie w tym spotkaniu ....nie umią przegrywać i śpiewają głośne Ole na cześć gośći ...żałośne :płaczę: :płaczę: kibica poznaje sie po tym ze w najciezych chwilach wspiera klub lub reprezentacje!!!
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 19:59 przez Adi666666, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 19:58

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:09 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 4 razy.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 19:58

Śmiech na sali, ale dla kibiców CHORZOWA :angry: To są kibice ?! Nawet przy najgorszej grze powinni wspierac naszych piłkarzy, co prawda bramka na 2-0 dziwna conajmniej, ale później Kuszczaka powinni wspierac ! Niech sie cieszą fani Boruca...jest numerem jeden niestety pzdr


ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:04

Gra Polski hmm porazka, zachowanie kibicow pozostawia bardzo wiele do zyczenia. Joga Bonito Polska gra pieknie a to juz tylko 10 dni :angry:


Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
Max_Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 marca 2006
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:06

Takich kibicow jak w Chorzowie powinnismy sie stydzic.Na miejscu PZPNu wiecej nie organizowalbym meczów na stadionie Śląskim. Kibice reprezentacji powinni pokazywac ze sa na dobre i na zle ze swoją reprezentacją i dawac jakikolwiek przykład. Niestety poziom "kibicowania" w naszym kraju ogranicza sie do gwizdów i bujek po meczach....(oczywiscie sa wyjątki)


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:07

Co do zachowania kibiców...rozumiem ich, mieli prawo byc rozczarowani, zapłacili i chcieli zobaczyc zwyciestwo Polski... sam miałem byc na tym meczu ale niemogłem i zostałem w domu...i gdybym tam był tez pewnie bym gwizdał i pytał "gdzie Dudek i Franek...??"..ale nie oto chodzi skład jest jaki jest i to Paweł Janas miał prawo powołac kogo chciał.
Porażka smuci ale przeciez Polacy są po cieżkim przygotowaniu siłowym...kto gra w piłke to wie co to znaczy...widac było ze w koncówce brakuje juz naszym sił zeby wracac do obrony... duzo niedokładnosci i niecelnych podań tez było efektem tego treningu...i jestem pewnien ze w sobotę bedzie juz duzo lepiej...
Co do bramkarzy...Boruc sie poslizgnął ale mimo to mógł zachowac sie lepiej przy bramce...a Kuszczak...cóz błędy sie zdarzają... a dla tych którzy beda pisac ze chcą Dudka przypomne jego kiks z ManU...
Cóż to był tylko sparing... choc przegrany w kiepskim stylu to niemam pratensji i dalej ufam decyzjom Janasa...wazne beda MŚ a nie jakim mecz z Kolumbią...

Max_Juve pisze:Takich kibicow jak w Chorzowie powinnismy sie stydzic.Na miejscu PZPNu wiecej nie organizowalbym meczów na stadionie Śląskim. Kibice reprezentacji powinni pokazywac ze sa na dobre i na zle ze swoją reprezentacją i dawac jakikolwiek przykład. Niestety poziom "kibicowania" w naszym kraju ogranicza sie do gwizdów i bujek po meczach....(oczywiscie sa wyjątki)
...chyba kpisz..janse najlepiej wogole niegrac na ..najwiekszym i najlepszym obiekcie w Polsce...zróbmy tam targowisko...
A gwizdy kibiców...normalne sprawa, kibice pokazali niezadowolenie...i mieli do tego pełne prawo, na tym forum tez wszyscy jadą po Capello...to co niesą kibicami...z resztą we Francji było to samo...
JuveFanik pisze:po jednym słabszym meczu już gwizdy ?? a jak Polska wygra to wszyscy będą dumni, nawet Ci co gwizdali w Chorzowie. Naprawdę pięknie uczcili pamięc Kazimierza Górskiego, pokazali, że nie są kibicami. Za takich kibiców ja dziękuje...
A co mieli brawo bic za to...i nie za jeden mecz ale za wybór piłkarzy na mundial...
paku pisze:Śmiech na sali, ale dla kibiców CHORZOWA :angry: To są kibice ?!
Tak to są kibice niezadowoleni z gry...takie to dziwne..byłes kiedys na meczu??I smiech dla ciebie :angry: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 20:19 przez Pirlo, łącznie zmieniany 3 razy.


Perla86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2005
Posty: 44
Rejestracja: 26 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:07

JuveFanik pisze:A Ty co, już po jednym słabyszm meczu się smiejesz, czy może chcesz upodobnic się poziomem inteligencji do kibiców w Chorzowie, Kibic powinien w trudnych momentach wspierać drużyne a nie z niej się smiać, Tobie było by miło gdyby ktoś na Ciebie gwizdał i przeklinał, napewno nie... jeśli kibice chcieli tym zmobilizować naszych piłkarzy to szczere gratulacje, ciekawe czy ktoś z nich przeciwstawiłby się drużynie kolumbijskiej... po jednym słabszym meczu już gwizdy ?? a jak Polska wygra to wszyscy będą dumni, nawet Ci co gwizdali w Chorzowie. Naprawdę pięknie uczcili pamięc Kazimierza Górskiego, pokazali, że nie są kibicami. Za takich kibiców ja dziękuje...
chyba nie zauwazyles z czego sie smieje:/...i nie porownuj kibicow do pilkarzy bo to oni sa zawodowcami i nie karz kibicom stawac na miejscu pilkarzy!1...bo chca kase za mundial a grac nie potrafia...wielkie podniecenie po jakims 10 :0 z IV ligowym klubem :| ... i lowienie ryb zamiast treningow!!...parodia po prosu i teraz niech pan janas dalej stawia na rasiaka i kosowskiego co sie ciagle potykaa o pilke:/...az szkoda slow!!



a co do tego czy nie przemyslalem tematu albo tego co napisalem....otoz:...zgadzam sie ze kibic powinien podnosic druzyne na duchu...ale za Polska nigdy nie bylem (taki ze mnie niePatriota) ale natomiast czuje wieksza sympatie do Azzurich i mimo tego jak graja zawsze jestem z nimi!!


Obrazek
misiek174

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:16

mecz slaby w naszym wykonaniu nie ma co o tym mowic...
ale jeszcze slabsi byli kibice...prostaki do kwadratu...zrobili najgorsza rzecz jaka mogli...gwizdy "ole" i tym podobne tak sie nie zachowuje kibic...psychika naszego zespolu po tym meczu bedzie zrujnowana nie przez slaba postawe tylko przez tych idiotow na trybunach...


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:17

Zdobyłem się na odwagę i oglądałem ostatnie 20 minut meczu. Nie będę tego poddawać pod komentarz, bo szkoda słów. Graliśmy bez polotu, jakichkolwiek chęci... tragedia...

Sam siebie jednak nie poznaję (bo zawsze byłem anty polskiej piłki), ale jakoś mam dziwne wrażenie, że na Mistrzostwach chłopaki się odrodzą i będziemy mieli sporo uciechy. Taka jest moja cicha nadzieja. Oczywiście nie przemawiają do mnie tłumaczenia się w stylu "ciężko pracowaliśmy, jesteśmy zmęczeni". Nie potrafiłbym niczym wytłumaczyć naszej dzisiejszej postawy. Wyraźnie brakuje nam lidera, który wziął by na barki odpowiedzialność za naszą grę, nie bał się walczyć... Ale zostawmy już to...

Zaskoczył mnie za to Szpakowski i Szaranowicz. Szczególnie ten drugi gdy spytał się Piechniczkowi czy wierzy w to co mówi :lol: Przez większą część meczu jechali po naszych piłkarzach i trenerze :think: Gdzie jest ten Szpak, który niedawno potrafił wytłumaczyć każdy słaby skok Mateji? :wink:

Muszę przyznać, że bramka wpuszczona przez Kuszczaka przejdzie dla mnie do historii. Jakby ktoś znalazł gdzieś link do tej bramki, to z chęcią ją wrzucę do mojej domowej biblioteczki. Pierwszej bramki nie widziałem :/

Zachowanie kibiców faktycznie było skadnaliczne. Ale mnie to nie dziwi. Jeśli poziom inteligencji naszych "kibiców" jest równy poziomowi pastucha z monety (albo nawet dwóch gęsi), to dziwię się, że nikt się nie zaczął bić :doh:

Już nie pamiętam kiedy ostatnio tyle napisałem o reprezentacji :whistle:

A tak prosto z serca:
DO BOJU POLSKO! :bravo:


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:17

Ten mecz pokazał nam ile jeszcze polskim piłkarzom brakuje do optymalnej formy na Mistrzostwa Świata. Brak czegokolwiek, dokładnych podań do napastników, brak gry szybkiej, kombinacyjej, poprostu tzw. stójka :? A tu zostało tylko 10 dni do rozpoczecia piłkarskiego święta, w którym, jeśli Polska będzie grać tak jak teraz, nie zajdzie daleko... Liczmy jednak na przebudzenie polskich zawodników i na dobrą grę w Mistrzostwach.

PS. Ozdobą tego meczu był kuriozalny błąd, wprowadzonego na drugą połowę, Tomasza Kuszczaka. Naprawdę ten gol może kandydować do najbardziej niewiarygodnych w futbolu. Lecz martwi jedno... :? a mianowicie zachowanie kibiców na Śląskim stadionie. Pomimo tego, że nasz bramkarz popełnił błąd (co każdemu może się zdarzyć) polscy kibice powinni wspomóc głośnym dopingiem Tomka, a nie wygwizdywać go :shock: (to samo miało miejsce na Stade de France na meczu Francji, gdzie kibice też się nie popisali). Zachowanie kibiców określam jednym słowem - żałosne... :?


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:19

Jak orły Janasa zagrały każdy z nas widział. Do tego pewnie 2 bramkę dla Kolumbii zobaczy cały świat.
Ale to nie powód, by zjechać wszystkich z góry na dół. Żyję w tym kraju juz parę lat i zdążyłem sie przyzwyczaić do takiej a nie innej mentalności Polków. Jednego dnia chwalimy i utorzsamiamy się ze sportowcami a drugiego dnia udajemy, że nigdy im nie kibicowalismy i od zawsze uważalismy za skończonych. Myślę że w końcu trzeba to zmienić.
Trzeba wierzyć do końca jak prawdziwy kibic. W końcu "dopóki pilka w grze wszystko jest możliwe".
Ostatnio zmieniony 30 maja 2006, 20:20 przez Capitan, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:19

Jest bardzo źle, dziś zostalismy sprowadzeni na Ziemie. Przed nami dużo pracy a dni zostało 10. Z taką grą bedzie większy blamaż niż 4 lata temtu. smutna prawda. Co do postawy brmkarzy, to jakiś znak z góry...najpierw Boruc, no mimo wszystko mógl zrobić coś więcej, farfocla Kuszczaka nie ma co komentować...wystarczy, że powiem, iż takich bramek w historii piłki nożnej padło może 15 :P

Dziś byliśmy tłem, w każdym elemencie ustepowlaismy. Nie ma kogo wyróżnic, Szymkowiak? Może. Nie liczmy, że Żuraw będzie strzelal tyle co w Celtiku bo nie ma mu kto dograć. Sytuacja Rasiaka świetna, czemu strzelał lewą nogą? :shock: Brakuje nam świeżości? To po kolejnych sparingach napewno ją odzyskamy :roll: Zwłaszcza po meczu z Chorwacją, która nas zabiega, bo jest drużyną o klasę lepszą.

Kibice i ,,ole''? Cóż, jak co drugie podanie przechodziło między nogami naszych zawodników to co mieli krzyczeć :lol: A tak poważnie, cóż osiągneli szczyt frustracji i czemu się dziwić, fakt, że nie ładnie, ale nikt im tego przecież nie zabroni.... czekajmy na lepsze jutro bo póki co do Niemiec pojedziemy na wycieczkę.


Obrazek
Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 20:20

Powiem tak. Najbardziej jest mi żal T. Kuszczaka. Kto oglądał jego mecze w Premiership wie o czym mówie. Zanim wszyscy zaczeniecie szydzić z jego osoby przypomnijcie sobie mecz Liverpoolu z Manchesterem Utd. i błąd Jerzego Dudka. Albo spróbujcie ściagnąć sobie jakieś skróty z meczami WBA.
A jeżeli chodzi o tych którzy zgroamdzili się na trybunach to stado <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i kretynów, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić i zachowują się jak jakaś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> dzicz :!:
Następnym razem zamiast na stadion niech wybiorą się może do lasu i tam sobie pośpiewają, bo takich "kibicow" nie chca ani kluby ani reszta spoleczenstwa!


ODPOWIEDZ