Zmarł Kazimierz Górski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 12:30

Odszedł największy z polskich trenerów w historii. :płaczę: Nie dość ,że był świetnym fachowcem to do tego wspaniałym człowiekiem.Zapamiętam go jako osobę ,której nigdy nie opuszczał dobry humor...ŻEGNAJ TRENERZE !! Szkoda ,że Pan Kazimierz nie doczekał Mundialu.Mam nadzieję ,że nasze Orły wzniosa się na wyżyny swoich umiejętności i nawiąża do sukcesów Orłów Górskiego.


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 12:49

Zawsze podziwiałem Go dlatego, że był ponad podziałami. Czy działo się dobrze czy źle, Kazimierz Górski był podporą polskiej piłki. Zbudował zespół, który budził postrach w piłkarskim świecie. I co najważniejsze: nigdy nie uległ sile pieniądza (tak jak Jego Orły). Ale to nie czas i miejsce, aby o tym mówić.

:!: Dziękujemy Panie Kazimierzu :!:

[*]


Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 12:54

Nigy pana niezapomnimy panie Kazimierzu ! [*] [*] [*]


Don Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2006
Posty: 261
Rejestracja: 06 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 13:28

Ludzie ale Wy (poniektórzy) jesteście niepoważni. Myślicie, że jak postawicie jakiś śmieszny znicz ( [*] ) to Jemu - już świętej pamięci K. Górskiemu to pomoże? Miast tego idźcie do Kościoła i pomódlcie się za Niego. Bo takimi zniczami ośmieszacie się - bez urazy, ale tak to wygląda.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 13:32

G.O.R.O.L pisze:Ludzie ale Wy (poniektórzy) jesteście niepoważni. Myślicie, że jak postawicie jakiś śmieszny znicz ( [*] ) to Jemu - już świętej pamięci K. Górskiemu to pomoże? Miast tego idźcie do Kościoła i pomódlcie się za Niego. Bo takimi zniczami ośmieszacie się - bez urazy, ale tak to wygląda.
Już wiele było takich tematów w których ludzie stawiali świeczki zmarłym osobom..może i jest to trochę na pokaz..i niektórych co tu się wpisali moze nawet nie bardzo to przejęło...ale na pewno nie jest to temat do pisania uwag komukolwiek...także prosiłbym Cię o zamilczenie...

A Kazimierz Górski był naprawde najlepszym polskim trenerem więc nie sądzę, że jakakolwiek świeczka czy pochlebne zdanie na jego temat mijałoby się z prawdą...więc oby tych świeczek i zdań bło jak najwięcej [*]


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 14:07

Mozemy tylkp pograzyc sie w zalobie i wyznac wspolczucia rodzinie Pana Kazimierza. Nikt nie zaprzeczy ze byl wspanialym czlowiekiem, i tak zostanie na zawsze !!! ...:: AVE GORSKI ::...
Ostatnio zmieniony 23 maja 2006, 14:08 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 14:08

To był wielki Człowiek, który zrobił dla polskiej piłki bardzo wiele, zbudował najlepszą drużynę w historii. Był bardzo mądry, miał talent.

Jest i dobra strona tej strasznej wiadomości, Kazimierz Górski pomoże naszej reprezentacji na mundialu, we wszystki palez Boży :wink:

RACZ MU DAC PANIE WIECZNY ODPOCZYNEK :pray:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 14:10

To był wspaniały człowiek, odniósł z naszą reprezentacją niebywały sukces. Takiego kogoś brakuje w naszej polskiej kadrze...zawsze go podziwiałem...i nadal będę. Ahh brak słów, trudno coś z siebie wykrzesać..


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 14:53

G.O.R.O.L pisze:Ludzie ale Wy (poniektórzy) jesteście niepoważni. Myślicie, że jak postawicie jakiś śmieszny znicz ( [*] ) to Jemu - już świętej pamięci K. Górskiemu to pomoże? Miast tego idźcie do Kościoła i pomódlcie się za Niego. Bo takimi zniczami ośmieszacie się - bez urazy, ale tak to wygląda.
A Ty takim pisaniem pomoże Trenerowi Tysiąclecia ? Pomyśl czasem...

Nie ma i nie bedzie takiego trenera, który potrafił z szaraczków zrobić Piłkarzy Światowej klasy... :roll: Za to dla niego wielkie brawa...

Niech spoczywa w pokoju...


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 15:10

wielka szkoda...[*]


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 15:29

czlowiek ktorego tyle znalem... tak naprawde nie wiele mniej niz sam zyje
naprawde nie wiem co powiedziec
zegnaj wójku

gdy czytam posty co poniektorych to nie wiem co myslec
niektorzy chyba tylko chca sie pokazac na forum ehhh :(


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 15:35

nasze biało - czarne serca zawsze bedą z panem, panie Kazimierzu [*]


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 15:35

Pabloz9 pisze:Coraz więcej znanych ludzi umiera.... Najpierw Bielicka potem Górski....
Dużo by wymieniać, ta plaga trwa już od 2 lat...zresztą najważniejszą osobę Świat stracił 2.04.2005 r...
G.O.R.O.L pisze:Ludzie ale Wy (poniektórzy) jesteście niepoważni. Myślicie, że jak postawicie jakiś śmieszny znicz ( [*] ) to Jemu - już świętej pamięci K. Górskiemu to pomoże? Miast tego idźcie do Kościoła i pomódlcie się za Niego. Bo takimi zniczami ośmieszacie się - bez urazy, ale tak to wygląda.
paku pisze: A Ty takim pisaniem pomoże Trenerowi Tysiąclecia ? Pomyśl czasem..
Wyluzujcie...już kiedyś w tak smutnym temacie przez to wybuchła wileka afera, koniecznie chcecie to powtórzyć?

Co za żal. Dość już mam tak smutnych chwil, co chwilę odchodzi ważna osobistość z tego Świata. Rok temu polski papież, teraz jak to powiedział Tomaszewski, polski papież naszej piłki :( Jak już wszycscy wspomieli, akurat przed samymi MŚ. Nie żyłem w jego czasach a jednak czuję i wiem, że był dla nas kimś najważniejszym jesli chodzi o futbol. Dokonał czegoś, czego już nikt nigdy może nie powtórzyć...

I tego nie nawidzę, złodzieje, zabójcy, oszuści, wciąż psują nasze życie, a najlepsi i najwazniejsi odchodzą.... nigdy nie zaznam sprawiedliwości na tym Świecie... Żegnaj.


Obrazek
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 15:51

Kazimierz Górski to niewątpliwie człowiek wyjątkowy. Nie tylko w perspektywie jego sukcesow. Drugiego takiego nie będzie. I choć nie byłem naocznym świadkiem jego najlepszych lat, to i tak nie zapomnę o tym jak wiele dał nie polskiej piłce i jej fanom.


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 16:27

Jak to określił pan Jan Tomaszewski - odszedł Papież polskiej piłki niżnej. Wielki trener, wspaniały człowiek :( który wiele osiągnął w swoim życiu. Za wszystko powinniśmy mu podziękować, za trud, za pracę włożoną w to co robił. Polscy piłkarze na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Niemczech powinni zagrać z jeszcze większą motywacją i zaangażowaniem dla Kazimierza Górskiego [*][*]


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
ODPOWIEDZ