Zmarł Kazimierz Górski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 16:41

Panie Kazimierzu bedziesz zawsze w naszych sercach, a Polacy na mundialu zagraja dla Ciebie !!
:płaczę:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 16:59

Po prostu tragedia :/ Wiedziałem, że jest z nim źle ale miałem wielką nadzieję, że dożyje on chociaż do mundialu... Niestety tak się nie stało ;/
Odszedł człowiek legenda Polskiego futbolu. Zawsze go szanowałem za to co zrobił dla nasej reprezentacji. Mam nadzieję, że Polacy dla uczczenia pamięci pana Kazimierza przynajmniej wyjdą z grupy :płaczę:


Obrazek
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 17:22

wielka strata dla polsiego futbolu ... był to wielki człowiek, który jako trener reprezentacji polski odnosił wielkie sukcesy ! miał on już swoje lata i powiem szczerze że nie zdziwilem sie za bardzo gdy usłyszałem o jego smierci ...

Panie Kazimierzu... DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO !!


Sky is the limit!
Splimer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 73
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 17:35

Odszedł wielki człowiek, człowiek, który zrobił tyle dla polskiej piłki co nikt inny !! Mam nadzieje, że Polska drużyna zagra pięknie dla Pana Kazimierza Górskiego na mundialu. [*]


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 17:40

Panie Kazimierzu, niech Pan czasem spojrzy z góry, jak nasi będą grali na Mundialu i niech Pan się za nami wstawi. Pana legenda będzie żyła!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 17:43

Usłyszałem o tym w pociągu, gdy wracałem ze szkoły od pewnego gościa, który siedział ze mną w przedziale. Zdziwiłem się bo paru kumpli nie wiedziało wogóle kto to.. :shock: Jak można nie wiedzieć kto to jest Kazimierz Górski?! :? Powinien być wzorem do naśladowania dla każdego kolejnego trenera obejmującego polską kadrę. Wszyscy będziemy o Panu Kazimierzu pamiętać długo! ['] :płaczę:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 17:53

Szkoda, był wielkim trenerem, zawsze pozostanie w mojej pamięci [*]


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 18:07

['] Niewatpliwie odszedl od nas najwiekszy Polski trener w historii, a moze i najwieksza postac Polskiego sportu. Poza tym byl rowniez wspanialym czlowiekiem. No ale tak to juz niestety jest na tym swiecie, na kazdego przyjdzie czas. Pan Kazimierz mial juz swoje lata i meczyla go choroba. Tylko szkoda, ze nie doczekal zblizajacego sie Mundialu i wystepu Polakow :(


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 18:37

Wielki czlowiek, wielki trener. Ktos ze znanych ludzi powiedzial nawet "papiez polskiej piłki". Trener ktorego historia zapamieta jakonajwybitniejszego w Polsce. Nie bylo i chyba juz nie bedzie takiego jak on. Gorski mial powolanie, Gorski wiedzial co robic, Gorski kochal ten sport, Gorski czytal z gry pilkarzy Gorski wiedzial jak wygrywac Gorski tworzyl od podstaw Gorski nie wybieral zawodnikow pod publike. Gorski byl mistrzem.

Kazde dziecko wie kto to Gorski czy to teraz czy przed 30 laty. Gorski byl wielkim czlowiekiem. Zawsze usmiechnietym i zawsze patrzacym pozytywnie na swiat. Byl wzorem dla kazdego polskiego trenera....

Nigdy nie zapomne tego co zrobil dla Polskiej pilki chociaz moge to ogladac tylko w retransmisjach, jednak widzialem z nim wiele wywiadow, znam jego zaslugi i bardzo mi smutno ze zmarl...

Byl wielki... Na koniec taki cytat: "W niebie też widocznie jest mundial, bo wezwali Górskiego! JP2 w roli kapitana potrzebuje trenera" - napisał jeden z fanów.

Wielki trener [*] :cry:


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 18:39

Cóż. Zgodze się z poprzednikami i nie bede powtarzał jego wspaniałych sukcesów, o których dobrze wiemy oraz tego że był wspaniałym człowiekiem. W sumie to że odejdzie było prawie pewne. Miał swoje lata, niejedną chorobę... A jednak to tak samo jak odchodził Jan Paweł II... Wielki żal. MIejmy nadzieję, że to zmotywuje naszych piłkarzy i wreszcie cos wywalcza na MŚ, na co czekał od 1982, i oby było to mistrzostwo... (albo Bóg go zabrał po to aby nie widział kompromitacji Polski...? może, ale oby nie) ['] :płaczę:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 19:00

Bez wątpienia odszedł największy człowiek w historii polskiej piłki. Słowa Tomaszewskiego były piękne. Szkoda że nie doczekał mundialu, wątpie by ktoś powtórzył sukces Pana Kazimierza i jego "Złotej" (wprawdzi brązowe) , ale dla nas zawsze Złotej Kadry. Panie Kazimierzu , będziemy pamiętać (*) RESPEKT!


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 19:15

Pelson pisze:Bez wątpienia odszedł największy człowiek w historii polskiej piłki. Słowa Tomaszewskiego były piękne. Szkoda że nie doczekał mundialu, wątpie by ktoś powtórzył sukces Pana Kazimierza i jego "Złotej" (wprawdzi brązowe) , ale dla nas zawsze Złotej Kadry. Panie Kazimierzu , będziemy pamiętać (*) RESPEKT!
Tak, tak, słowa Tomaszewskiego były naprawdę bardzo pięknie. Wielki szacunek dla Kazimierza Górskiego. Bardzo miły człowiek, usmiechnięty w wywiadach, potrafił stworzyć fantastyczną atmosferę w swojej kadrze, ale nie brakowało też dyscypliny. Wielka strata, fenomenalna postać. Bardzo go podziwiam. Można o nim mówić w samych superlatywach. Staruszek, nie miał szans wygrać z chorobą, lecz walczył... BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ ZAWSZE. Chyba nikt nigdy o nim nie zapomni.

Będą mogli spotkać się tam na górze z Kaziem Deyną i pogadać za te wszystkie lata...


lukas1985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 26
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 19:33

-=Wielki smutek i żal [']=-

Dziekujemy za to co pan osiągnał i co potrafił pan zrobić dla piłki...

NA ZAWSZE W PAMIĘCI WSZYSTKICH

____________________________________________________________
FORZA JUVE!


Henqo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2006
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 19:59

Wielka legenda polskiej piłki. Będzie go brakowało :cry: . Szkoda, że nie spełniło się jego marzenie dożycia momentu kiedy Polska będzie w finale Mistrzostw Świata.


Obrazek
tapsik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 marca 2006
Posty: 9
Rejestracja: 28 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2006, 20:08

Przecież to niebyl tylko trener! To był trener 1000-lecia. Ordery z PZPN i FIFA oraz od prezydenta. Medale na MŚ i Olipmiadach. Tytuły mistrzowskie w grecji, cały swiat go znał i zna! Teraz znają go i takze osobiscie w niebie.


ODPOWIEDZ