Czy nowy herb jest lepszy od starego?

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Który herb jest lepszy?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 19:02

Zdecydowanie stary. Herb nie jest po to, aby go zmieniać- ma odwoływać się do tradycji. Nie wiem, jak jest naprawdę, ale wg. mnie zmianie herbu istotną rolę odegrała Nike. To zabieg, mający spowodować wzrost dochodów ze sprzedaży koszulek Juve. Każdy fan posiadający koszulke z nieaktualnym herbem staje się w tym momencie zobowiązany do zakupu aktualnego trykotu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 19:08

Łukasz pisze:Zdecydowanie stary. Herb nie jest po to, aby go zmieniać. Herb ma przypominać o wielkiej tradycji naszego klubu.
hmmmm... kolego tak sie sklada ze to juz nie jest nasz pierwszy herb...tak ku scislosci. Wiec idac Twoim tokiem rozumowania stary herb, ktory powstal kilka,do kilkunastu lat temu tez nie przypomina o tradycji, bo jest ktoryms z kolei. Absurdalny tok myslenia.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 19:19

Chciałbym abysmy powrócili do poprzedniego herbu... Ten nowy nie przyniósł nam nic dobrego [Prócz degradajci do Serie B] Nowy herb był nie jako symbolem zmian, zmian na gorsze, nie ma Moggiego, nie ma Capello nie powinno byc tego herbu [Mimo że bardzo ładny]


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 19:50

Basiek pisze:
Łukasz pisze:Zdecydowanie stary. Herb nie jest po to, aby go zmieniać. Herb ma przypominać o wielkiej tradycji naszego klubu.
hmmmm... kolego tak sie sklada ze to juz nie jest nasz pierwszy herb...tak ku scislosci. Wiec idac Twoim tokiem rozumowania stary herb, ktory powstal kilka,do kilkunastu lat temu tez nie przypomina o tradycji, bo jest ktoryms z kolei. Absurdalny tok myslenia.
Owszem, nie jest to pierwszy herb naszego klubu, ale zauważ, ze jesli chodzi o poprzednie to zmiany, które ich dotykały były zmianami jedynie kosmetycznymi (oprócz tego skaczącego konia z Maranello - czy to aby na pewno był nasz herb, to nie błąd?), ubiegłoroczna zaś modernizacja naszego logo jest bardziej znaczna od poprzednich.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 20:08

Właściwie jest mi to bez różnicy.
Prawda jest taka, że herb Juve to herb Juve :!: . Nieważne czy nowy czy stary on zawsze symbolizuje wspaniały Juventus. Obecnie większość moich gadżetów posiada jeszcze stary herb.

Jeśli chodzi o wygląd to zdecydowanie ładniejszy jest nowy herb, jest prosty i wyrazisty. Wkońcu trzeba iść z duchem czasu :)... Pewnie za 20 lat nasz herb znowu ulegnie zmianie :D


Obrazek
Piotrek1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2006
Posty: 1
Rejestracja: 25 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 22:22

8) Jaki by niebył jest JUVE


Piotrek1982
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2006, 23:07

Nowy jest fajniejszy, taki bardziej nowoczesny a stary miał "rysy" dostawcy koszulek LOTTO, podobny miał przecież AC Siena. Ten nowy jest fajniejszy tylko nie wiem co jest napisane na tym białym pasku poniżej herbu :( . Właśnie, czasami pokazują normalny "jajowaty" herb bez paska a czasami z paskiem. Czemu :?:


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 15:33

Ja wolę ten stary. Urodziłem się za czasów starego herbu, za jego czasów zostałem kibicem Juve. Zawsze bardziej kojarzę go z Juventusem (mam go jeszcze na koszulce Trezegueta sprzed sześciu lat).


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2006, 15:53

Początkowo nie polubiałem nowego herbu. Ale z czasem podobał mi się coraz bardziej i bardziej i już od jakiegoś czasu wolę obecny :D


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2006, 14:57

lukasz01 pisze: a gdzie ty widzisz/widziałes zebrę na herbie juve ?? kiedys chyba była ale to z 30 lat temu, jak logo było zupełnie inne. W herbie mamy byka z herbu turynu a nie zebrę
pojawiła się stylizowana zebra
źródło
Przecież to zawsze była zeberka (stąd takie a nie inne barwy naszego zespołu)

A co do herbu to ja przyzwyczaiłem się już do nowego :wink: Ciężko było się "rozstawać" ze starym ale ten nowy wszedł mi już jakoś w nawyk. Tylko brak gwiazdek mi przeszkadza, ale myślę, że już za 4 lata, kiedy Juventus będzie świętował zdobycie swojego 30. Scudetto (:D) to doczekamy się od razu trzech pięknych lśniących gwiazd :twisted:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 15:46

Wonki pisze:Przecież to zawsze była zeberka (stąd takie a nie inne barwy naszego zespołu)
No właśnie: to jest aby na pewno zebra? Czy to nie jest przypadkiem byk, który - jeśli się nie mylę - znajduje się w herbie miasta Turyn? Precież te nasze barwy to - z tego co pamiętam mamy kompletnie przypadkowo. Graliśmy w różowych koszulkach :oops: , aż pewnego dnia z Angli zamiast zamówionych różowych przypłynęły biało-czarne i tak (na szczęście) już zostało. Jak to jest?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 19:41

szczerze mówiąc ja na ścianie mam herb Juve z zebrą bo do konca nie wiedziałem co tam w środku jest całe czarne ;]
o 98 roku nie zamaloałem tej ściany bo herb jest piekny miałem nawet gwiazki które nie wyszły, a skoro nie wyszły to pomyślałem ze w końcu namaluje kolejne... ;] jak kiedys zrobie zdjęcie mojego herbu na ścianie namalowanego to wrzuce ;]
mnie osobiście bardziej podoba sie nowy, co oznacza zmiane na mojej ścianie...
pozdr


Forza la Juve !
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 21:45

Aż się wypowiem w temacie. Nie zapomnę mojej reakcji na zmianę naszego herbu. Byłem bardzo nie miło zaskoczony, nowy herb zupełnie mi nie podpasował, chyba kwestia przyzwyczajenia do starego. Niejmniej jednak z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nowy jest poprostu cudowny! Strasznie mi się podoba, jestem od niego wręcz uzależniony :P Już nie wspomnę, że stary się do niego nie umywa 8)


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 22:18

Oczywiście, że nowy herb jest lepszy! Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Początkowo sceptycznie podchodziłem do zmiany herbu ale z czasem przyzwyczaiłem się a nawet zauroczylem w nim :) Przede wszystkim elegancko się prezentuje i w pełni odzwierciedla pofesjonalizm naszego klubu. Gdyby ktoś zaproponował powrót do starego herbu powiedziałbym stanowcze nie :D


Obrazek
Juve_LuMx^

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2007, 22:49

:rotfl: ej koles przeciez nadal maja gwiazdki tylko ze nad fladgo Włoch czyli na sercu bo cher JUVE jest na środku :lol:


Juve_LuMx^
jestem fanem JUVE :D :D :D
ODPOWIEDZ