Złota stopa

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 14:48

"Alessandro Del Piero jest wśród dziesięciu nominowanych do tegorocznej nagrody Złotej Stopy. Plebiscyt przeprowadzany jest przez World Champions Club we współpracy z La gazetta dello Sport, a poprzedzany jest internetowym głosowaniem fanów. Dotychczasowymi laureatmi tego dość młodego plebisytu są: Roberto Baggio (2003) Pavel Nedved (2004) i Andriy Schevchenko (2005). Stopy zwycięzcy zostają uwiecznione na Promenadzie Mistrzów Esplanade Grimaldi Forum w Monte Carlo, dodatkowo laureat otrzymuje odlew stopy jako trofeum. W Monte Carlo znajdują się także pozaplebiscytowe ślady stóp gwiazd z przeszłości m.in: Diego Maradony, Gianniego Rivery czy Georga Weah'a. Pełna listo tegorocznych nominowanych to:

Michael Ballack (Bayern Monachium)
David Beckham (Real Madryt)
Marcos Cafu (AC Milan)
Hernan Crespo (Chelsea Londyn)
Alessandro Del Piero
Luis Figo (Inter Mediolan)
Paolo Maldini (AC Milan)
Raul Gonzalez (Real Madryt)
Ronaldo (Real Madryt)
Zinedine Zidane (Real Madryt)"

Jak myślicie kto wygra ten plebiscyt? Moim zdaniem te trofeum w pełni należałoby się naszemu Del Piero lub Raul'owi


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 15:12

omg co za dziadki.... albo lekko mowiac 'wypalone gwiazdy' - co do nagrody to zdecydowanie dla Zidana za to co zrobil w pilce :)
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006, 15:14 przez marcinek, łącznie zmieniany 1 raz.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 15:12

Michael Ballack (Bayern Monachium) :wink:
David Beckham (Real Madryt) :rotfl:
Marcos Cafu (AC Milan) :lol:
Hernan Crespo (Chelsea Londyn) :wink:
Alessandro Del Piero :bravo:
Luis Figo (Inter Mediolan) :rotfl:
Paolo Maldini (AC Milan) :roll:
Raul Gonzalez (Real Madryt) :shock:
Ronaldo (Real Madryt) :rotfl:
Zinedine Zidane (Real Madryt)" :bravo:

Trochę dziwna nazwa :P Po emotioikonkach widać co o tym sądze. Jak dla mnie Alex powinien dostać "złotą stopę" za rok, a teraz należy się ona Zizou. Kończy karierę ale trzeba go czymś uchonorować :prochno: (Nawet Złotą Stopą :rotfl: )

Pozdro


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 15:59

Dotychczas zwyciężały gwiazdy SerieA to niech tak zostanie! :)


Capo di tutti capi
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 16:17

Według mnie nagrodę "Złotej Stopy" powinien dostać Zinedine Zidane. Zakończył on kariere piłkarską i napewno ta nagroda byłaby przypieczętowaniem jego super kariery :)


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 16:20

BartekGajda9 pisze:Według mnie nagrodę "Złotej Stopy" powinien dostać Zinedine Zidane. Zakończył on kariere piłkarską i napewno ta nagroda byłaby przypieczętowaniem jego super kariery :)
Przypieczętowaniem to byłaby pewnie Złota Piłka i jakiś triumf na Mundialu... a Złotą Stopę to on może w kiblu na strychu postawić... ;) Dajcie spokój z tym jego zakończeniem kariery, była bogata i wspaniała, ale Złota Stopa to nie jest "Oskar za całokształt twórczości"...
Ostatnio zmieniony 09 maja 2006, 16:21 przez hara, łącznie zmieniany 1 raz.


Capo di tutti capi
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 16:20

Z bólem serca Zidane, bo mimo wszystko ciągnie do tego, by zobaczyć Alexa na pierwszym miejscu.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 16:23

Jako kibice Juve i fani Del Piero życzymy Alexowi zdobycia tej nagrody, i to właśnie Jemu wg. nas należy się wyróżnienie.
Dla mnie istnieje czwórka piłkarzy z których 1 powinien wygrać:
Alex Del Piero
Zinedine Zidane
Raul
Paolo Maldini

Uważam że z tej czwórki powinien być zwycięzca, wierzę że to będzie Alessandro Deeeel Pieeeeeeero.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 17:06

Chciałbym, aby nagrodę dostał Alex, ale analizując nominowane towarzystwo, jednak bardziej skłoniłbym się ku Zidanowi. Myślę, że w walkę o końcowe zwycięstwo może jeszcze włączyć się Maldini. Reszta raczej nie zasługuje na takie wyróżnienie.

Ciekawe jaki jest średni wiek tej dziesiątki :wink:


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 17:11

Jestem pewien, że kończący karierę Zidanę, z reszta jego stopy są szczerozłote <lol>


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 18:16

Nagroda przyznawana chyba za całokształt, a nie za osiągnięcia w obecnym sezonie, bo w/g mnie nominacje są śmieszne. No ale jak jest szansa, to życzę z buta dla Del Piero


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 18:28

Troche dziwny ten plebiscyt, ale trzymajmy kciuki za Alexa niech wygra tą złota stope :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 18:36

Jestem normalnie zagięty tymi którzy zostali nowminowani, chyba że jest to plebiscyt właśnie prznaczony dla straszych zawodnków.
Bardzo lubie Alexa no ale wybrałbym Zidana ponieważ kończy karierę, a to co on zrobił dla piłki jest trudne do opisania. Nie ma co mówić wykreował go Juventus, zbilismy na nim wielki interes. Moim zdaniem Realowi się dużo mniej opłaciło niż Bianconerim.

:bravo: :bravo: :bravo: DLA ZIDANA :bravo: :bravo: :bravo:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 18:44

Także uważam, że dostanie ją Zidane.
Gdyby nie kończył w tym roku kariery to za największego faworyta uznałbym del Piero - jednak często wybierający (czy to zwykli kibice czy też twórcy rankingów) kierują się sentymentem. A nie sposób mieć sentymentu dla tak wielkiego zawodnika, który właśnie kończy swoją przygodę z piłką - jako graz.
Ktoś stwierdził, że nagrodę może dostać Raul - wątpię, dużo lepszą kandydaturą jest nasz Alex.
Z dwóch powodów:
- Alex w najwyższej formie był lepszy niż Raul w najwyższej formie.
- Alex cały czas trzyma wysoki poziom gry.
No i oczywiście Alex jest Włochem i cąłe swe sere poświęcił jednemu włoskiemu klubowi.


Dirty mind
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2006, 20:29

Moim zdaniem nagrode dostanie Zidane. Odchodzi na emeryturke to mu sie należy za całą karierę.
Nominacje smieszne wprawdzie nie wiem co na niej robią np: David Beckham, :rotfl: :rotfl: Marcos Cafu :lol:
Miejmy nadzieje że dostanie ją ktoś z dwojki Zidane, DP,


ODPOWIEDZ