Polska-Litwa 0:1

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 14:56

nie wiem czy byl ten temat-szukalem ale nie znalazlem jesli byl to prosze o linka i usuniecie tego i jesli da rade to bez karteczki.


a co do tematu. TO bardzo sie ciesze ze przegrali. Wyszly reklamowki itp itd. Co ten janas kombinuje. Mistrzostwa tush tush a on jeszcze kombinuje ze skladem. Trzon powinien grac !!!!!!!! Wedlug mnie to bedzie wycieczka tak jak w japoni. Szkoda ze nie robia tegorocznych mistrzostw gdzies w krajach egzotycznych bo tak to by sobie pozwiedzali. Tak na zakonczenie Polacy czuja sie za pewnie. Nie ma wogole gry bez pilki. Stoja i czekaja jak im podadza. Ostatnio na eurosporcie ogladalem program opsujacy finalistow MS.
Ciekawy byl wywiad z Kezmanem ktory mowil ze nie wazne czy najwieksze gwiazdy graja reprezentacja nie traci na jakosci gry tak samo jak Czechy. Rozumiem czesi to czesi ale do serbii mozemy sie chyba porownywac...
Tyle mam do powiedzenia. Znowu bedziemy sie wstydzic za naszych.

RASIAK GOLA !!!


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 15:05

Najbardziej żałuje, że potwarzali ten mecz 2 razy na ES (i jeszcze raz pokażą dzisiaj po południu).. wstyd :oops:

Mam nadzieje, że Janas wie co robi.. Na mistrzostwach powinien grać normalny skład, bez żadnych "eksperymentów" ^^


Noi Siamo Juventus.
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 15:15

PABLO pisze: a co do tematu. TO bardzo sie ciesze ze przegrali. Wyszly reklamowki itp itd. Co ten janas kombinuje. Mistrzostwa tush tush a on jeszcze kombinuje ze skladem. Trzon powinien grac !
Jak mał grać trzon jak to nie jest Termin FIFA i niektóre kluby nie chciały puścić swoich zawodników tak samo jak Dan Petrescu który jednak po rozmowie z Janasem uległ mu i puścił Baszczyńskiego- który rozegrał dobre zawody...i Sobolewskiego któy nie jest tym samym Sobolewskim co przed kontuzja...i nie zabardzo sie czymś wyróznił...
ogólnie chce powiedziec ze nasza gra była miejscami beznadziejna zero pomysłu na gra...druga połowa zdecydowanie lepsza gdy wszedli wyzej wymienieni Wiślacy...chociaz powtórze Sobol niczym szczególnie sie nie wyózniał
Duzo uwage nalezy skupic tez na Garncarczyku( chyba dobrze napisałem)... któy zagrał całkiem dobrze i uwazam ze Janas powinien dać mu szanse...w nastepnych meczach...lub byc moze wziasc go na Mundial...bo jak wiadomo mozemy narzekac na mały brak bocznych obronców


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 15:29

Przed meczem Wójek Paweł powiedział: "To jest mecz żebyśmy sobie nastrzelali" :rotfl:
No to sobie rzeczywiście nastrzelali :lol: . Przed mistrzostwami w składzie powinni grać zarówno pewniacy jak i piłkarze walczący o skład, właściwie walczący o wyjazd. A nie debiutanci jak np. Bonin :doh: .
Ale wójek Paweł wie lepiej co jest dobre dla drużyny. Niestety u nas nie ma zgrania. Szczerze wątpię żeby Polska wyszła z gurpy na MŚ. I mówię wam że dostaniemy baty od każdej drużyny, nawet Kostaryka z nami pojedzie :prochno: . Tak tak jestem pesymistą w tej sprawie, ale obecnie ciężko mieć inne zdanie.

Pozdrawiam


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 15:30

dajcie spokoj. żenada, wogole tylko Szymek chyba potrafi grac w pilke z tch ktorzy wczoraj wystapili. widac brak Zurawia, Ebiego... nawet dobrze grał Garncarczyk i mysle ze powinien pojechac na mundial

obstawilem na Polske w profie, pewniaki na kuponie jak nikt a tu porazka. caly mecz to wogole wstyd zeby ktokolwiek z naszych rywal ogladal...


Obrazek
Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 16:52

Janas postanowił nie pokazywać naszych najlepszych atutów przed MŚ i stąd ta porażka :lol:

Do turnieju pozostało jeszcze trochę czasu, jednak obecna forma naszych reprezentantów nie zachwyca. Oczywiście brak kilku podstawowych graczy, ale żeby przegrać z Litwą? Dobry występ zaliczyło kilku zawodników, których można policzyć na palcach jednej ręki: Szymkowiak, Dudek i debiutant Gancarczyk. Ten ostatni powinien dostać jeszcze szansę w meczu z Wyspami Owczymi i wtedy powinna zapaść decyzja o ewentualnym jego wyjeździe na MŚ( Przynajmniej ja już go widzę w kadrze na MŚ). Z tymi bocznymi obrońcami to wogóle u nas krucho. Do takich zawodników jak Lewandowski czy Mila mam duże zastrzeżenia co do ich ewentualnych powołań na turniej w Niemczech. Pierwszy kompletnie sobie nie radził w obronie, grał nie na tej pozycji co dotychczas, ale jako defensywny pomocnik w moich oczach, również nic nadzwyczajnego w reprezentacji nie pokazał. Zawodników, którzy tworzyli kadrę reprezentacji w eliminacjach a teraz nie grają w klubach jest tak dużo, że Janas musi powoływać większość z nich i stąd Mila(chyba taki jest powód jego powołania). Jednak co w takiej sytuacji ma powiedzieć Burkhardt, który znajduje się w dużo lepszej formie niż zawodnik Austrii Wiedeń. Może Janas powoła go na mecz z Wyspami Owczymi, ale co z tego? Legionista, może dostanie kilka minut w tym meczu, bo chyba kolejny sparing naszej kadry jest już w terminie Fifa, więc trener będzie chciał sprawdzić wszystkich kadrowiczów. Bury, byłby idealnym zmiennikiem Szymkowiaka, no zobaczymy co zrobi Janas. Atak? Pewniakiem jest Żurawski, pozostaje pytanie kto obok niego? Pewnie będzie to Frankowski bo kto inny? Szkoda, że kontuzji doznał już jakiś czas temu młody Janczyk, przydałby się taki "młody wilk" w reprezentacji. Z Wyspami Owczymi podobno szansę dostanie Saganowski, może on? Gra w klubie, strzela bramki. W kolejnym meczu zagrałbym w składzie:
Boruc - Baszczyński - Jop - Bąk - Gancarczyk - Smolarek - Burkhardt - Sobolewski - Krzynówek - Żurawski - Saganowski(Frankowski). Szymkowiak i tak ma pewne miejsce w składzie, więc od pierwszych minut szansę na pokazanie się powinien dostać zawodnik Legii.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 17:18

Przed meczem wszyscy byli przekonani że z Litwą pójdzie nam łatwo jak do tej pory (nigdy nie przegraliśmy z Litwą), a tu gdyby nie wyróżniająca się gra Jerzego Dudka, który był głośno wspierany śpiewem kibiców :smile: to mogliśmy przegrać ten sparing znacznie wyżej :roll: Na uwagę zasługuję również postawa Mirka Szymkowiaka który starał się pociągnąć zespół :ok: , ale sam w pojedynke niewiele mógł zdziałać.

Podsumowując we wczorajszym spotkaniu zawiodłem się postawą
Biało-Czerwonych, moim zdaniem Janas zrobił błąd w tym że wystawił za mało zawodników sprawdzonych (pewnych), dzięki którym pozstali miej doświadczeni zawodnicy mogliby poczuć się pewniej i dostosować do ich poziomu gry 8)


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 17:52

tomek89-15 pisze:obstawilem na Polske w profie, pewniaki na kuponie jak nikt a tu porazka. caly mecz to wogole wstyd zeby ktokolwiek z naszych rywal ogladal...
ja postawilem 30 zl na Polske...i poszlo:| dokladnie szkoda gadac...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Juve321

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 39
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 18:28

i kolejny mecz zenada :? z Litwa przegrac!!!ehh Wstyd!! :? i jak oni na mundialu chca zajsc daleko jak z Litwa przegrali oby z wyspami owczymi nie przegrali bo to juz by byla kleska :evil: Mysle ze daleko nie zajdziemy szczegolnie z taka gra :( Jeszcze postawilem 20 zl na Polske a tu lipa :( ja przegralem 20 zl a moj kumpel wygral 30 zl bo obstawial ze przegra Polska i mial racje :( Chyba nastepnym razem tez tak postawie :twisted: ciekawe czy sie sprawdzi???jak bedziemy grac jsk wczoraj z Litwa to napewno sie sprawdzi :wink: Forza Juve!!! :)


Obrazek
Obrazek
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 21:07

hehe...przypomniało mi sie...widzieliście jak wyglądał Mila...jakby niezle przybrał na wadze...całkiem jak nasz superman Ronaldo z Realu...szczerze żal mi Sebastaina...pamietam go jak wymiatał w Groclinie jak jeszcze ten klub cos znaczył w Polskiej Orange :angry: Ekstraklasie...no i piekny epizod z pucharem UEFA gdzie tudzież wygrali m. in z Manchester'em City...
a teraz to w Austrii praktycznie nie gra...widać, ze jest bez formy to jeśli ma mbyć szczery i kierować sie dobrem Polskiej Ekipy to jestem przeciwny jego wyjazdowi...to tyle z mojej strony
PozdRo :D


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 21:29

Mundial tuż tuż a Polacy nie potrafią wygrać z Litwą :rotfl:
No cóż, nie było kilku podstawowych graczy, ale czy by to coś pomogło.
Przynajmniej Szymkowiak pokazał że w reprezentacji są jeszcze dobrzy zawodnicy.
Janas zapewne się głowi co tu zrobić przed mistrzostwami, gdy jego zespół przegrywa ze słabym przeciwnikiem.
Uważam że Polska to nie jest zbyt dobra drużyna, ale z Litwą powinni się uporać.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 maja 2006, 22:48

Dodam jeszcze jedno do waszych wypowiedzi. Janas mówił nie tak dawno, że nie zamierza nikogo brać za zasługi, za nazwisko a już wykluczone jest branie kogoś kto niegra. Więc się pytam. Co robi Dudek, Mila, Kuś w kadrze :shock: A co kompletnie bez formy Frankowski? ALbo do cholery jesteśmy konsekwentni i słowni albo walimy jak kto gra i zamykamy selekcje pół roku wcześniej.
Obawiam się, że na mundial pojedzie kupa zawodników bez formy a tacy jak Burkhardt czy Sagan będą oglądać MŚ w Tv :/


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 00:37

herr_braun pisze:Dodam jeszcze jedno do waszych wypowiedzi. Janas mówił nie tak dawno, że nie zamierza nikogo brać za zasługi, za nazwisko a już wykluczone jest branie kogoś kto niegra. Więc się pytam. Co robi Dudek, Mila, Kuś w kadrze :shock: A co kompletnie bez formy Frankowski? ALbo do cholery jesteśmy konsekwentni i słowni albo walimy jak kto gra i zamykamy selekcje pół roku wcześniej.
Obawiam się, że na mundial pojedzie kupa zawodników bez formy a tacy jak Burkhardt czy Sagan będą oglądać MŚ w Tv :/
Dudek paroma interwencjami uchronił nas od wiekszej porażki, Frankowski zasługuje na kadre jak nikt inni ;] Burkhardt, Sagan heh są lepsi od nich ;] Swoją droga skad wiesz ze Burkhardt i Sagan będa w formie na mistrzostwach ? To jest jedna wielka niewiadoma, a moim zdaniem chory przepis Fify który nakazuje podac składy do 15 maja bardzo psuje selekcję. Moze to i dobrze ze przegraliśmy z Litwą kubeł zimnej wody zawsze sie przyda. Jedno jest pewne, Mila, Rasiak, Kuś nie powinni jechac na mistrzostwa, Garncarczyk jak najbardziej, wkoncu mamy dobrego lewego obroncę ! :) Nalezy go sprawdzic w meczu z Columbią bo mecze z San Marino większego sensu nie mają. Pozostaje kwestia 3 bramkarza, wg mnie powinien byc to Kuszczak, ale zdecyduje Janas niestety ;] skład wg mnie powinien wyglądac następująco:
Dudek w bramce, od lewej Garncarczyk, Kłos, Jop, Baszczyński, w drugiej lini od lewej Kosowski, Sobolewski, Szymkowiak, Krzynówek,(Błaszczykowski:)) w ataku Żuraw i Franek. Pozdrawiam i nie bijcie :D


acethylen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 2
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 02:04

Brak zgrania? eksperymenty? o czym Wy mówicie? Jak oglądałem mecz to się zastanawiałem czy oni kiedykolwiek zawodowo lub podwórkowo grali w piłę! 0 (ZERO) ruchu, wszyscy na stojaka. Bardzo trafnie zauważył Mielcarski różnicę w grze Polaków a Litwinów- Litwini grali piłką a Polacy, no własśnie kążdy musi piłkę przyjąć, poprowadzić(wszyscy partnerzy są juz wtedy pokryci, wtedy robi kółeczko z piłką) i podać komuś na walkę. TRAGEDIA! Może ja jestem ślepy, ale czy ktokolwiek z Was widział rozegranie piłki z klepki? (nie w poprzek boiska, ani nie z bramkarzem). To że Janas szuka nie uwarzam za złe, przykładem może być Garncarczyk , który zagrał przyzwoicie.

Widze idolem części reprezentacji jest Ronaldo, niestety ze strony wagowej, nie tylko Mila się zaokrąglił, co gorsze Franek też jest całkiem całkiem, stąd te braki w szybkości.


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2006, 08:38

paku pisze:Dudek paroma interwencjami uchronił nas od wiekszej porażki, Frankowski zasługuje na kadre jak nikt inni ;] Burkhardt, Sagan heh są lepsi od nich ;] Swoją droga skad wiesz ze Burkhardt i Sagan będa w formie na mistrzostwach ? To jest jedna wielka niewiadoma, a moim zdaniem chory przepis Fify który nakazuje podac składy do 15 maja bardzo psuje selekcję. Moze to i dobrze ze przegraliśmy z Litwą kubeł zimnej wody zawsze sie przyda. Jedno jest pewne, Mila, Rasiak, Kuś nie powinni jechac na mistrzostwa, Garncarczyk jak najbardziej, wkoncu mamy dobrego lewego obroncę ! :) Nalezy go sprawdzic w meczu z Columbią bo mecze z San Marino większego sensu nie mają. Pozostaje kwestia 3 bramkarza, wg mnie powinien byc to Kuszczak, ale zdecyduje Janas niestety ;] skład wg mnie powinien wyglądac następująco:
Dudek w bramce, od lewej Garncarczyk, Kłos, Jop, Baszczyński, w drugiej lini od lewej Kosowski, Sobolewski, Szymkowiak, Krzynówek,(Błaszczykowski:)) w ataku Żuraw i Franek. Pozdrawiam i nie bijcie :D
Ja wiem, ale mówiłem głównie o konsekwencji i gorących zapewenieniach Janasa, że nie będzie brał za zasługi.Też jestem zwolennikiem wzięcia Franka na MŚ, Dudka raczej też, ale PODSTAWOWYM kryterium powołania na mundial powinna być forma.
Może wbrew pozorom :wink: ale darzę Janasa sporym zaufaniem, wierzę, że dokona słusznych wyborów i nie spalimy się na mundialu jak za Engela...


ODPOWIEDZ