Serie A (37): JUVENTUS 2-1 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 20:18

Meczu nie widziałem, gdyż sam miałem swoje rozgrywki w tym czasie. Po obejrzeniu newsa na JP kamień spadł mi z serca. Przyznam, że obawiałem się tego meczu, bo mimo wszelkich zapewnień, mecz ze Sieną był meczem z drużyną zaprzyjaźnioną i dopiero dzisiaj można było ocenić formę Juve. Najbardziej cieszy mnie gol Ibrahimovicia i wsparcie kibiców w tak trudnym momencie sezonu. Za tydzień powinno być dobrze i Juve będzie mogło rozpocząć świętowanie.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2006, 20:20 przez Mr Cezary, łącznie zmieniany 1 raz.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 20:19

"Luciano wszyscy jesteśmy z Tobą. Triady się nie rusza"

Jesteśmy bardzo blisko Scudetto numer dzwadzieścia dziewięć, jeszcze tylko jeden malutki puncik a już to trofeum pojawi się u Nas i stanie się faktem. Mecz zes trony Juventusu niezły, gdybyśmy wykorzystali większość sytuacji to nie denerwowaliśmy by się tak w końcówce. Dwie zasłużone bramki sprawiły, że później grało Nam sie lepiej, niestety jedna gafa i zrobiło się już tylko 2-1. Z kibiców możemy być w tym meczu dumni, naprawdę pokazali się ze wspaniałej strony, tworząc znakomitą oprawę meczową stawiając się i broniąc Moggiego (apropo widzieliście tą radość Triady przy bramce Nedveda ?? :prochno: ) Scudetto mogliśmy świętować dziś no cóź nie udalo się i kto by pomyślał, że będziemy walczyć o to trofeum do ostatniej kolejki, kiedy to już we wszystkich ważniejszych ligach wszytsko jest rozstrzygnięte. Milan dziś wygrał z Parmą i wciąż sie liczy, My musimy robic swoje i nie patrzeć się na innych i to będzie kluczem do sukcesu, pokazaliśmy, że zwyciestwo ze Sieną nie było przypadkiem i można śmiało powiedzieć, że wyszliśmy z cienia remisów, jeszcze tylko jeden, a może aż jeden mecz...czas pokaże...

Ave Juve!!


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 20:26

gra jako taka, najważniejsze są 3 punkty. do końca sezonu jeszcze 1 mecz. na myśl przyszedł mi ostatni mecz sezonu 99/00 z Perugią, który to przegraliśmy i Scudetto świętowało Lazio. dziś nie dopuszczam do siebie myśli, że coś takiego może się powtórzyć. Reggina jest jak najbardziej w naszym zasięgu i nie widzę innej możliwości jak wywalczenie przynajmniej 1 punktu. oczywiście zakładając, że Milan wygra z Romą. i tu się można zastanawiać czy coś takiego nastąpi.

myślę, że Roma będzie atakować od początku bo ma jeszcze szansę na zajęcie czwartego miejsca w lidze, które premiuje występem w eliminajcjach LM. oczywiście nastąpi to tylko w wypadku, gdy czwarta Fiorentina nie wygra z Chievo. Milan ma również o co walczyć, bo prezent w postaci straty punktów przez Juve, może się długo nie powtórzyć. reasumując, w Mediolanie zapowiada się ciekawy mecz. ja osobiście postawiłbym na remis.

czekam na 29. Scudetto.


Wujekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2005
Posty: 91
Rejestracja: 10 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 20:37

JuveFanik pisze:"Luciano wszyscy jesteśmy z Tobą. Triady się nie rusza"
a moglby to ktos wrzucic po wlosku


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 20:45

Wujekk pisze:
JuveFanik pisze:"Luciano wszyscy jesteśmy z Tobą. Triady się nie rusza"
a moglby to ktos wrzucic po wlosku
Luciano siamo tutti con te.
La triade non si tocca.


:roll:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 21:00

Czy posiada ktoś zdjęcie, bądź filmik na którym widać transparent? :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 21:01

Nie no.. fantastycznie!! Palermo - trudny rywal...a my, wszyscy wiedzą z jaka formą... chociaz teraz juz jest lepiej, wygralismy i to sie liczy!! fuksa mielismy w koncowce kiedy to w dogodnej sytuacji gracz palermo nie trafil w bramke... ale wczesniej my rowniez mielismy pares sytuacji. Ogolnie mecz przecietny, teraz wystarczy zremisowac i scudetto nasze :D

Co do Moggiego to jego mina i reakcja po strzelonych golach jakas taka nie wyrazna byla... chyba jednak ma cos na sumieniu :?


<Juventus Semper Fidelis>
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 21:07

Wygraliśmy i już 1 pkt dzieli nas od wywalczenia Scudetto nr 29. :dance:
Mecz był troche nudny, strzałów na bramki też nie było za wiele. Niewątpliwie najlepszym zawodnikiem Juve był Nedved który strzelił bramkę i był bardzo aktywny. W meczu ze Sieną zupełnie zawiódł ale z Palermo grał za trzech.
Szkoda tylko tego że Parma nie zdołała urwać punktów Milanowi ale co sie odwlecze to nie uciecze. :smile:
Teraz wystarczy remis z Regginą na neutralnym stadionie i możemy ponownie świętować mistrzostwo. :happy:


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 21:16

Cieszę się z wygranej Juventusu. Nie oglądałem niestety tego meczu, ważna jest wygrana. Już tylko punkt dzieli nas od Scudetto. Nieubłagalnie nadchodzi ostatnia kolejka sezonu i wszsytko w nogach naszych zawodników. Myślę, że w ostatnim meczu zainkasujemy 3 pkt i zdobedziemy mistrzostwo. Pozdro


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 21:29

Gra Juve mi osobiscie sie podobala, Palermo to niewygodny rywal wiec 3 punkty ciesza niesamowicie. Swietny mecz Nedveda nie moge uwiezyc ze ten pilkarz ma juz blisko 34 lata iw wciaz wklada w gre Juve tyle serca.
Z jednej strony cieszy mnie mnie bramka Zlatana bo wiadomo dala nam zwyciestwo, lecz moim zdaniem nie zagral czegos szczegolnego i ten gol bedzie tylko pretekstem dla Capello do tego by znow wsytawic go w pierwszym skladzie.
Co do nastepnego meczu to mysle ze nie ma co liczyc na potkniecie Milanu z Roma tylko poprostu wygrac z o nic nie walczaca Reggina. Viola rozbila ich dzis 5-2 wiec mysle ze raczej nie powinnismy miec problemu z pokonaniem klubu z Oreste Granillo (na ktorym z Juventusem nie zagraja bo mecz odbedzie sie na neutralnym terenie). Tez przypomina mi sie troche sytuacja z sezonu 99/00 i mecz z Perugia :płaczę: lecz wieze z calego serca w 29 scudetto.

No cuz nie zostalo juz nic innego jak tylko czekac na niedziele i mocno trzymac kciuki za Juventus :pray:


juvemt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 21:56

Forza Juve dzieli nas juz tylko 1 pkt !! jeden mały punkcik wydaje mi sie że łatwo go zdobyć lecz nigdy niemożemy lekcewazyć przeciwnika !!


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 22:40

Nio jeszcze tylko Reggina za tydzień i możemy świętować 29 Scudetto.Palermo nawet nieźle walczyło z Juve.Nareszcie się odblokował Zlatan ( chwała mu za to). I znów DP posadzony na ławie.Tym razem udało się Capello ustawić dobrze skład.Ciekawe czy Moggi maczał w tym palc :?:


...Taka miłość jest jedna...Juve
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2006, 08:38

Daliśmy radę. Co prawda najładniejszą bramkę moim zdaniem i tak strzeliło Palermo, ale niech tam, pomińmy ten szczegół.. :roll:

Z tego, co oglądałem, dość aktywny był Pavel Nedved. Bramkę strzelić mógł jeszcze przynajmniej dwa razy. Zabrakło niewiele, ale podobała mi się jego postawa.
Ibrahimovic - można by powiedzieć "wreszcie", ale chyba można oczekiwać po napastniku, że będąc sam na sam z bramkarzem jednak strzeli gola? :roll:

Wystarczy remis z Regginą. Ale mam nadzieję, że nie zagramy jedynie "na remis". Cieszy mnie to, że piłkarze potrafią się skupić na grze w obliczu afery, jaka ostatnio się urodziła.
Szkoda mi nieco Parmy.. ale cóż.

To co, w niedzielę po 17:00 świętujemy?... :whistle:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2006, 12:44

Po pierwsze brava dla Juve za wygranie i rozegranie dobrego meczu :bravo: :bravo: :bravo: Spotkanie nie było porywające ale również nie takie nudne. (oglądałem :dance: ). Oczywiście zasłuzylismy na zwycięstwo, druzyna walczyła, nie było obijanki. Wreszcie Zlatan sie troche wybudził miał kilka ładnych sutyacji, które ukoronował golem. Mimo ze to nie jest nasz stary Ibra jestem w miare zadowolony tylko szkoda ze zaczyna strzelać pod koniec (no z Regginą sie przyda :-D ).
Po stracie bramki na 2-1 było nerwowo ale defensywa Juve na miejscu :bravo: .

Trzymać chłopaki forme na mecz w Bari dzieli nas ONLY 1 PIONT :pray: :pray: :pray:

FORZA JUVENTUS


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2006, 12:53

DjJuve pisze:Czy posiada ktoś zdjęcie, bądź filmik na którym widać transparent? :>

http://img221.imageshack.us/img221/2193/moggi119yx.jpg


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany