Serie A (37): JUVENTUS 2-1 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:41

nordahl pisze:
paku pisze:Inteligencją to ześ nie zabłysnął. :roll:
Wazne, 'zem' zablysnal humorem. ;>
Chłopie ogarnij się. Zaśmiecasz nam tu tylko nic zupełnie nie wnosząc.. Dowcipem możesz popisywać się w shoutboxie na acm.pl.

Co do meczu... Nie ma innej możliwości niż nasza wygrana, skład powinien być taki sam jak w meczu ze Sieną i nie widze sensu zmieniania go. Camor powinien pozostać na ławce podobnie jak Zlatan. Palermo jest dosyć osłbione gdyż nie zagrają piłkarze tacy jak Corini, Tedesco, Terlizzi, Lupatelli i Rinualdo. Dwaj pierwsi to naprawde ważni zawodnicy dla Palermo. Czy jest możliwość świętowania Scudetto już dziś? Ciężko powiedzieć gdyż zupełnie nie wiadomo jak mleczarze potraktują rywala. Miejmy jednak nadzieje, że będą chcieli pożegnać się z kibicami w ładnym stylu. Fabio porozmawia z Paolo i będzie gitara 8)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:48

Do meczu zaledwie dwie godziny. Napewno Palermo jest dla nas niewygodnym przeciwnikiem. w Poprzednim sezonie zremisowaliśmy z nimi na Delle Alpi po bramkach Zaccardo i Ibrahimovica , a później na Sycylii polegliśmy 0-1. W tym sezonie po teatrze jednego aktora - Adriana Mutu zdołaliśmy pokonać Citte 1-2. Palermo zagra bez swojego mózgu Eugenio Coriniego , który tym mózgiem był kilka lat temu w Chievo , mamy atut własnego boiska , zapowiadają pełny stadion :D więc nie pozostaje nam nic jak tylko to wykorzystać. Milan jedzie do Parmy i napewno łatwego życia tam miał nie będzie , ale napewno za Milanem oglądać się nie wolno , trzeba zrobić swoje i zatrzymać trzy punkty w stolicy Piemontu. Liczę na Davida Trezeguet i Alessandro Del Piero że jeszcze coś ukąszą w tych ostatnich dwóch meczach. Trezeguet juz raczej nie ma szans na Króla Strzelców dwie kolejki do końca 6 bramek straty do Toniego więc musiałby strzelić dwa hattricki licząc na to że Toni nic nie strzeli wtedy miali by króla strzelców obaj. Ale nie liczy się to , sądze że Trezeguet nie myśli teraz o koronie króla strzelców tylko o tym co reszta zespołu o dojściu do celu i zdobycia tego czego wszyscy pragniemy! Po głośnej aferze w klubie Juventus przyciszy wszystkich efektownym zwyciestwem nad Palermo :smile:


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 13:36

Marcin_FCJ pisze: Chłopie ogarnij się. Zaśmiecasz nam tu tylko nic zupełnie nie wnosząc.. Dowcipem możesz popisywać się w shoutboxie na acm.pl.
na acm.pl?:> Nie mam tam konta.
Gamber pisze: Padam ze smiechu... :rotfl: A tak na powaznie to co ty w tym swoim zdaniu widzisz smiesznego?? moze sam nie rozumiesz co napisales?? Wkazdym badz razie nikogo to nie smieszy :?
Mam Ci tlumaczyc wyznaczniki humoru? ;> Mam Ci wyjasniac, dlaczego ja go pojmuje a Ty nie? Pozatym mow za siebie. ;]


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 13:47

Nie ma mozliwości żebysmy nie wygrali tego meczu. Kontuzji poważnych w naszym składzie nie ma, najprawdopodobniej będą pełne trybuny co mnie bardzo cieszy. Jednak wolałbym się bardziej cieszyć po meczu.
Licze na zwycięstwo, choć łatwo z Palermo nie będzie bo walczą oni o wejście do Pucharów.
Mimo ze lubie Ibre wolałbym żeby sprzodu zagrali Treze i Alex którzą są w formie a później ewentualnie wpuścic Zlatana.
Myśle ze nieszczęsna afera nie zadziała negatywnie na zawodnków, wręcz odwrotnie doda im skrzydeł.

Mój typ:
JUVENTUS 3 - 0 Palermo (przy pełnych trybunach :dance: )
:ball: Treze, :ball: Vieira, :ball: Zlatan (przy pełnych trybunach :dance: )

FORZA JUVENTUS :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Henqo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2006
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 14:03

Jest to bardzo ważny mecz dla Bianconerich. Trzeba pokonać Palermo i liczyć na potknięcie Milanu z Parmą i wtedy możemy świętować 29 scudetto!!! Juventus wygrywał z Palermo 25 razy, 12 razy remisował i 5 razy drużyna Rosanero okazała się silniejsza. Statystyki są bardziej korzystne dla Starej Damy. Tak więc trzymajmy kciuki za nasz zespół.
Moj typ: 2-0


Obrazek
tapsik123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 marca 2006
Posty: 9
Rejestracja: 28 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 14:08

Nasze Juve powinno zdobyc te 29 mistrzostwo wloch. Jest to w ich zasięgu. Jesli nie wygraja znaczyc to bedzie ze przez głupie potknięcia stracili to co najlepsze


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 14:28

nordahl pisze:Mam Ci tlumaczyc wyznaczniki humoru? ;> Mam Ci wyjasniac, dlaczego ja go pojmuje a Ty nie? Pozatym mow za siebie
Mozesz mi wytłumaczyć wszystko co chcesz tłumaczyc, ale napisz gdzie ja napisalem ze tego twojego "humoru" nie pojmuje? Pojmuje to ale takimi "humorami" to mozesz blyszczec na stronach Milanu..a nie tu... tam to moze bedą miec i zwale, tutaj nikogo (oprucz kibicow innych zespolow) to nie bawi... postaraj sie to zrozumiec... :?


<Juventus Semper Fidelis>
FIX_ER

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2006
Posty: 16
Rejestracja: 02 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 15:07

Trzeba ten mecz wygrac i wierze ze JUVE sobie poradzi :bravo:


"All I want in life is to be happy..."KoRn - Dead
romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 15:55

Wie ktoś może co było napisane na tym transparencie wywieszonym przez kibiców Juventusu ? Zaczynało się od słowa "Luciano ..." :)


Obrazek
MaxACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 29 października 2005
Posty: 112
Rejestracja: 29 października 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 16:09

Marcin_FCJ pisze:Chłopie ogarnij się. Zaśmiecasz nam tu tylko nic zupełnie nie wnosząc.. Dowcipem możesz popisywać się w shoutboxie na acm.pl.
I mówi to sam Marcin_FCJ alias Del Piero...kpiarz i maskotka acmilan.pl :D


Browaks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 17:01

I nareszcie!!! 2:1!!!
Niezawodny Nedved i odblokowany Ibra:)
Milan wygrał 3:2 z Parmą, ale na końcu mieli gorąco.
Czekam na ostatnia kolejkę.


FORZA JUVE!!!
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 17:04

Noi 3 pkt. z Palermo. Mistrzostwo jest już prawie nasze.
Milan już chyba musi się pogodzić z 2 miejscem w lidze i kolejną porażką z Juventusem. To mistrzostwo trzeba zdobyć. Niema innej opcji.
Forza Juve


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 17:14

juveman7 pisze:Noi 3 pkt. z Palermo. Mistrzostwo jest już prawie nasze.
Milan już chyba musi się pogodzić z 2 miejscem w lidze i kolejną porażką z Juventusem. To mistrzostwo trzeba zdobyć. Niema innej opcji.
Forza Juve
Tak, jest PRAWIE nasze, a jak wiadomo prawie robi wielką różnice. Bądźmy jeszcze cierpliwi, została jedna kolejka i wciąż mamy przewagę 3 pkt, która jest bardzo niebezpieczna dla nas.

Meczu nie widziałem. Zastanawiam sie tylko dlaczego Capello znów postawił na Ibrahimovica a nie Del Piero. Myślę, że nasz trener chce pozbyć się Alexa bo wie, że Del Piero nie będzie chciał być tylko rezerwowym - wielka szkoda...


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 17:28

romaneq pisze:Wie ktoś może co było napisane na tym transparencie wywieszonym przez kibiców Juventusu ? Zaczynało się od słowa "Luciano ..." :)
Luciano jestesmy z tobą - cos w tym stylu


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 17:34

romaneq pisze:Wie ktoś może co było napisane na tym transparencie wywieszonym przez kibiców Juventusu ? Zaczynało się od słowa "Luciano ..." :)
Na poczatku było - Luciano Moggi siamo noi con te, czyli Luciano Moggi, jestesmy z toba. Był jeszcze drugi czlon, ale nie go nie pamietam. Jesli cos zle przetlumaczylem, poprawcie mnie.

Sam mecz niezbyt ciekawy. Juve gralo w swoim stylu-wolno, mozolnie, ale skutecznie. Po strzeleniu dwoch bramek rozluznili sie, co doprowadzilo do straty bramki. Cieszy, ze Ibrahimovic sie odblokowal. Nie bede sie czepial do jego gry, bo zrobil co mial zrobic i chwala mu za to. Brawa rowniez dla 'la Furia Ceka' czyli Nedveda za starania i bramke. Od 29. scudetto dzieli nas jeszcze tylko 90 minut.

Pozegnanie z Delle Alpi wypadło dobrze, 56.488 fanow dopingowalo Stara Dame. Podobno na poczatku meczu byla oprawa, chetnie bym ja zobaczyl (z gory dzieki za linki). A wiec zegnaj Delle Alpi!


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Zablokowany