Serie A (37): JUVENTUS 2-1 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 16:26

Mecz w tle afery...Juve - Palermo

Bardzo ważny mecz, po 90 minutach możemy świętować Scudetto, lub...znacznie się do niego przybliżyć...i ta druga wersja wydaje mi się najbardziej możliwa, czyli wygrana Juve z Palermo, przy zwycięstwie Milanu z Parmą. Mecz ten, jak i cała 37 kolejka Ligi Włoskiej odbędzie się w cieniu afery która wtrząsneła, włoskim Calcio i Juventusem, lecz przed meczem można doszukać się także pozytywów, ponieważ na Stadio Delle Alpi padnie rekord frekwencji, widać kibice będą chcieli wspomóć zespół podczas tej afery jak i godnie pożegnać "stare" Delle Alpi. Myślę, że dla Nas najkorzystniejszym wariantem lini ataku będzie wystawienie Del Piero z Trezeguetem, ten wariant w meczu ze Sieną się sprawdził, i myślę, że na graczy Palermo też zadziała, w drużynie różowych spore osłabienie, ponieważ nie zagra aż 3 zawodników z podstawowego składu (zaraz ktos pewnie powie, że Moggi zapłacił Palermo, aby te nie wystawiło swoich podstawowych zawodników i odpuściło mecz :lol: :prochno: ) , a przecież stawka tego meczu jest duża, Palermo walczy o Puchar UEFA.
No więc chłopaki dajce z siebie wszystko, dla kibiców, dla Delle Alpi, dla potwierdzenia innym, że Juve potrafi wygrywać bez żadnych środkó, przekupywania itp. Po 29 Scudetto!!


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 16:37

czekam na zwyciestow. bo inaczej byc nie moze- nie stac nas na strate puntkow. najlepiej gdyby milanowi urwala punkty parma ale nie ma co sie ogladac na innych tylko trzeba grac samemu. mam nadzieje ze ta afera z moggim nie zaszkodzi pilkarzom.

a tu cos dla tych ktorzy maja dostep do tv satelitarnych:

Serie A (Włochy): Juventus vs. Palermo (15:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- B1 TV (4W - kodowany)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:10): Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)


źródełko: www.satkurier.pl a dokładniej http://www.satkurier.pl/?football/&kat=71&id=32691


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 17:47

No niestety, wielki i ważny mecz w cieniu afery. Ale nie dla mnie. My nadal kontynuujemy naszą drogę po kolejny tytuł, jeszcze 2 kroki, a może wystarczy jednen...jednak na potknięcie Milan bym nie liczył, myslę, że gładko rozprawią się z Parmą. Ale nie oglądajmy się na innych, wszystko zależy od nas, to my rozdajemy karty.
Bardzo mnie cieszy postawa kibiców :bravo: kto wie, może na zakończenie padnie rekord frekfencji na Delle Alpi. Było by wspaniale, a najlepiej jakbyśmy świętowali tytuł.
Ten mecz musimy wygrać, porostu musimy, damy radę, jestesmy wielcy, kolejny raz pokażemy kto rządzi we Włoszech. Walą mnie rozmowy Moggiego, on może sobie prowadzić swoją grę, ale to zawodnicy, swoją grą zdobywają kolejne trofea i radują nasze serca. I tak będzie tym razem, po 29 Scudetto ragazzi !!! FORZA !!!!


Obrazek
Zielak**Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2006
Posty: 15
Rejestracja: 03 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 20:41

Wyglada na to, ze bedziemy mieli niemalze pelne Delle Alpi :D Szkoda, ze tak pozno, ale kibice przydadza sie Juventusowi w tym ciezkim meczu :-D Oby ilosc kibicow przelozylo sie na korzystny wynik spotkania dla Juve :D No i oczywiscie 3mamy kciuki za Bianconeri'ego w szeregach Parmy - Marchini' ego - moze strzeli gola Milonowi, zaistnialby w oczach kibicow Starej Damy :D Miejmy nadzieje, ze jutro bedziemy swietowac 29 Scudetto :D :D :D


Juve, historia wielkiej miłości,
biel, która obejmuje czerń.
Chór, który się wznosi naprawdę dla Ciebie.

Juventus ** Torino

Obrazek
CUORE BIANCO-NERO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 13 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 22:09

brrrrr ... to może okazać sie najważniejszy mecz sezonu i mam mieszane uczucia.... Palermo ostatnio niejednemu zaszło za skórę... to ch... :D
trudny przeciwnik , trochę się obawiam tego meczu :?
jeśli w ataku zagrają Alex i Trezeguet będę spokojniejsza , jeśli Irba i Trezeguet .... no comment :? , ale Juventus potrafi się wziąść w garść jak ich tak pożądnie przycisnąć.... , mam nadzieję ,że to spotkanie będzie korzystne dla Bianco -Nerich .... pozatym , dziś śniło mi się ,że wygrali ten mecz 4-2 .... a Ja mam prorocze sny :D

:wink:


E NEL CUORE QUALCOSA SEMPRE C'E'...
LA JUVE !
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 22:14

CUORE BIANCO-NERO pisze:dziś śniło mi się ,że wygrali ten mecz 4-2 .... a Ja mam prorocze sny :D :wink:
Moze jakies szczegoly z tego meczu :D kto strzelił itp :D :D :D


<Juventus Semper Fidelis>
nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2006, 23:44

Gamber pisze:
CUORE BIANCO-NERO pisze:dziś śniło mi się ,że wygrali ten mecz 4-2 .... a Ja mam prorocze sny :D :wink:
Moze jakies szczegoly z tego meczu :D kto strzelił itp :D :D :D
Dwie strzelil Del Piero a kolejna dopietta zapisala sie na konto niejakiego Riplay'a. :rotfl: :rotfl:


malinka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2006
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 11:27

Niech Capello sie wykarze taktyką a bianconeri ambicją !

Juve 2:0 Palermo


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 11:38

Dla mnie nie ma innej możliwości ,niż nasz zwycięstwo.Nieważne w jakim rozmiarze.Liczą się tylko 3 ptk.Mam nadzieję ,że ludzie ,którzy przyjda na stadion nie będą zajadać pizzy,tylko zabiorą się za dopingowanie drużyny.
Mój skład.Może uda mi się wreszcie trafić. :wink: Buffon-Balzaretti-Kovac-Cannavaro-Zambrotta-Camoranesi-Vieira-Emerson-Nedved-Trezeguet-Del Piero.Ciekaw jestem czy Capello wprowadzi Zebine :rotfl: na boisko?bo wygwizdanie przez wypełniony po brzegi Delle Alpi do miłych rzeczy nie należy. :wink: Nie wiem czemu,ale mam takie przeczucie,że Parma dziś urwie punty Milanowi(stawiam 1-1) i już dziś będziemy świętować Scudetto nr.29. :prochno: FORZA RAGAZZI !!


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 11:42

nordahl pisze:
Gamber pisze:
CUORE BIANCO-NERO pisze:dziś śniło mi się ,że wygrali ten mecz 4-2 .... a Ja mam prorocze sny :D :wink:
Moze jakies szczegoly z tego meczu :D kto strzelił itp :D :D :D
Dwie strzelil Del Piero a kolejna dopietta zapisala sie na konto niejakiego Riplay'a. :rotfl: :rotfl:
Inteligencją to ześ nie zabłysnął. :roll:

Wygramy, Wygramy, Wygramy :smile:
Nie ma co się oglądac na innych, trzeba wygrać ostatnie 2 mecze żeby miec scudetto. Mam nadzieje ze kibice zgotują im prawdziwe pożegnanie z Delle Alpi, i za dwa lata wrócą na całkiem inny stadion.

FORZA MAGICA JUVENTUS !! :happy:


nordahl

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 221
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:00

paku pisze:Inteligencją to ześ nie zabłysnął. :roll:
Wazne, 'zem' zablysnal humorem. ;>


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:20

nordahl pisze:
paku pisze:Inteligencją to ześ nie zabłysnął. :roll:
Wazne, 'zem' zablysnal humorem. ;>
tylko ,ze ten "humor" nie wszystkich bawi:>
Ostatnio zmieniony 07 maja 2006, 12:49 przez Mati1990, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:25

Mati1990 pisze: tylko ,ze ten chumor nie wszystkich bawi:>
Tak jak Twoja ortografia :>


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:27

DjJuve pisze:
Mati1990 pisze: tylko ,ze ten chumor nie wszystkich bawi:>
Tak jak Twoja ortografia :>
tak jak i twoje przywalanie sie do najmniejszych szczegółów :P


Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2006, 12:41

Michał`fcj pisze: Nie wiem czemu,ale mam takie przeczucie,że Parma dziś urwie punty Milanowi(stawiam 1-1) i już dziś będziemy świętować Scudetto nr.29. :prochno: FORZA RAGAZZI !!
Hehe.. też mam takie przeczucie, spowodowane to jest tym że w szeregach Parmy gra "nasz człowiek" Marchionni. Jak sam zadeklarowal zrobi co tylko w jego mocy aby pomoc Juventusowi w zdobyciu 29 scudetto... co prawda sam meczu nie wygra potrzebna jest pomoc jego kolegow... ale licze na to ze strzeli bramkę :-D Parma wygra, my tez wygramy(glodko, wysoko i bez kontrowersji :pray: ) i przy 70000 kibicow zebranych na Stadio Delle Alpi bedziemy swietowac 29 scudetto(ciekawe jak długo sie bedziemy z niego cieszyc, ale to juz inna historia)

FORZA JUVE!!! POKAŻCIE ZE JESTESCIE NAJ,NAJ, NAJLEPSI!!!!
nordahl pisze:Wazne, 'zem' zablysnal humorem. ;>
Padam ze smiechu... :rotfl: A tak na powaznie to co ty w tym swoim zdaniu widzisz smiesznego?? moze sam nie rozumiesz co napisales?? Wkazdym badz razie nikogo to nie smieszy :?
Ostatnio zmieniony 07 maja 2006, 12:45 przez Gamber, łącznie zmieniany 3 razy.


<Juventus Semper Fidelis>
Zablokowany