Chcesz zostać jednym z nas?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 09:09

behemot pisze:E-mail w domenie juvepoland.com zostanie przydzielony kazdej mowej osobie.
Ja mam pytanie co do dotychczasowych newsmanów, felietonistów etc. Czy ta cała akcja oznacza, że chcecie zrobić "czystki", czy dobrać nowe osoby? Czy "starzy" członkowie załogi będą mieli przydzielony adres mailowy?...
Tym samym: czy ci, którzy już są na jakimś "stanowisku", muszą robić coś w kierunku tej rekrutejszyn?...


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 02 maja 2006, 12:07

mnowomiejsky pisze:
behemot pisze:E-mail w domenie juvepoland.com zostanie przydzielony kazdej mowej osobie.
Ja mam pytanie co do dotychczasowych newsmanów, felietonistów etc. Czy ta cała akcja oznacza, że chcecie zrobić "czystki", czy dobrać nowe osoby? Czy "starzy" członkowie załogi będą mieli przydzielony adres mailowy?...
Tym samym: czy ci, którzy już są na jakimś "stanowisku", muszą robić coś w kierunku tej rekrutejszyn?...
Absolutnie nie. Wszyscy, którzy są teraz zostaną jak najbardziej. Wykonujecie dobrą robotę. Tak trzymajcie. Nie musicie także robić nic w kierunku tej rekrutacji, chyba że chcielibyści pisać także felietony, czy zajmować się grafiką.

Wszyscy obecni pracownicy JP, którzy maja jakiekoleiwk problemy z mailem w domenie JP, musza zgłosić sie do świergota. Starzy członkowie powinni miec przydzielony mail już dawno, wiec smiało idzcie do swiergota.


wake up! catch the rising sun!
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 19:47

Rekrutacja trwa. Mamy już pierwsze rezultaty. Na okres próbny dołączył do nas Gregor Del Ptasior, którego pierwsze felietony będziecie mogli przeczytać już wkrótce na stronie JP.

Witamy na pokładzie Gregor.

Jednocześnie zapraszam wszystkich, którzy się jeszcze wahają, do tego by złozyc swoje podanie. Graficy i multimediowcy mile widziani.


wake up! catch the rising sun!
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 20:25

Bardzo dziękuję. Z góry proszę wszystkich o wyrozumiałość. Dopiero zaczynam i mam nadzieję, że chociaż niektórym z Was spodoba się to co płodzę. Dwa felietony już są gotowe i czekają na publikację. Postaram się z czasem pisać coraz lepiej. Na razie możecie oceniać pierwsze wypociny Gregora :happy:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 20:42

Gratulacje Gregor.

Czy będzie jeszcze jedna okazja do zgłoszenia się? Czy to jest poprostu pierwszy i ostatni nabór?


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 20:44

Szymek pisze:Gratulacje Gregor.

Czy będzie jeszcze jedna okazja do zgłoszenia się? Czy to jest poprostu pierwszy i ostatni nabór?
Za całą pewnością nie jest to ostatni nabór. Kto to jednak wie, kiedy bedzie nastepny? W tej chwili chyba nikt.

Czekamy na kolejne zgłoszenia. Smiało Panie i Panowie. Nie gryziemy.

Gregor gryziemy?


wake up! catch the rising sun!
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 20:50

Gryziemy ??? Nie bardzo. Przecież nie muszę tu być jedyny, prawda ??? Raz ja coś naskrobie, raz kto inny... Nawet nie wiecie, jakie wypieki mam na ryjku :) Debiut uskrzydla :D:D:D


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2006, 22:32

Jeśli tak bardzo pilnie poszukujecie grafików to możecie popytać na PW tych co tworzą ładne sigi, tapety itp w pokoju z pracami
To samo z multimediowcami - np. ci co brali udział w Konkursie na kompilki

Może nie każdy zauważył, że jest rekrutacja... :wink:

Jesli ktos nie zauwazył to ... w sumie cieżko

Osobiście nie chciał bym osoby która nie zauważyła ....

/Oskar8


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2006, 20:51

Przepraszam wszystkich, którzy przesyłają swoje zgłoszenie oraz prace i oczekują na odpowedź.

Mam straszne urwanie głowy. Sprawy zadowowe, także te związane z edukacją, unemożliwiaja mi bieżace przegladanie i odpisywanie.

W miarę mozliwości odpowiadam jak tylko się da.

Myśle, ze po najblizszym weekendzie wszystko nabierze tempa.

Pzdr


wake up! catch the rising sun!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2006, 03:48

A ja chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca newsmana. Czy to jest tak, że każda osoba ma przydzielone strony, które sprawdza i wyszukuje info czy też kto pierwszy ten lepszy? Szczerze mówiąc zastanawiam się nad tą fuchą bo i tak ostatnio siedze w domu i narazie nigdzie się stąd nie ruszam. Proszę więc o kilka szczegółów...

aha: Czy tutaj znajduje się aktualna lista pracowników? Nie wiedziałem, że Mateusszek zna włoski :)

Jutro kończy się termin rekrutacji :/


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2006, 18:18

Sorki za dwa posty pod rząd, ale chciałem, aby temat był zauważony 8) (po odpowiedzi prosze o połączenie dwóch moich postów)

Do rzeczy: chciałbym się dowiedziec jakie rezultaty przyniosła rekrutacja. Ponieważ minęło już kilka dni od ostatecznego terminu składania zgłoszeń, a ciągle nie ma jakiegoś podsumowania. Nie wspomne już o tym, że sam zgłosiłem się na stanowisko newsmana, a ciągle nie mam informacji o ewentualnym przyjęciu/odrzuceniu zgłoszenia :doh:
Mam pytanko: kiedy można spodziewać się jakiś wyników rekrutacji? Czy wszystkie miejsca są już zajete? I jaki efekt przyniosła cała ta akcja?

Byłbym niezmiernie wdzięczny za jak najszybszą odpowiedź :-D


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2006, 18:39

Przyłączam się do prośby mJaUcViEeja.

Niedawno zrobiłem pracę, która miała być sprawdzona przez behemota. Nie wiem czy ściągnął czy nie. Parę razy miał mi powiedzieć swoje przemyślenia, ale kilkakrotnie mnie można powiedzieć wystawił. Mówił ze napisze do mnie napewno (jak to powiedział "na bank"), a ja czekałem, bo nie powiem ale to jest dla mnie ważne. Ostatnio się umówił na określoną godzinę, czekałem ale nic. Nie wiem czy nie ma czasu, czy poprostu ja mu się nie widzę, czy może coś innego, ale niech to powie a nie ciągle mnie zbywa. Nie chciałem tego pisać publicznie ale to zignorowanie mnie naprawdę uraziło i proszę powiedzieć wprost o co chodzi. Nie masz czasu, masz ważniejsze sprawy, OK. Ale czemu nie powiesz tego wprost, tylko mówisz że na bank kiedyś tam, przychodzi ten czas i ... Wiesz co dalej.

Proszę o odpowiedź.


*MaTeK*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 226
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2006, 19:30

Ja chętnie mógłbym pomóc jeżeli chodzi o zrobienie czegoś we flashu - jakaś prezentacja/animacja.. Nie jestem jednak dobry w robieniu grafik (powiem wprost - beznadziejnie rysuje ;) więc moja pomoc może polegać ew. na zmontowaniu bądź zanimowaniu jakiegoś projektu..


Noi Siamo Juventus.
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2006, 19:39

Zapewniam,ze brak odpowiedzi nie jest zwiazany w jakikolwiek sposob z Waszymi osobami. Powod jest taki jak zawsze : brak wolnego czasu.
Wszyscy zostaniecie wzięci pod uwage podczas ostatecznej weryfikacji wyników rekrutacji i poinformowani o wynikach. Kiedy to nastapi, trudno powiedziec.
Przepraszamy i prosimy wszystkich o cierpliwosci i wyrozumialosc.

Siewier ma racje. Przepraszam wszystkich. Nie mam czasu na nic. Zupełnie. W tym tygodniu dam znać. Troszkę tego wszystkiego przyszło, jest sporo czytania. Zapewniam jednak, że podsumujemy rekrutacje i przedstawimy Wam wszystkich, którzy będą wspomagać JP./behemot
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2006, 20:24 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2006, 20:14

railis pisze:Przyłączam się do prośby mJaUcViEeja.

Niedawno zrobiłem pracę, która miała być sprawdzona przez behemota. Nie wiem czy ściągnął czy nie. Parę razy miał mi powiedzieć swoje przemyślenia, ale kilkakrotnie mnie można powiedzieć wystawił. Mówił ze napisze do mnie napewno (jak to powiedział "na bank"), a ja czekałem, bo nie powiem ale to jest dla mnie ważne. Ostatnio się umówił na określoną godzinę, czekałem ale nic. Nie wiem czy nie ma czasu, czy poprostu ja mu się nie widzę, czy może coś innego, ale niech to powie a nie ciągle mnie zbywa. Nie chciałem tego pisać publicznie ale to zignorowanie mnie naprawdę uraziło i proszę powiedzieć wprost o co chodzi. Nie masz czasu, masz ważniejsze sprawy, OK. Ale czemu nie powiesz tego wprost, tylko mówisz że na bank kiedyś tam, przychodzi ten czas i ... Wiesz co dalej.

Proszę o odpowiedź.
Musisz uzbroić się w cierpliwość. Ustosunkuję się do wszystkiego kiedy znajdę na to czas. Owszem umówilismy sie na konkretną godzinę, jednak nie mogłem się zjawić. I tyle. Zresztą dostałeś mini informację zwrotną:D


wake up! catch the rising sun!
ODPOWIEDZ