Obuwie piłkarskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
tomkoz11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2005
Posty: 62
Rejestracja: 25 września 2005

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 21:07

Ja, jako środkowy obrońca bardzo sobie chwalę korki Mitre - Verve Pu 2k FF1255.
Może i lanka, ale za to twarda, a tak w ogóle to granie w "wkrętach" w mojej kategori wiekowej jest zabronione.
Obrazek


DP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2006
Posty: 35
Rejestracja: 17 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2006, 21:41

juverm pisze: Od zawsze kopowałem buty piłkarskie firmy NIKE i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem. :dance:
Dokładnie :) Kiedyś kupiłem Adidasy za 230 złotych i mi po 3 miesiącach się rozleciały :( Teraz mam Nike które trzymają się już drugi sezon są bardzo wygodne, mam jeszcze GILE ale są nie wygodne ale grałem w nich dopiero 3 razy :) Jeśli chodzi o halówki to identyczny model jak korki :) W sumie to kotki kuouje do 160 zł bo jak się przejechałem na tych Adidasach to już jestem bardziej rozważny :D


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2006, 13:56

Przy okazji zareklamuje tu swoje halówki które mam na sprzedaż NIKE TIEMPO 750 II IC 8) Chętnych proszę licytowac lub na PW.


Obrazek
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2006, 12:27

Napisałem nowy post, pod swoim starym tylko po to zeby odświeżyc temat. Potem proszę o połączenie tych dwóch postów.

Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem halówek

NIKE PACE VAPOR II IC, dokładnie takich jak na zdjęciu poniżej:

Obrazek

Już w nich grałem i powiem wam że są genialne. W życi nie miałem tak lekkich i wygodnych halówek.

Jeśli chcecie zainwestować w coś pożądniejszego to naprawdę kupujcie te obuwie :)

Pozdrawiam


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lipca 2006, 15:17

A ja o to posiadam takie korki :)

Obrazek

Jednak mam zamiar je zmienić i wystawić na aukcji internetowej.
Brat przyjeżdża z Irlandii więc prawdopodobnie przywiezie mi jakiś lepszy model.
Zachęcam jednocześnie do kupienia takich korków. Naprawde Warto :wink:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
ALEXY

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 77
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2006, 11:01

Ja uzywam Adidas Predator Mania lanki .. baardzo wygodnie buty ...wczenisj mialem wszystkie praktycznie rodzaje predatorów..Precisiony itd...bardzo sobie je chwale...dla mnie najlepsze buty robi Adidas...Pozdrawiam;] tutaj sa podobne tylko ze ja mam lanki

http://www.allegro.pl/item114901903_adi ... _hit_.html[/img]


GRANDE JUVE
RoGo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 8
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2006, 11:47

Nike Air Zoom Total 90 III

Obrazek

Halówki, ztyrane są, ale nowe wygladały tak:
Adidas Octante

Obrazek


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 15:37

A ja sobie śmigam w czymś takim:
Obrazek
Pierwszym raz używam bucików firmy Diadora i jestem naprawde zadowolony. Lekkie, świetnie dopasowują się do stopy :ok: Ponadtto polecam jeszcze firme Lotto 8) [/quote]


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 11:08

Ja mimo iż stoję na bramce lubię graćw korkach wygodnych, lekkich, dopasowujących się do stopy i łądnych :-D .
Te wszystkie kryteria wg mnie spełniają koreczki Nike Air Tiempo Legend.


Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 19:46

Ogólnie sprawa wygląda następująco. Na hali najlepiej prawdza sie obowie firm Umbro oraz Nike. Te buty trzemaja sie najdluzej, sa dobrze zrobione i wykonczone, buty Puma na hale to totalna porazka mialem 2 razy i 2 razy posłuzyly mi nie dluzej niz 2-3 miesiace. Jeśli chodzi o boisko otwarte z murawa to najlepsze sa nan obuwie Nike, sprawdzona dobra firma, ktorej ufa bardzo duzo ludzi i maja oni racje. Co do butowa Adidas musze z przykroscia stwierdzic ze jeszcze sie nie spotkalem z dobrym, wygodnym, ladnie wygladajacym modelem buta...


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 21:13

No ja się nie zgodzę z kolegą wyżej. Niestety ale jak dla mnie obuwie Nike nie jest czymś rewelacyjnym. Częstro słyszę, że znajomi zachwycają się tym obuwiem i nie psuję się. A ja miałem buciki Nike Tiepmo Natural (czarno-białe) i na początku byłem nimi zachwycony (wówczas te buty wchodziły dopiero na rynek, więc ich cena też była zawrotna) ale po kilku miesiącach użytkowania buty zaczęły szwankować, mianowicie podeszwa zaczęła się odklejać, poczynając od czubków kończąc na środku podeszwy. Żadne kleje nie pomogły, sam nie wiem czemu tak szybko się zepsuły. Może trafiłem ja jakiś ferelny model? Dodam, iż to były buty do normalnego chodzenia, ale od czasu do czasu pokopałem w nich piłkę na sali.

Moje najnowsze korki to model Lotto Bomber FG-2T na początku nie byłem przekonany co do tej firmy, buty kupiłem tak tylko dlatego bo gram w klubie i wszyscy zawodnicy mają tam zniżkę + jest tam wielka wyprzedaż. Korki, które wcześniej kosztowały 280 zł są dostępne za 150 zł albo mniej! Ja swoje kupiłem za 130 zł i jestem dużo bardziej zadowolony niż z moich poprzednich korków, które byławy o wiele droższe. Drogie nie znaczy, że dobre :smile:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2006, 10:23

Ja posiadam Nike Vapor 2 lecz nie jestem z nich zadowolony gdyz nieustannie obcieraja mi piety choc... adidasy Nike mam juz 1 rok i nigdzie sie nie rozklejaja lecz Vaporów nikomu nie polecam. Narazie najlepszy sprzet w jakim gralem był wyrobem adidasa(nie pamietam jaki model) i spisywaly sie bez zarzutów


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2006, 15:59

http://photos.allegro.pl/photos/400x300 ... /135426919

Takie mam oto Korki. Nike Mercurial Vapor Talaria, jeżeli chodzi o halówki to mam identyczne tylko z pewnym małym czarnym paskiem na pięcie ;] Jeżeli chodzi o koreczki no to cóż "szpic" lekko się odkleja, ciężko je się myje no bo nigdy nie będą idealnie białe ale czasami je "odświeżam" pastując no i największą wadą to czarny znaczek Nike ... , kopiąc wewnętrzną czy zewnątrzną cześćią stopy bardzo często ubywa mi tego lakieru czarnego , ale to najmniejszy problem ogólnie z korków jestem bardzo zadowolony ;)


Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2006, 14:49

Obrazek

ja gram w czyms takim :P. Buty swietnie sie trzymaja boiska. Nie rozwiazuja sie, sa wygodne i ogolnie dobrze mi sie w nich gra.


Federov

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2006
Posty: 15
Rejestracja: 22 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2006, 18:37

ja mam takie jak te czerwone nike tylko że inny kolor naprawde moge podziedzieć że nike udał sie ten model lekkie wygodne i trwałe .........


ODPOWIEDZ