Obuwie piłkarskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 01:02

co powiecie o tych butach Adidas Absolado TRX FG, bo chce je kupic i nie wiem czy to dobry wybor :think: doradzcie cos jak ktos z was w nich gral badz gra..


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 11:08

CzarnyZkultury pisze:co powiecie o tych butach Adidas Absolado TRX FG, bo chce je kupic i nie wiem czy to dobry wybor :think: doradzcie cos jak ktos z was w nich gral badz gra..
Bierz te buty. Mimo, że są to repliki Absolute, ja również przymierzam się do ich zakupu (do nieco wyższej wersji, absolion) Buty te są warte uwagi. Lekkie, wygodne, bardzo dobre. Polecam!


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 19:31

Ja używam
Obrazek i musze powiedzieć że są dobre i wizualnie ale też wygodne jednak jak kupywać to skórzane bo są jeszcze lakierowane!Ale musze powiedzieć że byłem zadowolony z moich poprzednich korków
Obrazek


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 08:47

ja uzywam new balance 410 :P i co z tego ze buty do LA ale i tak mi sie w nich dobrze gra w pilke kosza i inne różne :)


Bor$uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2007
Posty: 7
Rejestracja: 30 lipca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 00:35

no te klasyczne pumy jest kozak ja w nich gram w sumie aktualnie i jestem zadowolony doskonalem do dawania dlugich podan i strzalow z dystansu proste podbicie i wszystko :D w nich w sumie strzelilem bramke z polowy boiska :smile: ale tez spoko mi sie gralo w takich butach adidasa ale nie wiem co to za model... takie niebieskie z paskami z 3 paskami :rotfl:


"...za bratem pojde w ogien bo klima mnie osloni..."
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2007, 09:15

Ja gram na pozycji bramkarz w ładnych bucikach Adidas Traxion. Niestety w necie nie mogłem znaleźć zdjęcia, z czego wnioskuje ze juz ich chyba nie produkuja ( a przynajmniej mojego modelu). Dałem za nie 2 lata temu 140 zł. Są to lanki z 1 charakterystyczna cechą: brakiem języka (jak w wiekszości korków). Kolor niebiesko-granatowy. Polecam, bo są bardzo fajne, zwłaszcza dla bramkarza :P


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 14:10

Co do tego, jakie korki mi się podobają czy też nie nie mam ogólnego zdania, nie faworyzuje żadnej z firm... mam może mały sentyment do Umbro :P
Co do tego w jakich mi się najlepiej gra... TYLKO I WYŁĄCZNIE ADIDAS :!:
Aktualnie (i już od dłuższego czasu) gram w F50 (stary model, te co reklamował DelPiero[ta akcja co jechał skuterkiem]) Kolor oczywiście Biało-Niebieski. Są poprostu genialne...
Posiadałem także wcześniej Predzie i też były fantastyczne. Z Kolei jescze wcześniej miałem Umbro, Pumy i Diadory... nie dorasały Adkom do pięt...
A Jakie są w/g mnie najlepsze ?
Adidas Predator Absolute Gold-Black.
Marzenie ! Który/a fundnie ? :prochno:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2007, 22:28

Moje buty to Adidas +F30.7 Wygodne, ladnie sie prezentuja.

[RA]MACIUS - moze chcialbys zebysmy zrobili mala zrzutke na Ciebie? :smile:


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 16:49

Szymek pisze:O ile sie nie myle to w lidze można grać we wkrętach od kategorii Juniorów Młodszych, mam rację?
Ja gram w Trampkarzach Młodszych i już mogę grać we wkrętach w Lidze Podkarpackiej.


Zawsze preferowałem Nike.


Moje poprzednie buty to takie jak aktualne Negriego czyli Nike Total 90 II (tylko kolory na odwrót: czerwony pasek i pięta, reszta srebrna)

Obrazek





Buty, w których gram aktualnie to Nike Total 90 II VT. Denerwuje mnie, że cały czas rozwiązują mi się sznurówki. :?


http://i.fotexnet.hu/fes/pictures/9/209 ... 243657.jpg

Runda jesienna wlasnie sie skonczyla, więc musze sie rozgladac za nowymi korkami. Radzicie kupić wkręty :?: Nigdy nie grałem, a od tego sezonu mogę. Wiem, że gdy jest grząsko to wkręty, a sucho to lanki. Mogę niestety kupić tylko jedne buty, więc jeszcze raz was proszę o radę. A jeśli chodzi o model, to co powiecie na te:

Obrazek


Pozdrawiam i życzę udanych meczów :D


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 06:38

http://dabie.k-ow.net/~markol/fotosklep ... 135101.JPG

to co prawda nie obuwie piłkarskie ale spytam czy ktos je ma i jaka jest jego opinia na ich temat??

nazwa: PUMA KART CAT EVO F1


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 08:56

tabo89 pisze:o korkach już pisałem a teraz nabyłem sobie buciki halowe Nike Tiempo Natural

Obrazek


prezentuja sie bardzo fajnie i sa niesamowicie wygodne. polecam wszystkim
Używam tych samych bucików do grania zarówno na hali, jak i na boiskach betonowych/trawiastych. Nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń, choć niektórzy mówią że są niewygodne. Mówili coś, że ich bolą palce przy zgięciu stopy, ale ja osobiście nic nie czuję.


Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2008, 10:24

Mam takie same buty jak pan Zambrotta i też nie mam zastrzeżeń


Obrazek
gaczek58

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 10:04

Witam!
A co sądzicie o Nike Mercurial Vapor II FG lub SG????
Gdyż planuje zakup takiego obuwia tylko nie wiem jak sie w nich gra. Kuzyn miał Wkręty tego modelu i po pierwsze miał odciski a po drugie miał pięty obtarte. Co o tym wy sądzicie???
CHCIAŁBYM ZAZNACZYĆ ZE GRAM W POMOCY!!!!!!!!!!!!
BARDZO Proszę o Jak najszybszą odpowiedź i trafne odpowiedzi które pomogą mi wybrać prawidłowe obuwie na zbliżającą się rundę.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 13:54

Wylecialem ostatnio z obiegu jesli chodzi o nowosci pilkarskie, ale po latach grania wiem jedno. Kij z tym jak wygladaja buty, najwazniejsze jest zeby dobrze w nich lezala stopa. Wiec nie szukaj po internecie ladnych korkow tylko idz do sklepu (najlepiej kilku) wybierz kilka modeli i przymierzaj, chodz i probuj. Wybierz te ktore najlepiej Ci leza na stopie i w ktorych czujesz sie komfortowo.

Kiedys wybralem sobie drogie ladne buciki i dwa paznokcie stracilem bo byly za waskie. Przerwa w grze byla dluga, bo brak dwoch paznokci w dwoch pierwszych palcach bardzo przeszkadza...


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2008, 15:09

Kornknot, oczywiście, podpisuje się w stu procentach pod tym, co napisałeś.
Osobiście jestem przeciwnikiem kupowania butów w Internecie, chyba, że mamy ulubiony określony model i znajdujemy dokładnie taki sam np. na Allegro. Buta należy przymierzyć, pochodzić w nim. Należy również mierzyć buty w getrach, ponieważ na mecze ubieramy właśnie getry, a nie cienkie skarpety.
Doskonały przykład wybierania ładnych bucików można przedstawić na modelach Adidasa. Wiele osób woli kupić tanie, ładne i błyszczące Absolado niż brzydkie czarno-białe World Cupy. Natomiast różnica między tymi butami jest delikatnie mówiac kolosalna. Bo World Cupy to chyba najwyższa klasa butów, natomiast Absolado to najniższy model z serii Absolute.
A co sądzicie o Nike Mercurial Vapor II FG lub SG????
Godne polecenia, meczowe buty.
Kuzyn miał Wkręty tego modelu i po pierwsze miał odciski a po drugie miał pięty obtarte
Pewnie grał w nich na twardym boisku lub sztucznej trawie. Stąd odciski.
CHCIAŁBYM ZAZNACZYĆ ZE GRAM W POMOCY!!!!!!!!!!!!
Ofensywny, defensywny, skrzydłowy? ;>


ODPOWIEDZ