Jakub Błaszczykowski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 marca 2007, 18:55

Sadze ze Kuba wyrosnie na znakomitego pilkarza i bedzie liderem naszej s-kadry. Mysle ze Kuba bardzo dobrze postapil przenoszac sie do BVB. W lidze polskiej nie mial juz czego szukac, jest najlepszym skrzydlowym Orange Ekstraklasy a zarazem najwiekszym talentem wystepujacym w polskiej lidze odkad sledze te rozgrywki (2003 rok ). Skoro Kuba potrafil osmieszac portugalskich obroncow to mysle ze powinien sobie poradzic takze w Bundeslidze oraz europejskich pucharach ( jesli Borussia wywalczy awans ) . Z calego serca zycze mu sukcesow i jak najlepszego rozwoju kariery. TRZYMAJ SIE KUBA :)


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 31 marca 2007, 12:20

Kamil_on pisze:Mysle ze Kuba bardzo dobrze postapil przenoszac sie do BVB (...) powinien sobie poradzic takze w Bundeslidze oraz europejskich pucharach ( jesli Borussia wywalczy awans ).
Z dzisiejszego punktu wiedzenia nie jestem zadowolony że Jakub podpisał kontrakt z BVB. To co pokazuje w tym sezonie Borussia przechodzi ludzkie pojęcie. Miejmy tylko nadzieję ze utrzymają się w Bundeslidze i że w następnym sezonie będzie znacznie lepiej.

Przypominam ze BVB jest na 17 miejscu (na 18) w tabeli i ma 29 pkt. czyli o 5 więcej od ostatniej Borussii Mönchengladbach. Kiepsko...


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2007, 10:14

zgadzam sie z Łukaszem .... nie wiem po co on przechodzi do BVB ta druzyna pewnie spadnie do 2 ligi .... wiec poziom bedzie nizszy ale z drugiej strony to 2 liga niemiecka to tak jak u nas ekstraklasa :P ale wydaje mi sie ze Smolarek i Blaszczykowski mogliby grac w duzo lepszych klubach.


mala rumuneczko :D <hahaha>
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 12:23

Jakub Błaszczykowski będzie grał w Borussi z numerem 16 na plecach. Co ciekawe nad "szesnastką" nie będzie widniało nazwisko piłkarza (nie do wymówienia przez Niemców), a jedynie jakże swojsko brzmiące imię: Kuba.

Nowa polska moda? Saganowski to przecież "Sagan, Kaźmierczak - "Kaz", a Wasilewski - "Wasyl".

Źródło: http://sport.wp.pl/kat,1746,wid,8986066,wiadomosc.html


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Aleksander Wielki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 28
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 13:00

to nie jest zbyt dobre... jeśli ściągają mnie do klubu i chcą, żebym został gwiazdą to niech nauczą się mojego nazwiska. Pewnie jeszcze mu doradzą, żeby w razie czego zrzekł się polskiego obywatelstwa i legitymował niemieckim, bo będzie im wygodniej :/


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 13:15

W Besiktasie grał jeszcze ktoś taki jak Roman Dabrowski. On właśnie miał podwójne obywatelstwo. Dla Turków nie był to żaden Roman Dabrowski, a Kaan Dobra, bo takie imię (nazwisko?; imię i nazwisko???) nosił Polak na koszulce.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2007, 15:32

Mysle, że facet ma talent ale jeszcze na gre w JUVE to raczej za wcześnie..musi jeszcz troche popracować a w przyszłości to kto wie...

=============================================

Błaszczykowski zrezygnował z nazwiska

Jakub Błaszczykowski został w niedzielę oficjalnie przedstawiony na konferencji prasowej Borussii Dortmund, a potem wziął udział w pierwszym treningu.

Reprezentant Polski wybrał koszulkę z numerem 16. Zamiast nazwiska zdecydował się, na prośbę kierownictwa klubu, na zdrobnienie imienia - Kuba. Niemcy bowiem już pierwszego dnia mieli olbrzymie problemy z wymówieniem jego nazwiska.

"Bardzo się cieszę, że trafiłem do tak wielkiego klubu" - powiedział po konferencji prasowej. "Nie mogę się doczekać występów na wielkim stadionie. Na pewno nie przestraszę się olbrzymiej publiczności" - dodał.

Polak nie boi się walki o miejsce w podstawowym składzie. "Gdy podpisałem kontrakt z Borussią nikt mi oczywiście nie dał gwarancji, że będę grać w podstawowym składzie. Jednak jestem optymistą i myślę, że szybko wywalczę miejsce w wyjściowej jedenastce" - mówił były zawodnik Wisły Kraków.

źródło: http://sport.interia.pl/pilka-nozna/lig ... 936870,100


z tym nazwiskiem to im się nie dziwie.... znam gościa (Polaka) co jak łyknie to nie może tego wymówić a co dopiero Niemcy ;)


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 14:22

W chwili obecnej to raczej wątpię by juve go chciało...ale to bardzo dobry młody piłkarz, który ma duży talent. Już jest podstawowym piłkarzem wisły i reprezentacji, a jeżeli będzie się dalej rozwijał to pewnie trefi do lepszego klubu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 14:34

alex_KiNiO pisze: Już jest podstawowym piłkarzem wisły
W jakim czasie Ty zyjesz???? :rotfl: :rotfl: Błaszczykowski piłkarzem Wisły już dawno nie jest


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 15:18

Mysle ze Błaszczykowskiemu powiedzie sie gra w Borussi. W pierwszych meczach na pewno nie bedzie duzo gral ale pozniej bedzie wszystko zalezalo od jego pracy na treningach. Jak bedzie gral tak jak w niektorych meczach reprezentacji to jestem spokojny o jego przyszlosc.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 21:15

Ja tam szanuje tego piłkarza ale uważam że to taki Polski Odonkor,nic nie robi...tylko biega :roll: co prawda to bieganie mu dobrze wychodzi ale samym bieganiem Europy nie podbije.Ostatnio w meczach Eliminacyjnych ME 2008 bardziej podobał mi się Łobodziński...ale zobaczymy jak tam się w BVB spisze :D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 21:22

bolec_juve pisze:Ja tam szanuje tego piłkarza ale uważam że to taki Polski Odonkor,nic nie robi...tylko biega :roll: co prawda to bieganie mu dobrze wychodzi ale samym bieganiem Europy nie podbije.Ostatnio w meczach Eliminacyjnych ME 2008 bardziej podobał mi się Łobodziński...ale zobaczymy jak tam się w BVB spisze :D
Jak oglądasz mecze Kuby tylko w reprezentacji to gratuluje wiadomość i zawodniku. Pooglądaj mecze z jego byłego klubu, Wisły Kraków, a przekonasz sie ze nie tylko biega


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 21:36

paku pisze:
bolec_juve pisze:Ja tam szanuje tego piłkarza ale uważam że to taki Polski Odonkor,nic nie robi...tylko biega :roll: co prawda to bieganie mu dobrze wychodzi ale samym bieganiem Europy nie podbije.Ostatnio w meczach Eliminacyjnych ME 2008 bardziej podobał mi się Łobodziński...ale zobaczymy jak tam się w BVB spisze :D
Jak oglądasz mecze Kuby tylko w reprezentacji to gratuluje wiadomość i zawodniku. Pooglądaj mecze z jego byłego klubu, Wisły Kraków, a przekonasz sie ze nie tylko biega
Nie oglądam Polskiej ligi ale zawsze jak go widze czy w reprezentacji czy w wiśle to traci piłki i...biega :? więc z tąd moja opinia o nim ale mówie pooglądam go teraz w bundeslidze to raczej zdanie zmienie bo będzie tam pewnie dawał z siebie wszystko :D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 21:40

bolec_juve pisze:
paku pisze:
bolec_juve pisze:Ja tam szanuje tego piłkarza ale uważam że to taki Polski Odonkor,nic nie robi...tylko biega :roll: co prawda to bieganie mu dobrze wychodzi ale samym bieganiem Europy nie podbije.Ostatnio w meczach Eliminacyjnych ME 2008 bardziej podobał mi się Łobodziński...ale zobaczymy jak tam się w BVB spisze :D
Jak oglądasz mecze Kuby tylko w reprezentacji to gratuluje wiadomość i zawodniku. Pooglądaj mecze z jego byłego klubu, Wisły Kraków, a przekonasz sie ze nie tylko biega
Nie oglądam Polskiej ligi ale zawsze jak go widze czy w reprezentacji czy w wiśle to traci piłki i...biega :? więc z tąd moja opinia o nim ale mówie pooglądam go teraz w bundeslidze to raczej zdanie zmienie bo będzie tam pewnie dawał z siebie wszystko :D
Pamiętasz mecz z Portugalią :D wtedy wszystko (no...może większość) zagrać mu wychodziło, jak każdemu zresztą :-D


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2007, 21:43

Ja tam szanuje tego piłkarza ale uważam że to taki Polski Odonkor,nic nie robi...tylko biega Rolling Eyes
Dawno nie przeczytałem większej bzdury...Odonkor jest dużo szybszy od Kuby i prezentuje zdecydowanie odmienny styl gry :twisted:.Ciemnoskóry reprezentant Niemiec nie prezentuje się olśniewająco pod względem techniki,nie jest zbyt kreatywny a imponować może tylko swoją nieprawdopodobną motoryką...
Błaszczykowski jest zdecydowanie wszechstronniejszy i wg mnie sporo lepszy pod względem piłkarskim..Niewysoki były pomocnik Wisełki ma nienaganną technikę,dobrze czuje się w pojedynkach 1 na 1 i przede wszystkim jest dużo bardziej kreatywny od Odonkora-lepiej czuje się w grze kombinacyjnej,potrafi pięknym,niesygnalizowanym podaniem stworzyć sytuacje bramkową partnerowi (jego asysty w pucharze uefa przy bramkach Brożka)...
Widać zapewne po mojej wypowiedzi,że jestem zagorzałym zwolennikiem młodego pomocnika BVB..Jest tak,bowiem uważam,że w jego przypadku mamy do czynienia z najzdolniejszym polskim w tej chwili piłkarzem..Błaszczykowski nie ma jeszcze 22lat,a już zaliczył występy w reprezentacji Polski,był kluczowym zawodnikiem czołowego zespołu Orange Ekstraklasy i wreszcie w młodym wieku trafił do solidnej,europejskiej drużyny i będzie występował w silnej,zagranicznej lidze..
Wierzę w Jakuba Błaszczykowskiego i mam nadzieję,ze wkrótce stanie się czołowym prawym pomocnikiem Europy..Wg mnie ma na to papiery,bowiem przyznam się,że nie widziałem jeszcze polskiego piłkarza w Kuby wieku,który by grał tak odważnie,bez kompleksów,nie stronił od brania ciężaru gry na siebie,imponował pomysłowością i odwagą..Kuba gra tak jakby...nie był Polakiem :)


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
ODPOWIEDZ