Mecze mundialu w TVP i Polsacie

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
luisenriqe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 08 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 11:53

Mecze mundialu w TVP i Polsacie

Telewizja Polska SA i Polsat wspólnie kupiły prawa do transmisji meczów tegorocznych piłkarskich mistrzostw świata. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w kanałach otwartych - poinformowali podczas konferencji prasowej przedstawiciele obu stacji.
TVP i Polsat podzieliły się meczami po równo. Każda stacja transmitować będzie po 32 spotkania.
W TVP będzie można zobaczyć mecz otwarcia, finał i wszystkie spotkania z udziałem reprezentacji Polski, z kolei Polsat zastrzegł sobie prawo do pokazania meczów grupowych z udziałem faworytów MŚ, m.in. Brazylii, Francji, Anglii czy Holandii. Równocześnie wszystkie spotkania będą na żywo transmitowane w kodowanym Polsacie Sport Extra.

onet.pl
Wszystko bedzie w pasmie otwartym to po co komu Polsat Sport Extra ?

Jaki ma to związek z Juve?? :think:


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 12:13

Wreszcie jakaś w miarę dobra wiadomość, bo już myślałem, że zostaniemy jedynym krajem który biorąc udział w MS nie transmituje meczy. Na wp jeszcze przeczytałem
Telewizja publiczna za swoją część mundialowego tortu zapłaci niemieckiej firmie Infront 10,7 miliona euro, a Polsat za swoją - 5 milionów.

Trwające ponad miesiąc negocjacje zakończyły się więc sukcesem stacji Zygmunta Solorza, która połowę meczów będzie mogła pokazać w paśmie ogólnodostępnym i obudować reklamami, a dodatkowo wszystkie mecze zakodować.

Dowiedzieliśmy się, że stacja nie zamierza umieszczać ich w paśmie Polsatu Sport, odbieranym wwielu sieciach kablowych, tylko w Polsacie Sport Ekstra, dostępnym obecnie jedynie na platformie cyfrowej. Operatorzy sieci kablowych będą musieli kupić od stacji prawa do pokazywania tego programu.

Jakoś to niejasne jest dla mnie, po co mają kodowac w Polsat Ekstra jak i tak puszczą to w normalnej ;]


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 12:13

luisenriqe pisze:Wszystkie spotkania zostaną pokazane w kanałach otwartych?
I na taką właśnie wiadomość o mundialu czekałem :D

Bardzo dobrze że każdy kibic, a nie tylko posiadacz jakiegos dekodera, będzie mógł obejżeć mundial.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 12:48

Jakoś to niejasne jest dla mnie, po co mają kodowac w Polsat Ekstra jak i tak puszczą to w normalnej
Nie ma co sie za bardzo cieszyc, bo wiekszosc z tych 32 meczow najlepszych reprezentacji bedzie w Polsat Sport EXTRA, a retransmisje w kanale otwartym. Niezle to załatwili.... :?


luisenriqe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 marca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 08 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:17

podobno Polsat nie pokaze wszystkich 32 meczy w pasmie otwartym


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:18

Żeby rżnąć z ludzi kase na MS to juz lekkie przegięcie..ja rozumiem ze sie koduje ligi zagraniczne, krajowe bo to nie jest az tak popularne jak mundial i można na tym zarabiać...ale Mundial?raz na cztery lata?daliby juz sobie spokój...a tak to jesli Polacy zawiodą to se obejrzymy 5 meczów na żywo...a dodatkowo mnie dziwi to, ze jesli dobrze przeczytałem TVP zaplacila 10/7 mln a Polsat 5 :shock: ale nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego akurat tak...halowymi mistrzostwami swiata w lekkiej atletyce opinia publiczna bedzie sie zajmować bardziej niz Mundialem bo na to pierwsze będzie więcej czasu antenowego :lol: szyt :/


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:23

Trzeba powiedzieć jasno. Piłka nożna staje się machiną do pieniędzy.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:31

A ja mam Eurosport Pl i Canal+ Sport, więc mnie to... :D A swoją drogą to rzeczywiście idiotyzm i leserka z tym kodowaniem. I jak tu uczciwie płacić abonament...? :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:40

Troche mieszacie... telewizja publiczna (Polsat normalny i TVP) przekaże 32 mecze na żywo. Beda to na pewno mecze reprezentacji Polski, mecz otwarcia i cwiercfinaly, polfinaly oraz mecze najlepszych drozyn. Z tego wszystkiego TV pokaze mecze białoczerwonych, otwarcia , final, jeden polfinal, 2 cwiercfinaly, a Polsat prawdopodobnie reszte. Tak to wyglada, pisze to co uslyszalem podczas konferencji prasowej, ktora mialem okazje ogladac.


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:41

deszczowy pisze:A ja mam Eurosport Pl i Canal+ Sport, więc mnie to... :D
Tam meczów MŚ na pewno nie zobaczysz :lol:

Dobrze się stało, że nastąpił jakiś kompromis, bo inaczej pewnie jeszcze do ostatniego gwizdka czekalibyśmy na wykupienie praw. Moim zdaniem bardzo mądzrze przemyślane.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:43

Mr Cezary pisze:
deszczowy pisze:A ja mam Eurosport Pl i Canal+ Sport, więc mnie to... :D
Tam meczów MŚ na pewno nie zobaczysz :lol:
No to przyjdzie znowu wsłuchiwać sie w hipnotyzujący głos Szpaka... :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:50

deszczowy pisze: No to przyjdzie znowu wsłuchiwać sie w hipnotyzujący głos Szpaka... :rotfl:
No wiesz co?Szpak jest najlepszy...a to, że czasem myli drużyny miasta piłkarzy czy Bóg wie kogo jeszcze to jest szczegół...to kolec na róży jakąs jest Dariusz Szpakowski :prochno: nikt nie potrafi tak zbudować napięcia jak on...jak ktos strzeli bramke to tak jak by Powstanie Warszawskie wyzwoliło stolice...prawdziwy brylant z niego cieszmy sie ze jest bo w TVP oprócz niego ne ma zadnego dobrego komentatora wg mnie...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 15:53

no własnie ja tego nie rozumiem dlaczego Polskat skoro zaplacił mniej a będzie miał na tym swoim SPORTEXTRA wszystkie dostepne ?! A TVP wiecej i mniej ?? Niech sie ugadaja...nie ma sensu kupować abonamentu i dekoderu ....i tak wiem ze ostatnio nie ma Polsatu sport exta na dekodere cyfrowym polsatu ......


rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 16:01

nookie pisze:No wiesz co?Szpak jest najlepszy...a to, że czasem myli drużyny miasta piłkarzy czy Bóg wie kogo jeszcze to jest szczegół...to kolec na róży jakąs jest Dariusz Szpakowski :prochno: nikt nie potrafi tak zbudować napięcia jak on...jak ktos strzeli bramke to tak jak by Powstanie Warszawskie wyzwoliło stolice...prawdziwy brylant z niego cieszmy sie ze jest bo w TVP oprócz niego ne ma zadnego dobrego komentatora wg mnie...
Nie wiem ile masz lat, ale jeśli podoba Ci się komentarz "Szpaka" to pewnie masz około 50! Dla mnie ten komentator prezentuje naprawdę niski poziom żeby nie powiedzieć że denny!


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2006, 16:08

Ja mogę zawsze sobie obejrzeć na CT 2 :D!!! Ale fajnie, ze 32 mecze na TVP. Lepiej niż w Korei i Japonii


Obrazek
ODPOWIEDZ