Mecze mundialu w TVP i Polsacie

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 15:48

DjJuve pisze: niewykluczone, że część spotkań pokaże "zwykły" polsat.
Z tego co wiem to pokaże i to nawet dużo tylko że będą to retransmisje


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 15:50

korzeniowski lepiej niech sie zajmie swoją niezwykle emocjonującą i arcy ciekawa dyscyplina , a do telewizji niech sie nie zbliża ...

Totlana porażka , to chyba Polsat powinien odkupywać od TVP jakieś spotkania , a nie odwrotnie ... nie wiem o co wogóle chodzi :shock: , jak można nie wykupić praw do MŚ na wszytkie spotkania :angry: :angry: ,przecież oglądalność jest olbrzymia ... TVP sporo by zarobiło .
Pozostaje wykupić Cyfrowy Polsat , bo korzeniowski pewnie odklada juz kase na jakies MŚ w lekkiejateltyce ... żalosne .
DjJuve pisze:Jedynm słowem wspaniały podział, ale nia mamy czym się martwić p. Korzeniowski zapowiedział, że na antenie tvp będzie można zobaczyć wszystkie bramki i skróty
... a jednak :!: , chyba myliłem się co do korzeniowskiego , pokaza nam bramki ! ! Ide na Woronicza mu podziekować ... bo przecież w Sporcie po wiadomościach nie pokazali by bramek :angry: :angry: , co za hojność .


Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 16:21

Taka zła umowa,a oni jeszcze się tym chwalą :angry:
Podobno nie byli w stanie zapłacić pieniędzy za wszystkie mecze...a na uruchomienie idiotycznego TVP Kultura to pieniędzy im nie brakowało... :twisted:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 16:35

bardzo dobrze ze pokaza te mecze chociaz mogli sami wykupic a nie z polsatem ktory wszystko koduje.

ja czego nie zobacze w TVP to obejrze na CT2 i mam to szczescie ze mieszkam na poludniu

chociaz oczywiscie wole tvp bo jest po polsku ale czesi pokaza wszystkie spotkania wiec nie bede wybrzydzal. czeski komentarz tez czasem jest niezly :lol:


Obrazek
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 20:01

Przeczytałem dzisiaj w Gazecie Wyborczej, że na czas MŚ telewizja ARD będzie musiała zablokować sygnał do polskich kablówek. Ja odbieram ARD z Cyfry + i zastanawiam się czy będę mógł zobaczyć normalnie mecze MŚ, czy tak jak w kablówkach będę musiał oglądać czarny obraz... :? Czy wie ktoś coś na ten temat więcej?


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2006, 20:07

Ciekawe, choć co do ilości spotkań można być niezadowolonym to co do oprawy tych MŚ na TVP wiem, że będzie ona wspaniała. Mówicie co chcecie, ale tyle gadania na temat piłki nożnej przy każdej imprezie czy meczu na TVP jest cała masa :!: Inni mówią, że to bezsensowne gdybanie, ale mi się to podoba, czasem ci z TVP mówią mądre rzeczy...


ODPOWIEDZ