Pavel Nedved: Zarabiam aż za dużo

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 18:50

"Do największych wydarzeń w mym życiu - obok narodzin dzieci - zaliczam spotkanie z papieżem Janem Pawłem II" - wyznał w wywiadzie dla dziennika "Mlada Fronta Dnes", pomocnik Juventusu Turyn Pavel Nedved.

Czeski piłkarz powiedział, że katolicką wiarę zawdzięcza głównie babci. Gdy był małym chłopcem co niedzielę prowadziła go do kościoła.

Nedved stwierdził, że Jan Paweł II ma przede wszystkim niezwykle charyzmatyczną twarz.

"Ma ją niewiarygodnie delikatną i niewyobrażalnie pozytywną. Kiedy na niego patrzyłem - widziałem ogromnie silnego a jednocześnie dobrego człowieka. Silniejszej osobowości jeszcze nigdy nie spotkałem" - powiedział Nedved.

"Podczas londyńskiego finału mistrzostw Europy w roku 1996 rękę podała mi angielska królowa - Elżbieta II. Było to wielkie przeżycie, jednak spotkanie z papieżem dla mnie osobiście znaczy coś zdecydowanie więcej" - dodał piłkarz.

Nedved przypomniał, że z Janem Pawłem II miał okazję spotkać się dwa razy.

"Raz - na olimpijskim stadionie w Rzymie - graliśmy dla niego charytatywne spotkanie pomiędzy włoską reprezentacją a drużyną złożoną z występujących w lidze piłkarzy zagranicznych. Po tym meczu mogłem się osobiście spotkać z papieżem i ucałować mu rękę" - powiedział 31-letni pomocnik Juventusu.

"Po raz drugi - dodał Nedved - rzymscy kibice piłkarscy wybrali mnie jako przedstawiciela na spotkanie młodych w Watykanie. Na zapełnionym placu św. Piotra mówiłem przed papieżem o tym, jak wyrastałem w komunistycznym państwie i o tym, jak nie mogliśmy swobodnie podróżować i swobodnie studiować. Ojcu Świętemu podarowałem swą koszulkę. Chociaż wygląda na starego i zniszczonego jest ogromnie przenikliwy. Wiedział skąd pochodzę, gdzie gram i powiedział do mnie kilka zdań".

Czeski piłkarz przyznał, że przez wiele lat był pewny, iż po skończeniu kariery wróci do Czech.

"Teraz tego nie jestem pewien. W czeskim charakterze mieści się zawiść. Obawiamy się z żoną, aby - po powrocie do domu - nie odczuły tego nasze dzieci" - powiedział Nedved, który na co dzień jeździ BMW (limuzyną lub kabrioletem), ubiera się niemal wyłącznie u Armaniego, ubrania i buty (na podeszwach ma zawsze wybite własne imię i nazwisko) szyje na miarę i zbiera zegarki najdroższych firm.

Piłkarz przyznał, że zarabia "bardzo dużo, aż za dużo". "Jest ogromnie niesprawiedliwe, że wspaniały lekarz, który codziennie ratuje ludzkie życie, zarabia mniej niż piłkarz. A przy tym znaczenie pracy lekarza z tym, co robi piłkarz w ogóle nie można porównać. Ale świat już taki jest" - powiedział Nedved


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 18:59

Nedved to klasa sama w sobie . Nie dość że wspaniały piłkarz to jeszczse wspaniały człowiek. Nie to co piłkarze pokroju Beckhama dla których liczy sie tylko kasa.


Śmiter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 11
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 19:53

TAK, PAVEL TO POTĘGA NIE TYLKO NA BOISKU ALE RÓWNIEŻ POZA NIM. TO WŁAŚNIE LEŻY W CHARAKTERZE PIŁKARZY JUVE, TWORZĄ JEDNĄ RODZINĘ LUDZI KOCHAJĄCYCH ŻYCIE I ŚWIAT, LUDZI MYŚLĄCYCH, ODPOWIEDZIALNYCH I SKROMNYCH (VIDE: OWA WYPOWIEDŹ PAVLA). NIE TO CO SPREZEDAWCZYKI Z REALU I ICH BUŃCZUCZNE WYPOWIEDZI. PAMIĘTACIE RONALDO: "SPOKOJNIE POKONAMY JUVE TYLKO ZASTANAWIAM SIĘ CZY 4-0 CZY 4-1..". TO TYLKO ŚWIADCZY JAKIM ON JEST CZŁOWIEKIEM, JAKI PANUJE TAM KLIMAT. I ZA TO WŁAŚNIE KOCHAMY BIANCONERICH. JUVE 4EVER!!!


JUVE PONAD WSZYSTKO. AVE JUVE!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 19:56

No proszę. Pavel Nedved to czlowiek, którego powiennien każdy nasladować. Wspaniala osbowość, poprostu takich ludzi się ceni, świat moze być dumny, że żyje na nim taki Nedved :wink: Hee no widzę, że Pavel jest bardzo religijny. I bardzo dobrze, bo jeśli on sprzyja Bogu to i Bóg jemu. A co do zarabiania, proszę piekne słowa! Lekarze powinni zarabiac wiecej bo ratują życie człowiekowi, ahhh pięknie Pavel pięknie, jesteś przwdziwym czlowekiem z krwi i kości'' :wink:
juveluck jako 2 po Biggim gratualcje ze przejście magicznego,,1000'' w postach :wink:


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 20:30

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
juveluck jako 2 po Biggim gratualcje ze przejście magicznego,,1000'' w postach :wink:
Dzieki :-D , ale to nie jest nic wielkiego zeby mi odrazu gratulowac.
A co do Nedveda to pieknie mowi. Potrafi docenic to co przynioslo mu zycie. Wychowywal sie w bednej Czechoslowacji bedac szraym czlowiekiem, potrafil sie wybic i teraz jest kims. Wszystko co osiagnal zawdziecza sobie, a mimo to nie popadl w samo zachwyt. Za to i za wspaniala gre wszyscy powinni go cenic


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 20:57

O kurde... Wzruszylem sie, sam do kosciola nie chodze ale papierz jest naprawde wielkim czlowiekiem i trzeba go szanowac!!!! Kiedys go lubilem jak strzelil 2 gole Juve w przegranym meczu z Lazio, a teraz po tym co powiedzial i po grze w Juve kocham tego czlowieka... "Lekarze powinni zarabiac wiecej...", ciekaw jestem czy wszyscy pilkarze Juve tez tak uwazaja, a szczegolnie Alex, mam nadzieje ze tak jest, bo naprawde mnie sie wydaje ze nie ma takiego drugiego zespolu z taka atmosfera!!! A tak nie na temat to co oni w tym Beknietymchamie widzieli, wolne i tak ma wykonywac Carlos....


FORZA JUVE FORZA PAVEL!!!!


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 21:00

To dopiero sportowiec , skromny , rozsadny i przede wszystkim dobrze gada . Widac ze pochodzi z dobrze wychowanej rodziny a pieniadze nie zrobili mu w glowie zamieszania , co niestety przytrafilo sie wielu gwiazdoro. Brawo Pavel !!


FORZA JUVE
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 22:16

jednym slowem: KLASA!

szkoda ze my nie mamy takich pilkarzy.


RAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 122
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 22:58

Wielki piłkarz na którym chciałbym się wzorować :-D :-D


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 10:35

jak ci za dużo kasy to powiem tak-podaruj mi !


zawsze Del Piero
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 10:59

Yari pisze:Nedved to klasa sama w sobie . Nie dość że wspaniały piłkarz to jeszczse wspaniały człowiek. Nie to co piłkarze pokroju Beckhama dla których liczy sie tylko kasa.

Nic dodać nic ując :wink: :wink:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 12:55

Conkektórzy Polscy piłkarze powinni sobie przeczytac ten wywiad 8)


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 13:32

Bardzo cieszy mnie, że Pavel jest nie tylko świetnym zawodnikiem- on jest także wspaniałym człowiekiem- co wywnioskowac można po jego odpowiedziach. Brawo Pavel!

Agnieszka


cukier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2003
Posty: 72
Rejestracja: 26 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 13:45

Śmiter pisze:TAK, PAVEL TO POTĘGA NIE TYLKO NA BOISKU ALE RÓWNIEŻ POZA NIM. TO WŁAŚNIE LEŻY W CHARAKTERZE PIŁKARZY JUVE, TWORZĄ JEDNĄ RODZINĘ LUDZI KOCHAJĄCYCH ŻYCIE I ŚWIAT, LUDZI MYŚLĄCYCH, ODPOWIEDZIALNYCH I SKROMNYCH (VIDE: OWA WYPOWIEDŹ PAVLA). NIE TO CO SPREZEDAWCZYKI Z REALU I ICH BUŃCZUCZNE WYPOWIEDZI. PAMIĘTACIE RONALDO: "SPOKOJNIE POKONAMY JUVE TYLKO ZASTANAWIAM SIĘ CZY 4-0 CZY 4-1..". TO TYLKO ŚWIADCZY JAKIM ON JEST CZŁOWIEKIEM, JAKI PANUJE TAM KLIMAT. I ZA TO WŁAŚNIE KOCHAMY BIANCONERICH. JUVE 4EVER!!!
z tym sie zgadzam i podziwiam NEDVEDA za to co poowiedział!! i taki powinien być każdy piłkarz!! a tacy jak beckham czy ronaldo nie powinni istnieć!!


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUVE FOREVER!!!!
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2003, 13:53

ale kasa sie mu nalezy za ta gre


JESTEM OSZUSTEM
ODPOWIEDZ