Wszystko o AS Roma

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 15:50

LukaszG / DLuGi pisze:
AdiJuve pisze:dobrze,ze nie do USA, Amerykanie mają swoje NBA,NHL,NFL, piłka im nie w głowie:)
Właśnie, że Amerykanie zaczynają mieć bzika na punkcie piłki nożnej, a w szczególności Premiership. Nawet jest kanał BBC Premiership, a ilość pubów dla kibiców także rośnie. Ostatnio oglądałem ciekawy dokument na ten temat.
Ale i tak z rynkiem azjatyckim nie mają się co równać:)


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 16:13

Tego nie neguje :wink:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 16:15

To jest generalnie tak, że jeżeli my byśmy jeździli po USA, a oni po Azji, to by się szukało powodów, dla których my mamy lepiej. Z racji iż jest odwrotnie, powszechnie uważa się, że to my mamy lepiej. Tak jest chłopaki i tu nie ma się czego wstydzić. Ja osobiście uważam, że to wszystko jedno, bo przygotowania przygotowaniami a i tak najważniejszy jest sezon, który wszyscy rozgrywają w tym samym miejscu, z tymi samymi przeciwnikami.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2014, 20:12

Jednym z czynników, stojących za amerykańskim kierunkiem Romy jest też pewnie osoba Pallotty ;) My w USA w ostatnich latach byliśmy parę razy, jakąś markę być może zdążyliśmy sobie wyrobić, a za rok lub dwa pewnie znowu się tam pojawimy.

Czytam, że władze Romy przyjęły sobie przed tym okienkiem założenie o niepodnoszeniu budżetu płacowego, który wynosił około 110 mln €. Ci którzy odeszli zarabiali raczej mało, a wśród nowych nabytków Cole, Iturbe i Astori pewnie będą inkasowali sporo, w szczególności Anglik. Do tego o podwyżki po jednym dobrym sezonie jęczą Benatia i Gervinho.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2014, 21:06

Przed meczem z Realem Pallotta, zapytany o wyrównanie bilansu, stwierdził, że nie ma potrzeby sprzedawania graczy, a Benatia zostaje.

"Benatia nigdy nie był na sprzedaż. Jest naszym zawodnikiem i ważnym elementem drużyny oraz przyszłego sezonu. "Nigdy nie mów nigdy w piłce nożnej". To powiedzenie, nie jest naszym zamiarem pozbywanie się najlepszych zawodników."

Wspomniał też coś o kandydaturze Tavecchio na prezydenta FIGC:

"Nasze stanowisko w wyborach prezydenta FIGC jest jasne. Uważamy, że komentarze Tavecchio są żenujące. Tavecchio nie reprezentuje Włoch i Romy. Jestem zaskoczony, że są kluby, które wciąż go wspierają."


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 15:04

Roma wygrywa z Realem 1:0, a bramka Tottiego i cala akcja naprawde cudna.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 19:08

Adrian27th pisze:Roma wygrywa z Realem 1:0, a bramka Tottiego i cala akcja naprawde cudna.
Warto wspomnieć też o mały przedstawieniu przed meczem :P Keita rzucił butelką w Pepe, oczywiście ten drugi był bez winy, oto co napisał Malijczyk:
1. Nazwał mnie małpą, kiedy grałem w Barcelonie. 2. Nie uścisnąłem mu dłoni. 3. Opluł mnie, po czym rzuciłem go butelką. Przepraszam za swoje zachowanie
Ja tam wierzę, dla mnie Pepe jest największym piłkarskim burakiem jaki w tych czasach biega po boiskach, dziwię się, że jeszcze nie dosrali mu jakiejś porządnej kary za te jego zachowania, a powinni.


#AllegriOut
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 22:49

Było też przedstawienie w postaci wbiegających na boisko kibiców.


Keie vs pepe

roma wygrywa z liverpoolem i realem po 1-0, wbija 2 bramki ManUtd. przegrywając 3-2.

My 0-0 z ceseną na rozgrzewkę.


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 23:00

Dragon pisze:Było też przedstawienie w postaci wbiegających na boisko kibiców.


Keie vs pepe

roma wygrywa z liverpoolem i realem po 1-0, wbija 2 bramki ManUtd. przegrywając 3-2.

My 0-0 z ceseną na rozgrzewkę.


Ja wole opcje my z Realem i Liverpoolem po 1:0 w sezonie a oni 0:0 z Cesena :prochno:

W ogóle ktoś pamięta, żebyśmy mieli dobre wyniki w sparingach przedsezonowych?


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2014, 23:03

Dragon pisze:roma wygrywa z liverpoolem i realem po 1-0, wbija 2 bramki ManUtd. przegrywając 3-2.
Powtórz to gdy spotkają się w LM. :whistle:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2014, 10:00

Cole chyba się jeszcze nie zintegrował z resztą zespołu...
Obrazek

ps. Roma będzie mocna w tym sezonie ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2014, 10:35

Może być i mocna a może i nie zagrać w LM w następnym sezonie. LM to zupełnie inna bajka a Roma tam dawno nie grał, zeszły dobry sezon zawdzięczają głównie świetnemu startowi, ale potem już tak świetnie nie było. W drugiej części sezonu ani razu nie zbliżyli się na 3pkt do Juventusu.
Ja się bardziej obawiam Napoli, Roma nie ma mentalności zwycięzców, wiecznie drudzy, nawet z rekordowym sezonem w ilości zdobytych punktów, który w każdym innym sezonie dałby scudetto, oni zajęli 2 miejsce:)


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 31 lipca 2014, 12:36



1:40. Co za typ.... Opluwa gościa po czym ucieka pędem jak najdalej a później jeszcze cieszy mordę jak dostaje butelką. Pepe już dawno nie powinno być w świecie piłki :|

Ps. Sorry za jakość


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 31 lipca 2014, 13:16

AdiJuve pisze:Ja się bardziej obawiam Napoli, Roma nie ma mentalności zwycięzców, wiecznie drudzy, nawet z rekordowym sezonem w ilości zdobytych punktów, który w każdym innym sezonie dałby scudetto, oni zajęli 2 miejsce:)
No to sprawa Scudetto już się rozwiązała.
Nie no proszę, nowo pozyskani gracze, nowi właściciele, oni wszyscy są obciążeni jakąś "mentalnością", która nie pozwoli im zająć 1 miejsca w lidze, bo za Roseli Rzymianie zajmowali drugie miejsca? Z tamtej drużyny zostało dwóch ludzi, De Rossi z Tottim. To oni jak coś zepchną w razie czego Romę na drugie miejsce, bo nie mają mentalności zwycięzców, mimo zdobytego złota na Mundialu?
Napoli należy obawiać się bardziej, oni ligę zdobywają co sezon, mają to w DNA.
Roma to już inna drużyna, z amerykańskimi właścielami, kiedy wchodzą odpowiednie pieniądze to każda Chelsea z City może zwojować świat (zachowując odpowiednie proporcje). Ja się Romy obawiam.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 lipca 2014, 13:23

Il Fenomeno pisze:
AdiJuve pisze:Ja się bardziej obawiam Napoli, Roma nie ma mentalności zwycięzców, wiecznie drudzy, nawet z rekordowym sezonem w ilości zdobytych punktów, który w każdym innym sezonie dałby scudetto, oni zajęli 2 miejsce:)
No to sprawa Scudetto już się rozwiązała.
Nie no proszę, nowo pozyskani gracze, nowi właściciele, oni wszyscy są obciążeni jakąś "mentalnością", która nie pozwoli im zająć 1 miejsca w lidze, bo za Roseli Rzymianie zajmowali drugie miejsca? Z tamtej drużyny zostało dwóch ludzi, De Rossi z Tottim. To oni jak coś zepchną w razie czego Romę na drugie miejsce, bo nie mają mentalności zwycięzców, mimo zdobytego złota na Mundialu?
Napoli należy obawiać się bardziej, oni ligę zdobywają co sezon, mają to w DNA.
Roma to już inna drużyna, z amerykańskimi właścielami, kiedy wchodzą odpowiednie pieniądze to każda Chelsea z City może zwojować świat (zachowując odpowiednie proporcje). Ja się Romy obawiam.
Nie chodzi mi tu tylko o obecne czasy ale o całą historię w SerieA, gdzie Roma zgarnęła scudetto 3x a drugie miejsce zajmowali 12x. Często im czegoś brakowało, różne czasy, różni ludzie, a efekt końcowy Romy zazwyczaj bardzo podobny, walczą, walczą a na koniec i tak nic z tego nie wychodzi:) Także bardziej się obawiam Napoli, które drugi sezon pod wodzą Beniteza mogą mieć znacznie bardziej udany. Dodatkowo przeciw Romie przemawia gra w LM, jeżeli w zeszłym sezonie nie dawali rady dotrzymać tempa Juventusowi, który grał w LE to czy teraz nagle dadzą radę mając jeszcze LM? Wątpię w to.


ODPOWIEDZ