Wolfenstein:ET..."klan Juventusu"!

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Co myślicie o powstaniu klanu, który sławiłby Juventus w świecie gier komputerowych?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 10:39

Może zrobimy tak: każdy wypisałby gry w które chętnie by grał, następnie podliczymy głosy i wyłonimy np. dwie gry z największą ilością głosów, następnie spróbujemy na próbę w każdą z nich zgrać i tak, która najbardziej przypadnie nam do gustu zostanią tą właściwą.
---
Mimo wszystko ja dalej upieram się, żeby zagrać chociażby na próbę w Soldat'a


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 11:21

Nie grałem w WoW-a, gdyż trzeba płacić abonament, a privy WoW-a to podobno syf.
Guildwars widziałem 2 razy- raz u kolegi i raz u siebie jak był weekend z darmowym testowaniem nowej wersji GW. Gra mnie jakoś nie zachwyciła, ale wyglądała całkiem nieźle.
Moją ulubioną grą MMORPG jest niewątpliwie Lineage 2 8)
Coprawda żeby grać na orginalnych serwerach też trzeba płacić, ale jak ktoś tego robić nie chce (tak jak ja :P ) to można z powodzeniem na privach grać, gdzie jest pełno ludzi i szeroki wybór serwerów :-D
Obecnie mam Dark Avengera na 56 lvl-u na serwerze Hobby (ratyx6)

Co do strzelanek, to z counterem to trzeba by zrobić tak, że 1 osoba podaje IP reszta wchodzi... Tylko ten co by robił serwa, musiałby mieć naprawdę dobre łącze!

CoD2 też chętnie bym pograł, dużo serwerów chodzi na piracie 8)

A tak pozatym to kiedyś też niezłe baty dawałem kumplom w Kozakach :D


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 12:03

jest różnica pomiedzy "niekwestionowanym liderem" a "najpopularniejsza"
WoW nie moze byc liderem bo - jest to w zasadzie pierwsza ich tego typu gra online. -
Liderem bedzie firma której od dłużeszgo czasu gry z tego gatunku są bardzo popularne.
Masz rację - źle dobrałem słownictwo i muszę się jednak z Tobą zgodzić. Ja sam nie jestem fanem MMO i nie gram w żadną, wolę inne rozrywki...

Jestem chętny do klanu JuvePoland, a gry, w które mógłbym grac to :
- Wolfenstein : Enemy Territory (nalezałem już do paru klanów i ta gra by mi najbardziej odpowiadała)
- Call of Duty
- Fifa 06
- Counter Strike : Source
- Half Life 2 : Deathmath
- Diablo 2 (ta gra wraz z ET by mi najbardziej pasowała)
- Empire Earth 2

Jesli chcecie wykorzystywać nazwe JuvePoland to proponuje zapytać o to Martina najpierw, żeby potem nie było przykrości.

/Oskar8


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 12:34

Powtarzam, grajmy w typowe sieciówki. Chodzi mi tu, jak już koledzy wspomnieli W:ET, Americas Army, Lineage II, WoW. Myślę, że nikt nie chciałby płacić za grę i gry, które wymieniłem powyżej wcale nie wymagają tego. Chcę aby nasz klan miał rozgłoś, zapewnią nam to lubiane i polularne gry. Napewno takowymi są typowe sieciówki. Gry takie jak CoD, różnorakie strategie czy to turówki czy RTS również nie dadzą nam żadnej sławy.


A więć. KAŻDY kto miałby chęci być członkiem clanu (nazwę narazie zostawmy, to osobna kwestia, nad którą się jeszcze nie zastanawiałem) niech napisze w tym temacie w jaką grę chciałby grać :!: Proszę o krótką argumętacje swojego wyboru.


Pamiętajcie, klan z pewnością będzie miał ograniczoną ilość miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy... :wink:


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 12:42

Czyli tylko MMORPG?
Więc u mnie będzie w takim razie:
-Lineage 2 (ta gra jest świetna w licznej ekipie, ponieważ każdy ma inne "zadanie" w swojej grupie :wink: Ehhh muszę się kiedyś na jakieś oblężenie zamku załapać :P
-Tibia - od biedy mogę i w nią zagrać, mam postać maga na 9lvlu ale jakoś nie chce mi się grać :P Ale jakby dużo osób było to czemu nie...


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 12:43

Nie gra się dla sławy, tylko dla rozrywki... :roll:

Ja w takim razie wybieram :
Wolfenstein : Enemy territory - Gram w tę grę od 2 lat, choć teraz miałem jakieś pół roku przerwy, ale myslę, że formę odzyskam. Kiedyś byłem w tę grę bardzo dobrym, byłem w kilku klanach i grałem po kilka godzin dziennie.
Diablo 2 - Kupiłem w dniu premiery, co roku gram w tę jakże wspaniałą gierkę. Zrobiłem sobie przerwę przez rok i tydzień temu znowu zaczęłem grać.


piotrhabrat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2004
Posty: 22
Rejestracja: 17 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:19

Ja aktualnie gram w WoW`a na prywatnym serwie i nie narzekam. Nie trzeba płacic i to jest duzy plus. Jest bardzo duzo prywatnych serwerow. Jak by ktos potrzebował jakichs informacji slurze pomoca na gg (przewarznie niewidoczny)


FORZA JUVE
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:22

Jeśli o mnie chodzi to ja mógłbym grać w:

- Wolfenstein ET (zdażyło mi się grać w ET kilka razy lecz jestem jak najbardziej początkujący)

- Soldat (gra naprawdę znkomita! Radzę każdemu ją ściągnąć, jest naprawdę niewielka i dostępna są darmowe pokoje do gry w sieci, daje duuużo zabawy, a nawet adrenaliny - ja jestem jak najbardziej za tą właśnie grą)

- Diablo2 (jak dla mnie gra nr.2. Swojego czasu sporo pykałem w Diabełka, dorobiłem się Druida na 60 poziomie)

- Lineage2 (nie grałem, lecz słyszałem że gra niczego sobie. Niestety nie za bardzo mam ją sobie z kąd załatwić)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:25

A więc i ja zapisuje się do klanu :) . Gry które wybieram:
Wolfenstein : Enemy territory-nie grałem w niego długo ale z proponowanych gier ta chyba najbardzie mi odpowiada.

Diablo 2:ta gra mi się chyba nigdy nie znudzi :) . Gram w to od jakichś dwóch lat z drobnymi przerwami.....tyle że ostatnio zrobiłem sobie właśnie taką przerwę i nie posiadam w tym momencie postaci.....


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:27

Chłopaki!!! :shock:
Szczena mi opadła jak zobaczyłem Lineage 2. Ja jestem za nią. :D
Skąd ją pobrać?


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:54

Trochę poczytałem o grze Lineage II - naprawdę mi się spodobała, lecz ona waży prawie 2GB! a nie mam od kogo ją sobie załatwić... :płaczę:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 15:49

A więc, zdecydowałem, że powinniśmy grać w Wolfenstein:Enemy Territory. Dlaczego :?: A no dlatego, że gra to ma niskie wymagania co do sprzętu, łącza. Daje dużo zabawy, jest popularna, darmowa, łatwodostępna, mało "waży". Bardzo dużo naszych rodaków w nią gra. Nie będzie tak dużo problemów organizacyjnych jak w przypadku MMORPG


Każdy kto chcę grać w klanie w grę Wolfenstein: Enemy Territory niech zgłasza się w TYM temacie.

Należy uzbroić się w pełną wersję gry W:ET(Pobierz W:ET) wraz z patchem 2.60(Pobierz Patch 2.60) :!:
KAŻDY musi być zaopatrzony w ETPro 3.2.5(Pobierz ETPro 3.25)
:!: :!: :!:
Po wszelkie informację zapraszam na stronę http://www.enemyterritory.pl :!:

Dodatkowo należy ściągnąć GameSpy Arcade(Pobierz GameSpy Arcade), można tam znaleźć dużo serwerów ET.

wykasowany link do Wolfa, na FORUM jest tkaie cos zabronione. Kornknot

Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.

Będzie mi potrzebna pomoc. Każdego, kto będzie chciał pomagać mi proszę o kontakt przez GG lub PW :!: :!: :!:

Jeżeli nie będzie chętnych, o sprawie zapomnimy...
Nie szukam maszyn do zabijania, szukam ludzi, którzy będą chcieli się w ten sposób bawić :!: Naprawdę nie musicie być jak Rambo, są lepsi i...lepsi.




P.S Liczę również na panie... :wink:
P.S 2 Kornknot się poprawił( :bravo: ) :!:
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2006, 21:09 przez LordJuve, łącznie zmieniany 5 razy.


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 16:14

Tylko znajdźcie osobę z serwerem! Co to za clan, gdy będzie bez taktyki i bez treningów :?
Ja myślałem o tym poważnie, a wy to lekceważycie. Z MMORP nie było by problemów z serwerem, poprostu każdy z clanu (gildii) grałby na tym samym prywatnym serwerze.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 16:21

koksu_klb pisze:Tylko znajdźcie osobę z serwerem! Co to za clan, gdy będzie bez taktyki i bez treningów :?
Ja myślałem o tym poważnie, a wy to lekceważycie. Z MMORP nie było by problemów z serwerem, poprostu każdy z clanu (gildii) grałby na tym samym prywatnym serwerze.
Tak, tylko daj wielu urzytkownikom gry MMORPG(które ważą dość dużo), odpowiednie łącze, komputery, które zaspokoją takowe gry, dużo czasu na gre. Serwer możemy znaleźć, można chwilowo kożystać z serwera publicznego, TO DOPIERO POCZĄTKI, wszyscy zaczynali od ZERA :!:

koksu_klb ja grałem w Lineage II, waży ponad 2GB, do tego trzeba wgrywać patche serwerów, mieć mocnego kompa :!: Grałem na Allseronie, zapewene najlepszym polskim serwerze i naprawdę, nasz klan nie pasowałby tam. Ja biorę to naprawdę na poważne, ale nie chcę żucić się na głęboką wodę bez koła ratunkowego, bo wierz mi, z każdą MMORPG będzie większy problem niż z W:ET...


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 16:37

Hmmm...myśle, że Wolf ET to dobry wybór - gra faktycznie ma małe wymagania i nie wymaga jakiegoś "super" łącza.
Do Lorda_Juve - gry typu FPP i FPS goszczą na moim PC od dwana lecz jeśli chodzi o rozgrywki sieciowe to mam małe doświadczenie(raptem kilka razy grałem w CS'a, Medala oraz COD w sieci). JESTEM chętny do uczestnictwa w klanie lecz jeśli zdeydujesz, że jestem Wam niepotrzebny to spox - najwyżej się powieszę :wink:

Wolfensteina ET już mam teraz tylko ściągne patcha.

JESTEM CHETNY DO UCZESTNICTWA W KLANIE.

Lordzie_Juve - może zrób pod którymś ze swoich postów spis osób, które już się zapisały do clanu. No i trzeb jak najszybciej znaleść osobę z serwerem...


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
ODPOWIEDZ