przezentacja nowych strojów naszej kadry=D

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 22:47

Wg mnie najlepsze stroje ma Kamerun, szczegolnie te zielone. Co do polskich..."mogly byc lepsze". Co nie znaczy ze mi sie nie podobaja. Jest to jakas nowosc, ale mnie nie przekonuje znak husarii, tzn. mogliby dac inny. Ale jaki to juz nie wiem ;)


Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 22:49

Bardzo podoba mi sie ten motyw ze skrzydłami husarii!
Oby nasi chłopcy na mundialu byli tak waleczni jak nasza słynna husaria :)
TYlko to logo PZPN troche mnie razi, ale kto wie? Może taki wymóg :?


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2006, 23:26

tomek89-15 pisze: i tych skrzydlach huzarow
:naughty:
Ktoś tu opuszczał lekcje historii :smile: .
Huzar
Husarz
Inny wygląd , inne przeznaczenie , inny wiek itd :). :wink:
mnowomiejsky pisze:Choć nie lubie, jak koszulki są przesadnie "wydziwione"...
Teraz nawet piłka nożna nie pozwoli Ci zapomniec o ,,koszmarnej" historii. :D


Ale przechodząc do tematu. Koszulki są rewelacyjne , pomysł genialny , miłe nawiązanie do naszej pięknej historii wojskowości , a w końcu piłka nozna to swego rodzaju też bitwa :).


Vieira

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 00:09

Jak dla mnie to bez fajerwerków!!Moze jak zobacze na zawodnikach to mi bardziej przypadna do gustu :think:
Zeby nie byly takie obwisle jak te podczas MŚ 2002 spodenki nasi mieli za kolano :rotfl:
No ale skoro sa takie rewelacyjne i maja naszym orłom pomoc to oczywiscie jestem za :ok: (tylko zeby nasi nie uwiezyli ze koszulki im mecze wygraja) :!: ................... :!: :!:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 01:41

Yari pisze:
tomek89-15 pisze: i tych skrzydlach huzarow
:naughty:
Ktoś tu opuszczał lekcje historii :smile: .
Huzar
Husarz
Inny wygląd , inne przeznaczenie , inny wiek itd :). :wink:
Sądzę, że mamy tu raczej do czynienia ze zwykłym błędem ortograficznym, a nie tak poważną pomylką :wink:

Ale skoro już jesteśmy przy tematyce historycznej, to:
ulin pisze:motyw znaku wodnego prezentujacego husara jest kozacki
To porównanie troszkę mnie rozśmieszyło, biorąc pod uwagę potyczki polskich wojsk w XVII wieku jest ono chyba nie na miejscu :wink: Ale rozumiem intencje autora.

Pamiętem jak ze trenera Engela przed poprzednimi MŚ zorganizowano duża akcję promocyjną, na której przydzielono poszczególnym zawodnikom numery. Otrzymali je wtedy m.in. Kosowski, Iwan, Karwan, Smolarek... co ich łączy raczej nie muszę dodawać. Ciekawe czy doczekamy się czegoś podobnego i tym razem? Znając podejście Pawła Janasa do kontaktów z mediami chyba można w to wątpić.

Same koszulki prezentują się rzeczywiście bardzo ciekawie, w mojej opinii nawet lepiej niż te z poprzedniego Mundialu. Wykorzystano bardzo dobry symbol, który jest zwykle kojarzony ze zwycięstwem. Oby przyniosło to naszym "kopaczom" sukces na turnieju w Niemczech. Zobaczymy, jak będą prezentować się w akcji.

Na meczach reprezntacji można kiedyś było, albo nadal można, spotkać garstkę kibiców, którzy byli przystrojeni właśnie niczym husaria. Robili oni naprawdę niesamowite wrażenie. Teraz muszą chyba czuć olbrzymią satysfakcję, skoro Polska będzie grała w strojach wykorzystujących ten element naszej historii :wink:


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 10:55

Mnie sie osobiscie te koszulki nie podobaja :!: Na pierwszy rzut oka wygladaja tak, jakby byly brudne :prochno: Owszem, jest to cos innowacyjnego... ale ja jestem pod tym wzgledem tradycjonalista :wink: To samo jest w przypadku strojow rep. Wloch- rowniez z Pumy i rowniez mi sie nie podobaja :?


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 11:51

Yari pisze:
mnowomiejsky pisze:Choć nie lubie, jak koszulki są przesadnie "wydziwione"...
Teraz nawet piłka nożna nie pozwoli Ci zapomniec o ,,koszmarnej" historii. :D
Niech to szlag :prochno:
Ide do szkoły- historia, idę do pracy- historia, wchodzę na Forum- historia, oglądam mecz- historia... Boję się już nawet otworzyć konserwę...! :smile:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 12:23

Koszulki mi sie bardzo podobają. Czytając opis na onet.pl wyobrażałem sobie te skrzydła zupełnie inaczej, myslalem ze będą takie obrzerne i agrasywne ale te są bardzo delikatne, taka symbolika. Stroje są o wiele ładniejsze od poprzednich mają gracje, nowoczesność, zagladają do historii.
Jestem zachwycony i mam nadzieje ze przyniosą szczęscie naszym reprezentantom na MŚ w Niemczech.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2006, 23:14

Koszulki są spoko. Jednak mi osobiście bardziej podoba się czerwona, biała wygląda jak brudna. I niestety nawet fajną całość psuje logo PZPN...
Ciekawe czy na prawdę polscy piłkarze będą szybsi. Wszystko okaże się w marcu.

P.S.: I tak koszulki Juve wymiatają.


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 14:27

Koszulki są bardzo ładne, widać, że Pumie zależy na oryginalności. Dużo się różnią od tych z eliminacji, nie tylko krojem ale także motywem historycznym :o No to sie Puma postarała :wink: Jednak koszulki same nie zagrają na Mistrzostwach w Niemczech, bedą tylko ukoronawniem sukcesu Biało-Czerwonych, choć nie zapewniam, że takowy nastąpi, ale wiara czyni cuda :roll:


harnasssss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 42
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 14:44

Koszulki są spoko. O wiele bardziej podobają się mi te niż z MŚ 2002. Moty husarza jest trafiony, ale bardziej według mnie pasowałby nasz polski orzełek. :D :D


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 15:53

Fajny orzełek na białem tle bardzo mi sie podobają bardzo dobry pomysł (szacunek dla pomysłodawcy)widać ze polska się rozwija :)


BUŁA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 20
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 16:12

Nowe koszulki sa naprawde cudowne :D hehe :lol: naprawde bardzo ciekawe, :D moze przyniosa duza fale szczescia i wyjdziemy z grupy :think: a moze trafimy az do finału...;d :happy:


"Nasze barwy chwały, zawsze bedą ślnić.." FORZA JUVE!!!
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 16:17

Nieźle, naprawdę nieźle.
Widać, że Pumie zależało na zrobieniu naprawdę dobrych koszulek.
Pomysł z husarią nie dość, że bardzo fajny, to jeszcze nowy - sam nie przypominam sobie niczego podobnego.
Logo PZPN według mnie jest zupełnie zbędne na koszulkach. I zgadzam się z przedmówcą, że białe koszulki wyglądają jak lekko brudne - dlatego bardziej podobają mi się czerwone :)


Dirty mind
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 21:56

Yari pisze:
tomek89-15 pisze: i tych skrzydlach huzarow
:naughty:
Ktoś tu opuszczał lekcje historii :smile: .
Huzar
Husarz
Inny wygląd , inne przeznaczenie , inny wiek itd :). :wink:
mnowomiejsky pisze:Choć nie lubie, jak koszulki są przesadnie "wydziwione"...
Teraz nawet piłka nożna nie pozwoli Ci zapomniec o ,,koszmarnej" historii. :D


Ale przechodząc do tematu. Koszulki są rewelacyjne , pomysł genialny , miłe nawiązanie do naszej pięknej historii wojskowości , a w końcu piłka nozna to swego rodzaju też bitwa :).
eee tam czepiasz sie. tak mi sie napisalo a i tak wszystkie ziomy wiedza o co chodzi nieeee hehe :wink:


Obrazek
ODPOWIEDZ