Ściany poświęcone JUVE

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:19

Nio Gudek wygląda to nie ziemsko, żeby nie powiedzieć zaj*******. Mógłbyś powiedzieć kto Ci coć takie namalował i ile to Cię wyniosło?


Grande Juve, Vinci Per Noi
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:22

Camoranesi16 pisze:a wie moze ktos czy w Bydgoszczy jest dostępny hurra Juventus i w jakiej cenie??

Tak w Empiku na Gdanskiej jest dostepny az 1 egzemplarz ktorego i tak nie ma co miesiac... a jak jest to zaraz znika z polki...


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:22

Gudek, masz nieziemski pokój, ten herb jest poprostu świetny! Napewno kosztował wiele wysiłku, ale mógłbyś napisać kto Ci to namalował i ile zapłaciłeś?!

P.S. Przeprowadzam sie do ciebie :D


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:38

Slim pisze:
Camoranesi16 pisze:a wie moze ktos czy w Bydgoszczy jest dostępny hurra Juventus i w jakiej cenie??

Tak w Empiku na Gdanskiej jest dostepny az 1 egzemplarz ktorego i tak nie ma co miesiac... a jak jest to zaraz znika z polki...
a wiesz moze w jakiej cenie?

a co do mojej sciany Juventusu to narazie jest mało okazała ale na wiosne wam ją pokaże gdy mój pokój będzie po remoncie :) będzie to cała ściana pomalowana w biało-czarne pasy i na środku namalowany duzy herb Juve a u góry napis "FORZA JUVE"


Sky is the limit!
gudek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2004
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:40

widze ze zrobilo to wrazenie:) ale uwierzcie ze na zywo wyglada to duzo, duzo, duzo lepiej:) kto to malowal i ile to kosztowalo? wiec - malowalem to ja osobiscie,recznie - bez zadnego szablonu, a w zwiazku z tym jedyne koszty jakie ponioslem to farby i czas bo uwierzcie ze namalowac taki herb w takiej wielkosci jest praca (raczej przyjemnoscia bo jest to zwiazane z JUVE) bardzo czasochlonna.chyba ze chodzi wam o obraz DP to tego juz ja nie malowalem tylko kupilem od kumpla:)


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:45

Camoranesi16 pisze:a wiesz moze w jakiej cenie? "

Dokladnej ceny nie pamietam, ale dosc drogie to jest jak na gazete... BTW. odezwij sie do mnie na priv bo chetnie poznam kibica Juve z BDG ;]


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:46

Naprawde gudek jak zobaczylem twoj pokoj to az mnie zamurowalo 8) naprawde masz wielki talent artystyczny. Skad jestes:?: Naprawde nawet bym Ci zaplacil za wykonanie takiego czegos. Naprawde w takim pokoju kazdy chcialby mieszkac. Widac ze masz talent, chodzisz do jakiejs szkoly plastycznej ? jak nie to napewno musisz sie zapisac.
Poprostu :dance: :bravo: :bravo: :bravo:


Obrazek
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:48

Camoranesi16 pisze: a wiesz moze w jakiej cenie?
25 zł


Italia_5

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 18
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:51

Par00wa pisze:
Camoranesi16 pisze: a wiesz moze w jakiej cenie?
25 zł
Hurra Juventus nie zawsze kosztuje 25 zl, cena wacha się między 24 a 37 zl w zależności od dodatku


TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 14:42

RuTeK pisze:Hurra Juventus ?! co w Nim Jest Takiego :) O czym Tam pisza itp !
Człowieku mieszkasz we Wrocławiu, nigdy w Empiku nie byłeś?!

matt16 już odpowiedział Ci, więc nie będe sie powtarzać:P

We Wrocławiu widziałam dzisiaj 4 numery, za 24zł sztuka, bez żadnego dodatku.

Są zdjęcia z Wigilii drużyny i zarządców, jakiś artykuł o Capello i to tyle co zdąrzyłam zobaczyć bo mnie już wywlekli na komiksy:P. Aha no i był jeszcze jakis artykuł o Trezeguet'cie i coś jakby terminasz meczy:P


Italia_5

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 18
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 15:01

No to macie dobrze we Wrocławiu jak na dzień dzisiejszy są u was jeszcze 4 numery Hurra Juventus...U nas to już chyba ani jednego nie ma...


Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 15:29

W piątek jeszcze jeden był ...ale strasznie zniszczony :?

Powracając do tematu ... pokój Gudka jest poprostu niesamowity i robi ogromne wrażenie. Gratuluje pomysłu i talentu.. no i zapraszam do Poznania ... hehe ściana czeka :smile:


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 19:48

tu, jak wspomniałem, wszystko w szkle i ta flaga, tak to ta, jakże pożądana przez wielu osobników
juverm napisał:
P.S. Ma ktoś może do sprzedania taką flagę jaką ma Wojtom Question (Chodzi mi o tę czarną) Wink

Prochno
jak komuś naprawdę zależy to znajdzie, http://www.juvestore.com/categoria.asp?id_categoria=75
kwiestia, transportu, ceny to inna sprawa :)

A tak bardziej przyziemnie, to chyba ta jest najbardziej podobna( moze powiem tak, że jako jedyny jest choc troche podobna)
LINK


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2006, 12:26

JUVEFANE_10 pisze:
DamKam pisze:
JUVEFANE_10 pisze:Dla tych co pytają o gazetkę to kosztuje ona od 25zł do 35zł w zależności od dodatków,jest po włosku oraz jest dostepna w każdym EMPIKU
Oj, niestety nie w kazdym :naughty: W Gliwicach w Empiku jakos nigdy nie ma Hurra Juventus :(
...
Jest na 100% bo grudniowy numer kupowałem właśnie w Gliwicach.A Listopadowy w M1!
Czyli widocznie ja nie mialem szczescia, bo za kazdym razem jak szukalem Hurra Juventus w gliwickim Empiku to nie bylo :(
Radidam pisze:
Iver.pk pisze:DamKam Skad masz tak zajefajna rejestracje??
ta rejestracja jest na Allegro
Akurat ja kupilem ja na www.sklepkibica.com :!:
kubinho 10 pisze:Nie wydaje mi się aby odchodzili od tematu ponieważ mowa jest o ścianach Wojtoma i DamKama

A żeby nie było całkiem off-topicowo, to powiem że jestem pod wielkim wrażeniem pokojów właśnie dwóch w/w userów.

Wojtom skoro mówisz że piwnica staje sie twoją świątynią Juve i jest bardziej okazała od pokoju to mam nadzieję że zamieścisz tutaj fotki :D
Ciesze sie, ze sie podoba moj pokoj :-D Co do pokoju Wojtoma jest super i rowniez mam nadzieje, iz tak samo pochwali sie zdjeciami napewno nie gorszej piwnicy :wink:
Sam malowales ten obraz :?: Naprawde jestem pod wrazeniem wygladu Twojego pokoju :bravo:

Co do plakatow w Hurra Juventus, to w najnowszym numerze jest chyba plakat Alexa: http://www.juventus.com/it/news/detail. ... 00&ID=6793


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2006, 12:43

DamKam pisze: Co do plakatow w Hurra Juventus, to w najnowszym numerze jest chyba plakat Alexa: http://www.juventus.com/it/news/detail. ... 00&ID=6793
Tak, megaplakat. W Polsce ten numer powinien byc za okolo 10-12 dni.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ