Ściany poświęcone JUVE

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 17:04

Iver.pk pisze:DamKam Skad masz tak zajefajna rejestracje??
ta rejestracja jest na Allegro

Rowniez taka sobie kupilem model 8. Naprawde za 11,99 zł taki fajny gadzet.


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 17:54

Radidam pisze:Pytanie do Wojtoma te przescieradło to kupiles na JuveStore.com :?:
To jest koc i zakupiłem go na allegro. Bardzo milutki :P


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 18:38

zebol pisze:Co jest za plakat w styczniowym hura juventus??
nie ma zadnego. W sumie w hurra juventus rzadko pojawiaja sie plakaty. A co do ceny i mozliwosci zakupienia to powiem, ze gazeta ta jest w Polsce traktowana jest po macoszemu. Na przyklad na taki Poznan pojawiaja sie zaledwie 4 sztuki. Z czego dwie od razu znikają - czasami kupię je ja, czasami Italie. A potem zaczyna sie poszukiwanie pozostalych dwóch. Zapytany czy jest mozliwosc zamowienia wiekszej ilosci koles w empiku mi powiedzial, ze jest ograniczona ilosc na polske i trzeba by bylo pogadac z dystrybutorem. Jestem ciekaw czy podpisaliby z nami umowe na dostarczanie do osob prywatnych. Na pewno chętni by sie znalezli.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 19:12

Ludzie nie odbiegajcieod tematu :P
Martin pisze:Jestem ciekaw czy podpisaliby z nami umowe na dostarczanie do osob prywatnych. Na pewno chętni by sie znalezli.
Jeśli już ma być oragnizowane takie przedsięwzięcie to ja się zgłaszam :D :!:

Pozdro :wink:


Obrazek
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 21:22

juverm pisze:Ludzie nie odbiegajcieod tematu
Nie wydaje mi się aby odchodzili od tematu ponieważ mowa jest o ścianach Wojtoma i DamKama

A żeby nie było całkiem off-topicowo, to powiem że jestem pod wielkim wrażeniem pokojów właśnie dwóch w/w userów.

Wojtom skoro mówisz że piwnica staje sie twoją świątynią Juve i jest bardziej okazała od pokoju to mam nadzieję że zamieścisz tutaj fotki :D
Martin pisze:Jestem ciekaw czy podpisaliby z nami umowe na dostarczanie do osob prywatnych. Na pewno chętni by sie znalezli.
Na pewno znależli by się chętni ale wątpie żeby dystybutor na to poszedł. Ale jeżeli to wypali to się zgłaszam.
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2006, 21:26 przez kubinho 10, łącznie zmieniany 2 razy.


Grande Juve, Vinci Per Noi
TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 22:36

Ja już wyrosłam z obklejania całego pokoju plakatami:) Przed przeprowadzką w lipcu ściany, szafki, szafa, nad biurkiem, wszędzie mialam plakaty Juve...chyba jeszcze na drzwiach coś było, ale tam honorowe miejsce zajmował poster z Matrix'a;)

Teraz, że tak powiem, pokój jest bardziej dziewczęcy :prochno: i jedynie nad biurkiem mam zdjęcia Juventusu.
Plakaty stare trzymam, lubie sobie na nie popatrzeć;). Generalnie nie podoba mi się pokój poobklejany posterami itd., chociaż ma swój klimat. Po moim nie widać, że jestem fanką Starej Damy ale i tak wszyscy o tym wiedzą:P.


gudek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2004
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 01:08

witam wszystkich!!!
nigdy jeszcze nie rozmawialem na zadnym forum ale zawsze przegladalem rozne tematy napisane na tym forum z racji tego ze jestem fanem JUVENTUSU:)nieraz chcialem cos napisac ale jakos do tego nigdy sie nie zabralem ale ten temat mozna by powiedziec ze mnie urzekl i chcialem WAM drodzy fani JUVE pochwalic sie moim wystrojem pokoju co odrazu pokarze czym jest dla mnie ta kochana "STARA DAMA":)ale... no wlasnie - z racji ze jeszcze nigdy nie pisalem nic na zadnym forum to nie wiem jak zalaczyc zdjecia do mojej wypowiedzi co niektorych moze pewnie rozsmieszyc :( wiec jesli ktos chce zobaczyc te zdjecia to bardzo prosze o pomoc w ich zamieszczeniu:)jak to mam zrobic?:)


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 09:02

[*img] link do obrazka [*/img]

Bez gwiazdek oczywiście :) Wcześniej musisz najpierw wrzucić zdjęcie na jakiś server (np. http://imageshack.us/).

Pozdrawiam.

PS - obsługi forum się nauczysz, klub właściwy już wybrałeś - będą z Ciebie ludzie ;)


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 09:42

A jest jakis dodatek do Hura juventus :?: :?:


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 11:53

Mam 3 Pytanka :)

1) Ma ktos Zdjecie Juventusu Gdzie Jest przedstawiona cała drużyna z działaczami/4 bramkarzami w białych strojach i wszystkimi zawodnikami Juve w koszulkach bialo-czarnych ! ale Zdjecie ma miec duza rozdzielczosc bo mam jedon takie ale o rozdzielczosci 640X480!

2) Czy Jest jeszcze Bravo Sport w sprzedazy ??

3) Hurra Juventus ?! co w Nim Jest Takiego :) O czym Tam pisza itp !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 12:02

1) Ma ktos Zdjecie Juventusu Gdzie Jest przedstawiona cała drużyna z działaczami/4 bramkarzami w białych strojach i wszystkimi zawodnikami Juve w koszulkach bialo-czarnych ! ale Zdjecie ma miec duza rozdzielczosc bo mam jedon takie ale o rozdzielczosci 640X480!
Zaraz coś spróbuje poszukać. Jak znajdę - edytnę.
2) Czy Jest jeszcze Bravo Sport w sprzedazy ??
Jest, jest.
3) Hurra Juventus ?! co w Nim Jest Takiego Smile O czym Tam pisza itp !
Hurra Juventus to oficjalny magazyn Juventusu. Piszą tam o "wszystkim", co dzieje się w klubie :P W Polsce raczej mało dostępny - 4 sztuki na Poznań ;), pisany po włosku.


Joe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2005
Posty: 12
Rejestracja: 15 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 12:09

Mam 7 plakatow juve. nie mam wiecej miejsca(niestety), ale mam tez kilka plakatow z squadra azzura.:D


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 12:20

a wie moze ktos czy w Bydgoszczy jest dostępny hurra Juventus i w jakiej cenie??


Sky is the limit!
janosikchwdp

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 12:39

kiedyś aktualizowałem ścianę ale teraz zostało jak jest :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek


gudek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2004
Posty: 5
Rejestracja: 18 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 13:07

dzieki matt16:)
mam nadzieje ze wszystko bedzie dzialalo:)
wiec:
http://img89.imageshack.us/my.php?image ... us18fy.jpg - tak to wyglada:)
http://img85.imageshack.us/my.php?image=zdjcie425cn.jpg
http://img85.imageshack.us/my.php?image=sufit5nb.jpg
http://img85.imageshack.us/my.php?image=stary5xh.jpg - a tak to jeszcze niedawno wygladalo:)
http://img85.imageshack.us/my.php?image=delpiero7xc.jpg - no i jeszcze scianka z moim obrazem:)
to tyle z takich niezwyklych rzeczy co ozdabiaja moje sciany:)


ODPOWIEDZ