podnoszenie ciezarow, kulturystyka...

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:18

Juve The Best wydaje mi sie czy troche sie na tym znasz??

Huciak daleko pewnie masz od sulejowka do mnie co??


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:25

Nie piszcie panowie co kumpel miał tylk piszcie o sobie bo jak ja widze co wy tu wypisujecie to niemoge. Po 1 Gainer to nie firma tylko odrzywka węglowodanowo białkowa. Po 2 po nitrobolonie jest pompa tylko po treningu a potem wszystko spada i nic nie zostaje. Po 3 po odrzywkach typu super mas nic nie spada bo są to odrzywki do uzupełnienia diety zawierające sporą ilość białak a białko wam nie spadnie. Spadki mogą byś jeśli ktoś niewie jak postępować z kreatyną. Niewiem czy sie znam ale ćwicze już 2 lata z całkiem niełzymi efaktami. A jeżeli chcecie zacząćjechać na odrzywkach ułużcie sobie jakotaką diete, nie musi to być nic profesjonalnego, ale będą dużo lepsze efekty.


Obrazek
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:29

sluchaj Juve... brales ten Nitro??


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:31

Brałem i naprawde nie polecam przyrosty są ale tylko po treningu rano już nie ma po nich śladu.


Obrazek
gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:32

a jak dlugo to brales i czy z czyms łączyłes?


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:35

Miałem 240 kaps z niczym nie łączyłem wyszło mi to około 2,5 tyg. A ty zaczynasz dopiero ćwiczenie na siłowni?? napisz jaki masz staż ile ważysz jaki wzrost to może Ci coś doradze.


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:36

Który szpec miał odwage napisać, że po odżywkach w przyszłosci pozostają same zwisy :rotfl: Odżywki to nie koksy! Mają inne działanie i w tym tkwi róznica...

Po drugie...odnosnie tego stosowania kreatyny przed 21 rokiem życia, nie chodzi o to że nie można tylko nie powinno się stosowac kreatyny przed 21 rokiem życia ponieważ wtedy organizm przestaje rosnąc.To tyle.

Jesli chodzi o najlepsza firme produkującą odżywki, według mnie jest nią HITEC Sam stosowałem i efekty są bardzo dobre. Szczególnie polecam odżywke CreaMass


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:37

Juve The Best pisze: niemoge.
A może by tak : Nie mogę
:?:
Juve The Best pisze: tylko odrzywka
Myślałem, że rozmawiamy tutaj o odżywkach :whistle:

Juve The Best pisze: niełzymi efaktami.
No tak - łapa duża, a klawisze takie małe... :smile:
Juve The Best pisze: ułużcie sobie
Te cytaty chyba najbardziej obrazują stosowanie odżywek :wink:
Juve The Best pisze: Nie piszcie panowie co kumpel miał tylk piszcie o sobie bo jak ja widze co wy tu wypisujecie to niemoge
Jak czytam Twoją wypowiedź to też nie mogę. Mówisz, żeby nie pisać co miał kumpel itp , a to lepiej obrazuje całą sytuację i pozwoli lepiej wybrać autorowi tematu :wink:

Może odżywki na bok i pora wziąść się za nieco bardziej intelektualny trening :whistle: :smile: :D


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:38

Podnieca Cie to że komuś coś wytykasz?? Bo jak tak to dawaj jeszcze takich jak ty to mam głęboko.


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:44

Jezeli dopiero zaczynasz zabawe ze sportami siłowymi, radzilbym trenować na sucho i ułożyc do tego wysokobiałkową dietę. W pierwszych miesiącach ćwiczenia przyrosty masy mięśniowej są na tyle duże, że nie potrzeba wspomagać się specyfikami. Poza tym branie odzywek wiąze się ze zwiększającą się siłą, a co za tym idzie coraz większymi ciężarami. Na początku warto poćwiczyć z mniejszym obciążeniem, aby wyrobić sobie odpowiednio ścięgna i stawy (mowie to z wlasnego doswiadczenia, gdyż kiedys sam wypaliłem z odżywkami i porwałem się na duże ciezary...efekt? zmiany przeciążeniowe w nadgarstkach i rok z głowy)

Pozniej jak najbardziej można zabrać się za odzwyki. Prawidlowo stosowane (odżywki, a nie łykanie mety czy winstrolu) nie wpływają negatywnie na mozg i dodają siły, a nie tylko "pompują". Z czystym sumieniem możesz brać kreatyne, taurynę, L-glutaminę czy dextrozę...Co do firm Olimp, czy Trec z pewnością Cie nie zawiodą. Odradzam odzywki Megabola (sam co prawda kiedys bralem, ale słyszalem negatywne opinie na ich temat)

Pozdr.


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:48

Juve The Best pisze:Podnieca Cie to że komuś coś wytykasz?? Bo jak tak to dawaj jeszcze takich jak ty to mam głęboko.
Mam inne sposoby podniecania :wink: Nie chodzi o wytykanie, ale o ukazanie pewnych faktów. Wszyscy zachwalacie odżywki, więc musi się w dyskusji pojawić jakiś głos negujący. Dzięki temu dyskusja będzie ciekawsza, a i sam autor na tym skorzysta.
del kasa pisze: esli chodzi o najlepsza firme produkującą odżywki, według mnie jest nią HITEC Sam stosowałem i efekty są bardzo dobre. Szczególnie polecam odżywke CreaMass
Nie ma to jak mięśnie brzucha niczym Kubuś Puchatek :rotfl:
Ej co on ma w tej beczce :?: Wygląda na jakąś mega pake kreatynki :smile:

Hm... albo nie będę się już więcej tutaj wypowiadał. Widzę, że ten temat to wasz świat - bezszyjnych, napompowanych menów, na których każda laska poleci 8) Życzę przyjemnej dyskusji :smile:
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2006, 13:52 przez wojti-s, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:48

Branie koksów też może byś bezpieczne ale trzeba z tym bardzo uważać ponieważ są to bardzo silne leki. Należy pamiętać o odblokowaniu, Brać to z odpowiednimi suplami. W czasie cyklu powinnićmy dostarczać duże ilości białka. Ale pamiętać trzeba - nic na siłe.


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:51

wojti-s pisze: Mój kuzyn jechał na odżywkach i suplementach i do tej pory ma kłopoty z sercem ( w wieku 24 lat :? ).
Twój kuzyn zażywał koksy bądź ma wrodzoną wadę serca. Kreatyna to nic groźnego. Z resztą organizm człowieka samodzielnie wytwarza kreatynę do tworzenia mięśni jednak w bardzo małych ilościach. Dlatego też jeśli ktoś chce trenować/trenuje wskazane jest zwiększenie poziomu kreatyny w organizmie co przyspiesza wzrost masy mięśniowej. Co się dzieje z nadmiarem kreatyny w organizmie? Jest ona usuwana razem z moczem, dlatego tez po zarzyciu kreatyny po ok. 30 minutach będziecie zmuszeni do…wysiusiania się :D . Jeśli jednak za bardzo przesadzicie z dawka mogą pojawic się problemy z nerkami które nie zdołaja przetworzyc całej substancji ale nikt chyba nie jest takim głupcem żeby wsypać siebie cała kreatyne na raz :smile:

JuveQL- dobrze gadasz :ok:

EDIT
wojti-s pisze:
del kasa pisze: Jesli chodzi o najlepsza firme produkującą odżywki, według mnie jest nią HITEC Sam stosowałem i efekty są bardzo dobre. Szczególnie polecam odżywke CreaMass
Nie ma to jak mięśnie brzucha niczym Kubuś Puchatek :rotfl:
Ej co on ma w tej beczce :?: Wygląda na jakąś mega pake kreatynki :smile:
Zachowaj te idiotyczne teksty dla siebie. Wszystkie które tutaj napisałeś stały na tym samym żenującym poziomie.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2006, 13:55 przez del kasa, łącznie zmieniany 1 raz.


gil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 222
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 13:52

to teraz cos o mnie: 11 stycznia wybilo mi 20 wiosen, 174 wzrostu, troche juz cwiczylem (z przerwami 2 lata), waze niewiele bo jakies 58 kg, teraz potrzebne mi bedzie sporo pary bo trenuje trojboj i bede mial zawody w maju


Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2006, 14:07

z Sul;ejówka mam daleko. Ale Zakład jest w Paszenkach- niedaleko Parczewa- moze znasz.
Widze ze temat znalazl duze zainteresowanie :) Cieszy mnie to ;]


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
ODPOWIEDZ