Kolejny popis Reprezentanta Polski:)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 11:00

Kibice Tottenhamu przeklęli Grzegorza Rasiaka. Polak lada dzień może zostać sprzedany - ostrzega "Super Express".


Opinie kibiców "Kogutów" po meczu Pucharu Anglii z Leicester (przegranym 2:3, mimo prowadzenia 2:0) nie zostawiły suchej nitki na Polaku, który po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrał w podstawowym składzie. Rasiak niczym nie zachwycił, a w drugiej połowie za niesportowe zachowanie zobaczył żółtą kartkę.

"Oglądam mecze Tottenhamu od 25 lat i jeszcze nie widziałem tak słabego piłkarza jak Rasiak!" - żalił się jeden z kibiców. "Tottenham grał w dziesiątkę. Rasiak bardziej przydał się Leicester niż nam" - grzmiał inny z fanów "Kogutów". "Trener Martin Jol mógłby wziąć z trybun któregokolwiek z kibiców w koszulce Tottenhamu. Nie zagrałby gorzej niż Rasiak" - dodał kolejny rozgoryczony fan Tottenhamu.

"Wcale nie było tak źle. Kilka razy podałem do kolegów, brakło mi jednak szczęścia. Kilka moich zagrań głową prawie dotarło do Robbie Keane'a. Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja się cieszę, że zagrałem 90 minut. Tylko tego gola mi brakuje" - próbuje bronić się Grzegorz Rasiak.

Pozyskaniem napastnika reprezentacji Polski zainteresowane są pierwszoligowe Wolverhampton, Ipswich Town oraz Derby County.

(INTERIA.PL/Super Express)

:D :D :D :D :D

No ciekawe czy Janas dalej notorycznie bedzie go powolywal do kadry czy w koncu przejrzy na oczy. :pray:


rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 11:37

Absolutnie wcale się nie dziwię że tak reagują kibice Tottenhamu! Czekam tylko aż Paweł Janas przejży Na oczy i przestanie nie tylko go wystawiać ale i powoływać do kadry.


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 12:15

Przytoczę link to wywiadu z Grzesiem, który pojawił sie na wp.pl kilka dni temu
http://sport.wp.pl/kat,1744,wid,8145329,wiadomosc.html ;)
Śmiechu warte. Udowodnił tym meczem z Leicaster że nie nadaje sie do Tottenhamu. Dziwne, że on sam tego nie widzi. Wydaje mu się, że jest w świetnej formie tylko brakuje mu szczęścia i wyrozumiałości ze strony trenera i kibiców :|


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 12:17

Hehe ładnie Rasiak powiedział: kilka moich podań PRAWIE dotarło....:D
Tak wygląda jego gra, jest drewniana i wszystko mu PRAWIE wychodzi. Mimo wszystko Rasiak nie jest złym piłkarzem. Jest po prostu za słaby na Premiership. Kiedy grał w Polsce był jedną z gwiazd ligi, podobnie było kiedy reprezentował barwy Derby County, ednak Premiership to za wysokie progi na Rasiaka nogi(sobie rymnąłem :lol: ). Co do Janasa....nie wiem czy on przejrzy kiedykolwiek na oczy. Niedawno był z nim wywiad w którym spytany o swojego ulubieńca w kadrze odpowiedział że lubi tych któzy dobrze grają.....ciekawe więc skąd się Grzesiu w kadrze bierze. Chyba go dobra wróżka podrzuca 8) . Mam nadzieję że albo Rasiak zmieni klub i zacznie grać przyzwoicie albo Janas kupi lepsze okulary i zauważy np Piechnę lub Smolarka którzy obecnie prezentują się znacznie lepiej niż Rasiak. Na chwilę obecną właśnie oni plus Żuraw i Franek powinni jechać na mundial. Grzesia zapraszamy ale....na trybuny :smile:


Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 13:50

Rasiak...moja zmora;]
Gdy oglądam mecze naszej repry i widze Grzesia to aż mi się oglądać odechciewa. Ktoś tam wcześniej wspomniej że nienadaje się do Premiership a w Polskiej lidze był gwiazdą...święta racja! Moim zdaniem powinien albo wrócić do naszej rodzimej piłki lub do jakiegoś innego kraju o niezbyt silnej lidze - spodobała mi się liga Turecka, myśle że tam mógłby spokojnie grać, i jedno jest pewne - Grzesiu Rasiak gwiazdą footballu nie będzie.
Mimo iż nie za bardzo go "lubię" to życzę mu jak najlepiej.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Sados22

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 13
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 14:05

A ja mam nadzieje (nadzieja matką głupich :P), że w końcu zagra jakiś dobry mecz w końcu to Polak dlatego życze mu jak najlepiej.

FORZA JUVE!!!!


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 14:06

Moim zdaniem Grzesiu nie nadaje sie ani na Premiership ani do Reprezentacji ... to że zagrał 90 minut i pare razy podał do kolegów nie jest dobrym występem. Odnośnie mundialu uważam, że dużo lepiej było by gdyby Janas powołał Piechne który nie "prawie" podaje, "prawie" strzela tylko zdobywa bramki i ma udane występy i strzela bramki w Reprezentacji i klubie :D Najlepszy dla rasiaka byłby powrót do polskiej ligi - tam byłby gwiazdą :prochno:


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 14:21

Grzesiu Rasiak pisze:Wcale nie było tak źle. Kilka razy podałem do kolegów
Hehe... No to ambitny chłopak. Czuje się spełniony.
rafalutek pisze:Czekam tylko aż Paweł Janas przejży Na oczy i przestanie nie tylko go wystawiać ale i powoływać do kadry.
I nie tylko Ty :/
Fan Tottenhamu pisze:"Trener Martin Jol mógłby wziąć z trybun któregokolwiek z kibiców w koszulce Tottenhamu. Nie zagrałby gorzej niż Rasiak"
Tą opinię również ja podzielam.

Mówiąc krótko. Rasiak jest skończoną ofermą, a nie piłkarzem. Nie nadaje się nigdzie, gdzie poziom przewyższa naszą 2 ligę. On powinien otworzyć teatrzyk dla drewnianych pacynek. Tam by zrobił furorę grając Gulliwera...


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 14:52

Co by nie było, jakby nie grał i tak pojedzie na MŚ :evil: A w kraju zostaną choćby tacy napastnicy jak Grzesiu Piechna :x Nie przepadam za Koroną, ale facet ma teraz swoje 5 min i źle by się stało gdyby na Mundial zamiast niego pojechał Rasiak :? Jak już ktoś kiedyś napisał będziemy mieli skandal na miare afery Rwyina :|


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 15:51

kibic pisze: "Oglądam mecze Tottenhamu od 25 lat i jeszcze nie widziałem tak słabego piłkarza jak Rasiak!"
Czyzby Rasiak zaczał sie niespelniac w Tottenhamie :think:

kibic pisze:"Tottenham grał w dziesiątkę. Rasiak bardziej przydał się Leicester niż nam"


Czyzby afera korupcyjna najpierw w Polsce teraz w Anglii :stop:


Co do tematu to Rasiak ani mnie nie zadziwial w Groclinie ani w reprezentacji Polski grał naprawde tragicznie ! Czy trener Paweł Janas tego niewidział ? Co wyprawia Rasiak na boisku i na boiskach w premiership oczywiscie jak zagra, bo ostatnio w Tottenhamie Hotspur Londyn kazdy mecz oglada z trybun.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 17:47

Od zawsze mówiłem, że ta "piłkarzyna" jest daremna. Pożal się Boże napastnik LOL. A to, ze Janas powołuje go jeszcze na mecze reprezentacji to jest dla mnie jedna wielka pomyłka :|


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:09

Jeżeli Rasialdo pojedzie na Mundial a miejsca na wyjazd nie znajdzie Franek czy też np.Piechna ( zależy od Rundy Wiosennej ) to będa wyklinajki Pana Janasa bardzooo Bardzooo długo! Mam nadzieje że Rasiak odejdzie do Derb! tam mu szło dużo lepiej!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 18:12

RuTeK pisze:Jeżeli Rasialdo pojedzie na Mundial a miejsca na wyjazd nie znajdzie Franek czy też np.Piechna ( zależy od Rundy Wiosennej ) to będa wyklinajki Pana Janasa bardzooo Bardzooo długo!
jeśli nasza drużyna dojdzie do półfinału to gwarantuje Ci, że nawet to mu darują :P ale ja oczywiście również jestem za tym, aby MŚ Grześ obejrzał w tv ;)


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2006, 20:14

UlTrAs pisze:
RuTeK pisze:Jeżeli Rasialdo pojedzie na Mundial a miejsca na wyjazd nie znajdzie Franek czy też np.Piechna ( zależy od Rundy Wiosennej ) to będa wyklinajki Pana Janasa bardzooo Bardzooo długo!
jeśli nasza drużyna dojdzie do półfinału to gwarantuje Ci, że nawet to mu darują :P ale ja oczywiście również jestem za tym, aby MŚ Grześ obejrzał w tv ;)
nie dość, że u darują to jeszcze Janas będzie wychwalać po kolei każdego włącznie z Grzesiem i tak się zastanawiam co by było gdyby Polska zagrała w półfinale ale Grzesiu by się błaźnił w czasie MŚ czy nadal Janas by go tak wychwalał.
Grzesiu Rasiak pisze:londyński klub już zyskał dzięki mojemu transferowi.(...)Od czasu gdy pojawiłem się w Londynie, Mido zaczął strzelać gole jak na zawołanie.
ja też bym zaczął strzelać gole gdyby istniała obawa, że mogą moją gre porównać do gry Rasiaka.


kamyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2004
Posty: 80
Rejestracja: 06 października 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 16:08

tak sie wszyscy z tego grzesia smieja ale znajac naszego pawla janasa to on i tak go powola na mistrzostwa i zarazem zaryzykuje swoja posade jak grzesio cos zwali


ODPOWIEDZ