Gry Online

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lipca 2007, 21:40

Nazwa drużyny Viret Zawiercie. Liga: IV.22

Niedościgniony dla Ciebie leszczyku poziom ;p


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2007, 00:00

UlTrAs pisze:Nazwa drużyny Viret Zawiercie. Liga: IV.22

Niedościgniony dla Ciebie leszczyku poziom ;p
Proponuję w następną środę sparing. Zobaczysz na co mnie stać. W tym sezonie jestem bez porażki, więc planuję wyjść, a przynajmniej powalczyć w barażach. Stoi?


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2007, 10:45

UlTrAs pisze:Polecam www.sokker.org dla Pana wyżej. Coś w stylu Hattricka tyle, że lepsza ;)
nie ma piekniejszej gry od ht :D gram w ht juz 5 lat. moja druzyna Juventus Turyn (261716) ale bardziej chodzi mi bardziej o gry typu plemiona. chodzi bardziej o ekonomie itp itd


Dziadek25

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2007
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2007, 15:20

www.evomanager.boo.pl ,bardzo fajny manager,gra bardzo mocno powiazana z pro-evolution. www.evomanager.boo.pl


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2007, 16:30

Railis pisze:
UlTrAs pisze:Nazwa drużyny Viret Zawiercie. Liga: IV.22

Niedościgniony dla Ciebie leszczyku poziom ;p
Proponuję w następną środę sparing. Zobaczysz na co mnie stać. W tym sezonie jestem bez porażki, więc planuję wyjść, a przynajmniej powalczyć w barażach. Stoi?
Jeśli dziś odpadnę z pucharu Polski to możemy zagrać spara w przyszłą środę. Natomiast jeśli wygram (a daje sobie w tym pojedynku 99% szans :] ) to zagramy innym razem.


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2007, 18:02

UlTrAs pisze:
Railis pisze:
UlTrAs pisze:Nazwa drużyny Viret Zawiercie. Liga: IV.22

Niedościgniony dla Ciebie leszczyku poziom ;p
Proponuję w następną środę sparing. Zobaczysz na co mnie stać. W tym sezonie jestem bez porażki, więc planuję wyjść, a przynajmniej powalczyć w barażach. Stoi?
Jeśli dziś odpadnę z pucharu Polski to możemy zagrać spara w przyszłą środę. Natomiast jeśli wygram (a daje sobie w tym pojedynku 99% szans :] ) to zagramy innym razem.
Luzik. Od tego starcia nie uciekniesz. Jeżeli ktokolwiek z tego forum chciałby zagrać sparing to niech pisze na PW tak do wtorku. :>


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2007, 20:59

No i jednak tak jak przypuszczałem tym razem nie zagramy ;)

ps. @Railis gadke na temat sokkera przenieśmy do tego tematu.


Don Capo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 3
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 12:18

http://pl.goalunited.org/
Manager dobrze zrobiony:) :-D


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 18:02

Don Capo pisze:http://pl.goalunited.org/
Manager dobrze zrobiony:) :-D
czy ta gra jest całkowicie po polsku? bo na screenach jest częściowo po polsku i częściowo po niemiecku.

druga sprawa: na jakich zasadach ta gra jest online? tak jak Hatrrick, czyli mecze ligowe raz w tygodniu, czy jakimś innym systemem?

EDIT: głupia sprawa, ale jak można się zalogować? bo nic takiego nie znalazłem :/
Ostatnio zmieniony 04 września 2007, 20:28 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


DelDubi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 sierpnia 2007
Posty: 5
Rejestracja: 30 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 18:15

Hattrick hehe pamietam jak w to grałem cały czas ;P .. z tymi taktykami zawsze kłopoty były , od kompa nie odchodziłem :P


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 22:19

białas pisze:
Don Capo pisze:http://pl.goalunited.org/
Manager dobrze zrobiony:) :-D
czy ta gra jest całkowicie po polsku? bo na screenach jest częściowo po polsku i częściowo po niemiecku.

druga sprawa: na jakich zasadach ta gra jest online? tak jak Hatrrick, czyli mecze ligowe raz w tygodniu, czy jakimś innym systemem?

EDIT: głupia sprawa, ale jak można się zalogować? bo nic takiego nie znalazłem :/
co do dwóch pierwszych pytan to nie znam odp i z checia bym sie tez tego dowiedzial a co do sprawy z zalogowaniem to po lewej stronie w menu jest cos takiego jak "do gry" to chyba tam trzeba nacisnac ale i tak teraz sie nie mozna zalogowac bo jekies prace na serwerze sa prowadzone ale jutro juz powinno byc dobrze :)


Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2007, 15:07

białas pisze:czy ta gra jest całkowicie po polsku? bo na screenach jest częściowo po polsku i częściowo po niemiecku.
Interfejs w całości jest po polsku.
druga sprawa: na jakich zasadach ta gra jest online? tak jak Hatrrick, czyli mecze ligowe raz w tygodniu, czy jakimś innym systemem?
Mecze raz w tygodniu + sparingi. A reszta tak jak w solidnym menadżerze; transfery, kadra, taktyki, treningi, sprawy klubowe itd.
EDIT: głupia sprawa, ale jak można się zalogować? bo nic takiego nie znalazłem :/
Wpierw trzeba się zarejestrować. Potem na stronie głównej menu po lewej "Do gry". Widać jak byk.

Ogólnie zabawa jest przednia i szczerze polecam :!:


gulon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2007
Posty: 5
Rejestracja: 23 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2007, 20:37

ja gram csa w sieci a takze panzersa strategia jak ktoś jest chetny niech napisze do mnie


G|U|L|O|N|
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 08:31

Rozwijaj Torino

Przedstawiam grę PeceMiasto. Gra z tego co widzę dopiero raczkuje, ale założyłem sobie w niej miasto: Torino, żeby sprawdzić jak to się będzie dalej kręcić :D Dodam, że każdy Wasz klik w powyższy link urodzi mi mieszkańca miasto Torino :) Nie musicie nic więcej robić, abym dostał ludka - wystarczy klik :) Raz dziennie :-D Nie jest to może gra najwyższych lotów, ale warto sobie popatrzeć, może akurat ktoś się zainteresuje i podsunie autorowi jakiś ciekawy pomysł.

To tak, jakby każdy kto kliknął pokazał, że chce być mieszkańcem Torino... Przynajmniej wirtualnym :-D A kto nie chce? :>


Xiao

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2007
Posty: 28
Rejestracja: 21 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2007, 13:26

Ja gram w managera online :D

http://www.pmanager.org/


ODPOWIEDZ