Zidane, geniusz i bóg futbolu, Ronaldihno - nowe pokolenie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 14:37

Tak właśnie ostatnio myślałem o Zizou i o tym czy nie pospieszył się Juventus ze sprzedażą go do Realu. Wiem, że to odległa historia, ale warto sobie przypomnieć jego zagrania nie tylko w Realu i Juve, ale i reprezentacji. Żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić jego grę, autor kompilacji którą zamieszczam dla porównania dostawił nowe pokolenie - Ronaldihno. Filmik naprawdę świetnie się ogląda i nieraz będziecie go sobie przypominać. Dwóch geniuszy, jak dla mnie najlepszych na świecie ofensywnych pomocników ostatnich 10 lat. Jakby cudownie było zobaczyć ich razem, w jednej drużynie.

http://www.uploading.com/?get=Z6JDPWZ0

Myślę, że post nie zostanie usunięty, bo dotyczy w pewnym stopniu byłego gracza Juve.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 14:46

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:47 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 15:28

Bardzo fajnie zrobiony filmik. Co do Zidane'a...było minęło i nie ma się już nad czym rozwodzić. Niemniej jednak to świetny piłkarz i miło się patrzy na jego grę.


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 15:38

:angry: :angry: niemoge tego otworzyć. Otwiera mi sie DKZ studio :shock: wie ktoś o co w tym chodzi?? :think:


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 15:39

Jakby nie patrzeć za te pieniadze przyszedł Buffon Nedved a więc nie ma co narzekac 8)


piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 17:50

Ja narazie zaczolem ciagnac wieczorkiem albo jutro z ranka napewno dodam komentarz.


piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 18:34

Kompilacje moze byc ale i tak Mateusszek wymiata.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 19:18

Miałem okazję obejrzenia tej kompilacji o dwóch geniuszach środka pola już około rok temu, bo mój kolega, Realista z resztą :wink: ściągnął ją sobie z Kazaa Lite bodajże :) Myślę, że jest dość dobra, ale jak na takich wspaniałych piłkarzy, powinna być zdecydowanie dłuższa :roll:
Ocena 5,5/10 :P


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 19:41

Kompilacja bardzo ładna, faktycznie opowiada o dwóch najwspanialszych zawodnikach ostatnich lat, ale grającyh moim zdaniem odmiennie więc bardzo trudno ich porównać, jednak sądzę że wraz z rozwojem piłki na najwyższym szczeblu gwiazdy grają coraz piękniej, stąd może wynika ta niewielka przewaga Ronaldinho. Myślę że za kilka lat to co prezentuje nam dziś Ronaldinho nie będzie już rzadkością, a jego zwodów będą wyuczeni niemal wszyscy gracze. Kiedy Zizou był wspaniały mieliśmy powód do radości, teraz też z radością patrzmy na grę Ronaldinho bo może niedługo i on odejdzie w cień podobnie jak Zizou. Wracając do samej kompilacji-jest dobra ale trochę za krótka i uważam że jeśli jakiś kompilator ma zrobić filmik o tak wielkich piłkarzach wcale nie jest to jakieś wyjątkowo trudne :wink:


Actionsport

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 15
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 20:58

Zidane to nie tylko znakomity rozgrywający, ale przy tym wspaniały człowiek. Zupełnie nie pasuje do medialnych gwiazd Realu, typu Beckham, Roberto Carlos, Ronaldo czy niegdyś Figo. W sumie nie wiadomo po co przeszedł do Królewskich. Pewnie on sam do dziś zadaje sobie to pytanie. ;) Oczywiscie Juventus dobrze zrobił, że go sprzedał, bo nikt nie jest wart 65 milionów Euro. Ponad to odkąd odeszli z Juve gracze typu Zidane, Inzaghi, Davids Stara Dama doznała renesansu, który trwa do dziś i miejmy nadzieje nigdy się nie skończy. ;)


Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2005, 21:47

Obejrzałem kompilację i bardzo mi sie spodobała :-D nawet muzka 8) i utwierdziłem się w przekonaniu, ze takiego piłkarza jak Zidane nie będzie jeszcze długo, a moze juz nigdy... A po Ronaldihno będzie wielu moze nawet lepszych... Zidane zawsze bedzie wielki, najlepszy...


ODPOWIEDZ