Nowa kompilacja- Roberto Baggio

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 16:42

Z przyjemnościa przedstawiam moją nową (drugą-wydaje mi sie ze duzo lepszą niż pierwsza) kompilację o wybitnym piłkarzu Juventusu Turyn :ball: i reprezentacji włoch Roberto Baggio. Prosze o komentarze.

Oto link :smile: :D :
http://www.megaupload.com/?d=OTGUZILS


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 17:13

Ta kompilacja, choć krótka jest moim skromnym zdaniem o niebo lepsza niż ostatnia. Oby tak dalej. Jeśli pójdzie tak dalej to za miesiąc lub dwa będziesz jednym z najlepszych kompilatorów na forum.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:03

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:47 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:03

Nie postarałeś sie. Za szybko starasz sie to robić, i wychodza takie krótkie pipki. Poszukaj więcej materiałów. I muzyka, nie możesz dawać takiej usypiajacej. Daj coś dynamicznego jak Ludacris - Moce Bitch(nie brać tej muzy bo jest juz zarezerwowana dla mnie do nowej którą tworze). Więc musisz jeszcze sporo popracować. Nie rób tylko dlatego by zrobic. Ale pomysł oryginalny, z tym Baggio.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:05

A więc właśnie ciekawy pomysł, szkoda, że znowu krótko. Przyłóż się bardziej do tego co robisz, a napewno stworzysz coś ciekawego.


Sorry za to co było tu przed chwilą napisane, ale to nie było moje dzieło :?
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2005, 18:11 przez Paulo, łącznie zmieniany 1 raz.


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:16

No nie szkodzi. :snooty:
Ale swoją drogą kto miał taką ciakawą opinie na temat tej kompilacji??
Zresztą to jest zupełnie nie prawda. Mam poprostu kilkadziesiąt bramek i akcji zapisanych na dysku i poza tym nie posiadam innych kompilacji o Baggio.


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:17

MIKI_900 pisze:
Paulo pisze:
MIKI_900 pisze:Ta kompilacja, choć krótka jest moim skromnym zdaniem o niebo lepsza niż ostatnia. Oby tak dalej. Jeśli pójdzie tak dalej to za miesiąc lub dwa będziesz jednym z najlepszych kompilatorów na forum.

Wiesz co, lepiej się nie wypowiadaj wcale na temat kompilacji. Wiesz czemu??? Gdybyś był bystry to byś wiedział i zajrzał do innych kompilacji o Baggio. Nie obraź się, ale walnąłeś straszną gafę.
A właśnie nie oglądałem innych kompilacji o Baggio. (Myślałem że to jego) I ta kompilacja wydawała mi się dobra. Dobra jak na początkującego kompilatora.
Dobra jak na początkującego?? To jest kpina?? Pierwszą kompilacją Alexxxxa był o Del Piera i była znakomita. Ale dalej. Pierwsze kompilacje Mateusszka, Kuby Napierskiego i kilku innych(nie pamiętam ich nicków) były lepsze w pi.... Może nawet moja pierwsza była lepsza? W każdym razie dłuższa.


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:23

JuveFanik pisze:Bardzo rzucało się w oczy brak efektów np: wycieniowania 3 +
No coś mi sie wydaje ze było tutaj sporo efektów np. bramka w stylu retro, zmiana kolorów, promieniujący Baggio i wyciemnienie częsci obrazu gdzie nie ma Baggio.


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:38

MIKI_900 pisze:
ossy pisze:Dobra jak na początkującego?? To jest kpina?? Pierwszą kompilacją Alexxxxa był o Del Piera i była znakomita. Ale dalej. Pierwsze kompilacje Mateusszka, Kuby Napierskiego i kilku innych(nie pamiętam ich nicków) były lepsze w pi.... Może nawet moja pierwsza była lepsza? W każdym razie dłuższa.
Według mnie dobra jak na jedną z pierwszych kompilacji (sam bym takiej nie zrobił). A że ty miałeś dłuższą kompilacje to nie znaczy, że lepszą.
Ja nie napisałem że miałem lepszą. Napisałem "może". Ale była dłuższa. Nie wiem po co robić, takie po 90 s. filmiki :?: Z czego 30 zajmują zdjęcia i napis początkowy :? A jak napisał Paulo, to duplikat :?

P.S. Mam prośbe, a nie chce pisać więcej postów. Mam już jedną muze do nowej kompilacji(Move Bitch 8) ) ale potrzebuje jeszcze jedną,tak żeby trwała jakieś 7-8 minut (cała kompilacja, nie muzyka). Ma ktoś może jakąś fajną-dynamiczną??


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:40

Mam zamiar stworzyć następną kompilację (zastanawiam sie jeszcze o kim). W związku z tym mam pytanie czy ma ktoś jakies propozycje jakiej piosenki mógłbym użyć??


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:41

ossy pisze:
MIKI_900 pisze:
ossy pisze:Dobra jak na początkującego?? To jest kpina?? Pierwszą kompilacją Alexxxxa był o Del Piera i była znakomita. Ale dalej. Pierwsze kompilacje Mateusszka, Kuby Napierskiego i kilku innych(nie pamiętam ich nicków) były lepsze w pi.... Może nawet moja pierwsza była lepsza? W każdym razie dłuższa.
Według mnie dobra jak na jedną z pierwszych kompilacji (sam bym takiej nie zrobił). A że ty miałeś dłuższą kompilacje to nie znaczy, że lepszą.
Ja nie napisałem że miałem lepszą. Napisałem "może". Ale była dłuższa. Nie wiem po co robić, takie po 90 s. filmiki :?: Z czego 30 zajmują zdjęcia i napis początkowy :? A jak napisał Paulo, to duplikat :?

P.S. Mam prośbe, a nie chce pisać więcej postów. Mam już jedną muze do nowej kompilacji(Move Bitch 8) ) ale potrzebuje jeszcze jedną,tak żeby trwała jakieś 7-8 minut (cała kompilacja, nie muzyka). Ma ktoś może jakąś fajną-dynamiczną??
Przecież pisałem, że to nie był mój post, tylko błąd, kompilacja jest oryginalna i autentyczna, może nauczysz się czytać ze zrozumieniem, żeby nie było potem niedomówień


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 18:59

ta o wolnych Alexa jest lepsza, przynajmiej dla mnie. Troche za krutka, z muzyką znowu nie trafiłeś...ale myślę że nastepna juz bedzie bardzo dobra :wink:


ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 19:09

Paulo pisze:
ossy pisze:
MIKI_900 pisze: Według mnie dobra jak na jedną z pierwszych kompilacji (sam bym takiej nie zrobił). A że ty miałeś dłuższą kompilacje to nie znaczy, że lepszą.
Ja nie napisałem że miałem lepszą. Napisałem "może". Ale była dłuższa. Nie wiem po co robić, takie po 90 s. filmiki :?: Z czego 30 zajmują zdjęcia i napis początkowy :? A jak napisał Paulo, to duplikat :?

P.S. Mam prośbe, a nie chce pisać więcej postów. Mam już jedną muze do nowej kompilacji(Move Bitch 8) ) ale potrzebuje jeszcze jedną,tak żeby trwała jakieś 7-8 minut (cała kompilacja, nie muzyka). Ma ktoś może jakąś fajną-dynamiczną??
Przecież pisałem, że to nie był mój post, tylko błąd, kompilacja jest oryginalna i autentyczna, może nauczysz się czytać ze zrozumieniem, żeby nie było potem niedomówień
A Ty myślisz że będe czytał wszystkie twoje posty. Przeczytałem tylko to co było na pocztątku. A posta troche pisałem, i jak dawałem dodaj post to jeszcze twojego nie było. To tyle, żeby nie było niedomówień :wink:


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2005, 19:15

Jestem w trakcie ściągania kompilacji, po obejrzeniu dodam moją ocene w tym poście. Aaa i dajcie już spokój z tym cytowaniem i zbędnymi dyskusjami, bo znowu Dragon zamknie ten temat :wink: .

Już obejrzałem filmik. Wybacz stary, ale znów mnie on nie przekonał :| . Jednak spodobały mi się niektóre efekty i właśnie ściągam sobie Ulead VideoStudio :) . Filmik jest napewno lepszy niż ten wczorajszy. Myśle jednak, że narzuciłeś sobie za duże tempo. 2 dni - 2 filmiki. Zwolnij, nabierz nowych pomysłów i przede wszystkim zbierz więcej materiałów. Kompilacja która trwa 1,5 minuty raczej się nie wyróżni :think: . Widze, że lubisz takie stare powolne hity. Ok jak dla mnie nie pasują, ale to moje zdanie. W sumie ta piosenka Scorpions by pasowała do Baggio i była ok, gdyby kompilacja trwała dłużej. Filmik sie nagle urywa po zdjęciach z papieżem (oczywiście bardzo pięknych), to nie jest fajne. Niektóre efekty też nietrafione i psują oglądanie. Bardziej sie staraj i będzie ok. Moja ocena znów 4/10. Ale jak tak będziesz trenował to już niedługo będziesz tutaj jednym z najlepszych :wink: . Pozdro


ODPOWIEDZ