C. Abbiati - grazie! by Mateusszek & Paulo! (nowa wersja

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Jak ci się podoba filmik Mateusszka i Paulo?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 19:44

Christian Abbiati - dziękujemy by Mateusszek & Paulo

Przedstawiam wam moją kolejną kompilacje o Christianie Abbiatim, a po raz pierwszy zrobioną w naszym nowym duecie z Paulo :) . Filmik jest takim prezencikiem na gwiazdke dla wszystkich Juventinich na tym forum :D .

Inicjatywa zrobienia tego dzieła wyszła od Paulo. To on napisał do mnie na PW czy jestem chętny do współpracy, gdyż on ma mnóstwo materiałów i pomysły na kompilacje (np o Abbiatim), a jemu podobają się moje pracy i bardzo je szanuje. Stwierdził, że ja napewno lepiej dobiore muzykę i zrobie fajną kompile... przyjąłem to wyzwanie i mam nadzieje, że sprostałem Paweł twoim oczekiwaniom :) . Muzyka ''Bring me to life'' też nie pojawia się bez powodu. W końcu Abbiati w Juve odżył.

Spodobał mi się pomysł zrobienia filmiku o Abbiatim. Nasunął mi się tytuł dziękujemy. Chyba nie musze odpowiadać za co. Każdy Juventini wie, że bez Christiana mogłoby być bardzo cieżko. Dziękujemy mu za te wspaniałe 4 miesięcy, podczas których tak znakomicie i godnie zastąpił Buffona.

Na wstępie filmiku ukazana jest historia przejścia Abbiatiego do Juve. Pokazany jest faul Kaki na Gigim oraz szmaty wpuszczone przez Abbiatiego i Chimentiego, by pokazać, że zastąpienie numeru jeden na świecie to niezwykle trudna rzecz, ale uważam, że jednak Christianowi się udało... Później już ukazane są wyśmienite interwencje tego bramkarza. Radze oglądać filmik uważnie i do samego końca :D .

Nie chce mówić kto miał większy udział przy stworzeniu tej kompili. Myśle, że 50 na 50% :wink: . W końcu gdyby nie materiały od Paulo to sam bym ich nigdy nie zebrał i taka kompila by nie powstała. Paulo zgromadził naprawde wyśmienite materiały, ja zaś próbowałem jak najlepiej potrafie jakoś je zlepić w jedną całość. Mam nadzieje, że choć trońke fajnie to wyszło. Z powodu kłopotów z downloadem na JP dajemy narazie tylko link ma megaupload. Myśle, że gdy serwer ruszy to Oskar8 wrzuci tam filmik i będziemy mieli 2 źródło pobrania tego pliku. Oto link:

http://www.megaupload.com/?d=TEBD1V98

No cóż wypada mi życzyć wam miłego oglądania filmiku. Mam nadzieje, że wam się spodoba. Zachęcam do głosowania w ankiecie dołączonej do tego posta :wink: . Oprócz głosu myśle, że krótka recenzja nie zaszkodzi. Licze, że to nie ostatnia kompilacja stworzona przez nasz duet. Jeśli filmik wam się spodobał będzie to impuls dla nas do dalszej pracy i kontynuowania naszej współpracy. Na krytyke również czekamy.
Pozdrawiam :D

EDIT:

Przedstawiamy wam poprawioną wersje naszej kompilacji o Abbiatim :), zrobioną specjalnie na prośbe administratora strony www.christianabbiati.it, gdyż istnieje duża możliwość, że Christian zobaczy nasze dzieło. Byłoby wspaniale.
To co się zmieniło to przede wszystkim napisy, które są w języku włoskim. Poprawiłem też to o co prosiło wiele osób, czyli skróciłem szmaty wpuszczone przez Chimentiego i Abbiatiego, a dla kontrastu wrzuciłem dwie świetne i bardzo ważne interwencje Buffona :wink: . Oto link do nowej wersji mojej kompilacji:
http://www.megaupload.com/?d=WHQWAX1P
LINK 2: Ściągaj z Juvepoland - zapisz jako
Ostatnio zmieniony 07 marca 2006, 18:34 przez Mateo, łącznie zmieniany 4 razy.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:04

No nic dodać nic ująć, jak napisał kolega wyżej i mój nowy "partner" w duecie kompilacji filmik ma być podziękowaniem dla Abbiatiego za świetne i godne zastąpienie Gigiego przez te pół roku. Uważam, że spełnił on oczekiwania kibiców, trenerów i działaczy Juventusu.

Oczywiście, ja też mam nadzieję, że to nie nasze ostanie wspólne dzieło i jak Matesszek napisał mamy możliwości zrobienia większej ilości takich dzieł. Ufam, że kompilacja się spodoba i będziecie nią zachwyceni.

Tak było, nie ma co dzielić praca rozkładała się 50% na 50%. Moje materiały, jego wena i pomysł. Może zapoczątkujemy nowy trend w tworzeniu kompilacji :D

Oczywiście czekamy na opinie, ewentualnie jakieś Wasze uwagi i rady które mogą być cenne na przyszłość. Miłego oglądania !!! :-D

NOWY LINK do kompilacji
http://www.megaupload.com/?d=I4PSR98B


No co ja będe się rozpisywał, ściągać i oglądać :-D

Drugi link do nowej wersji:
http://rapidshare.de/files/9993931/Chri ... o.wmv.html
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2005, 21:32 przez Paulo, łącznie zmieniany 3 razy.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:18

Już zasysam :prochno: Jeśli będzie choć w połowie dobra tak jak ostatnia o Alexie "Will great Del Piero come back?" to zaznaczę, że jest super. Póki co udało Wam się skleić. Oczywiście później w tym miejscu pojawi się szersza recenzja :smile:

EDIT: Obejrzałem, obejrzałem... i stwierdzam, że ta o Alexie jest lepsza, a właściwie najlepsza więc nie ma o czym mówić :wink: Ale jeśli chodzi o Abbiatiego to po pierwsze jeszcze bardziej przekonała mnie do jego umiejętności. Według mnie trudno zaaklimatyzować się w nowej drużynie a tym bardzie sprostać oczekiwaniom kibiców, którzy chcą poziomu Buffona. Nawet Thuram po tylu latach gry w Juve popełnia dziecinne błedy :whistle: Wracając do filmiku to jest niezły. Utrzymał poziom poprzedniego, choć brakuje mu tego "czegoś". Osobiście wolałbym napisy w obcym języku (dobry byłby włoski, ewentualnie angielski). Reszta ok. Muzyka dobra, choć za bardzo znana :prochno: Hooverphonic słucham do dzisiaj niemal w kółko i jakoś nie może mi się znudzić.

Za całość 5+
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2005, 23:12 przez mesju, łącznie zmieniany 1 raz.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:20

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:48 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 4 razy.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:28

A więc to do tego potrzebowaliście fauli Kaki :wink: Na początku gratuluje tematu :-D Kompilacje już ściągam i mam nadzieje, że się nie zawiodę :) Komentarz dopisze po obejrzeniu jej :)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:48

Heh no to doczekaliśmy się wreszcie jakiejś kompilacji o Abiattim.Można powiedzieć że wreszcie bo materiałów zdąrzyło się trochę uzbierać no i faktycznie motyw filmiku o odżyciu w Juventusie się świetnie nadaje.
Jak nigdy nawet szybko mi idzie ten filmik z Megaupoload więc za jakieś 20 minut zrobię edycję posta i zamieszcze swoje wrażenia.

EDIT
Kompilacja naprawdę świetna, podoba mi się cholernie!Ciekawie opowiedziana "historia" jego gry w Juventusie i całkiem ładna jakość obrazu.To wszystko działa na duży plus.
Jak jest tyle pochwał to jeszcze małe słówko krytyki :wink: a mianowice uważam tak jak Yari że zamiast tych 2 szmat z meczu z Milanem i Bayernem powinny być jakieś 2 niesamowite interwencje Buffona.
Ale jak mówie kompilacja jest dla mnie świetna :bravo:
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2005, 21:22 przez steru, łącznie zmieniany 1 raz.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:49

Bardzo dobra kompilacja .
Aczkolwiek zmieniłbym coś :
Mateusszek pisze: szmaty wpuszczone przez Abbiatiego i Chimentiego, by pokazać, że zastąpienie numeru jeden na świecie to niezwykle trudna rzecz
Na moje oko lepiej jakby tu były 2/3 genialne parady Buffona zamiast tych dwóch wpadek:).


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 20:57

Według mnie jest to wspaniała kompilacja! Świetny pomysł, wspaniale dobrana muzyka. Gratulcje! Oby tak dalej. Jesteście teraz najlepszymi kompilatorami na forum i nie tylko.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 21:01

Więc obejrzałem całą kilka razy i musze pochwalić chłopaków bo wykonali kawał dobrej roboty :wink: nawet sie troche wzruszyłem :D muzyka dobrze dobrana podpisy też może troche brakowało przejśc :wink: ale to szczegół moja ocena to 4+ było by 5+ gdyby nie ta piosenka na koniec z Madakaskaru :wink: która nie bardzo pasuje do całości, ale i tak :bravo: brawo dla Mateusszka i Paulo.
Czekam na kolejne wasze dzieła


Maselko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 81
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 21:06

Mam pytanie, moze ktos to wrzucic na jakis inny serw ? cos z megauploadem sie zwalilo i nie moge sciagnac... gwoli scislosci, potrafie sciagac z megauploada i innych ;)


Szczecin pozdrawia... ;)
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 21:38

Brawo za kompilacje :bravo: Nie za długa, muzyka wpadająca w ucho, momenty wybrane są oki. Ale ja w momencie "nie jest to łatwe..." pokazałbym tą bramę Seedorfa ( "za kołnierz") w meczu Milan - Juve. Spisaliście się chłopaki na 4+.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 21:49

Nie będe papugował innych więc napiszę KOMPILACJA ZAJEFANA... 8)
Gratulacje dla autorów:Paolo i Mateussszka :bravo: oby tak dalej...
Mam nadzieję że to nie ostatnia wasza wspólna praca,początek macie znakomity :wink:
Muzyka pasuje do całości...wybraliście zarówno te gorsze jak i lepsze chwile Christiana w JUVE-na szczęście tych lepszych było o wiele więcej :-D , szczerze mówiąc zakończenie z meczu z Udinese mnie rozwaliło,nie dość że obrona kapitalna to jeszcze ta muza... :dance:
Według mnie zastąpienie Gigiego jest w 100% nimożliwe ale myślę że Christianowi udało się to w przynajmniej 90% :wink:
Mam nadzieję że zostanie on w JUVE i będzie godnie bronił barw klubowych :wink:
EDIT:::
Bym zapomniał.Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć jakąś dobra kompilację o Alessio Tacchinardim :!: który jest moim drugim po Alexie ulubionym piłkarzem 8) (szkoda że nie ma go w JUVE :? :doh: :angry: :evil: ).Może kiedyś będziecie mieli możliwośc zrobienia komilacji o tym zawodniku :-D


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 22:06

Niestety mam pewien problem z tą kompilacją :( Kiedy ją włączam nieważna jakim programem, za każdym razem każe mi ściągnąc kodeki jednak ja już takowe posiadam :? Instaluje je kilka razy i dalej nic :?Porszę o pomoc :cry:


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 22:30

Shickit pisze:Niestety mam pewien problem z tą kompilacją :( Kiedy ją włączam nieważna jakim programem, za każdym razem każe mi ściągnąc kodeki jednak ja już takowe posiadam :? Instaluje je kilka razy i dalej nic :?Porszę o pomoc :cry:
Hmm nie wiem czy moja rada się przyda, ale skoro masz taki problem to włącz ten filmik najlepiej w Windows Media Player. Jeśli się nie odpali z powodu kodeków to poczekaj aż spróbuje automatycznie zassać z neta. Jeśli się nie uda to odinstaluj wszystkie kodeki jakie masz na kompie, a następnie zainstaluj Kazaa Lite Codec Full Pack (chyba :D ). Instalacje znajdziesz m.in. na www.instalki.pl. Naprawde super pack, wszystkie filmy mi golą :wink:

Jak już wale posta (zresztą dwusetnego) to troche pocytuje :D .
Ale ja w momencie "nie jest to łatwe..." pokazałbym tą bramę Seedorfa ( "za kołnierz") w meczu Milan - Juve.
Na początku też myślałem żeby wstawić i tę i tę Pirlo, ale jednak uznałem, że bramka Seedorfa to piękny gol, który wpadł szczęśliwie i Chimenti nie ponosi winy, jak zresztą napewno wielu twierdzi, a wiem, że wielu nie i jeszcze wielu by dyskutowało... Za to taki wolny Pirlo to gafa Antonio i już :|
Na moje oko lepiej jakby tu były 2/3 genialne parady Buffona zamiast tych dwóch wpadek:).
Miałem pewną koncepcje, bez zastanowienia poczułem powiew weny, siadłem i zrobiłem. Przyznam, że jednak teraz jak się głębiej zastanowiłem to myśle, że mogłem faktycznie wcisnąć i jedno i drugie. Stworzyłbym kontrast między tymi szmatami, a genialnymi obronami Gigiego.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2005, 22:47

moim skromnym zdaniem ta komplimacja nie jest dla mnie za dobra co innego mozna powiedziec o koplimacji ktora brzmiala dumnym tytulem : Alex wróć ! ta jest slabsza nie podoba mi sie za bardzo wiecie muzyka tak nie wciaga a i prawda jest taka ze potrzeba wiecej czasu na montaz swietnego materialu jak to mialo miejsce przy Alex'ie

z podrowieniam i poważaniem włoski :)


--------
zaglosowalem na calkiem fajny ta komplimacja nie udala sie wam ale nie ubliża wam taletow moja krytyka sadze i bedzie dalej robic to co najlepsze musze poszukac z camorem filmikow bo obiecalem ze cos zalatwie
Ostatnio zmieniony 21 grudnia 2005, 09:51 przez wloski, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ