Wybaczcie!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 13:53

Dzisiaj mieliśmy finały dnia sportu, w eliminacjach nie grałem z powodu choroby.
Moja klasa grała o 3 miejsce.
Wyszedłem dumny na sale z herbem Juve na piersi i 17 na plecach.
Niestety, dwa razy trafiłem w słupek, a na 9 sekund przed końcem spotkania..... nasz bramkarz zostawił wolny długi słupek, co wykorzystał gracz z "Carlosem" na plecach.
9 sekund, byłem załamany, przegraliśmy 1:0, a ja schańbiłem swą grą, Juventus i jego siłe, szczególnie przez tę koszulke.
To była najgorsza porażka w moim życiu, te dwa słupki!!!
Mam nadzieje że wybaczycie mi kibice Juve, za to co zrobiłem.. :cry:


non mollare mai
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 14:59

Nie martw się Seiru! Nic sie niestało a po 1 wcale nieschańbiłeś JUVENTUSU swą grą. Poprostu dziś miałeś gorszy dzień no i jeszcze nietety przegraliście. To nie jest hańba, każdemu zdarza sie gorszy dzeiń. Hańba to calkiem inne pojecie, jeszcze sie odegracie, nietwoja wina, skoro miałeś 2 słupki to już dobrze śwaidczy, że umiesz sobie wykreować sytuację strzelackę, wiesz jak sie ustawić no i oddać strzał minimalnie niecelny.Głowa do góry!!! :wink: Jak mieli się czuć piłkarze JUVE po finale?Mieli żałobę ale otrząsneli się i idą dalej przez życie! Robili co mogli tak jak Ty! Forza JUVE!
Mnie osbiście nigdy miejąc koszulkę JUVE na plecach niezdżył sie gorszy dzień. Raz w blokowym w tamte wakacje kompletnie niemogłem strzelić gola! 1 raz miałem taki kryzys. Cały mecz marnowałem dogodne sytuacje! Błe zaszokowanyswą grą. Ale kumple mi podawali caly czas żebym sie przełamał! I wobraźcie sobie , że przełamałem sie w ......najlepszym momencie! Strzeliłem bramkę na remis! A co mało za chwilę na 2 min. przed końcem strzeliłem bardzo ładnego zwycięskiego gola :!: :wink:
W życiu są wzloty i upadki! :wink:


Obrazek
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 15:03

Dzięki Ti_Amo_Juventus_Dragon za słowa otuchy.


non mollare mai
miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 15:13

nie martw sie kazdemu sie to zdaza


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 15:31

następnym razem bedzie lepiej.


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 16:23

nie przejmuj się tym ja też pare razy splamiłem barwy juve chodź cały czas gram w koszulce z numerem 11,10 i innych jestem obroncą w wodzisławskiej odrze rocznik 85 a czasami 4 liga i też pare razy miałem okazje sczelić bramki,ale życie toczy się dalej i trzeba z tym żyć.juve kocham was


JESTEM OSZUSTEM
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 16:32

Nic sie nie stalo wcale nie schanbiles Juve a grajac w ich koszulce przyznajesz sie tylko do wiernego kibicowania - a to hanba nie jest


FORZA JUVE
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 16:49

ja zacytuje list polskim biskupów do niemieckich z czasów PRL-u a dokladniej z 1966 roku " PRZEBACZAMY I PROSIMY O PRZEBACZENIE :D :D "


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 17:19

nie martw się miałeś koszulkę Trezegueta a on tak jak i ty też ostatnio obstrzeliwał słupki i poprzeczki. A pozatym nie załamuj się przecierz Juve z Realem pierwszy mecz przegrało 1-2 i bramkę na wagę zwycięstwa strzelił właśnie Carlos, następny mecz wygracie 3-1 a ty strzelisz hat-trick


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 18:19

Stary nie łam się następnym razem rozwalicie tamtych z Carlosem :)


król Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 158
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 20:29

Przypomina mi to mnie pewnego meczu.Były rozgrywki między szkolne miałem pecha (po prostu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 4 słupki i 2 poprzeczki to nie jest powód do dumy) ale nic zeszłem z boiska bo byłem tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> że myślałem że zaraz kogoś tam zabije.Gdy sędzia odgwizdał koniec meczu byłem tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, nie pochamowałem sie i obraziłem :oops: :oops: :oops: sędziego.Dostałem kare 3 meczów i od tamtego momentu trener nie chce mnie powoływać na żaden mecz(ten incydent zmarnował moją karierę) ale nie ma co się łamać teraz trenuje coraz bardziej i staram sie o uznanie w oczach trenera.


FORZA JUVE
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 20:36

Hehe mysle ze jakos Ci wybacze :D nieno zartuje nic sie nie stalo kazdemu moze sie zdazyc ja sam gram czesto w koszulce Juve i marnuje niejedna sytuacje :D zyje sie dalej :D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 14:12

Nie martw sie stary... nic sie nie stalo ...


Justine

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 14:29

Następnym razem na 100% pójdzie lepiej :D


FORZA JUVE!!!
Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2003, 22:36

Jak mogłeś to zrobić :?: Nie jesteś wart gry w koszulce WIELKIEGO JUVENTUSU :!: Daj ją lepiej potrzebującym albo kolesiowi w koszulce Carlosa :!: Jak mogłeś tak okryć hańbą nasz ukochany klub :?: Jesteś złym kibicem i nie zasługujesz na miano "tifosi" bo to do czegoś zobowiązuje :!: Wstydź sie, mam nadzieje że więcej sie nie pokażesz na tym forum :!: :twisted: Oczywiście żartuje, ale nie mogłem sie powstrzymać :wink: Na pewno nie strzeliłeś bramki bo przeciwnik mial koszulke Buffona :wink: Nie twoja wina tylko źle dobranej drużyny :D


ODPOWIEDZ