Losowanie MŚ:Oszustwo???

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 11:58

Telewizja Sky Italia zarzuca gospodarzom mistrzostw oszustwo!!!
http://sport.onet.pl/1212291,wiadomosci.html
Ciekawa sytuacja-według mnie to jakaś bzdura,nie widziałem losowania,ale zimne i ciepłe kulki to przesada.
Co o tym sądzicie???
P.S.Szkoda że Włosi uważają nas za słabych rywali.Myslę że Italia spokojnie wyjdzie z grupy więc nie wiem po co takie halo robią?


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 12:16

Pewnie właśnie o to im chodziło. Reklama za darmo. Tacy już są dziennikarze, że szukają dziury w całym. Rozumiem, że to jest ich zawód i sposób zarabiania na chleb, ale wszystko ma swoje granice. Osobiście nie chce mi się wierzyć w jakiekolwiek oszustwa. Z resztą jeśli ktoś jest dobry, to wyjdzie z grupy... :prochno:


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 12:22

Moim zdaniem to Włosi robią z igły widły. Przecież losował nie tylko Mattheus, ale także Pele, Radebe itd. Oni by też musieli poczuć, że jedne kulki są ciepłe, a drugie zimne...


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 12:23

Z tym losowaniem to przesadzili, śmiać mi się chce jak słysze te zarzuty :rotfl:. Może się obawiają bo według rankingu Fifa jest to najmocniejsza grupa ;). Ja również sądze, że Włosi wyjdą ale nie potrzebnie wydają takie zarzuty, pozaostawia to pewien niesmak.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 12:42

Cóż, mocno zdziwiony bym nie był, gdyby tak faktycznie było. Zabieg dość łatwy a przy tym szatańsko skuteczny :)
Włosi mają prawo czuś złość - trafili do najsilniejszej grupy, a na dodatek ewentualne drugie miejsce grozi wpadnięciem na Brazylię już w kolejnym spotkaniu...


Dirty mind
Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:10

Polacy łatwi rywale?
Może nie należymy do światowej czołówki, ale chyba Włosi zapominająm jaki był wynik naszej bezpośredniej kontfontacji :D


Vieira

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 59
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:12

Osobiscie nie chce mi sie wierzyc zeby to byla prawda i doszlo do oszustwa!Bylo by to zenujace!!
Wlosi czuja sie rozgoryczeni ze trafili do tak silnej grupy i do tego mozliwosc trafienia na Brazylie!No i jak to oni musza troche szumu zrobic!![/list]


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:23

Wątpię naprawdę wątpię. W imprezach tejrangi takie perfidne oszustwo?? Dajcie ludzie spokój losowanie było uczciwe. Raz ma się szczęście innym razem pecha. Niech dziennikarze nie płaczą. Jeśli Włosi mają zdobyć mistrzostwo ( a raczej nie zdobędą) to prędzej czy później muszą trafić na Brazylię. Jak się boją niech wygrają grupę i po problemie. Ci co wysuwają takie przypuszczenia powinni się jak najszybciej z takim jednym panem w białym kitlu zobaczyć :D (nie nie z proktologiem :prochno: )


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:46

A może ręka mu sie zatrzęsła :rotfl: mógł cos wypić przed losowaniem :wink: A tak na serio to pewnie kolejna bzdura. Zreszta prasa lubi ostatnio robic takie sensacje, które np. Juve musiało odczuć na własnej skórze :? ...


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 13:53

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:45 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


romaneq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2003
Posty: 225
Rejestracja: 15 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:11

Faktycznie ciężko w to uwierzyć. :shock:
Jednak w dzisiejszym świecie mnie już nic nie zdziwi i nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście okazało się to prawdą.
Musimy tutaj pamiętać, że Niemcy jako państwo wydali ogromne pieniądze na Mundial i liczą oczywiście na jeszcze większe zyski z tych finałów. Nie analizowałem tych grup ale podejrzewam, że Niemcy są tak rozstawieni, żeby na Brazylie wpaść dopiero ewentualnie w finale. Napewno jeśli Niemcy by nie wyszli z grupy byłaby to katastrofa. Odpaść oni za szybko nie mogą.

Przypomina się sytuacja z Koreii. Tam Koreańczykom pomagali sędziowie dojść tak daleko. Mecz z Hiszpanią to była poprostu kpina :| Później się okazało, że gdyby Korea nie wyszła z grupy poniosłaby ogromne straty. Wyszła raczej fair, ale mecze z Italią i Hiszpanią to już takie fair nie były.

To jest biznes a nikt nie jest taki głupi, żeby inwestować i nie zarobić.

Mam jednak nadzieje, że Włosi robią tutaj z igły widły. Czego to oni nie robili po ustawce na Euro Dania - Szwecja 2:2 :D


Obrazek
deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:22

Michał`fcj pisze:Szkoda że Włosi uważają nas za słabych rywali.Myslę że Italia spokojnie wyjdzie z grupy więc nie wiem po co takie halo robią?
Marezmo pisze:Polacy łatwi rywale?
Może nie należymy do światowej czołówki, ale chyba Włosi zapominająm jaki był wynik naszej bezpośredniej kontfontacji :D
Chłopaki, a gdzie według was jest napisane że Polacy to łatwi rywale? Przecież w tym tekście nie ma o tym ani słowa. Jest o Kostaryce, że Matthaeus wyjął ją jako drugą, "zimna kulkę", bo ta którą wypuścił była "ciepła", czyli jakiś lepszy od niej rywal. A o Polsce nic. Równie dobrze mogła nie mieć "temperatury" albo być "ciepła".
Michał`fcj pisze:Wielokrotnie na zwolnionych obrotach oraz mocnym zbliżeniu pokazano moment, jak słynny piłkarz sięga po jedną kulkę, by po chwili ją wypuścić i wyciągnąć inną.

Okazało się, że jest to Kostaryka. Podejrzliwi Włosi doszli do wniosku, że nasi zachodni sąsiedzi pomogli szczęściu. "Zimne kulki - łatwi rywale, ciepłe kulki - trudni - tak to musiało wyglądać" - twierdzi Sky Italia.
Kostaryka "zimna" - widać w tekście. Ale Polska?


Marezmo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 15:40

deep pisze:
Marezmo pisze:Polacy łatwi rywale?
Może nie należymy do światowej czołówki, ale chyba Włosi zapominająm jaki był wynik naszej bezpośredniej kontfontacji :D
Chłopaki, a gdzie według was jest napisane że Polacy to łatwi rywale? Przecież w tym tekście nie ma o tym ani słowa. Jest o Kostaryce, że Matthaeus wyjął ją jako drugą, "zimna kulkę", bo ta którą wypuścił była "ciepła", czyli jakiś lepszy od niej rywal. A o Polsce nic. Równie dobrze mogła nie mieć "temperatury" albo być "ciepła".
Jesli Niemcy mieliby juz sobie ustalac z kim grac to przeciez nie zrobiliby jednej ciepłej czy tam zimnej kulki tylko dla biednej Kostaryki :)
Nie sądzisz? Czy Niemcy chcieliby koniecznie trafic na slaby Ekwador i Kostaryke, a silniejsza druzyna byłaby im kompletnie obojętna?

Agrumentum ad minori ad maius :wink:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 17:31

"Zimne kulki - łatwi rywale, ciepłe kulki - trudni" :rotfl: Dobre :smile: Achh ci Wloscy dziennikarze :prochno: Przypominam sobie ta scene, gdzie w pewnym momencie Matthaeus uposcil jedna kulke i wzial inna... ale wydaje mi sie, ze to jest absolutna bzdura :!: Bez przesady...

Choc fakt, iz Niemcy i Brazylia byly tak rozstawione, ze w razie przejscia obydwu reprezentacji z pierwszego miejsca, moga sie spotkac dopiero w Finale uwazam za przegiecie :shock: Taka manipulacja moim zdaniem nie powinna miec miejsca :roll:


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2005, 18:50

DamKam pisze: Choc fakt, iz Niemcy i Brazylia byly tak rozstawione, ze w razie przejscia obydwu reprezentacji z pierwszego miejsca, moga sie spotkac dopiero w Finale uwazam za przegiecie :shock: Taka manipulacja moim zdaniem nie powinna miec miejsca :roll:
zgodze się z Tobą. Widać, że Niemcy sie obawiają spotkania z Brazylią. A z drugiej strony to chodzi o pieniądze.


ODPOWIEDZ