Piłkarska Gala 2005

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 18:19

Nie znalazłem podobnego tematu więc załkadam ten ale jeżeli już sie taki pojawił to prosze modów o jego usunięcie.



Już 17 grudnia w warszawskim hotelu "Marriott" odbędzie się "Piłkarska Gala 2005", podczas której, ogłoszone zostano wyniku plebiscytu tygodnika "Piłka Nożna". Podczas gali nagrody zostaną przyznacie w siedmiu kategoriach. Poniżej przedstawiamy nominacje:

źródło i wszystkie nominacje do poszczególnych kategori:
http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=plebiscyt

Co sądzicie o tym plebiscycie? Ja co roku z ciekawością podchodze do kolejnych Plebiscytów i tak jest i tym razem.

Kto Waszym zdaniem wygra w poszczególnych kategoriach? Kto Waszym zdaniem nie powinien się znaleźć wsród nominowanych?

Oto moi kandydaci to zwycięstwa:

PIŁKARZ ROKU: Tutaj miałem duży dylemat ale ostatecznie moim faworytem jest Jerzy Dudek. Mimo iż siedzi na ławie w Liverpoolu to przecież zdobył w poprzednim sezonie LM i należy mu się ta wygrana.

TRENER ROKU: Chyba Paweł Janas. Wprowadził Rep. Polski do finałów MŚ i to z bardzo dobrymi rezultatami.

ODKRYCIE ROKU: Zdecydowanie Piechna. Po zdobyciu króla strzelców w 3 i 2 lidze teraz jest na najlepszej drodze do zostania najlepszym strzelcem Idea Ekstraklasy i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny wygrał tą kategorie :naughty:

DRUŻYNA ROKU: O wygranej w tej kategori decydują telewidzowie Polsatu Sport poprzez sms i ja już wysłałem jednego na drużyna która moim zdaniem zasłużyła na wygraną czyli Rep. Polski. Żadna inna polska drużyna nie awansowała do dalszej fazy Europejskich Pucharów a nasza Reprezentacja znalazła się w gronie finalistów MŚ więc chyba nic więcej nie muszę dodawać.

LIGOWIEC ROKU: Tutaj stawiałbym również na Piechnę. W tej chwili w Ekstraklasie nie ma zawodnika który ma takiego nosa do zdobywania bramek. Przyczynił się też bardzo do wysokiej pozycji Kolportera w lidze.

DZIAŁACZ ROKU: Tutaj się wstrzymam. :P

ORANGE FAIR PLAY: To jest nowa kategoria i nie za bardzo wiem o co w niej chodzi ale chyba o drużyna która ma najmniej żółtych kartek. A jak nie oto chodzi to na prawde nie wiem.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 18:50

Moi kandydaci to:

PIŁKARZ ROKU: Takze mam tu dylemat, zaden z polskich zawodnikow za bardzo sie nie wywyzszal poziomem od innych. I chyba wstrzymam sie od głosu...

TRENER ROKU: Podobnie jak Kubinho10 stawiam na Pawła Janasa. Awans na MŚ jest wystarczajacym argumentem, jesli zaden z polskich zespoow nie wyroznil sie na arenie miedzynarodowej

ODKRYCIE ROKU: Tu moi faworyci to G.Piechna i Łukasz Fabiański. Pierwszy z nich zdobył juz 16 bramek w lidze (mimo ze jest debiutantem w ekstraklasie :smile:). Fabianski jest zas chyba najlepszym bramkarzem w naszej lidze, mimo ze ma 20 lat i takze jest debiutantem. ale swoj glos oddalbym na Piechne

DRUŻYNA ROKU: Reprezentacja Polski. Argumentacja prosta - awans na Mundial. Tak poza tym to nie widze zespolu ktory moglby konkurowac z Repezentacja.

LIGOWIEC ROKU: Mimo ze nie jestm kibicem Wisły to stawiam na Mauro Cantoro. Juz dlugi czas utrzymuje sie w dobrej formie, dopiero po odejsciu najlepszych zawodnikow widac jak waznym ogniwem jest dla tej druzyny.

DZIAŁACZ ROKU: Takze sie wstrzymam. Na pewno nie bedzie to Michał Listkiewicz :P

ORANGE FAIR PLAY: Nie wiem o co chodzi w tej konkurencji, dlatego nie glosuje.


piterweg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 62
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 19:00

ORANGE FAIR PLAY: To jest nowa kategoria i nie za bardzo wiem o co w niej chodzi ale chyba o drużyna która ma najmniej żółtych kartek. A jak nie oto chodzi to na prawde nie wiem.
ORANGE FAIR PLAY: Nie wiem o co chodzi w tej konkurencji, dlatego nie glosuje.
Jest to kategoria dla kibiców. Nominowani kibice to
Lech Poznań
Cracovia
GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna
Poza tym wygrana grupa najprawdopodobniej dostanie pieniądze 8)


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 19:18

No i szybko moje kandydatury:

PIŁKARZ ROKU
Artur Boruc - za wejście jako numer 1 do bramki reprezentacji i uzyskanie pewnego miejsca w składzie Celticu Glasgow.

TRENER ROKU
Paweł Janas

ODKRYCIE ROKU
Grzegorz Piechna

DRUŻYNA ROKU
Reprezentacja Polski

LIGOWIEC ROKU
Grzegorz Piechna

DZIAŁACZ ROKU
Krzysztof Klicki

ORANGE FAIR PLAY
Lech Poznań - za ilośc kibiców na meczach - zazwyczaj ten stadion zdecydowanie podnosi średnią kolejki

swoich pozostałych odpowiedzi nie będę uzasadniał bo wg. mnie oprócz pierwszej i ostatnie nie ma chyba żadnych wątpliwości. 8)
Mario_90 pisze: LIGOWIEC ROKU: Mimo ze nie jestm kibicem Wisły to stawiam na Mauro Cantoro. Juz dlugi czas utrzymuje sie w dobrej formie, dopiero po odejsciu najlepszych zawodnikow widac jak waznym ogniwem jest dla tej druzyny.

no wydaję mi się że chodzi w tym temacie o wybranie swojego faworyta wśród nominowanych w danej kategorii. A jeśli mnie oczy nie mylą Cantoro nie jest nominowany.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2005, 19:41 przez matej, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 19:20

Według mnie:

Piłkarz roku - zdecydowanie Jurek Dudek, głównie za to że walnie przyczynił się do zwyciestwa "The Reds" w Champions League

Trener roku - Paweł Janas bez wątpienia, wprowadził wkońcu nas do MŚ

Odkrycie roku - Grzegorz Piechna, za to że w tak łatwy sposób przychodzi mu zdobywanie goli

Drużyna roku - reprezentacja Polski, za awans oczywiście

Ligowiec roku - mnie sie wydaje ze powinien te wyróżnienie otrzymać Radosław Sobolewski

Działacz roku - nie ma takiego :D

Orange Fair Play - Pogoń Szczecin, ich kibice są wspaniali


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 19:37

PIŁKARZ ROKU Albo Jerzy Dudek, albo Tomasz Frankowski, wydaje się, że jednak Jurek, ponieważ w porównaniu z sukcesem Dudka w LM te 7 czy 8 bramek strzelonych przez Franka w Eliminacjach do Mistrzostw Świata wypada dość blado. Poza tym Jurek ładniej tańczy :wink: więc jednak rezerwowy Liverpoolu w tym sezonie sięgnie po nagrodę

TRENER ROKU Tu nie będę oryginalny, Paweł Janas. Co by o nim nie mówić, nie narzekać, że powołuje do kadry Rasiaków czy innych drewniaków to on wprowadził naszą S-kadrę do Mundialu w Niemczech, więc statuetka należy się jemu

ODKRYCIE ROKU Łukasz Fabiański. Chłopak naprawdę ma nieprzeciętny talent, dobrze spisuje się w bramce Legii, widać w nim chęć do bronienia, aczkolwiek ma jeszcze czas na to, aby stać się naprawdę klasowym zawodnikiem

DRUŻYNA ROKU Reprezentacji do tego nie liczę, bo reprezentacja to reprezentacja, gdyby nie liczyć S-kadry to naprawdę nie ma tu drużyny, którą warto wyróżnić :roll:

LIGOWIEC ROKU Tu wyróżniłbym Grzegorza Piechnę. Na tą chwilę najlepszy napastnik naszej ligi, Kiełbasa ma nosa do strzelania goli, z taką formą mógłby się przejechać na Mundial zamiast Rasiaka :D

DZIAŁACZ ROKU a w Orange Ekstraklasie są w ogóle jacyś działacze? Bo sytuacja w naszej lidze przedstawia sie tak, jakby ich w ogóle nie było :roll:

ORANGE FAIR PLAY nie znam grup kibicowskich, więc nie będę nic pisał kogo wyróżniam, ale obiektywnie patrząc nie ma kogo wyróżnic, bo jak było tak na naszych stadionach jest bydło :/


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 23:12

PIŁKARZ ROKU: Jurek Dudek za LM i kilka dobrych występów w reprezentacji

TRENER ROKU: Paweł Janas za awans Polski na MŚ ( chociaż stawianie non stop na Rasiaka to jest już denerwujące)

ODKRYCIE ROKU: Grzegorz Piechna. Strzela bramki w lidze na załowanie mimo, że jest to jego pierwszy sezon w I lidze a i wiekowo nie jest za młody

DRUŻYNA ROKU: Tu miałem dylemat między reprezentacją i Koroną Kielce więc wstrzymam się od głosu

LIGOWIEC ROKU: Grzegorz Piechna jw.

DZIAŁACZ ROKU: Krzysztof Klicki za to, że zainwestował w Koronę, która dzięki niemu gra w Ekstraklasie

ORANGE FAIR PLAY: : nie ma Legii to nie głosuje :twisted:
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2005, 23:18 przez Apollo_83, łącznie zmieniany 1 raz.


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 07:44

PIŁKARZ ROKU: Tutaj jeden właśnie z wiekszych problemów...Ale postawie na Maćka Żurawskiego świetnie się ograł w Celticu i teraz będzie coraz lepszy , a własnie jak będzie coraz lepszy może przejdzie do innych lepszych klubów on swoją część sezonu w Celticu dla mnie zagrał bardzo dobre strzelając kilka lbo nawet kilkanaście bramek.

TRENER ROKU: Tu nie mam wątpliwości jest to oczywiście Paweł Janas bo w Polskiej lidze nie ma naprawdę takiego trenera który mógłby wygrać tą galę. Janas doprowadził naszą repre do Mistrzostw i wydaje mi się, że ta nagroda mu się należy.

ODKRYCIE ROKU: Zdecydowanie Grzegorz Piechna jest to świetny zaowdnik choc ma już swoje lata podziwiam go za to, że przeszedł bodajże z 4 ligowca doKorony , a teraz jest jednym z najlepszych strzelców wlidze dostał się do repry i jakby nie bylo ma wielkie szanse na gre w MŚ 2006.

DRUŻYNA ROKU: Ja postawię na Koronę świetnie weszli w ten sezon jest to ich pierwszy sezon w Ekstraklasie od dawnych lat , a już zajmują miejsca w czołówce mianowicie 3 miejsce

LIGOWIEC ROKU: Tu zapewne chodzi także o piłkarza też postawie na Grzesia Piechnę :!: Podziwiam go za to jakie ładne bamki strzela w lidze , a jak nie strzeli to chociaż poda i udany debiut w reprezentacji napewno zasługuję napewno na tą nagrodę.

DZIAŁACZ ROKU: -----------------------------------------------------

ORANGE FAIR PLAY----------------------------------------------------


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 12:45

Piłkarz roku-Tomek Frankowski-ktoś może powiedzieć że gra w II lide hiszpańskiej,ale bez jego bramek nie byłoby Polski na MŚ

Trener roku-Paweł Janas-no comment

Odkrycie roku-Ebi Smolarek-wszyscy wiedzieli że jest dobrym prawym pomocnikiem,ale to co pokazał w Bundeslidze grając w ataku...

Druzyna roku-Reprezentacja Polski-nasze klubowe drużyny to dno...

Ligowiec roku-Grzegorz Piechna-jedyny realny następca Franka w polskiej lidze

Działacz roku-Piotr Dziurowicz :bravo:

Orange Fair Play-Lech Poznań


Obrazek
ODPOWIEDZ