Kogo chciałbyś za przeciwnika w kolejnej rundzie CL?

Zablokowany
Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 17:35

Ja zaglosowalem na Real poniewaz nie jest to juz ten Real co kiedys. Mimo wielu gwiazd w skladzie nie tworza oni kolektywu i graja coraz slabiej. Oczywiscie mozemy takze trafic na Rangers badz Ajax...ale w zyciu bym nie chcial trafic na Chelsea, z takimi zespolami to powinnismy grac przynjamniej od polfinalu. Gdyby spotkaly sie dwie wyrownane druzyny to moglby pasc kazdy wynik...szkoda by bylo aby Juve odpadl w 1/8 finalu LM. Patrzac po wynikach sondy malo osob zaglosowalo na PSV, ja takze bym sie lekko obawial tego zespolu, wiadomo jak dobry jest ten zespol.


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2005, 18:28

Ja w sondzie zagłosowałem na Real Madryt, głównie dlatego, że jest to zespół, który uległ z nami już dwukrotnie w rozgrywkach Ligi Mistrzów i wydaje mi się, że nie będzie miał dodatkowej motywacji, aby tym razem nas pokonać, lecz wprost przeciwnie; :-D Jacek Kurowski z TVP powiedział w zeszłym roku, że "Real popadnie chyba w kompleks na tle JUVENTUSU :D i już nigdy nie będzie chciał trafić na Juve w losowaniu." Założe się iż Zidane Ronaldo i reszta galaktycznych :P będzie sie modliło aby nie wpaść ponownie na Bianconerich, bo w przeciwnym razie będzie pogrom Madrytu :rotfl:
Mimo wszystko nawet ich nie należy oczywiście lekceważyć bo to nadal silna drużyna, ale według mnie grająca w tej chwili na poziomie znacznie odbiegającym od ścisłej czołówki klubów europejskich tj. (Barca, Chelsea, OL, Arsenal Bayern Monachium, Ac Milan no i oczywiście JUVE :wink: ) :dance:
Oprócz Realu chciałbym trafić podobnie jak większość na Ajax lub Rangersów bo są to bezsprzecznie 2 najsłabsze zespoły, które wciąż grają w Champions League :smile:


Jjeubvaec

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2005
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 20:09

Chcialbym trafic na jakis slaby zespol, bo wydaje mi sie ze z klubami typu Bayern M, Real M, Barcelona czy Chelsea, nie mieli bysmy narazie szans : (, licze na Lyon !


J.W.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 20:33

Jjeubvaec pisze:Chcialbym trafic na jakis slaby zespol
--->
Jjeubvaec pisze:licze na Lyon !
jak to przeczytałem, to normalnie nie wiedziałem co powiedzieć. słabszy zespół, to rozumiem. ale nie wiem, co w tej wypowiedzi robi kolejne zdanie :? jak w chwili obecnej Lyon można nazwać słabym zespołem :?: może się nie orientujesz (domyślam się po twojej wypowiedzi), ale zespoł z Francji gra w tym sezonie bardzo dobrze i nie zaliczyłbym go do słabszych zespołów, które awansowały do drugiej rundy LM.

w chwili obecnej Lyon to najlepszy zespół z Francji i nie widzę konkurenta na krajowym podwórku, który może mu dotrzymać kroku w walce o mistrzostwo. można już powiedzieć, że po 18 meczach mają pewne mistrzostwo. nie wspomnę o meczach w LM, które piłkarze Lyonu przeszli jak burza. 5 wygranych i 1 remis z takimi zespołami, jak Real (fakt, że obecnie przeżywający kryzys), Rosenborg (nieprzerwanie grający w LM od kilku lat), czy Olympiakos (obecny mistrz Grecji), nie pozwala na lekceważenie francuskiej drużyny. jestem pewien, że ten zespół jeszcze namiesza w obecnej edycji LM...


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 20:53

Ja zaglosowalem na Werder bo uważam ze to dobra drużyna, a z takimi Juventus powinien się zmierzać! Przynajmniej taki mecz mógłby być realizowany w telewizji polskiej. Wolałbym uniknąć Chelsea, bo oni są naprawde dobrzy, nie boje się ich no ale wiadiomo ze różnie moze być. Real to nawet nie wspomne, nie lekceważe ich ale są ciency 3 raz za burtą z rąk Juve :roll: Inne drużyny takie jak Ajax, Benfica, Rengers też moga być Juventus poradzi sobie z każdym.
Jednak nie ważne z kim Bianconeri zagrają w 1/8 bo jak sie wygrywa Lige Mistrzów to kibice pamiętaja finał, półfinał i czasami ćwiećfinał :wink: , a nie z kim grali wcześniej i jak ich rozgromili.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 20:58

Wg mnie Lyon to ostatni zespol na jaki chcialbym trafic. Ich postawa w lidze francuskiej i LM swiadczy ze sa oni juz klasowym zespolem na arenie miedzynarodowej. Dlatego gdy przeczytalem wypowiedz Jjeubvaec (wole nie odmieniac :P) to sie "lekko" zdziwilem ze uwaza on Lyon za slaby zespol :smile:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 22:08

Jjeubvaec pisze:Chcialbym trafic na jakis slaby zespol, bo wydaje mi sie ze z klubami typu Bayern M, Real M, Barcelona czy Chelsea, nie mieli bysmy narazie szans : (, licze na Lyon !
A więc tak
  • Bayern-Juve nie może na nich trafić ponieważ grali ze sobą w grupie.....
    Real-z ich obecną formą sądze że nie tylko mielibysmy szanse z nimi ale uważam, że byłby to pogrom....
    Barca-kolejny klub na który nie możemy trafić ponieważ był, podobnie jak my 1. w swojej grupie....
    Chelsea- tu moge się zgodzić..... pokonać ich byłoby naprawdę trudno.....
    Lyon- jeśli uważasz ich za słaby zespól to zdaje się nigdy nie widziałeś ich meczu :lol: Lyon to moim zdaniem 4. może 5. z faworytów do zwycięstwa w LM :think: W tym sezonie prezentują wspaniałą formę i jeszcze nie przegrali ani w LM ani w Ligue 1. Lyon od bodajże pięciu lat był budowany przez Paula Le Guena i nareszcie ma jako takie szanse na zdobycie pucharu Champions League.
Na koniec chciałbym ci szczerze pogratulować wiedzy o piłce nożnej :smile: Idź lepiej pobaw się klockami......


PS: Trochę nieskładny ten post..... :doh: ale jakoś dzisiaj nie mam głowy do pisania....


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2005, 22:09

Co do tego Lyonu...to są mocni ale na krajowym podwórku,to co tam wyprawiaja robi wrazenie... ale w Lidze Mistrzów niegrali jeszcze z naprawde mocnym rywalem, jacy są mocni to zobaczymy dopiero jak trafią na Chelsea alno pozniej na Barce...wtedy niech pokazą co potrafią...a my narazie i tak chyba ich nie wylosujem bo wyszlisy z ! miejsca a oni tez wiec niema dyskusji...
A za przeciwnika to oczywiscie chce Chelsea Londyn...uwazwam ich za najgrozniejszego rywala do zwyciestwa i gdy jest okazja zeby ich juz wyeliminowac to trzeba ją wykorzystac...i niebyło by wcale tak trudno jak sie wydaje...pokryc dobrze Lamprda :wink: i wszystko git. zresztą jezeli Juve utrzyma obecną formę to niebedzie nawet o czym gadać...dostanie Murinho po dupie i pojedzie z płaczem do domu :D :D


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 00:16

Moimi wymarzonymi przeciwnikami są:
Ajax-dlatego że prezentują w tym sezonie nierówną formę i nie są zbyt silni w tym sezonie.W dodatku pozbyli sie kilku kluczowych graczy,bez których nie radzą sobie tak jak kiedyś.Poza tym w ich zespole gra wielu młodych niedoświadczonych graczy,a to właśnie doświadczenie na tym etapie rozgrywek jest najważniejsze.Juve ma w tym współczynniku zdecydowaną przewagę.
Glasgow Rangers-dlatego że jest to ich jeden ze słabszych sezonów w historii,nie są już tak silni jak w poprzednich kilku latach,w Szkocji mają już około 16 punktów straty do Celticu,w tabeli na dodatek wyprzedzają ich Hearts i Hibs.To że grają w LM dalej zawdzięczają Interowi,który zremisował z Porto i dzięki temu że Artmedia zwątpiła w swoje umiejętności i odpadła w końcówce fazy grupowej.
Real Madryt (chyba mogą na nich trafić-jak sie mylę niech ktoś mnie poprawi)-są w takim kryzysie formy że to byłaby tylko Woda na młyn dla Juve.Juventus rządzi i dzieli w Serie A,tylko 1 porażka,przy czym wpadki Realu przechodzą najśmielsze oczekiwania.W dodatku mają duże problemy z dyscypliną zespołu,a w dodatku negocjują z Keanem,który też nie należy do aniołków.

Juve będzie ciężko jak trafią na:
Lyon-od początku sezonu pokazują świetny football,mimo kilku wpadek w lidze francuskiej (chodzi o remisy np z Niceą na wyjeździe),to nie mam im nic do zarzucenia,a to jak rozgromili,co prawda słaby od początku tego sezonu Real Madryt to musi świadczyć o sile zespołu.Ciężko byłoby zatrzymać Juninho czy też Govou lub Wiltorda.Poza tym jest to czarny koń rozgrywek.
Werder-świetna ekipa z Niemiec,rywalizująca z HSV i Bayernem w lidze.Występy w LM tesh dość udane,zwłaszcza wygrana z Panathinaikosem 5:1,która dała im awans rzutem na taśme.Będzie z nimi ciężko,bo Niemcy to zawsze dyscyplina i twarda gra.
Chelsea-co tu dużo pisać,wielkie pieniądze,wielkie transfery,wielcy piłkarze.Każdy z najwyższej półki,chociaż coś im nie idze w LM,dwa sezony pod rząd odpadli.Jednak w tym sezonie wielka klasa,wygrywają mecz za meczem.Będzie ciężko.
Benfica-nieobliczalny zespół,wyeliminował Man.Utd. znaną firmę na całym świecie.Odbiło się to niezłym echem.Muszą mieć inne zespoły przed nimi wielki szacunek i nie można ich ignorować.

Osobiście uważam że Juve trafi w losowaniu na Real Madryt.


...Taka miłość jest jedna...Juve
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 15:22

Aleksander1986 pisze:Lyon
Na Lyon nie możemy trafić ponieważ był pierwszy w swojej grupie wyprzedzając Los Galacticos.....


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 16:21

Oto moja kolejnosc klubow, na ktore chcialbym natrafic w 1/8 LM :wink:

Real :twisted:
Ajax
Werder
Rangers
PSV
Benfica
.
.
.
.
Chelsea

16.12.05, godz. 12.00... chwila prawdy 8)


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 16:41

Jjeubvaec pisze:Chcialbym trafic na jakis slaby zespol, bo wydaje mi sie ze z klubami typu Bayern M, Real M, Barcelona czy Chelsea, nie mieli bysmy narazie szans : (, licze na Lyon !
Właściwie nie wiem po co odpowiadam na tak głupi post, ale nie mogłem się powstrzymać. Powiedz mi znawco wiele znasz zespołów z najsilniejszych lig europejskich, które nie przegrały jeszcze w tym sezonie spotkania? I to w sezonie kiedy są zmuszeni grać już bez jednej z dwóch największych gwiazd, z nowym trenerem i zmienionym składem?

Jak to się stało, że z Bayernem wyszliśmy na remis nie mając żadnych szans?

Jest jeszcze kwestia niezwykle skomplikowanych zasad losowania. Otóż wbrew pojawiającym się plotkom nie ma znaczenia ani ilość reprezentantów Togo w kadrze, ani stzelonych goli w PZP w latach 90' ! Ujmując to tak, naprawdę najprościej jak potrafię: zwycięzca grupy nie może wpaść na zwycięzce innej grupy ani na zespół, z którym grał w grupie. Wiem, że to mocno zawikłane...

:bravo: za nick. Taki chybki, nieszkicowy, zabawny... miodzio. Nie ma to jak poczucie humoru.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2005, 18:22

Supersonic pisze:
:bravo: za nick. Taki chybki, nieszkicowy, zabawny... miodzio. Nie ma to jak poczucie humoru.
skoro rozumiesz ten nick to chyba wiesz ze gosc sobie jaja robi i nie lubi Juve. Tak wiec nie ma co z takim dyskutowac bo on specjalnie pisze glupoty i prowokuje


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2005, 07:46

OTO OSTATECZNE WYNIKI SONDY:

Kogo chciałbyś za przeciwnika w kolejnej rundzie CL?

Rangers (667) 33%
Real (543) 27%
Chelsea (299) 15%
Ajax (241) 12%
Benfica (115) 6%
Werder (114) 6%
PSV (44) 2%


Łącznie oddano 2023 głosy


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
marcin-m216

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 grudnia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 28 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2005, 15:24

chciałbym zeby juve za przeciwnika mialo barcelone
pokazali by im jak sie gra w pilke


Zablokowany