LM: (06) Rapid Wiedeń 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 21:25

Ciesze się z wygranej Juve, a najbardziej z 2 goli Alex. Szczególnie ten rzut wolny był impnujący :D :bravo: :happy: Mam nadzieje, że Juve tak dobra forme pokaże w 1/8 finału i później oczywiście też :D:D W losowaniu chciałbym, żeby Juve trafiło albo na Rangers albo na Benfike :smile: Poza tym to gratulacje dla drużyny za bardzo dobra gre w meczu :bravo: :bravo: :bravo:


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2005, 22:59

Juve zagrało tak jak oczekiwałem. Wielkie brawa dla naszych chłopaków za wysokie zwycięstwo i wywalczenie pierwszego miejsca w grupie :bravo: . Nie miałem niestety okazji obejrzeć meczu, nie widziałem wieczorkiem bramek ani skrótu, więc czekałem po północy na studio w TVP. Musiałem zobaczyć te bramki Alexa.. i warto było czekać :dance: .

O samej grze nie wiem zbyt wiele, więc o niej rozpisywać się nie będe. Ciesze się natomiast, że grając prawie zupełnie rezerwowym składem zdołaliśmy pokonać wysoko Rapid na wyjeździe :wink: . Wielkie brawa dla naszych napadziorów Ibry i Alexa :bravo: . Zlatan bardzo ładna bramka, do tego jedna asysta przy bramce Pinturicchio :) .

Alex no poprostu super występ. Naprawde pokazuje, że jest w wysokiej formie i można niego liczyć. Bramka z rzutu wolnego poprostu cudeńko :D . Piłka uderzona w stylu Juninho, podobnie jak Pirlo w meczu z Schalke. Kropnął prostym podpiciem z około 30 metrów, a piłka jeszcze tak fajnie zakręciła, że bramkarz poszedł w drugą mańke i totalnie nie wiedział co się dzieje :shock: :D . Piękne bramka, prawie okienko wpadło. Później asysta przy golu Zlatana i kolejny gol.

Wielkie słowa uznania również dla Abbiatiego, który wybronił kilka świetnych piłek. Szkoda mi go.. że będzie musiał grzać teraz ławe :| . Będą problemy z wyjazdem na mundial, a napewno miałby szanse. Załuje troszke, że nie wsadziliśmy później kolejnych bramek. Po cichutku liczyłem, że Del Piero dołozy jeszcze jedną brameczke i skompletuje hattricka. Byłoby pięknie.

Teraz wypada nam czekać na wynik losowania. Nie mam tutaj drużyny na która chciałbym wpaść lub której wolałbym uniknąć. Jeśli chcemy wygrać Lige Mistrzów musimy wygrywać ze wszystkimi. To był ostatni mecz, więc warto podsumować tę runde. Myśle, że wystarczy spojrzeć na naszą pozycje w tabeli, na to, że wygraliśmy 5 mecze, zaliczyliśmy tylko jeden gorszy występ na Allianz Arena :wink: . W sumie trzeba być tylko zadowolonym. Cel osiągnięty :!: . Mamy awans do najlepszej szesnastki i to z pierwszego miejsca, pokazując wyższość nad najgroźniejszym rywalem w grupie Bayernem. Jestem w pełni usatysfakcjonowany :D .

I na koniec mały Happy End. Widzieliśmy nieuznanego gola Guerrero dla Bayernu? :D To jakaś parodia co zrobił ten sędzia. Nawet gdyby gola uznał to i tak bylibyśmy na szczęście pierwsi. FoRzA JuVe!!! :wink:


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 00:08

ORB
Gdyby również i te linki Ci nie działały daj znać... :P


ode mnie jeszcze link:
http://www.juve.pl/?mid=3158
Kornknot


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 19:31

m4Tiex pisze: Kurde sprawdzalem na SoP okolo 20:35 i nie bylo jeszcze :)
Apropo tego posta prośba do wszystkich ( a raczej mała rada ):

Jak szukacie meczu to tutaj : http://www.fbtz.com/forum/

w dziale STREAMS. Apropo meczu z Rapidem to nawet ja sam założyłem tam topic i tuż przed meczem mi odpowiedział koleś i podał link :).

Taka mała rada na przyszłość :)


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 20:35

No zapewne jak wszystkich cieszy zwycięstwo kolejne zwycięstwo Juve. Wygrali ten mecz i wyszli z grupy z pierwszego miejsca. Potwierdza się forma naszych dobrych napastników bramki strzelali 2 Del Piero i jedną Ibra brawa dla nich :D . Mecz nie stał napewno na wysokim poziomie bo Juventus grał tenmeczdla formalności postarali się i wygrali szkoda tej straconej bramki, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Capello dał pograć innym piłkarzom swoje umiejętności mógł zaprezentować Federico Balzaretti itp. Teraz mecz u siebie w Serie A z Cagliari.


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 09:50

Dobry wystep Ibrahimovica i Del Piero...Ibrahimovic razumie się dobrze i z Alexem i z Trezegue.. szkoda że Ci ostatni nie potrafią już wymieniać ze sobą podań (pomijając mecz z Milanem w zeszlym sezonie)...wogole Del Piero bardzo się zmienil..po powrocie po cięzkiej kontuzji wogole nie strzelal za to znakomiecie asystowal...teraz z koleji prawie wogole nie asystuje tylko robi się na Treze..wolalem tamtego Del Piero...!


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 12:49

Oczywiscie cieszy kolejne zwyciestwo... choc styl nie byl podobno (meczu nie widzialem) najlepszy :!: Ale tlumacze sobie to tym, iz zawodnicy mogli byc rozluznieni (mielismy juz zapewniony awans) no i nie gralismy najsilniejszym skladem :wink: Pieknie ze kolejne bramki strzelil Alex Del Piero :dance: Jedynie martwi mnie postawa Vieiry, ktory podobno nie rozegral dobrego spotkania... niestety, ostatnio zdarza mu sie to coraz czesciej :roll:

Teraz z niecierpliwoscia czekam na losowanie par 1/8 Finalu :)


Zablokowany