Piechna na MS ????

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
KNW

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 4
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 17:09

Jak myslicie czy Janas zabierze najlepszego napastnika Ligi Polskiej na Mistrzostwa Swiata ?
wiadomo .... jeszcze troche czasu zostalo ..ale na dzien dzisiejszy :?:


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 17:18

Nio moim zdaniem lepiej wziąć "in form" Piechnę niż "out of.." Rasiaka czy Olisadebe który kompletnie zapomniał czym sie ma zajmować..

Piechna bardzo przypomina Franka i ja jestem całym sercem za jego powołaniem do kadry na MŚ-ta bramka którą strzelił w debiucie pokazuje że ma chłopak smykałkę do bramek..ja jestem za!!!

I pomyśleć że jeszcze parę lat temu kopał piłkę w lidze regionalnej ;-)

Pozdrawiam fanów boksu dobrego i szybkiego :)


Życie jest jakie jest ...ale zazwyczaj jest do dupy..
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 17:48

Według mnie jeśli nic się niedobrego nie zdarzy to Piechna napewno pojedzie na Mundial. Pamiętajmy że na Mistrzostwa Świata jedzie ok 25 zawodników więc pozostanie kilka miejsc dla słabszych zawodników, którzy pewnie nie usiądą nawet na ławce rzerwowych. Moim zdaniem Piechna zpewnością pojedzie na Mundial 2006, ale w pierwszym składzie na tak ważnej imprezie raczej nie zagra. Mamy innych równie dobrych napastników jak Frankowski, Żurawski, Rasiak. I nawet bez Piechny jeden z nich musi siedzieć na ławce rezerwowych.
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2005, 18:02 przez Michael900, łącznie zmieniany 1 raz.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 17:50

Ja jestem jaknajbardziej za tym żeby Piechna pojechał do Niemiec :) Jest on bardzo dobrym napastnikiem i uważam że przyda się na niemieckich boiskach :!: :!: FORZA JUVE !!!


Sky is the limit!
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 17:56

No wg mnie to on jest lepszy niż Rasiak czy Oli obecnie. Chce grać a na mistrzostwach na pewno będzie chciał coś udowodnić, ale przede wszystkim pokazac się. Może nie nawet lepszym klubom, ale kibicom na świecie. Tak myśle, gdyz jest skromny i nie chodzi mu o jakąś wielka sławę, lecz raczej o dawanie radości z gry sobie i innym. i dlatego Janas powinien go zabrac, bo nie będzie strzelał goli dla siebie tylko dla nas!


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 18:16

JAk najbardziej tak !!! Mój typ na napastników Polski na MŚ: Frankowski, Żurawski, Piechna, Saganowski (Smolarek też ale według mnie jak pomocnik-ofensywny).
Piechna jest bardzo dobrym pilkarzem i w porównaniu do Rasiaka.. Phi.. NIe ma co porównywać.. NIe ma sprawiedliwości na tym świecie.. Rasiak gra w Tottenhamie, a Piechna w KOronie, albo Franek w elche.. Wiem że są oni starsi od Rasialdo ale co z tego jak są w lepszej dyspozycji fizycznej niż on..
Pozdro

P.S A poza tym to sympatyczny i skromny facet..


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 18:31

Zlatan Ibrahimovic pisze:P.S A poza tym to sympatyczny i skromny facet..
I co to ma do rzeczy? Wolałbym chama V.Nisterlooya niż skromnego Piechnę w ataku Reprezentacji Polski. Jednak moim zdaniem, Janas powinien wziąć Piechnę na Mundial, bo on ma nosa snajperskiego, a napastnika tak grającego mamy tylko jednego (Frankowski) Moglibyśmy zagrać dwoma łowcami goli z przodu a w innym wypadku można do ataku dać Smolarka i Żurawskiego. Na Mundial można wziąc też Saganowskiego, który sobie całkiem nieźle radzi w Vitorii. Wydaje się oczywistym, że zamiast Rasiaka wszyscy wolimy Piechnę i mamy rację, bo ja nie wiem co Janas widzi w graczu Tottenhamu. Więc na Mundial powinni jechać (napastnicy): Frankowski, Żurawski, Piechna, Saganowski, Smolarek (lub ktoś inny a Smolarek na pomocy)


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 18:32

jestem za zabraniem Piechny na mundial bo nie widze nikogo innego kto mógłby pojechać za niego... Niedzielan nie bardzo... Brożek....hmm jestem kibicem Białej Gwiazdy, mieszkam w Krakowie, chodze na mecze i mimo tego uwazam ze jest strasznym drewnem! Jest kompletnie bez formy, nie strzela ostatnio bramek i marnuje takie sytuacje ze jak ktoś trafnie to powiedział na forum onetowskim: żal .... ściska :) a no tak :D -
MIKI_900 pisze: Mamy innych równie dobrych napastników jak Frankowski, Żurawski, Rasiak.
Ty chyba żartujesz! Nie waż sie porównywać Rasiaka do franka i Żurawia - to nie ta klasa... Rasiak pokazał już wszystko co mógł. ,,Temu panu już podziękujemy'' :D (zresztą znany cytat z JuvePoland)


forumowy ujadacz
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 18:58

MIKI_900 pisze:Mamy innych równie dobrych napastników jak Frankowski, Żurawski, Rasiak.
no przyzwoitości trochę gdzie Rasiak do Żurawskiego czy Franka :prochno: Piechna jest poza tym niegorszy a nawet dużo lepszy od Rasiaka. Poza tym Grzesiu nic nie graw klubie więc jak na dzien dzisiejszy nei widze powodow czemu on miałby grać w reprezentacji.

Jak na mój gust napastnicy na mundial jak na dziś to: Żurawski, Franek, Smolarek, Piechna i Saganowski.


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 19:06

Piechna Tak Rasiak Nie :snooty: I Tyle W Tym temacie ! rasiak teraz Nawet na lawce nie siedzia a piechna orze jak tylko moze :smile: Wiec mam andzieje ze nie ZObacze Rasiaka na Boiskach Niemieckich w 2006 a Zobacze Pichne i jego kilbase :whistle:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 19:08

Ja bym wzioł Piechne na mundial być może mu to pomoże Piechna to dobry piłkaż. On czycha na błędy obrony a błedy obrony zdarzaja sie nawety utalentowanym obroncom 90% jego bramek jest z błedów obrony.Jestem za niech jedzie jest napewno lepszy niż Rasiak czy teraz komplatnie bez formy Niedzielan.Ja bym widział taki skład na mundial:
------------------------------------Dudek(Boruc)---------------------------------
-----Baszcyński-----------Kłos---------------------Jop(Hajto)--------Żewłakow
-----Smolarek(Kosowski)---Szymkowiak------------Mila----------Krzynówek
-----------------------Żuraski(Piechna)--------Frankowski(Brożek)------------
Może jeszcze Saganowski.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 19:19

matej pisze:no przyzwoitości trochę gdzie Rasiak do Żurawskiego czy Franka :prochno: Piechna jest poza tym niegorszy a nawet dużo lepszy od Rasiaka. Poza tym Grzesiu nic nie graw klubie więc jak na dzien dzisiejszy nei widze powodow czemu on miałby grać w reprezentacji.
No może i przesadziłem z tym Rasiakiem. Ale przecież pare dobrych występów zaliczył w reprezentacji. Taki okropny chyba nie jest. Na Mundial chyba pojedzie.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Adrian13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 marca 2004
Posty: 94
Rejestracja: 25 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 19:19

zebol pisze:Ja bym wzi Piechne na mundial być może mu to pomoże Piechna to dobry piłkaż. On czycha na błędy obrony a błedy obrony zdarzaja sie nawety utalentowanym obroncom 90% jego bramek jest z błedów obrony.Jestem za niech jedzie jest napewno lepszy niż Rasiak czy teraz komplatnie bez formy Niedzielan.Ja bym widział taki skład na mundial:
------------------------------------Dudek(Boruc)---------------------------------
-----Baszcyński-----------Kłos---------------------Jop(Hajto)--------Żewłakow
-----Smolarek(Kosowski)---Szymkowiak------------Mila----------Krzynówek
-----------------------Żuraski(Piechna)--------Frankowski(Brożek)------------
Może jeszcze Saganowski.
:prochno:
Polecam słownik ortograficzny :angry:

A co do Piechny to myślę, że powinien pojechać na mistrzostwa. Mógłby być jokerem w kadrze Janasa(tak jak kiedyś Frankowski :smile: ). Chociaż najmłodszy już nie jest, to na tak wielkiej imprezie mógłby się wypromować do lepszego klubu :wink: .


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 20:21

mam nadziej że Piechna pojedzie na mundial za rasiaka.nie chce mi się uzasadniać bo wszyscy wiedzą o co chodzi :wink: nie wiem w jakiej formie będą nasi w przyszłym roku ale na dziś dał bym taki skłąd...:
Boruc
Baszczyński Jop Bąk(Lewandowski) Żewłakow
Smolarek Sobolewski Szymkowiak Krzynówek
Żurawski Frankowski


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 21:08

Wszystko zalezec bedzie od tego w jakiej dyspozycji Piechna znajdowac sie bedzie po przerwie zimowej.Obecnie robi on furore w naszej lidze i nic nie wskazuje na to,ze to chwilowa zwyzka formy,przypadek,nie mozna tez mowic,ze to malo znany gracz i obroncy go lekcewazyli.

Janas planuje powolac czterech napastnikow na MS,pewniakami wydaja sie byc Zurawski i radzacy sobie coraz lepiej w Elche Frankowski.Nasz selekcjoner ufa takze Niedzielanowi,ten nie gra nawet zle,ale zdecydowanie za czesto przydarzaja mu sie kontuzje,przez co nie moze ustabilizowac formy.Do tej pory pewniakiem w kadrze byl rowzniez Rasiak,ale wydaje mi sie,ze jesli nadal nie bedzie gral w Tottenhamie(a nie zanosi sie na zmiane sytuacji)to w koncu wyleci z kadry,czego osobiscie bym sobie zyczyl.

Jak juz pisalem wyzej;"Kielbasa" znajdzie sie w kadrze,jesli bedzie imponowal skutecznoscia przed Moundialem,w koncu Janas nie moze wiecznie stawiac na Rasiaka,za ktorego w kadrze na stale widzialbym nie tylko Piechne,ale takze Saganowskiego.
Ostatnio zmieniony 08 grudnia 2005, 22:06 przez BIANCONERI, łącznie zmieniany 3 razy.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ