Minister zdelegalizował modę militarną

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2005, 17:48

Ludzie, swoimi wypowiedziami możecie rozbroić niejedną armię...
Zakaz dotyczy noszenia tylko mundurów wojskowych, a nie bluz z kapturem, czy krótkich spodenek w barwach moro. :P Na buty bym nie zwracał uwagi, bo jeśli widać, że ktoś nosi strój cywilny to siłą rzeczy buty nie są wojskowe.

Pytacie się, dlaczego nie można nosić takich rzeczy. Otóż jeśli wyjdziesz z tym na ulicę i jakimś cudem złąpie cię wojskowy wyższego stopnia, to ma on prawo Cię wylegitymować. Jeśli nie będziesz miał dokumentów, zostaniesz zabrany do najbliższej jednostki wojskowej na przesłuchanie, pod zarzutem szpiegostwa.
A w czasie zagrożenia publicznego macie obowiązek uczestniczenia w akcji. Na przykład podczas starć pseudokibiców, musicie ich rozdzielić :lol:

Co się tyczy samej mody noszenia wojskowych ciuchów, to uważam, że jest ona nie tyle głupia, co niepotrzebna. Nie chcę tutaj kogoś obrazić, jednak nie rozumiem takiej mody. Niedługo ktoś będzie nosić sutannę, albo kostium strażacki :smile: ... tylko niewiadomo, po co...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 28 listopada 2005, 12:09

pan Zambrotta pisze: Co się tyczy samej mody noszenia wojskowych ciuchów, to uważam, że jest ona nie tyle głupia, co niepotrzebna. Nie chcę tutaj kogoś obrazić, jednak nie rozumiem takiej mody. Niedługo ktoś będzie nosić sutannę, albo kostium strażacki :smile: ... tylko niewiadomo, po co...
Takie more może się przydać:np:pijesz piwo albo wino w krzakach i masz strój moro to może policja Cię nie zauważy :wink:


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2005, 13:18

z tego co jestem dobrze poinformowany to ten zakaz istnieje już od ponad 20 lat, a to że minister znów o nim wspomina świadczy tylko o tym, że nowy rząd wszedł w życie bez żadnych pomysłow i chce zwrócić na siebie jakąś uwagę... ze po prostu coś robią...
tak jak Pan Zambrotta wspomniał wszelkie ciuchy moro można nosić... nie mogą one tylko zawierac zadnych emblematów, odznak wojskowych itp.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2005, 14:21

Wojtom pisze:Rozumiem, że ktos moze kupic mundur i zbesztać go, osikać, spalić, przynieść hańbę przez to (w jakis sposob)
niezly pomysl...

Nie sadze bym pod wplywem takiego zakazu(o ile sie uprawomocni i bedzie traktowany powaznie,co mi sie nie widzi) zrezygnowal z noszenia mojej ulubionej Bundeswerki.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2005, 14:52

lukasz01 pisze:Ja tylko tak głupio wyszłem na zdjęciu. Na przedstawienie sie przebierałem za zołmieza :P
Wyszłes na dziewczynkę, nie żołmieża... :lol: .


juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2005, 20:59

Hmm wszystko pieknie.... tzn nie pieknie tylko... przemilcze.. Ale ciekawi mnie jak to sie bedzie miec do takich np ludzi i organizacji http://www.41rwdh.pisi.pl/ Wiec jak to faktycznie bedzie funkcjonowac ktos wie???

Eh nie ma to jak miec inteligentnych ludzi przy sterze "młodości dodaj mi skrzydeł..." bo inaczej ja nie przezyje 4 lat z tymi ludzmi.... :angry:


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2005, 21:35

Jacy wyborcy, taki rząd.
Jaki rząd takie decyzje...


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 15:48

Michał`fcj pisze:
pan Zambrotta pisze: Co się tyczy samej mody noszenia wojskowych ciuchów, to uważam, że jest ona nie tyle głupia, co niepotrzebna. Nie chcę tutaj kogoś obrazić, jednak nie rozumiem takiej mody. Niedługo ktoś będzie nosić sutannę, albo kostium strażacki :smile: ... tylko niewiadomo, po co...
Takie more może się przydać:np:pijesz piwo albo wino w krzakach i masz strój moro to może policja Cię nie zauważy :wink:
w takich momentach lepiej jest miec 18 lat i nawet bez moro mozesz pic :D :P

a tak do tematu uwaznam to za idiotyzm. jezeli ktos tak lubi sie ubierac to po co to zmeiniac. przeciez nikt nie wezmie czlowieka w spodniach moro za zolnieza bez przesady. chociaz chodzenie w takich ciuchach tez jest dziwne :P (bez obrazy).

pozdrawiam


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 16:00

juve_pany pisze:
Takie more może się przydać:np:pijesz piwo albo wino w krzakach i masz strój moro to może policja Cię nie zauważy :wink:
w takich momentach lepiej jest miec 18 lat i nawet bez moro mozesz pic :D :P
No nie wiem...mnie podobna przyjemnosc kosztowala kiedys 100zl :? a 18 swoja to juz ledwo pamietam :wink:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 16:03

Ja-JUVE-nek pisze:Ha ha... nieźle się uśmiałem :lol:

Niby, że jak chodze w mojej kurtce (tzw. kangurce) w kolorze moro, to policjant może się do tego przyczepić? i co może jeszcze mi ją zabrać ? Haha!

Kolor moro, nie jest narodowym kolorem naszego kraju. A to, że nasze wojsko ma mundury w tym samym kolorze to co?


Państwo policyjne 8)
O Ile sie orientuje to tu nie chodzi o zakas noszenia kurtek w kolorze moro czy spodni ale nie moga byc to pierwowzory rzeczy noszonych przez Jednostki RP!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 16:05

white_wolv pisze:
juve_pany pisze:
Takie more może się przydać:np:pijesz piwo albo wino w krzakach i masz strój moro to może policja Cię nie zauważy :wink:
w takich momentach lepiej jest miec 18 lat i nawet bez moro mozesz pic :D :P
No nie wiem...mnie podobna przyjemnosc kosztowala kiedys 100zl :? a 18 swoja to juz ledwo pamietam :wink:
Przecież taki stary jeszcze nie jesteś ...dziadziusiu :smile:
Jesli chodzi o picie piwka to kiedyś mnie gonili po parku ale udału się uciec uffff


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 16:10

del kasa pisze:
white_wolv pisze:No nie wiem...mnie podobna przyjemnosc kosztowala kiedys 100zl :? a 18 swoja to juz ledwo pamietam :wink:
Przecież taki stary jeszcze nie jesteś ...dziadziusiu :smile:
Wiesz,to ze ledwo pamietam to nie jest tylko wynik uplywu czasu 8)


ODPOWIEDZ