Zlatan Ibrahimovic by Krystian Walkiewicz

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Zlatan95

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2005
Posty: 6
Rejestracja: 18 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 19:55

Witam chce przedstawić wam moją kompilacje link do niej to

http://www.megaupload.com/?d=VCU3TBXZ :-)


Obrazek
ibra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2004
Posty: 7
Rejestracja: 12 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 20:48

dzieki mam nadzieje ze fajne jak sciagne to dam jakiegos komentaza :dance:
JUVENTUS
U
R
Y
N
ZAWSZE I WSZEDZIE!!!!!!!!
:ball:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 20:53

Z całym szacunkiem dla ludzi tworzących kompilacje i inne filmiki na temat Juve i naszych piłkarzy ale moim zdaniem osiągnięte zostało już pewne apogeum jeśli chodzi o aviki na temat Ibrahimovica i Del Piero. Bo proszę Was ... ile można robić kolejnych, kolejnych i kolejnych tak naprawdę kiczowatych filmików skoro z góry wiadomo, że nikt nie stworzy chyba nic lepszego niż kompilacje o Zlatanie ze strony http://www.zlatanmovie.tk/ i wytwór Alexxxxxa "Alex Del Piero - droga do sukcesu". Moim zdaniem nikt nie stworzy już nic lepszego i zawierającego wiecej akcji czy bramek niż te zawarte w w/w pracach.

Jest tyle ciekawych pomysłów na bazie których możnaby stworzyć ciekawe(!) i przede wszystkim długie kompilacje, a nie 20 bramek które mieliśmy już szczęście oglądać w 12 poprzednich pracach na temat Ibrahimovica :roll:

Ktoś mógłby się postarać i stworzyć jakiś dłuższy filmik na temat byłych piłkarzy Juve, chociażby o Platinim. Jestem pewien, że tak jak Alexxxxx stworzył swoją kompilacje na bazie filmu "Alex e David" tak o Platinim możnaby zrobić coś ciekawego na podstawie filmu "Platini Le Roi" ...

W internecie jest mnóstwo krótkich, nieciekawych kompilacji ... zrób coś raz i porządnie, poświęc swojej pracy więcej niż 30 minut w programie WMM i napewno Twój filmik zostanie zapamiętany i zachowany na dyskach twardych ludzi nie tylko z Polski, bo na ten przykład "Alex Del Piero - Droga do sukcesu" spodobał się też na forum www.juventuz.com :whistle:


Pozdrawiam


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 21:03

Dobrze że o tym wspominasz Paolo bo filmik Zlatan Ibrahimović by Kuba Napierski jest już w drodze. Będzie miał 12 minut, wszystkie najnowsze akcje. Będzie to połączenie2 poprzednich Zlatan Movie i oczywiście rzeczy które sam wyszukałem i dodałem, pozatym fajna według mnie muza i ciekawe przejścia video. Filmik będzie jeszcze w tym tygodniu, ale projektu nie usunę bo będę chciał ciągle coś dodawać :wink: ...a na końcu Złot Piłka w rękach Zlatana(ale nie ta Szwedzka o której w mojej kompilacji też jest mowa)

PS A jeśli chodzi o Twój film to nic nie piszę bo uważam tak samo jak mój przedmówca.

PoZdr


kramnik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 129
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 22:39

Pamietajcie (dla wszystkich ewentualnych komentujacych), ze tworca tej kompilacji ma...10 lat, to moj brat, wiec spokojnie podchodzcie do sprawy.

http://s7.yousendit.com/d.aspx?id=352F3 ... OOKZ9HYTI4
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2005, 20:43 przez kramnik, łącznie zmieniany 1 raz.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 22:50

kramnik pisze:Pamietajcie (dla wszystkich ewentualnych komentujacych), ze tworca tej kompilacji ma...10 lat, to moj brat, wiec spokojnie podchodzcie do sprawy.
kramnik no wiesz komu sie komplimacja nie będzie podobać to i tak oceni źle ten filmik nawet jeśli jesteś jego bratem i ma 10 lat...
----------------
sądze ze Kuba ma racje ,że nasz przed mówca ma racje do tego ,że na "rynku filmowym" ukazało się pełno badziewnych prawie tak samo podobnych do siebie prac ... nie stety ludzie nie pomyślą ze taki Zlatan czy Alex posiada tyle komplimacji , że można i następną zrobić i następna... sztuką samą w sobie jest to , że stworzy sie (arcy)dzieło które będzie ocenione należycie i będzie sie podobac innym ludziom , sądze że zrobinie komplimacji o Pavlu lub Camorze graniczy tu z cudem , gdyż wszyscy mają zamiar robić Aleksa i Zlatana....


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2005, 23:15

Dobrze, że w tak młodym wieku zaczynasz cos tworzyć. Na pewno zaprocentuje to w Twojej niedalekiej przyszłości, a komentarze kolegów, którzy pisali wczesniej tylko zmotywują Cię do wzmożonego wysiłku i jeszcze cięższej pracy.

Jak powiedział Paolo_Rossi_1982 lepiej spróbuj nastepne dzieło stworzyć o innym piłkarzu, bo o Zlatanie są już lepsze kompilacje i wątpie, żeby ktoś kiedykolwiek mógł to zmienić :P .

Musze przyznać, że atutem Twojego filmiku jest muzyka, gdybyś troche postarał się zgrać obraz z dźwiękiem powinna ta kompilacja zapadać każdemu w pamięci :ok:

pozdro


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 21:49

Dołączam się do opinii przedmówców. Twoja kompilacja jest poprostu bardzo słaba, niczym się kompletnie nie wyróżnia, wycięte i zerżnięte rzeczy z Forza Grande Ibra o ile dobrze pamiętam, bo filmik długo na moim twardym dysku nie zagościł :D .

Jednak oczywiste, że twój wiek cie zupełnie rozgrzesza, no i fakt, że jest to twoja pierwsza kompilacja. Myśle, że możesz powoli coś tam sobie tworzyć, ale myśle, że tylko dla własnego hobby, bo myśle, że filmiki jak ten nie są na tyle dobre by pokazywać je szerszemu gronu na forum :wink: .

Zgadzam się też z tym, że skoro już w tak młodym wieku zacząłeś tworzyć to w przyszłości może być tylko lepiej i będziesz robił super kompile. Jak narazie bierz przykład i ucz się od twojego brata - Kramnika :) .


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 22:00

Mateusszek pisze: Jak narazie bierz przykład i ucz się od twojego brata - Kramnika :) .
I od nas-doświadczonych kompilatorów Mateusszek :twisted: . Też za stary nie jestem bo mam dopiero 13 lat, ale doceniam Twoją pracę właśnie ze względu na wiek. Dam Ci dobrą radę-jeśli chcesz się wybić z szarzyzny tłumu kompilatorów zrób coś nietuzinkowego, coś czego jeszcze nie było, np. kompilacja o obrońcy, albo jakimś zawodniku który jest trochę w tle. Proponuję też tak dla ładnej oprawki dodawać zachowania piłkarza poza boiskiem np. wywiady, prezentacje koszulek itp. Teraz zależy od Ciebie jak przyjmiesz tą krytkę bo powinna jeszcze bardziej Cię zmotywować do pracy, nie możesz się poddawać :wink:


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 26 listopada 2005, 22:07

Kuba Napierski pisze:
Mateusszek pisze: Jak narazie bierz przykład i ucz się od twojego brata - Kramnika :) .
I od nas-doświadczonych kompilatorów Mateusszek :twisted:
Heh no cóż trzeba przyznać ci racje, chociaż chciałem być skromny :D . Od doświadczonych i wspaniałych kompilatorów :dance: :D :D (żarcik, żeby nie było :) )


Zlatan95

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2005
Posty: 6
Rejestracja: 18 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2005, 12:32

Nie dziwcie sie bo to moja pierwsza i próbna kompilacja mam już lepszy program i już powstaje zlatan ibrahimovic by krystian walkiewicz 2 :)
Jak narazie dużo lepsza ale jeszcze powstaje! :wink:


Obrazek
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2005, 12:49

Wiele jest kompilacji o Zlatanie czy Alexie hmmm. gdybym umiał to bym zrobił o Fabio Cannavaro (ale musiałyby byc materiały) .Wkońc co jak co ale on trzymie naszą obrone w ryzach. 8)


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
ossy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 182
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 23:23

Mateusszek pisze:
Kuba Napierski pisze:
Mateusszek pisze: Jak narazie bierz przykład i ucz się od twojego brata - Kramnika :) .
I od nas-doświadczonych kompilatorów Mateusszek :twisted:
Heh no cóż trzeba przyznać ci racje, chociaż chciałem być skromny :D . Od doświadczonych i wspaniałych kompilatorów :dance: :D :D (żarcik, żeby nie było :) )
K..wa nie zapomnieliście o kimś??


"Obecnie włoski futbol przeżywa kryzys bramkarzy. Gianluigi Buffon z wybitym barkiem jest lepszy niż jakikolwiek inny bramkarz w tym kraju."
Stefano Tacconi
ODPOWIEDZ