Kto waszym zdaniem zdobędzie mistrza jesieni

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem jesieni

Czas głosowania minął 28 listopada 2005, 23:46

LEGIA WARSZAWA
24
50%
WISŁA KRAKÓW
18
38%
LECH POZNAŃ
4
8%
CRACOVIA
2
4%
 
Liczba głosów: 48
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2005, 23:46

Sytuacja wygląda tak:
Wisła Kraków 25 ptk |maximum na koniec 34 ptk
Legia Warszwa 25 ptk |maximum na koniec 31 ptk
Lech Poznań 22 ptk |maximum na koniec 28 ptk
Cracovia 21 ptk |maximum na koniec 30 ptk

Ja osobiście widzę tak:
Legia potrzebuje dwóch zwycięstw, z Wisłą oraz Górnikiem 40%
Wisła która ma do rozegrania 3 mecze jest w najbardziej konfortowej sytuacji.... 45%
Lech Poznań ma jedynie szansę gdy wygra oba swoje mecze.... Wisła zremisuje z Legią, Wisła przegra lub zremisuje z Cracovią oraz Arką co jest mało prawdopodobne 5 %
Cracovia musi wygrać z Wisłą, Legia powinna zremisować z Wisłą no i wygrać pozostałe 2 mecze 10%
Jestem ciekawy jak wy to widzicie:]
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2005, 16:44 przez valsir, łącznie zmieniany 1 raz.


przemajuve3f160

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 10:22

ja uważam że mistrzem jesieni zostanie mimo wszystko Wisła.W ogóle wydaje mi się że mistrzem Polski zostanie Wisła. Legia jest juz "mocna" ale jeszcze w tym sezonie nie zdoła zbytnio zagrozić Wisle. Oczywiście inne druzyny się nie liczą.


zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w cZołgI zbr0jnA...zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w zBr0dniE zbr0jnA/ na Zawsze JUVE!!!
LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 12:39

valsir pisze:Sytuacja wygląda tak:
Wisła Kraków 25 ptk |maximum na koniec 34 ptk
Legia Warszwa 25 ptk |maximum na koniec 31 ptk
Lech Poznań 22 ptk |maximum na koniec 28 ptk
Cracovia 21 ptk |maximum na koniec 30 ptk

Ja osobiście widzę tak:
Nawet jeśli Legia wygrała z Wisłą i Górnikiem to i tak może się okazać ,że i tak mistrzem jesieni jest Wisła, a Legia tuż za nią... oceniam szansę Legii na jakieś 35%
Wisła która ma do rozegrania 3 mecze jest w najbardziej konfortowej sytuacji.... 50%
Lech Poznań ma jedynie szansę gdy wygra oba swoje mecze.... Wisła zremisuje z Legią, Wisła przegra lub zremisuje z Cracovią oraz Arką co jest mało prawdopodobne 5 %
Cracovia musi wygrać z Wisłą, Legia powinna zremisować z Wisłą no i wygrać pozostałe 2 mecze 10%
Jestem ciekawy jak wy to widzicie:]


Chyba jednak cos pokreciles - Legia jezeli wygra oba mecze bedzie mistrzem jesieni. W przypadku rownej ilosci punktów liczy się wynik bezpośredniego spotkania.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 16:28

LBaLin pisze: Chyba jednak cos pokreciles - Legia jezeli wygra oba mecze bedzie mistrzem jesieni. W przypadku rownej ilosci punktów liczy się wynik bezpośredniego spotkania.
Sorka mój błąd:] po prostu pomyliło mi się;)


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 17:44

Wg mnie na runde jesienna Wisła zakończy jeszcze na pozycji lidera, chociaz nie p[rzyjdzie to wcale łatwo. Legia ostatnio prezentuje sie naprawde dobrze, natomiast Wisła nie może złapac rytmu gry. Do tego dochodzą problemy z trenerem. Pomimo tego wydaje mi się, że na przerwe zimową ta Wisła bedzie schodziła jako nr.1
Co do całego sezonu, to tutaj może być już bardzo różnie. Jeśli Wisła nie znajdzie dobrego trenera, a Legia nadal będzie utrzymywała takie tempo, to w następnym sezonie zespół ze Stolicy może świętowac Mistrzostwo Polski.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Maćko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2005
Posty: 14
Rejestracja: 08 września 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 19:43

Moim zdaniem mistrza jesieni zdobędzie Wisła. Choc niewiem jak to bedzie na koniec sezonu ale zapowiada się ciekawie to wali o tytuł oprócz Wisły mogą się włączyć conajmiej 3 zespoły: Legia,Lech (chociarz teraz odjęto im 3 pkt) i Cracovia. Ten sezon zapowiada siuębardzo ciekawie szkoda tylko że taki mały poziom prezentuje nasza liga :(


Moje serce jest biało - czarne a w nim Juve!!
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 20:07

mistrzem jesieni bedzie Legia. Wisla mimo iz ma mecz zalegly, to pamietajmy, ze jest to spotkanie z Cracovia, a wiec derby... w dodatku obie druzyny spotkaja sie jeszcze ze soba, a teraz nie ma sie co oszukiwac, lepiej prezentuje sie Legia...


322

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 96
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 21:47

Wydaje mi sie że Legia, przynajmniej mam wielką nadzieję. Wydaje mi sie że sytuacja będzie taka: 0 Wisła - Legia 1 - po dramatycznej końcówce meczu i 0 Cracovia - Wisła 0 (czy odwrotnie). Taki przebyieg spraw daje mistrza jesieni mojej ukochanej Legii. Potem bedzie trzeba tylko utrzymać fotel lidera. Wisła pokazuje że zdecydowanie nie jest w formie przegrywając z Arką :rotfl: :prochno:


Obrazek
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 22:10

Mnie również wydaje się, ze Legia zostanie mistrzem jesieni :wink: Przyszedł Dario się i postepy już widać od kilku spotkań. Co do Wisły to jeżeli będzie ten sam sztab szkoleniowy co w obecnej chwili to Wisła nie obroni tytułu mistrzowskiego :twisted:


ODPOWIEDZ