Puchar Wielkich Mistrzyn

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 12:48

Rozpoczal sie Wielki Puchar Mistrzyn w Japoni! Na Pierwszy ogien Gospodarze turnieju Japonki zagrały z Miestrzyniami Europy naszymi Zlotkami :happy: Po Bardzo Zacietym Spotkaniu Nasze Złotka Zwyciezyly rywalki z kraju kwitnacej Wisni 3:2 :happy:

1.Set 25:19
2.Set 18:25
3.Set 16:25
4.Set 26:24
5.Set 15:12

Polski Zagraly w Pierwszym Czwartym i Piąty uwaznie w Obronie i bardzo Dobrze w Ataku :happy: Japonki udowodnily jednak ze w obronie przewyzszaja Je Tylko Chinki :prochno: bardzo cieszy mnie wygrana naszych Dziewczyn tym bardziej ze ostatnie wypady do Japoni konczyly sie albo kleska albo kompletna klapa :think:

nastempny mecz z Brazylia... Bedzie Bardzo Ciezko!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 14:22

brawo nasz Złotka :bravo: :bravo: meczu nie miałem okazji obejrzeć ale bardzo mnie cieszy wygrana Polek :happy: Teraz trzeba czekać na mecz z Brazylią i miejmy nadzieje że Polki wygrają z Brazylijkami, ale o to może być bardzo ciężko :think:


Obrazek
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 14:41

Wprawdzie nie miał okazji oglądać meczu ale śledziłem relacje live na wp :P Pierwszy set Polki wygrały spokojnie bez wiekszego wysiłku natomiast w drugim secie juz nie było tak ciekawie nie mówiąc o secie trzecim... Japonki na początku 3 tercji prowadziły 7:0 :shock: później nasze złotka doprowadziły do stanu 10:8 ale to był jedyny taki zryw w tym secie. Czwarta paria na szczęscie wygrana przez nasze reprezentanki chociaż trzeba przyznać, że koncówka była emocjonująca. Piąta partia...ufff ciesze sie, że tego nie widziałem bo pewnie znowu by mnie żołądek rozbolał. Prowadzlismy juz 14:8 :!: byłem pewny, że zwyciestwo jest nasze...zaglądam za chwilke na stronke a tam wynik 14:12 SZOOook na szczęscie po chwili wskoczył wynik 15:12 a w konsekwencji wygrana 3:2 i mogłem odetchnąć.
Po tym meczu Polki po raz kolejny potwierdziły, że są walecznym zespołem i nigdy się nie poddają. Cieszy udane rozpoczęcie turnieju ale jeśli nasze Złotka nie bedą bardziej skoncentrowane słabo widze spotkania z mocniejszymi zespołami. Teraz czas na Brazylie ulalal bedzie się działo :D


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 14:58

del kasa pisze:na początku 3 tercji
:whistle:

A co do meczu z Brazylia ( najlepsza ekipa na swiecie ) To nie bedzie ciezko bedzie Bardzo ciezko... Nie zdziwie sie jak Polski przegraja bez wygranego seta :( Ale tak Moze byc !

Oczywiscie jako Patriota licze na Zwyciesto ekipy Andrzeja Niemczyka :dance:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:07

Gratuluję zwycięstwa naszym Złotkom! Oglądałem mecz z Japonia i widziałem, że naprawde mecz do łatwiejszych nie należał...Japonki wspaniale grały w obronie i w ogóle grąły dziś niezły mecz ale na nasze Złotka to za mało :D
Życzę naszym Polskim dziewczynom aby wygrały ten turniej...


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:19

No dobrze ze wygrały bo w koncu Japonia to głowny kandydat i nasz głowny rywal o 3 miejsce...gram moze niebyła rewelacyjna ale liczy sie zwyciestwo.Co do jutrzejszego meczu to cieżko bedzie z Brazylią ale można oczywiscie powalczyc...jezeli wygramy to bedzie cud a jezeli nie to nic sie nie stanie oczywiscie :P .Licze ze Polska zdobedzie przynajmniej podium... :D
P.S. Mam taką mała refleksje ze Kasia Skowrośnka lepiej wyglądała gdzy niema upietych włosów...tak sobie to dzisiaj na meczu zauwazyłem :D


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 23:15

Brawo za wygraną ale sposób wygranej pozostawia wiele do życzenia. Polki grały nie równo, tak nie równo jak stan naszych dróg w Polsce :? Mecz z Brazylią będzie arcyciężki i zapewne Złotka polegną (choć chciałbym się mylić ). Brazylijki pokonały Chinki 3-2 :shock: co jest nie lada wyczynem.


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 14:20

Polki przegrał z Brazylią 3:0 :( Dokładniejszy opis meczu tutaj TUTAJ

szkoda że Polkom nie udało się wygrac z Brazylijkami ale nie am co się oszukiwac że Brazylijki to najwyższa półka w kobiecej siatkówce. A więc nie ma co rozpaczać i czekamy na następne mecze.


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 14:38

Mozna bylo sie tego spodziewadz... Tym bardziej ze chyba nigdy nie udalo nam sie wygrac z Ekipa Brazyli a co gorsza sporadycznie urywamy im Seta... :think:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2005, 15:40

Widać jaka jest różnica między Złotkami a Brazylią :? Walkę jedynie nawiązaliśmy w pierwszym secie a pozniej było znacznie gorzej. Mimo, iż w dwrugim i trzecim secie "doganialiśmy" nasze przeciwniczki to jednak glupie straty i słaba psychika zadecydwowały o losach tego spotkania :( Następny mecz gramy z USA. Amerykanki pokonały 3-0 Chinki :shock: co jest niespodzianką, ponieważ Chinki odniosły juz drugą porażkę. Mam nadzieje, że wygramy z USA choć bedzie ciężko jak zawsze :twisted:


Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 17:34

Oj zawodzą nasze złotka... .Rozumiem że nie można poradzić sobie z Brazylią i USA ale żeby ulec Korei?Jak to wygląda, żeby mistrzynie europy nie były nawiązać walki z innymi ekipami :(


Obrazek
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 17:44

Polki dzisiaj zawiodły...i to głownie dlatego ze grało wyjątkowo nierówno...w jednym secie gromiły a w nastepnym niepotrafiły nawet przyjąc najprostrzej zagrywki...niewiem co sie dzieje znim :whistle: mam nadzieje ze na mecz z Chinkami zmobilizuja sie i pokaza klase mistrzyń Europy :D


Camillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 147
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 17:55

RuTeK pisze: ostatnie wypady do Japoni konczyly sie albo kleska albo kompletna klapa :think:
Niestety będzie tak i tym razem . Myślałem , że polskim siatkarkom pójdzie zdecydowanie lepiej . Nieprędko dogonimy Brazylię i Chiny ( o ile kiedyś dogonimy ) skoro teraz nie potrafimy wygrać z drużynami równymi sobie . Mimo wszystko wierzę w nasze siatkarki i mam nadzieję , że kiedyś
zdobędą nie tylko Mistrzostwo Europy , ale i Mistrzostwo Swiata .


To my chłopcy ze Śląska! Zna nas cała Polska, za Ruch, za HKS, pójdziemy aż po życia kres...
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 18:06

Polki w tych 3 ostatnich meczach raziły brakiem koncentracji i przyjęcia. Szkoda że uległy Koreankom bo te były w naszym zasięgu. Niestety dalej nie możemy sie przełamać w Japonii. :evil:


Obrazek
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2005, 22:47

Niestety Złotka zawiodły :/ Może nie traktują tego turnieju tak poważnie jak ME. Możemy zapomnieć o miejscu na "pudle" a szkoda. :(


ODPOWIEDZ