Polska - Ekwador 3:0!!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
harnasss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2005
Posty: 6
Rejestracja: 24 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 20:45

W tym temacie możecie się wymieniać uwagami na temat meczu Polska - Ekwador. :lol:

Nie zakładaj tematów jeśli nie masz nic do powiedzenia
/Medi


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 21:03

Mecz był dobry, a zwłaszcza podobał mi sie debiutancki duet w Ataku w wykonaniu naszych zawodników, mysle tu o Frankowskim i Smolarku, ktorzy grali jakby sie znali z barw klubowych. Oczywiscie wynik 3-0 cieszy, ale mogło byc lepiej, choc nie wiadomo jakby grali Ekwadorczycy w normalnych warunkach, ktore byly poprostu tragiczne. Na pochwałe zasluguje oczywiscie cala druzyna.
Brawo Polska


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 21:09

brawo BIAŁO-CZERWONI :-D
według mnie to jedno z lepszych spotkań jakie rozegraliśmy pod wodzą Janasa...Pogoda fatalna ale w każdych warunkach trzeba sobie radzić...
Moja ocena w skali 1-6
Boruc-5(wszystko co miał to wyłapał,a nie miał tego dużo) :-D
Baszczyński-4(bez większych błędów) :)
Jop-4+(pewny punkt defensywy) :) Kłos-5(podobnie jak Jop+bramka)
:) Żewłakow-5(znów dobry mecz,sporo akcji w ofensywie) :-D
Kosowski-4(kilka dobrych akcji ale tez pare strat :)
Radomski,Sobolewski-5(dużo odbiorów) :-D
Frnkowski-5(bardzo aktywny,brakło mu szczęścia) :-D
Smolarek-5+(najlepswzy na boisku,ogrywał rywali jak tyczki,ładna bramka) :D , Bąk,Rząsa,Mila-4(bez fajerwerków,Mila oprócz bramki nie błysnął) :) Dudek-4(praktycznie bez pracy) :)


Obrazek
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 21:10

harnasss pisze:W tym temacie możecie się wymieniać uwagami na temat meczu Polska - Ekwador. :lol:
Zezwalasz nam na to tak? Masz taką władzę ogromną? A może jakaś własna opinia albo coś w tym stylu...?

Mecz byłby napewno dużo ciekawszy, gdyby nie warunki. Coraz bardziej chyba nam wszystkim podoba się reprezentacja. W końcu tworzą grupę, walczą, wracają, pomagają sobie. Jestem pod wielkim wrażeniem gry Ebiego. Był wszędzie. Nie odpuszczał. I o to chodzi. Szkoda tylko, że Janas nie korzystał wcześniej z jego usług tak dużo jak mógł, ale miejmy nadzieje, że teraz nadchodzi czas Smolarka w reprezentacji. Oby tak dalej i oby nie stracić takiej formy i takiego nastawienia aż do mistrzostw.


Obrazek
Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 21:27

Ale ja niemogłem wytrzymać ze smiechu jakie boisko hahaha trzeba bylo gora podawac samemu niedlao sie piolka albo dostawala poslizgu albo ise zatrzymywała wszyscy byli cali w wodzie no niemoge hiih


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 21:53

Mecz niecodzienny, miejsce także, ale wynik już taki do jakiego nas nasza reprezentacja przyzwyczaiła. 3 bramki strzelone, 0 straconych. Ostanio zawsze traciliśmy sporo bramek, ale zawsze też dużo strzelaliśmy, tym razem nie straciliśmy żadnej! Brawa dla naszej defensywy. Co prawda była w tym duża przypadkowość, że nic nie straciliśmy, bo często Ekawdor nie mógł sobie poradzić z piłką tuż przy naszym polu karnym, ale my także nie pozwalaliśmy im na zbyt wiele. W tych warunkach oczywiście ciężko oceniać cokolwiek, bo murawa nie pozwalała na zbyt wiele, ale na pewno nie zabrakło "naszym" walki i determinacji. Jest to bardzo ważne, gdyż dzięki niej mozemy wygrywać z zespołami od nas teoretycznie lepszymi, a obraz dzisiejszej gry napawa mnie otymizmem. Wygraliśmy z zespołem, który znalazł się na mistrzostwach świata i to pokazuje, że możemy tam coś zdziałać, wystarczy chcieć ;). Dodam jeszcze, że cieszy mnie dyzpozycja Smolarka, chłopak naprawdę ma wielki talent i to pokazał w dzisiejszym meczu. Janas powinien się teraz zastanowić czy nie wystawiać go do ataku częściej, bo tam spisuje się lepiej niż w pomocy. Dudek wrócił, no ale teraz problem czy wystawiać jego, czy też Boruca, który zdążył się już zaaklimatyzować i gra na dobrym poziomie. Nikt na MŚ nie pojedzie za zasługi i nikt tam nie będzie grał za nie to fakt, ale czy Borucowi należy się miejsce w wyjściowej jedenastce oto jest pytanie? Dudek bez wątpienia powinien być w dyspozycji w jakiej był przed kontuzją za 6-7 miesięcy, więc co do jego formy raczej nie będzie problemu. Ja postawiłbym na niego, to raczej jego ostanie mistrzostwa, więc chciałbym aby zagrał i pomógł reprezentacji coś osągnąć, by znów zaczarował, tym razem w finale z Brazylią i obronił 3 karne :D


Pablito

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 68
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 22:06

Czy nasza reprezentacja tak dobrze zagrala ,czy przeciwnicy tak zle??Cieszy wynik,ale zwyciestwo powinno byc o wiele wyzsze.Nie mozna miec jakis prestensji do zawodnikow o bledy po te dzisaj byly chyba nieuniknione w takich warunkach,ale z drugiej strony zawodnicy musza sie przygotowac do takich warunkow,bo co jak przyjdze im grac w takiej pogodzie w ME w Niemczech?!Cieszy mnie bardzo dobra forma Ebiego ale z drugiej strony zastanawia mnie jden fakt:Co robi w reprezentacji pan Rasiak?Asyste moze dzisaj zaliczyl,ale jego woloa o pomste do nieba(wedlug mnie).Czekam na nstepny mecz z Estonia,zobaczymy co pokaza polscy piłkarze.Ciekawi mnie wystep Grzegorza Piechny :D


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 22:16

Michał`fcj pisze: Bąk,Rząsa,Mila-4(bez fajerwerków,Mila oprócz bramki nie błysnął) :) Dudek-4(praktycznie bez pracy) :)
A Grzesiu Rasiak? :prochno: :smile:
Niestety nie widziałem jego występu, a ponoć dryblował jak nie on 8)
Ale murawa była tragiczna :doh: Na takim czymś ledwie da siegrać... Ale Polakom to nie przeszkadza 8) :twisted:

Apropo- ma ktoś jakieś linki do bramek?
Bo włączyłem jak była 7 minuta i już 1:0, a potem po pierwszej połowie nie było mnie w domu i nie widziałem bramek :cry:
A ponoć Smolarek ładną strzelił...


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 22:16

Brawo Polska!
Obym mogl ogladac tylko takie mecze w wykonaniu naszej reprezentacji. Ogolnie zainponowala mi cal druzyna, widac bylo zgranie. Duet napastnikow sprawdzal sie rewelacyjnie, a pomocnicy tez potrafili ich dobrze obsluzyc (chcialbym aby Janas jeszcze raz sprobowal rozegrac tak towarzysza w normalnych warunkach, bo jesli by tak grali jak dzisiaj (napastnicy) to bylbym w 7 niebie). We wczesniejszych postach Kosowski zostal oceniony na 4, ja dalbym mu spokojnie 5, poniewaz pieknie walczyl (no i te cudowne przyjecie pilki w powietrzu podczas biegu!!!), a tracil jak kazdy w takich warunkach. Troche denerwowaly mnie komentarze, ze latwiej nam bylo bo Ekwador nie mogl grac w takich warunkach.... a my to co na codzien gramy w takich warunkach??
aha zapomnialem o Grzesiu :smile: ... no niby ta 3 bramka dzieki niemu, ale ja nie moge sie do niego przekonac :/ jego czas podejmowania decyzji jest baaardzo dlugi, zanim on wykombinuje co zrobic z ta pilka to juz jest po ptakach :lol: a jak juz sie namysli to samo wykonanie tez pozostawia wiele do zyczenia :?
ale ogolnie to naprawde Polska pokazala dzisiaj klase.... BRAW POLSKA!!!!


(1 post od 3 miechow:D Witam ponownie:D )
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2005, 23:30 przez BOOM, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 22:21

juventussek pisze:Ale ja niemogłem wytrzymać ze smiechu jakie boisko hahaha trzeba bylo gora podawac samemu niedlao sie piolka albo dostawala poslizgu albo ise zatrzymywała wszyscy byli cali w wodzie no niemoge hiih
Ja też się śmiałem co chwile, najlepiej jeździli piłkarze po wślizgach ;)
Trudno wyciągać z tego meczu jakiekolwiek wnioski bo nie był to zwykły mecz. Warunki pogodowe uniemożliwiały normalną grę. Gratulacje należą się oczywiście Smolarkowi, który po raz kolejny pokazał się z dobrej strony i ma nadzieję, zdobył zaufanie Janasa.
A ta klątwa Janasa, przez którą Frankowski grając od pierwszych minut nie może strzelić bramki chyba jest rzeczywiście prawdziwa. Miał sytuacje, a jedyne co wywalczył to karny, którego i tak Krzynówek nie wykorzystał.


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 23:01

Po wczorajszym zwycięstwie Itali dziś z dobrej strony pokazali się Polacy w tych warunkach znacznie lepiej radzili sobie na boisku od momentami nieporadnie grającego Ekwadoru. Pierwsza połowa to dominacja naszej reprezentacji szczególnie było to widać w pierwszych minutach. Nasi piłkarze od razu rzucili się do ataku stwarzając kilka groźnych sytuacji z których jedna zakończyła się bramką. Ekwadorczycy wyraźnie niespodziewali się takiego obrotu sytuacji. Bardzo dobra , równa gra naszych piłkarzy a wszczególności Ebiego Smolarka który był zdecydowanie najlepszym piłkarzem na boisku (zagrał bardzo dobrze technicznie mimo fatalnego stanu murawy). Póki co świetnie spisuje się w ataku Borusii a także dobrze rozumie się z Frankowskim. W drugiej części dużo przypadkowej gry mimo to przewege zachowywali Białoczerwoni, piękny gol Ebiego tylko uwieńczył jego znakomity występ w końcówce gol Mili po asyście...Rasiaka (swój udział miał również Smolarek).
Polacy podeszli do tego meczu z pełną mobilizacją to cieszy tymbardziej, że nie był to mecz o punkty. Szczerze nie spodziewałem się takiego naporu w tym spotkaniu.
Pozostaje tylko życzyć podobnych występów na mundialu :ok:


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 23:04

Ciężko to wogóle nazwać meczem. Potykanie się o piłke, wyprzedzanie jej o 20 metrów i bieg spowrotem podania tylko górą itp :)) Jendak i tak wynik cieszy. No i bardzo mnie cieszy gra Smolarka. Wyrasta nam piłkarz klasy światowej :bravo:

Za to bardzo martwi mnie fakt że w ostatniej akcji meczu Rasiak zagrał w taki ładny sposób. Martwi dlatego ze tym samym pewnie zaklepał sobie miejsce w kadrze na kolejne kilka(naście) spotkań :angry:

Ps. Rzeczywiście najfajniejsze w tym meczu były te kilkumetrowe poślizgi piłkarzy :smile:


Obrazek
wickerman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 20 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2005, 23:48

Gdyby nie ta fatalna murawa bylibyśmy świadkami naprawdę łądnego meczu, a tak piłarze troche się męczyli... :?
Jeżeli nasz kadra będzie w takiej formie na mistrzostwach to będzie pięknie. Chłopaki pokazali że potrafią grać ciekawą piłkę. Rozumieli się niemal jakby grali ze spobą na codzień. Najlepszym piłkarzem na boisku był oczywiście Smolarek, który po niedawnej zmianie pozycji na napastnika prezentuje doskonałą formę.
Świetnym występem miejsce w środku obroy zaklepał sobie Jop. Był dzisiaj pewnym elementem bloku defensywnego i jestem pod dużym wrażeniem postępu jaki ten piłkarz poczynił od czasu odejścia z Wisły. :-D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 08:08

Nie można do końca obiektywnie ocenianiać biało-czerwonych, ponieważ druga połowa meczu to istne łóżko wodne. Kilkakrotnie piłkarze chcieli wykonywać dryblinig, jednak piłka grzęzła w kałużach. Kilkakrotnie też dostawała takiego poślizgu, że odnosiło się wrażenie, jakby mecz był rozgrywany na lodowisku.
Jednak i tak trzeBa pogratulować Polakom dobrej gry, a szczególnie - zaangażowania. Sam Janas mówi, że selekcja jeszcze się nie skończyła, więc każdy musi "wybiegać" swoją wejściówkę na Mundial.
Boruc 7, Żewłakow 6,5, Kłos7, Jop6,5, Baszczyński6,75, Krzynówek7, Radomski6,75 (bodajże pierwszy mecz, w którym dostosował się poziomem do reprezentacji) Sobolewski 7, Kosowski 7,5Smolarek8,25, Frankowski 8. Bąk 7, Dudekb.o.( za mało miał okazji do sprawdzenia się) Mila6,75 (dużo chęci i zapału), Rasiak 6.

Teraz Janasowi pozostaje tylko zorganizować dobrych sparing-partnerów. Na 90% zagramy z Tunezją, tylko po jakiego grzyba mamy jechać do Afryki ? To Tunezja i inne afrykańskie zespoły powinny się dostosowywać do europejskiego klimatu, a nie na odwrót.
Janas planuje zagrać z azjatami, ja bym się wstrzymał z wyborem do losowania. Wtedy będziemy wiedzieć, na co trafimy: albo na kraj zachodni (Japonia, Korea Pd.), albo na wschodni (A. Saudyjska, Iran). Wybór drużyny jest ważny, gdyż w zależności od położenia geograficznego drużyny grają w innym stylu.
Pozostałe 3 terminy to spotkanie z europejskimi drużynami. Nie wiem, dlaczego podczas wyliczań możliwych drużyn pomijamy mecz na Rasundzie ze Szwecją. Tam nam kompletnie nie idzie... jeśli uważamy się za solidnej klasy światowej zespół, musimy sprawdzić się na każdym terenie.
Nie obraziłbym się także na Chorwację. Kilku ciekawych piłkarzy, m.in. Srna. No i oczywiście środek obrony Kovac-Tudor...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zlatan Szatan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2005
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2005

Nieprzeczytany post 14 listopada 2005, 10:48

No nasze orły pokazały klase ale po co Janas powołuje tego drewniaka Rasiaka ?? Smolarek zagrał bardzo dobrze i strzelil ładna bramke. Ciekawe co pokaza z Estonia


ODPOWIEDZ