Holandia 1:3 Italia # Italia vs Wybrzeże Kości Słoniowej

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:40

Marcello Lippi powołał 23 piłkarzy na towarzyskie spotkania z Holandią (12 listopada) i Wybrzeżem Kości Słoniowej (16 listopada). Wśród powołanych jest debiutant - bramkarz Livorno, Amelia no i wielki nieobecny w kadrze odkąd przejął ją Lippi, czyli Massimo Oddo. Chyba skończą się problemy z prawą stroną defensywy :) Oczywiście wśród powołanych nie mogło zabraknać Alexa Del Piero. Dziwi mnie jednak i zarazem przeraża tak mała ilość dobrych pomocników. Co prawda cofniętych mogą grać DP i Totti ale wśród powolanych na najblizsze spotkania tylko Camoranesi, Gattuso i Pirlo to prawdziwe gwiazdy ...


Bramkarze: Abbiati (Juventus), Amelia (Livorno), Peruzzi (Lazio)

Obrońcy: Barzagli (Palermo), Cannavaro (Juventus), Grosso (Palermo), Materazzi (Inter), Nesta (Milan), Oddo (Lazio), Zaccardo (Palermo), Zambrotta (Juventus)

Pomocnicy: Barone (Palermo), Camoranesi (Juventus), De Rossi (Roma), Diana (Sampdoria), Gattuso (Milan), Pirlo (Milan)

Napastnicy: Totti (Roma), Del Piero (Juventus), Gilardino (Milan), Iaquinta (Udinese), Toni (Fiorentina), Vieri (Milan) :rotfl:



Mecz Holandia - Włochy będzie transmitowany na kanale Rai Uno 12.11.2005 (sobota). Strona www.satfootball.com podaje, że spotkanie nie będzie zakodowane! :)
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2005, 23:17 przez Paolo_Rossi_1982, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:49

Wszystko pięknie, ładnie, tylko zastanawia mnie jedno. Dlaczego uparcie powołuje Vieriego, który, nie oszukujmy się, jest bez formy. Nie gra nic w Milanie, strzeli jakąś bramke fuksem z metra i wielki napastnik. Myśle, że formacja ataku mogłaby się obejść bez niego...

Cieszy powołanie kilku zawodników Juve. Abbiati dostanie szanse, miejmy nadzieje, że ją wykorzysta. Licze na kolejny dobry występ Del Piero, który już przekona Lippiego, że Alex powinien jechać na mundial jako zawodnik podstawowy. :) Co do Cannavaro, Zambrotty i Camoranesiego to nie mam wątpliwości, bo ich w składzie Włoch na mundial zabraknąć nie może.

Co do meczu na Rai uno. Zobaczymy czy będzie "niekodowany" bo z chęcią oglądnąłbym sobie takie spotkanie. Zapowiada się ciekawie.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:50

Kadre mamy widac bardzo silną 8) Mam Rai Uno wiec mecz sobie oglądnę i juz sie nie moge go doczekać. Liczę, że dokopiemy tym Holendrom bo ostatnio za dużo sie mówi że sią najlepsi z Europy a tu trzeba udowodnić że jednak nie :wink:


Pablito

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 68
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:52

Atak to reprezentacja Wloch ma naprawde swietny.W bardzo dobrej formie Toni,Totii strzela piekne gole,Gilardino tez sobie nie zaluje,Iaqiuntia troche w slabszej formie,Vieri...male nieporozumienie :smile: I gdzie tu miejsce dla Alexa.Zeby gral w reprezentacjii naprawde musi wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci . Chcialbym aby cale spotkanie zagral Camonaresi bo niepokoi mnie troche jego forma(choc nikt dokladnie nie wiem jaka ona jest)a takze jego ostra gra.


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 21:53

Hmm no skład w miare optymalny chociaż jest kilka niespodzianek i kilku graczy mi brakuje. Zaskoczeniem jest obsada bramki. Fajnie, że Lippi docenił grę Abbiatiego, dziwie się, że brakuje De Sanctisa i Romy. Jeżeli chodzi o obronę to już standard, że brakuje świetnego ponoć Pannucciego, widze też brak Bonery, może obniżył noty, jest za to słaby moim zdaniem Materazzi. Coż pomocników dobrych Włochom brakuje, choć myślałem, że Fiore znów dobrze gra. Co do ataku to myśle, że skład optymalny, jest jednak jedno ale...podzielam zdaniem przedmówców...co tu robi Vieri :?: :!: :shock: :roll:


Mundek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2005
Posty: 53
Rejestracja: 19 lipca 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 22:04

Bardzo mnie dziwi powołanie Vieiriego-totalna klapa;/
no ale cóz nie nam decydowac o wyborze piłkarzy.
Cieszy obecnosc 5 ciu naszych piłkarzy , choc wierze ze na ms pojedzie ich troche więcej.Nareszcie powołany został Oddo , choc mógł dać szanse także Panucciemu ,który nawet bramki strzelał ostatnio:P
Tak jak tu ktos zauwazył w pomocy troche "brak nazwisk" no ale nazwiska nie graja:PJeszcze jedno , czemu nie ma Fiore???


... wtedy na ziemie zstąpił demon - głowe miał jedną, nogi miał dwie a na koszulce numer 17...
zwał sie David Trezeguet !!
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 22:28

moim zdaniem vieri nie powinnien zostac powolany ja bym powolał miccolego ktory robi furrore w portugali grając w benfice lizbona jest w dobrej formie w LM strzelil chyba dwie bramki a vieri nic nie gra...
dziwi mnie brak powolania chelliniego, blasiego i GG ktory nie patrząc gra na jakimś tam poziomie ,ale vieri :rotfl:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 22:29

Reprezentacja Lippiego zaczyna powoli sie krystalizowac,mozemy byc juz niemal pewni wielu nazwisk,ktore ujrzymy rowniez podczas Mistrzostw Swiata.Cieszy mnie powrot do kadry Oddo,uwazam,ze to jeden z najlepszych prawych obroncow ligi,ale w ostatnim czasie Lippi nie dawal mu szans.Takze obecnosc Camoranesiego jest nobilitujaca zwlaszcza dla samego zawonika,ktory mimo swietnego poczatku sezonu znalazl sie w dosc dziwnej sytuacji i juz w drugim meczu z rzedu Capello wpuszcza go z lawki rezerwowych i po niedlugim czasie spowrotem na niej sadza.
Ciekaw jestem kiedy z kadry wypadnie Vieri.Rozumiem,ze jest to faworyt Lippiego,ale sa jakies granice,przeciez doswiadczony snajper Milanu jak do tej pory nie pokazal niczego pozytywnego w nowych barwach i nie wydaje sie,zeby z uplywem czasu bylo lepiej.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 22:44

Fajnie, że Alex jest wciąż powoływany do kadry i mam nadzieje, że teraz w tych dwóch meczach pokaże się z dobrej strony i przekona Lippiego, że warto będzie go zabrać na mistrzostwa, a tam zrobić z niego czołowego zawodnika ;). Tylko pytanie czy zagra pełne 90 minut czy raczej mniej i czy zagra na swojej ulubionej pozycji czy też na pomocniku, bo jeśli na tym drugim to będzie na pewno ciężej pokazać się z dobrej strony, nie ma się co oszukiwać, ale Alex nie ma warunków fizycznych by być dobrym pomocnikiem, ciągle się przewraca, a raczej ktoś go przewraca :P. W każdym razie mam nadzieje na jego bramkę. Zambro i Canna to pewniaki do obrony, także dla Camora powinno się znaleźć miejsce. Jeszcze mam tylko jedną nadzieję: niech oni wrócą z tych meczy bez żadnych kontuzji. :pray:
A co do Vieriego, to no comment... :/


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 23:06

Sklad nie jest zaskakujacy tak jak napisal BIANCONERI jest on juz w miare wykrystalizowany. Rowniez ciesze sie z powrotu Oddo, bo Lippi ewidentnie nie mial gracza na prawa obrone. Smieszny Zaccardo ktory popelnial kretynskie bledy to byl smiech na sali. Rowniez gra z Zambro na prawej i Grosso na lewej mi nie odpowiadala. Zaskoczylo mnie jedynie powolanie Abbiatiego, niespodziewalem sie go tam. Choc to wyjdzie mu tylko na dobre a jak mu to i Juve. Przydalo by sie jeszcze powolac Coriniego, bo Pirlo pozostaje bez zmiennika caly czas. No i wiadomo Cassano ktory powinien grac w ataku z Tonim, jednak sytuacja klubowa uniemozliwia wezwanie go na kadre.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 23:16

A ja, po cichu, licze na powołanie, chociazby na mecz towarzyski, Alessio T. 8) . Widzialem jego ostatni mecz z Valencia. Zauwazylem, ze nasz kochany Taccha nie specjalnie cieszy sie ze zmiany barw klubowych. Nie popelnil co prawda zadnego bledu, ale nie mial ochoty do gry. Po 9 latach gry w Juve, hiszpania to wrecz ponizenie :P. Sadze jednak, ze nie jest w niczym gorszy od kolegi Gattuso (robic miny kretyna i to ja umiem), a napewno lepszy od Barone czy "młodego i perspektywicznego" :angry: De Rossiego. A Vieri niech sobie pogra. Mimo wszystko to byl wielki pilkarz. Wole 9 na jego plecach niz Toniego... Szkoda tez, ze nie dostal powolania Tonetto...
Moj sklad: Amelia-Oddo-Canna-Nesta-Zambro-Camor-Pirlo-Gattuso-Dp :lol: -Totti-Toni.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 listopada 2005, 23:24

Dionizos pisze:A Vieri niech sobie pogra. Mimo wszystko to byl wielki pilkarz.
Vieri może grać za zasługi w rep., a Del Piero w Juventusie nie? dobre...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 01:05

Dionizos pisze: Sadze jednak, ze nie jest w niczym gorszy od kolegi Gattuso (robic miny kretyna i to ja umiem),
Choc w tym nikt bblacka nie przebije ;) :D :smile:

A wracając do tematu...Vieri...no cóż..i we Włoszech "muszą" powoływać do reprezentancji swojego "Rasiaka" :prochno:
Te mecze towarzyskie mają też powiedzieć Lippiemu kto w jakim "momencie" formu się znajduje i może stąd te kilka zaskakujacych decyzji?
Ja się tylko martwię by żaden z juventinich nie przyjechał z "guzem" który uniemożliwiłby mu grę potem w klubie :think:


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 09:47

No ja mam nadzieję, że Vieri nie pojedzie na mistrzostwa. Jednak martwię się bo Lippi w niego za bardzo wierzy. :prochno: On jest za stary. No oczywiście bez Camora nie będzie silnej kadry, nie wspominając o Zambro i Canna, którzy tworzą trzon obrony. A i ja mam nadzieję, że Alex Del Piero pokaże na co go stać i pojedzie na mundial jako podstawowy gracz.


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 10:20

No czekałem aż Oddo dostanie szanse i ją dostał mam nadzieje ze wykorzysta 8) Co do Cristiana V. wszyscy jesteśmy zgodni że to śmiech na sali :smile: nie wiem co ten Lippi w nim widzi a jak przypomne sobie że mniał grać w Juve to ciarki mi przechodzą :rotfl:. Z całym szacunkiem dla Abbiatiego ale w tej chwili Roma gra o klase wyżej :think: i tez mnie dziwi nie powołanie tego zawodnika. I na koniec zostawiłem deser :prochno: dlaczego nie został powołany Chellini :?: teraz jest w dobrej formie i mógłby dostać szanse w jednym meczu :think: ale trudno sie mówi...


ODPOWIEDZ