Holandia 1:3 Italia # Italia vs Wybrzeże Kości Słoniowej

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
konixxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2005
Posty: 26
Rejestracja: 26 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 12:00

Vieriego to jeszcze mozna przebolec bo czasem ma jakis przeblysk i cos strzeli , ale co tam robi kołek materazzi to sie chyba nie dowiemy... on sie nadaje do tarcia chrzanu... :rotfl:


You'll always miss 100% of the shots you don't take!
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 13:03

Dobrze ze nasi graja w szczególnie Del Piero. Ten Vieri troche mnie zaskoczył :rotfl: nie bede ukrywl bo gosc nie ma formy od dłuzszego czasu i nie wiem co tam robi!! Szkoda ze Chiellini nie dostał szansy takie mecze, to mógł zagrac przynajmniej chwile!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 13:47

Pilekww pisze:Dobrze ze nasi graja w szczególnie Del Piero. Ten Vieri troche mnie zaskoczył :rotfl: nie bede ukrywl bo gosc nie ma formy od dłuzszego czasu i nie wiem co tam robi!! Szkoda ze Chiellini nie dostał szansy takie mecze, to mógł zagrac przynajmniej chwile!!
Chiellini z kadra Gentile do lat 21 bedzie walczyl z Wegrami o mlodziezowe mistrzostwa europy. Jest tam jednym z najlepszych graczy, wiec napewno Gebtile nie wyobrazal sobie, zeby mogl nie zagrac. Oto pelna kadra jak by co:

Bramkarze: Curci (Roma), Mirante (Siena);

Obrońcy: Bovo (Roma), Canini (Cagliari), Chiellini (Juventus), Coda (Empoli), Dellafiore (Treviso), Mantovani (Chievo), Potenza (Mallorca);

Pomocnicy: Defendi (Atalanta), Donadel (Fiorentina), Galloppa (Triestina), Montolivo (Fiorentina), Motta (Udinese), Rosina (Torino), Sammarco (Chievo), Biondini (Reggina);

Napastnicy: Palladino (Livorno), Pazzini (Fiorentina), Pellè (Lecce), Pepe (Palermo).

Dionizos pisze: robic miny kretyna i to ja umiem
Nie musisz robic min :P


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 16:05

Paolo_Rossi_1982 pisze:
Napastnicy: Totti (Roma), Del Piero (Juventus), Gilardino (Milan), Iaquinta (Udinese), Toni (Fiorentina), Vieri (Milan) :rotfl:
No Viri może nie jest w najwyższej formie :-D ale czy to jest już powód do żartów :?:

A tak to skład mi się nawet podoba oby Alex grał od 1 szej minuty :-D


Obrazek
Sztuko

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 232
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 20:29

Włosi maja naprawde niezłą pakę nie ma co. Wiele osób tutaj wyśmiewa vieriego,no w sumie maja racje bo przecież nie może równac sie np z Alexem. Jednak pamietam (byc może się mylę) że vieri przed korea i japonia też był krytykowany ale walnął ąz 4bramki.Podsumuwując włosi mają na tyle silną kadre ze moga powalczyc o miejsce na podium


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2005, 13:29

Ponoć Totti ma lekkie uszkodzenie mięśnia i wraca do domu, nie zagra w obu meczach.
Założymy się , że na mecz z Juve będzie świeży jak polny kwiatek? :smile:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2005, 16:34

Medi pisze:Ponoć Totti ma lekkie uszkodzenie mięśnia i wraca do domu, nie zagra w obu meczach.
Założymy się , że na mecz z Juve będzie świeży jak polny kwiatek? :smile:
Jak by z jego strony to byl pierwsz raz :P


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2005, 20:56

Paolo_Rossi_1982 pisze:


Mecz Holandia - Włochy będzie transmitowany na kanale Rai Uno 12.11.2005 (sobota). Strona www.satfootball.com podaje, że spotkanie nie będzie zakodowane! :)
Nie ukrywam, że gdyby tak było to byłbym bardzo szcześliwy :lol: Fajnie, że Alex dostał powołanie, lecz jak większosc nie wiem za co Vieri...

Ciekawi mnie też ten mecz z Holandią, bo pokaze na jakim poziomie w tej chwili stoi reprezentacja Lippiego. Szczerze powiem, że nie widze tego w jasnych kolorach, choc poźyjemy zobaczymy.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 13:04

juveluck pisze:
Medi pisze:Ponoć Totti ma lekkie uszkodzenie mięśnia i wraca do domu, nie zagra w obu meczach.
Założymy się , że na mecz z Juve będzie świeży jak polny kwiatek? :smile:
Jak by z jego strony to byl pierwsz raz :P
A jak! Z Vierim na wyścigi....który też wraca do domu :lol:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 13:48

Medi pisze:
juveluck pisze:
Medi pisze:Ponoć Totti ma lekkie uszkodzenie mięśnia i wraca do domu, nie zagra w obu meczach.
Założymy się , że na mecz z Juve będzie świeży jak polny kwiatek? :smile:
Jak by z jego strony to byl pierwsz raz :P
A jak! Z Vierim na wyścigi....który też wraca do domu :lol:
hehe :lol: Rowniez Vieri nikogo chyba nie zaskoczyl. Nie pierwszyzna dla obu panow.
Jest to jednak strasznie irytujace, bo w towarzyskich grac im sie nie chce, a jak przyjdzie do wydawania przepustek na niemieckie finaly to pozabijali by sie o nie i obaj mimo wszytsko napewno pojada.

A swoja droga tak ponoc ma wybiec druzyna Gentile wieczorem w Budapeszcie:
Curci - Potenza, Bovo, Canini, Chiellini - Rosina, Sammarco, Donadel, Galloppa - Pazzini, Pepe
Spodziewalem sie tam Palladino, szczerze mowiac


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 14:10

Christian Vieri nie wystąpi w towarzyskich spotkaniach Squadra Azzura z Holandią i Wybrzeżem Kości Słoniowej z powodu kontuzji kolana.

Napastnik nabawił się urazu podczas wczorajszego treningu i po przebadaniu przez lekarza został odesłany do Mediolanu. To trzeci piłkarz po Angelo Peruzzim i Francesco Tottim jaki wypadł Marcello Lippiemu ze składu z powodu urazów.

Mimo wszystko Vieri prawdopodobnie wyleczy się do najbliższego spotkania ligowego Milanu z Fiorentiną.

źródło: http://www.pilka.pl/?mid=1&show=43836

Ależ mi przykro :whistle: a atak tworzyć będzie najprawdopodobniej Toni z Gilardino. Co do Del Piero będzie pewnie grał ofensywnego pomocnika :think:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 21:52

Nie wiecie czy ten mecz będzie kodowany? :?


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 22:08

Co do tej kontuzji Totiego to typowa zagrywka romanisty. Biedaczysko Lippi przez brak lidera(:lol:) bedzie musiał zmieniać taktykę z 4-3-1-2 na 4-4-2 :cry: Przynajmniej romaniści sobie tak wmawiają :lol:

Jak zapewne wiecie, Włosi wystąpią jutro w nowych koszulkach w których pojadą równiez na MŚ do Niemiec. FIGC wypuściło równiez swoje nowe logo:

Obrazek

Nie wiem jak Wam ale mnie się oba pomysły okropnie nie podobają ... kompletne dno :| Logo okropne, koszulki jeszcze gorsze :roll:


Pablito

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 68
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 22:18

Jak mysliciejaki jutro bedzie wynik :think: ??Ja uwazam ze bedzie remis :D i mam nadzieje ze tak sie stanie bo obstawilemw toto-mixie :prochno:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 16:35

Mecz już dzisiaj, emocje rosną! 8)

W pierwszym składzie wystąpi prawdopodobnie aż 5 Bianconerich, 4 Milanistów oraz po jednym graczu z Fiorentiny i Palermo. Ekipa wydaje sie być bardzo mocna, brakuje tylko Buffona i Panucciego/Oddo na prawą obronę. Z takim składem Włosi mogą spokojnie myśleć o Mistrzostwach Świata. Jeśli nie zawiedzie trener i jego taktyka to i nie ma się co bać o piłkarzy, no chyba że chodzi o prawą obronę, która podobnie jak w Juve jest najsłabszym ogniwem Azzurrich. Grosso jest chyba za mało doświadczony by rywalizować z najlepszymi na Mundialu, wiec ja bym postawił na romaniste Panucciego, którego jako bardzo wysoko cenię. Szkoda, że ma konflikt z Lippim. Skoro ten drugi jest profesjonalista to nie powinien omijać gracza który jest w formie tylko z powodów osobistych! Romanisci wmawiali sobie, że pod nieobecność Tottiego Lippi zmieni taktykę z 4-3-1-2 na 4-4-2 :o Znowu byli w błędzie bowiem większosc gazet podaje wyjściowy skład z tym pierwszym ustawieniem taktycznym. A więc po jedynm napastniku z 3 pierwszych druzyn Serie A: Juventus-Del Piero, Milan-Gilardino, Fiorentina-Toni to musi się udać ;) Jestem pewien kolejnego świetnego spotkania w wykonaniu Alexa, w dwóch ostatnich meczach w barwach Azzurrich został okrzykniety mianem Man of the match, wierze ze dzisiaj powtórzy ten wyczyn! Spotkanie będzie transmitowane na kanale Rai Uno i na 99% nie będzie kodowane !
8)


Prawdopodobne składy:
Holandia (4-3-3):
Van der Sar - Jaliens, Ooijer, Mathijsen, Emanuelson - Landzaat, Van der Vaart, Cocu - Castelen, Kuijt, Van Persie

Włochy (4-3-1-2)
Abbiati - Zambro, Nesta, Cannavaro, Grosso - Camoranesi, Pirlo, Gattuso - Del Piero - Toni, Gilardino


ODPOWIEDZ