Oskary JuvePolska - Nominacje

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 15:54

Najlepszy avatar/sygnatura -Wicior - mam na mysli tego gifa ukazujacego palący się papieros-instalacje raka :wink:
Najlepszy debiutant- rafal005 -za profesjonalne zakładanie postów przed meczowych
Najbardziej przyjazny forumowicz -Mateusszek, wloski- za pomocną dłoń w wielu sytuacjach i nie tylko...
Najbardziej elokwentny forumowicz- Gamber -zawsze moge sobie porozmawiać z tym forumowiczem
Najlepszy dyskutant- Rutek, Diego
Najlepszy tekst-nie pamiętam takich szczegółów
Najbardziej zakręcony fan Juve-
MVF - Most Valuable Forumowicz -normalnie nominował bym Martina ale uszanuje jego prosbe
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2005, 15:02 przez del kasa, łącznie zmieniany 6 razy.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 17:30

Najlepszy avatar/sygnatura - gorczas i jego Jacek :) az che sie czytać jego posty .
Najlepszy debiutant - nie mam pojęcia
Najbardziej przyjazny forumowicz - Diego , daje nam linki do bramek, skrótów itd. , stara sie pomagać no i jego posty ladnie powiedziawszy są wyważone :) .
Najbardziej elokwentny forumowicz - Bad_Magick .
Najlepszy dyskutant - tomcatmi6 ,mnowomiejsky
- mądrze gadają .
Najlepszy tekst - "Pewnie wszyscy zauwazyli moja nieobecnosc na forum" Białas , dizzy niezły tekst żes znalazl :)
Najbardziej zakręcony fan Juve - Dionizos , na tym forum chyba nikt nie zna lepiej histori naszego klubu od niego . Oprócz tego zna większość/wszytkie piosenki/przyśpiewki stadionowe Juve + znajomość grup kibiców itd . Także bardzo śmieszny czlowiek 8) , ta nagroda została stworzona dla niego :wink: .
MVF - Most Valuable Forumowicz - Dragon i Biggi .

Zeby ktos mogl wygrac quize wiedzy o Juve ktos musi ulozyc do niego pytania. Dlatego tez tekst z historia godzi w moj czuly punkt, no ale ok... 8) /juveluck


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 17:37

Najlepszy avatar/sygnatura - W tej kategorii cenimy przede wszystkim oryginalność ... tak wiec bez watpienia oddaje glos na Martina. Na forum jest naprawde wiele ladnych avatarow, ale ten ma w sobie to cos i jestem naprawde pod wrazeniem. Brawo.

Najlepszy debiutant - rafal005 oraz Paolo_Rossi_1982. Po prostu uwazam iz w niedlugim czasie pozytywnie zaistnieli na forum. rafal005 przede wszystkim za tematy o najblizszych meczach Juve zas Paolo_Rossi_1982 ogolnie za caloksztalt.

Najbardziej przyjazny forumowicz - raczej nie mialem takiej sytuacji zeby ktos mi osobiscie w czyms pomogl, bo o taka pomoc za bardzo nigdy nie prosilem. W kazdym badz razie nie bylo to nic powazniejszego. Tak wiec w tej kategori zaglosuje na Par00wa za poradnik dotyczacy kupowania koszulek Juve m.in. na Allegro.

Najbardziej elokwentny forumowicz oraz Najlepszy dyskutant - polaczylem obie kategorie poniewaz uwazam ze sa one bardzo podobne. Malo tego pasuja mi do nich mniejwiecej ci sami urzytkownicy. Problem w tym iz nie potrafie wylonic jednego czy dwoch kandydatow do tej kategori. Na forum JP jest tyle osob ze po prostu nie sposob tego dobrze "opanowac"... tak wiec chcialbym tylko wymienic grono urzytkownikow ktorzy sie wyrozniaja. Sa nimi m.in: Diego, Wojtom, Dionizos, pan Zambrotta, Ti_Amo_Juventus_Dragon, _Jah, ADAMJUVENTUSPL, Alexa Del Piero, bblackk, DjJuve, mnowomiejsky, UlTrAs, Bad_Magick, tomcatmi6, leniup... moze z czasem dopisal bym jeszcze kilka osob ale trudno sobie ich wszystkich przypomniec. Jest to naprawde strasznie ciezki wybor. Tak wiec w tej kategori nie wytypowalem nikogo, tylko wymienilem pewne osoby...

Najlepszy tekst - zbyt dlugo by szukac wsrod wielu dobrych postow...

Najbardziej zakręcony fan Juve - kazdy z nas jest w jakims stopniu zakrecony pod wzgledem kibicowania Juve. Moze nie da sie tego okreslic patrzac tylko na wypowiedzi na forum JP... tak wiec wybieram Ti_Amo_Juventus_Dragon za jego fryzure. Ciekaw jestem czy nadal ma takie barwy swych wlosow.

MVF - Most Valuable Forumowicz - ta kategoria jest moim zdaniem troche jakby przesadzona. Gwiazda forum. Bez niego to forum straciło by wiele ze swojej wartości... powiem w prost- nie ma takiej osoby. Forum JP nie ma swojej gwiazdy bo jest ich wiele. Jest wiele osob ktore sa swietnymi urzytkownikami i moim zdaniem przesada jest wybranie jednej gwiazdy forum jako najlepszego z najlepszych.


gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 23:35

:ball: Najlepszy avatar/sygnatura - Jest lub było wiele fajnych avików na forum, ale chciałbym wyróżnić dwa: Martina pewnie jak każdy - za oryginalność :wink: i Par00wę - chyba jedyny avik tak dobrze ukazujący nick autora

:ball: Najlepszy debiutant - Szkoda, że jest ograniczenie do 200 postów :? . W takiej sytuacji oddaję głos na rafala005 i znów Par00wę . Dlaczego :?: Najlepszy debiut ze wszystkich, które ostatnio miały miejsce na forum :)

:ball: Najbardziej przyjazny forumowicz - Tę kategorię podciągnąłem bardziej do najbardziej pomocnego forumowicza. Według mnie najlepsze kandydatury to: Diego i Jaro (jeszcze pasuje Yari , ale z kogoś musiałem zrezygnować - sorki Yari)

:ball: Najbardziej elokwentny forumowicz - Tutaj brałem pod uwagę łatwość posługiwania się naszym ojczystym językiem, a także to na jakim poziomie są wypowiedzi usera. Moje typy to: Par00wa (znów :wink: ) i Bad_Magick (Zła_Wróżka :wink: )

:ball: Najlepszy dyskutant - Tutaj również miałem bardzo wielu kandydatów, ale jakoś udało mi się wybrać tylko dwóch :wink: . Są to: DjJuve i tomcatmi6 - ich dyskusje są zawsze poparte dobrymi argumentami i staram się wszystkie (w miarę możliwości) czytać.

:ball: Najlepszy tekst - Krótka piłka :wink: . Bad_Magick i mnowomiejsky .

:ball: Najbardziej zakręcony fan Juve - tutaj jest ciężko określić czy nie ma bardziej "zakręconych" fanów od tych wybranych przeze mnie, ale z tego co wyczułem przez sieć to będą to: Dionizos i Ti_Amo_Juventus_Dragon

:ball: Most Valuable Forumowicz - Tutaj chciałbym wyróżnić dwie osoby, bez których nie byłoby JP, tego forum i JP Club - Martin i swiergot

W moim wyborze starałem się być obiektywny, ale moje zdanie nigdy nie będzie w pełni obiektywne :wink: .

Jeszcze dwie sprawy
Do Martina:
Jakbyś mógł to rozważ jeszcze tę decyzję w sprawie nominowania modów i adminów, bo połowa głosów mogłaby pójść do kosza...

Do prowadzących Oskary:
Proszę ustosunkujcie się do tego co napisał Martin w sprawie nominacji modów i adminów, bo jak widzę nikt się nie słucha Martina i dalej nominuje "ludzi u władzy" :wink:

PozdrQ


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2005, 14:03

Najlepszy avatar/sygnatura: Ja-JUVE-nek.
Najlepszy debiutant: Rafal005
Najbardziej elokwentny forumowicz: Bad_Magick
Najlepszy dyskutant: DjJuve
Najlepszy tekst: BIANCONERI w temacie 'Marijuana'
MVF - Most Valuable Forumowicz: Rybeq


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2005, 22:30

Postanowiłem, że jednak przedstawię Wam moje nominacje. Mam w końcu do tego prawo.

Najlepszy avatar/sygnatura:
Tu wszystko leży w kwestii gustu i swego wyboru w jakiś racjonalny sposób wyjaśnić się nie da. Najbardziej z całego forum podobają mi się dwie grafiki, mianowicie obecne avatary użytkowników mnowomiejsky i T-Bar. Ot tak, po prostu.

Najlepszy debiutant:
Żadnej oryginalności. Istne wejście smoka miał pomysłodawca tej zabawy rafal005. Za co? Ano za wspaniałe zapowiedzi meczów Juventusu, pomocne rady w dziedzinie komputerów czy wreszcie za przemyślane i inteligentne wypowiedzi. W dodatku Rafał okazał się bardzo sympatycznym gościem :).Drugim userem, który w moim odczuciu zasługuje na ten tytuł jest Par00wa. Co prawda jest on już zarejestrowany od dłuższego czasu, aczkolwiek regularnie zaczął pisywać dość niedawno. Dzięki tejże jednostce obraz forum uległ pewnej zmianie, na lepsze oczywiście.

Najbardziej przyjazny forumowicz:
Tu miałem kłopot, kłopot bogactwa w wyborze. Jest kilku użytkowników, z którymi mam kontakt poza forum, ale musiałem być konsekwentny i trzymać się regulaminu, który zresztą sam po części stworzyłem. Diego jest pierwszą osobą, którą nominuję i której równocześnie dziękuję. Za skróty, bramki i za relacje sms z meczów. Zresztą jest cholernie sympatyczny, ale o tym pewnie wie ;). Drugą, ale w żadnym razie mniej przyjazną osobą jest Marcin_IRONEK. Trudno się z Marcinem nie dogadać, a porozmawiać można o wszystkim. Nigdy nie brakuje mu czasu dla znajomych z internetu, co wiem ja i co wiedzą pewnie wszyscy, którzy choć chwilę z nim porozmawiali. Jemu też dziękuję, za relacje sms :). Jeszcze raz podkreślam, że wszystkie osoby z którymi utrzymuję kontakt na gg równie dobrze mogłyby się tu znaleźć, gdyż nikt do tej pory mnie nie zawiódł. Dziękuję :).

Najbardziej elokwentny forumowicz:
Tu także wybór był spory i tu także musiałem podjąć ciężką decyzję. Par00wa i mnowomiejsky są według mnie tymi, którzy na takie wyróżnienie zasłużyli najbardziej. Posty obu panów wręcz chce się czytać, a po przeczytaniu do nich wracać. Tak było choćby z alfabetem Marcina, który przeczytałem dwa razy. Na alfabet Par00wy nadal czekam.

Najlepszy dyskutant:
DjJuve i _Jah są osobami, które cenię za siłę argumentów. Wszystko w dyskusjach z ich udziałem ma swoje potwierdzenie faktach, a chorych domysłów i przypuszczeń po prostu nie ma. Dlatego też polemiki z udziałem tych użytkowników są według mnie warte poświęcenia chwili na ich przeczytanie.

Najlepszy tekst:
Również cenię alfabety. W końcu są one okazją na bliższe poznanie danych użytkowników, a co za tym idzie są dla nich szansą na zaciekawienie swoją osobą. Każdy był na swój sposób inny. Nie będę już więcej owijał w bawełnę – nominuję alfabet mnowomiejsky’ego. Drugim tekstem, który chciałbym wyróżnić i który już po przeczytaniu pierwszego zdania zapowiada się co najmniej ciekawie jest wypowiedź Bad_Magicka w temacie ‘Chwila Refleksji’. Brawa dla obu panów.

Najbardziej zakręcony fan Juve:
Nikogo z forum nie znam osobiście, aczkolwiek dane mi było wiele słyszeć o wyczynach niektórych z Was. Dlatego nominuję Dionizosa,a innych muszę niestety pominąć.

MVF - Most Valuable Forumowicz:
Tutaj nie zastanawiałem się długo, mimo że osób, które z powodzeniem mógłbym w tym miejscu wymienić jest dość sporo. Bez zbędnego cukrzenia, prosto z mostu – DjJuve i Diego. Czemu? Bo nie wyobrażam sobie forum bez tychże użytkowników. Może to i banalne, ale innego wytłumaczenia mojej decyzji nie znajdę.


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2005, 23:32

Najlepszy avatar/sygnatura - gorczas
Nie ma co..Jacuś Gmoch najbardziej wpadł mi w oko..(brawa za pomysł)..
Najlepszy debiutant- rafal005
Tyyak..Od razu mozna było zauważyć, że wie do czego służy forum i potrafił szybko wpasować sie w to "otoczenie":bravo:
Najbardziej przyjazny forumowicz - Yari
Bez sprzecznie.Nie wiem czy musze coś dopisywać.Zawsze chętny do pomocy i niestrudzony..:!: :!: :pray:
Najbardziej elokwentny forumowicz- Ti_amo_Juventus_Dragon (przepraszam) :smile: zawsze z chęcią czytam Jego wypowiedzi..:prochno:
Najlepszy dyskutant- Diego
Zawsze ma coś do powiedzenia.. i bardzo dobrze..(ach te cytaty..:smile:)
Najlepszy tekst-bardzo dużo ich tu było..wiec sie wstrzymam..
Najbardziej zakręcony fan Juve- Dionizos
Jak wszyscy(w sensie głosujący)..Wie baardzo dużo.. i to pokazuje..:bravo: :bravo:
MVF - Most Valuable Forumowicz - Yari
Nie trzeba tłumaczyć..

No to chyba wszystko..kierowałem sie głową.. nie wczesniej przeczytanymi tekstami..

Miałem dużo czasu(bo ponad 2 lata)żeby widzieć kto sie wybija...
:whistle: :dance:


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 listopada 2005, 23:29

Nie mogłem sobie odmówić przyjemności zagłosowania w tym temacie, chociaż i tak dosyć długo się do tego zabierałem, prawda Rafał i Coolfon? :P Z góry przepraszam tych, których mogłem pominąć, a są warci wyróżnienia, to jednak tylko moje subiektywne odczucia :wink:

Najlepszy avatar/sygnatura - Paolo_Rossi_1982 - szacunek dla naszego byłego piłkarza i reprezentant Włoch, to ważne by przypominać także tych, którzy skończyli już kariery. Moja druga nominacja dla white_wolva, nie potrafię tego do końca uzasadnić... Po prostu jest wyjątkowo oryginalny i nietypowy, jak na piłkarskie przecież forum :wink:

Najlepszy debiutant - Tutaj wyłamię się od większości nominacji moich szanownych poprzedników. Większość z was nominowała ( zasłużenie ) rafala005 i par00wę, ja jednak postaram się dostrzec także inne osoby. Jest już niemal pewne, że zobaczymy w ankiecie powyższą dwójkę. Dlatego po raz kolejny docenię Paolo_Rossiegoi_1982, który na razie nie otrzymał zbyt wielu nominacji, a bez wątpienia jest ostatnio wyróżniającą się osobą na naszym forum. Druga osoba to Mateusszek. Ambitny kompilator, który chyba zasługuje by przemyśleć jego kandydaturę :wink: Również bardzo dobry debiut :)

Najbardziej przyjazny forumowicz - Tu nominuję rafala005 i Coolfiego. Może nie jest to do końca moralne, by nominować kolegów-organizatorów tego Oskarowego bałaganu ( :smile: ), ale... Tylko ich znam troszkę bliżej, nie tylko z wypowiedzi na forum. Naprawdę wartościowi użytkownicy, myślę, że gdybym miał jakiś problem to nie odmówiliby mi pomocy ( a już po tym co teraz napisałem, mam pewność, że tego nie zrobią :D )

Najbardziej elokwentny forumowicz - _Jah i par00wa. Teksty ich obydwu wybijają się zdecydowanie ponad przeciętność. Mają ciekawy styl, bogate słownictwo. Jeśli zdecydują się już wypowiedzieć, to zawsze trzymają odpowiednio wysoki poziom, wnoszą wiele do tematu. Brawo Panowie :!:

Najlepszy dyskutant - Marcin_FCJ. Zapadło mi w pamięć parę dyskusji, w których był wiodącą postacią. Niezłomnie broni swoich poglądów i pomimo, iż często się z nim nie zgadzam warto go docenić, choćby za upór i posiadanie własnych przekonań. Druga osobą jest tomcatmi6. Uzasadnienie analogiczne, jak w pierwszej nominacji, z tą adnotacją, żę z nim zgadzam się zdecydowanie częściej :wink: Co jest chyba zaletą, bo nie chciałbym być przez niego pokonanym w dyskusji :wink:

Najlepszy tekst - Alfabet i dawny podpis mnowomiejsky'ego. Nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, najpierw zrówna cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Krótko i na temat 8)

Najbardziej zakręcony fan Juve - Nominuję tylko jednego - Dionizosa. Gdy stawiałem pierwsze kroki na tym forum, nie miałem o nim zbyt wysokiej opinii, z czasem jednak zaczęła mi imponować jego wiedza na temat naszego klubu. Poza tym potrafi świetnie wtrącić swoje trzy grosze do tematu. Trzy bardzo zakręcone grosze :wink:

MVF - Most Valuable Forumowicz And the Oscar goes to... Diego :!: Często udziela się na forum, potrafi pomóc ( i co najważniejsze robi to! ) wielu użytkownikom, zapewnia nam zawsze skróty z meczów Juve, prowadzi Alfabet... Bez niego byłoby tu troszkę... pusto :)


Obrazek
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2005, 15:49

Dobra pora na mnie 8)

Najlepszy avatar/sygnatura- bardzo mi sie podoba avatr wiciora

Najlepszy debiutant- nie wiem czy ta osoba zalicza sie do tego grona ale głosuje na kedziera :wink:

Najbardziej przyjazny forumowicz- rafal005 pomógł mi kilka razy i to on dla mnie jest najbardziej przyjazny :smile:

Najbardziej elokwentny forumowicz- tu nie wiem :think: do uzupełnienia...

Najlepszy dyskutant- Diego...

Najlepszy tekst- jeszcze nie spotkałem sie z takim....

Najbardziej zakręcony fan Juve-wszyscy na swój sposób są zakręceni tu uzupełnie jeszcze...

MVF- podzielam zdanie innych -Yari...


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2005, 18:19

Najlepszy avatar/sygnatura- Zdecydowanie Cris. Jego avatar i sig najbardziej mi się podobają.

Najlepszy debiutant- Moj głos oddaję na rafala005. Jego relacje przed meczowe jak i ogolna działalnośc zwróciła moją uwagę od samego początku.

Najlepszy tekst- W tej kategori narazie się wstrzymam... :roll:

Najbardziej przyjazny forumowicz- Mimo iż Diego nie pomógł mi osobiście to na forum jest uważany za bardzo pomocnego forumowicza, więc zagłosuję na niego.

MVF- Dlatego że Matrin prosił abyśmy nie głosowali na modów i adminów zagłosuję na DjJuve. Kiedy byłem pierwszy raz na forum jego wypowiedzi bardzo mnie zainteresowały i wiedziałem że on zawsze ma swoje zdanie, nie ulega innym i że bez niego to forum dużo straci.

Najlepszy dyskutant- Tutaj miałem dużo wątpliwości :roll: . Na JP jest bardzo wielu użytkowników którzy potrafią dyskutować i nie wiedziałem na którego mam oddać głos. Ostatecznie wybrałem DjJuve. Jak wczesniej pisalem od pierwszej wizyty na forum bardzo uważnie śledze wypowiedzi tego usera i zawsze gdy ma coś do powiedzienia popiera to silnymi argumentami.

Najbardziej zakręcony fan Juve- Bez głosu...

Najbardziej elokwentny forumowicz - Tutaj jeszcze uzupełnie.


No i to by było na tyle :smile:


Grande Juve, Vinci Per Noi
deep

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2003
Posty: 106
Rejestracja: 18 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2005, 00:14

Najlepszy avatar/sygnatura

DjJuve i jego Baggio (no, jeszcze kilka miesięcy temu taki widniał u niego avatar)

Najlepszy debiutant

rafal005 - chociażby za przedmeczowe analizy,
ale i za inicjatywę, wnoszenie czegoś ciekawego i zarazem niegłupiego na forum

Najbardziej przyjazny forumowicz

Ti_Amo_Juventus_Dragon - moje pierwsze skojarzenie w tej kategorii

Najbardziej elokwentny forumowicz

Bad_Magick oraz Yari - obydwaj parokrotnie wywarli na mnie spore wrażenie

Najlepszy dyskutant

i znowu DjJUVE - kojarzę go także ze wzgledu na dyskusje, jakie umiejętnie prowadził

Najlepszy tekst

taki oto dialog:
_Jah: Nie pasuje Wam? to zmieńcie sobie klub na jakiś inny, na Romę?
Marcin_FCJ: Zmienić to sobie możesz gacie.
mi się zwyczajnie podoba :D

Najbardziej zakręcony fan Juve

głos chyba taki jak u większosci: Dionizos - miałem okazję poznać go osobiście, czytam posty, i ta nagroda mu się należy :D

MVF - Most Valuable Forumowicz

hmm... najzwyczajniej w świecie nie potrafię wybrać jednej, dwóch osób... wstrzymuję się tym razem od głosu...

pozdrawiam


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2005, 17:55

Najlepsi debiutanci: ralaf005 i Paolo_Rossi_1982 czy jakoś tak :) Bo mają wiedzę i się nią dzielą.

Najbardziej przyjazny: beblok i mnowomiejsky bo ich lubię :) A to chyba o to chodzi.

Najbardziej elokwentny: _Jah - i wszystko jasne ;)

Najlepszy dyskutant: DjJuve i Tomcatmi6 - bo dzięki nim w tematach jest co poczytać, a przy tym nie są to oklepane opinie. Potrafią argumentować.

Najlepszy tekst: Wszystkie teksty _Jah'a z akcentem na alfabet.

MVF: uzupełnie


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2005, 19:14

Najlepszy avatar/sygnatura - tomcatmi6 - za swój prymitywizm... :)
Najlepszy debiutant - :lol: :lol: :lol:
Najbardziej przyjazny forumowicz - Lucid Dreamer :)mnowomiejsky
Najbardziej elokwentny forumowicz - tomcatmi6. to chyba bez komentarza... number 1
Najlepszy dyskutant - tomcatmi6 , Jah_- mądre dyskusje itd, nie chce sie powtarzać :)
Najlepszy tekst - Pelson "ja nie nabijam postów"
Najbardziej zakręcony fan Juve - Lucid Dreamer :)
MVF - Most Valuable Forumowicz - tomcatmi6 - to chyba bez komentarza...
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2005, 14:28 przez Andryk, łącznie zmieniany 1 raz.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 listopada 2005, 17:11

No to czas na moje nominacje..miałem to zrobic juz dawno ale zapomniałem sobie...

Najlepszy avatar/sygnatura - wiele osób ma fajne sigi i avatarki i wielu musiałbym wyróznić wiec wstrzymuje sie od głosu.

Najlepszy debiutant - oczywiscie rafal005...swietne zapowiedzi meczowe a poza tym dość mądrze pisze na rózne tematy. :bravo:

Najbardziej przyjazny forumowicz - oczywiscie Diego...najbardziej pomocny forumowicz...zawsze pierwszy daje linki dfo bramek a poza tym zawsze gdy czegos nierwiem to moge sie do niego zgłoscić...gdy napisałem kiedys na forum ze nieumiem walnąc sobie siga to od razu on mi pomógł...bez wątpienia on powinien wygrac w tej kategorii...ale musze jeszcze powiedziec o Diego1989...robi fajne sigi dla wielu ludzi z forum.

Najbardziej elokwentny forumowicz - mysle ze Paolo_Rossi_1982...pisze dosć ciekawie chociaz nie zawsze ma racje :D to jednak pisze mądzrze, szanuje cudze zdanie i dlatego go nominuje.

Najlepszy dyskutant - w tej kategorii tez nikogo nie wyróznie, na forum jest duzo dyskutantów lepszych i gorszych ale nikt specjalnie nie utkwił mi w pamieci wiec nietypuje nikogo.



Najlepszy tekst -
tekst "zmienic to sobie mozesez gacie..." Marcin_FCJ..niezłe to było..hehe

Najbardziej zakręcony fan Juve - nieznam zbyt ludzi z tego forum osobiscie wiec wsztrzymam sie od głosu..

MVF - Most Valuable Forumowicz - jest wielu ciekwch ludzi ale bez wątpeinia głosuje na Diego...dlaczego to chyba tłumaczyc nie musze..[/b]


322

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 96
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 listopada 2005, 21:56

Najlepszy avatar/sygnatura - nominuję gorczasa za kapitalnego avatara. Przypomina mi on mojego kolege który właśnie sie smieje tak: HE HE HE. No i zdziwie was jeszcze ale nominuję też za tą samą kategorię Pilekww bo jego avatar jest taki...normalny :prochno: "HE HE HE"

później jeszcze coś dodam


Obrazek
Zablokowany