Jerzy Engel nie jest już trenerem Wisły!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 15:50

Snoop pisze:Engel zawsze dużo obiecywał kibicom

-złoty medal MŚ 2002
-awans wisły do LM
-Puchar Uefa dla wisły :lol:

To te najwieksze obietnice które słyszałem z jego ust w tv lub przeczytałem w gazecie ...
Co Ty opowiadasz :shock: kiedy Ty usłyszałes cokolwiek o złotym medalu MŚ 2002 czy tez Pucharze UEFA? Chyba troche przeceniasz Engela :wink: Trenerem jest dobrym ale jak kazdy człowiek żeby coś osiągnąć potrzebuje czasu, tylko wybitni trenerzy potrafią osiągnąc coś z "niczego"...
Martin pisze: Cos mi sie wydaje, ze Engel potraktowal to jako osobista porazke i jemu rowniez nie chcialo sie czekac kolejny rok na szanse udzialu w CL... Tylko co teraz bedzie robil? Trenowal druzyne w Katarze? :prochno:
Takie trenowanie w Katarze bardziej mu sie opłaci niż męczarnie w Polsce. Tam przynajmniej są pieniądze, benzyna za 80 gr :prochno: Fakt- prestizu nie ma ale przeciez w piłke gra sie dla pieniędzy i każdy o tym dobrze wie :P


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 16:40

del kasa pisze:
herr_braun pisze:No cóż ja moge powiedzieć. Sypie się Wisła jak dla mnie i nie ukrywam że się z tego cieszę :D
Głupie gadanie :? Z czego Ty się tu cieszyć?
A no z tego że jestem kiibicem Legii, a kolejna zmiana trenera sprawia że według mnie Wisła jest tak słaba jak dawno nie było. I to własnie może wykorzytac Legia, która ma porządnego trenera, ciągłość finansową, wspaniałych kibiców (choć obecnie skłóconych z zarządem ale koniec tego kryzysu tuż tuż :D ), i niezła drużynę której czas pomaga i krzepi gdyż jest to młody zdolny zespół. Oprócz tego jakieś wzmocienia na zimę i mistrzostwo jest realne


del kasa pisze:Przez te sytuacje traci nie tylko Wisła ale cały Polski futbol.
Hmm...
Czy ja wiem. Moze i tak, ale tak samo się cieszę gdy słyszę że Inter jest najbardziej zadłużonym klubem w Serie A. A jestem przecież fanem nie tylko Juve ale całego Calcio.


Gianni_Marciano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 121
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 17:23

O złotym medalu słyszałem , jak lecieli chłopaki do Korei , wyraznie Engel powiedział :"Na mundial jedzie sie po to , aby go wygrac" i nawijał jeszcze o tym ,żeby"wznieść ten złoty puchar do góry..." to pamiętam jak dziś ...

A o pucharze uefa słyszałem z telewizjii :rotfl:


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 17:47

Jeśli Wisła nadal będzie zmieniała tak często trenerów i wykonywała tak głupie transfery to nigdy nie wejdą do LM! Chyba jednak prezesi Wisły muszą zastanowić nad swoim działaniem! Ja wiem że chcą osiągać jak nalepsze wyniki, ale zmienianie trenerów jak rękawiczki i sprzedawanie najlepszych piłkarzy w niczym nie pomoże!


Obrazek
przemajuve3f160

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 36
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 17:58

taa kolejna dobry ruch Wisły! ja nigdy nie byłem kibicem Engela powiem szczerze nie lubie go ale czego oni się spodziewali po sprzedaży tylu czołowych zawodników a w miejsce Frankowskiego kupując Kryszalowicza :rotfl: juz mogli by chociaż Jelenia brać z Wisły Płock a nie jakiegos dziadka! ale to nie o tym chciałem pisać.Tak więc caly problem Wisły zaczał sie gdy wyrzucili z posady trenera Kasperczaka! to jest najlepszy Polski trener i to nie ulega wątpliwości... Przyczyną pewnie jest to że za dużo wiedzial i pewnie wyrażal na glos swoje zdanie. Nastepnie zatrudnienie Liczki to bylo coŚ... haha Zurawski i inni ustalali skład :whistle: a teraz pewnie trenerem zostanie jakiś Słowak albo Czech ktory pracował z jakimś średnim klubem z tych lig.


zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w cZołgI zbr0jnA...zn0wu zn0wu zn0wu wojnA w zBr0dniE zbr0jnA/ na Zawsze JUVE!!!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2005, 22:22

Sam jestem zaskoczony dymisją Engela.Ja uważam że powinien zostać dalej w Wiśle i budować zespół dłużej według swojej koncepcji.Teraz przyjdzie kolejny trener, kolejna wizja, kolejne transfery według swojego "widzi mi się" i zapewne kolejne słabsze występy.Żeby zespół coś osiągał potrzeba czasu i ewentualnie odrobinę szczęścia jest potrzebne trenerowi.Ale widać Engel miał polecieć.Osobiście jak Engel przychodził do Wisły "zazdrościłem" temu klubowi tego trenera ponieważ uważam go za świetnego fachowca i wolałem go w Legii którą wtedy trenował Zieliński.Teraz w Legii Wdowczyk w Groclinie Liczka a w Wiśle??Czy rzeczywiście Klaus Topmoeler ( sory za literówki, to trudny język :wink: ).To się jeszcze okaże ale nie uważam tego za dobry manewr


ODPOWIEDZ