Czy Juve jest bogatym klubem???

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
przemo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 3
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2003, 22:49

Juve zainteresowane Grygerą

Zarząd Juventusu spotkał się wczoraj z działaczami Sparty Praga w sprawie transferu Zdenka Grygery.

Prawy obrońca jest wyceniany na 3.5 miliona euro i jeśli umowa dojdzie do skutku podpisze pięcioletni kontrakt wart około milion euro rocznie.

Transfer zależy od tego czy Juve zdoła sprzedać Marcelo Salasa.
Nasuwa mi sie takie pytanie czy bvez transferu Salasa nie mamy kasy nawet na Grygere :?: :evil: to bez sensu. Real kupuje Milan tez a my? nikt nie mówi o kupnie Beckhama ale tzreba kupic jakas gwiazde a jedyne co robi Moggi to zaprzecza kolejnym plotkom :!: :evil: Kur.. jak on mnie wkurza...


KUPIĆ RONALDINHO!!!
MatJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 listopada 2002
Posty: 10
Rejestracja: 24 listopada 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2003, 22:57

Ja tam podziwiam Juve za ich rozwagę w dokonywaniu spektakularnych transferów. Widziałes jak skończyło Lazio??? Poza tym wierze że Juve ma właściwie wszystko, zeby wygrac LM. Mamy genialnego stratega M.Lippiego, świetnych piłkarzy na praktycznie każdej pozycji. Juve zawsze bedzie sie liczyło bo to drużyna rozważna, mądra. samemu możemy wypromowac jakiegos słynnego kocura. Nie musimy kupowac Bekhama czy figo. Wierze w Miccoli, Maresce. Chociarz z drugiej strony moznaby w ymienic Treze na np: Crespo czy mutu , adriano.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2003, 23:17

Ogólnie ciesze się,że Juventus rok w rok nie kupuje wielkich gwiazd,ale to juz lekka przesada.Kosmedyczne zmiany sa przydatne i wydaje mi sie że Juventus stac na takowe.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
hajdix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2003
Posty: 98
Rejestracja: 07 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2003, 23:34

Juve napewno ma kase ale woli uważać Fiatowi ostatnio słabo idzie a Moggi wychodzi z takiego założenia że po co ma kupować gwiazdy i tak dochodzi do finału LM a pozatym ma dobrych zawodników wypożyczonych np: Miccoli, Maresca dobrze zrobią jak kupią Zdenka Grygera bo Czeska szkoła jest dobra kupiś jeszcze Jankulovskiego i wystarczy


haJdiX

*****Tu Sei La Squadra del Cuore *****
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2003, 13:03

MAJĄ KASE ALE JAK NIE SPRZEDAJĄ SALASA NIE BĘDZIE NOWYCH OTO IM CHODZI


JESTEM OSZUSTEM
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 07:33

A co Juve ma sobie kupować co roku same gwiazdy jak REal ? I wtedy to dopiero nie beziemy mili kasy na nikogo, według mnie krytykowanie Moggiego jest bezpoctawne a w zeszłym roku Juve nie kupiło sobie rzadnej gwiazdytylko mało znanego Camoranesiego. I co ? Zdobyli scudetto z ogromną przewagą nad rywalami, oraz dotarło do finału ligi mistrzów.
Ja ufam Moggiemu bo on dobrze wie co robi, pewnie po tym jak się skończy sezon 2003\04 to będziecie go chwalić za jego politykę transferową.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 11:26

przemo pisze: Nasuwa mi sie takie pytanie czy bvez transferu Salasa nie mamy kasy nawet na Grygere :?: :evil: to bez sensu. Real kupuje Milan tez a my? nikt nie mówi o kupnie Beckhama ale tzreba kupic jakas gwiazde a jedyne co robi Moggi to zaprzecza kolejnym plotkom :!: :evil: Kur.. jak on mnie wkurza...

Nie chodzi o pieniądze. Gryger jest kolejnym piłkarze spoza Unii Europejskiej i jeśli nie odejdzie Salas nie będzie miejsca dla Zdenka.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 16:38

Juventinho napisał:Nie chodzi o pieniądze. Gryger jest kolejnym piłkarze spoza Unii Europejskiej i jeśli nie odejdzie Salas nie będzie miejsca dla Zdenka.



No i właśnie o to chodzi --podobne zjawisko można zaobserwować w krajach które nie należą do UE.Szefowie starają się mieć jakąś tam ograniczoną ilość zawodników którz nie mogą występować razem w danej ilości(według CM'a 3)na boisku.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 17:36

maja kase i to full albo jeszcze wiecej !!!!!!!! om o to chodzi ze zdenek jest zpoza unii i wlasnie trzeba sprzedac kogos zeby sie zrobilo miejsce dla zdenka i wybrali sobie salasa !!!!!


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 17:43

Bardzo cenię Moggiego za rozważność w sprawach finansowych...


Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 19:48

heh
juve ma kasy jak lodu i jeżeli bedzie prowadził rozsądną politykę fiskalną(ale zawiało balcerowiczem :D ) to będzie gites


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 19:54

Juventus czy ma kase?? :shock: :shock: Oczywiscie ze ma ma duzo kasy :-) Tylko musi ja dobrze zarzadzac kupowac dobrych zawodnikow sprzedac tych slabszych ladnie nam stadion wyremontowac (i zmienic koszluki :/) Juve ma wiele pieniedzy tylko albo je kisza albo nie wiedza na co wydac;-)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2003, 22:00

JUVENTUS ma kasy powyzej uszu! Ale to nieznaczy, że ma beznsesownie wydawać. Pan Moggi wie co robi. Skoro są potrzebne kosmetyczne zmiany takie zrobi. Pieniądze tu niegrają roli tylko trzeba nimi rozsądnie rozporządzać i będzie ok.


Obrazek
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 09:56

Moggi jest bardzo inteligentnym facetem i naprawde wie co robi.Jak narazie jego polityka sie sprawdza i oby tak dalej.


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2003, 13:48

nie są biedni poprostu zal im wydawac kasy na nowych pilkarzy :twisted:


ODPOWIEDZ