Wyjazd na Mistrzostwa Świata !!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
malas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2003
Posty: 47
Rejestracja: 18 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 18:11

Najwyższy czas, aby myśleć nad wyjazdem na MŚ. Kto był by zainteresowany jechać na mundial? Jeżeli było by duża ilość chętnych to można by zorganizować wyjazd na przynajmniej jeden mecz reprezentacji polski pisze o tym tak wcześnie gdyż większość z nas pewnie nie zorganizuje takiej gotówki przykładowo w miesiąc. Grupowy wyjazd autokarem by wyszedł taniej niż jechać na własną ręke. Tutaj mam pytanie do moderatorów bardziej wtajemniczonych, którzy organizują takie wyjazdy na mecze zagranice ile mniej więcej kosztowałoby wynajęcie autokaru?

Co wy na to :?:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:22

Bardzo ciężko będzie dostać wejściówki na mecze. Sprzedaż biletów została podzielona na 3 tury. Pierwsza już się odbyła i mimo tego, że była w ciemno (nie wiadomo jakie zespoły wejdą do finałów, jakie będą grupy) to po bliety zgłosiło się kilkakrotnie więcej kibiców niż było dostępnych wejściówek :shock: . Nie wystarczyło zgłosić chęci kupna, trzeba było mieć również szczęście w późniejszym losowaniu, kto te bilety dostanie :shock: . Druga tura przewidziana jest po losowaniu grup (9 grudnia) i prawdopodobnie wtedy najwięcej ludzi będzie chciało kupić bilety. Więc życzę szczęścia :roll: . Na razie martwię się o to czy uda mi sie te finały obejrzeć w TV. Polska oprócz Albanii to jedyny kraj z Europy, który nie kupił praw do transmisji finałów. Niemiecka firma chce 20 mln Euro, TVP jest skłonna zapałcić połowę te sumy. Ciekawe co na to Polsat :? .


:roll:
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 19:35

ja się wybieram, ale raczej ze znajomymi. tylko cięzko sie zdecydować czy na mecz polski czy na mecz włoch...


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2005, 20:06

bobryt pisze:ja się wybieram, ale raczej ze znajomymi. tylko cięzko sie zdecydować czy na mecz polski czy na mecz włoch...
Ja na twoim miejscu pojechałbym na Italiańców...
Diego pisze:Polska oprócz Albanii to jedyny kraj z Europy, który nie kupił praw do transmisji finałów
Te informacje wzbudzają we mnie chęci rozerwania szefów TVP.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2005, 21:18

Czy ktoś jest zorientowany jak będzie wyglądała organizacja wyjazdów na Mistrzostwa Świata? Chodzi mi tu o agencje, które zajmują się tym zawodowo. Agencje turystyczne organizują wyjazdy na MŚ zapewniając miejsce, pobyt i bilety na mecze reprezentacji Polski. Widziałem rózne ogłoszenia, jednak wcześniej nie przywiązywałem do tego większej uwagi, ale teraz, gdy zapewniliśmy sobie grę w finałach, czas o tym myśleć na poważnie.

Druga sprawa, to sprawa biletów. Bardziej skomplikowana, bo nie wiadomo na jakich stadionach i z kim będzie grała Polska, więc nie mozna kupic biletów w ciemno. Agencje będą o tym informowane i będą posiadac bilety, oczywiscie za odpowiednią odpłatą.

Jeśli ktoś ma jakiś kontakt lub wie gdzie moge znaleźć takowe agencje prosze napisać. Osobiscie jutro ide popytać u mnie w mieście i w okolicach, może akurat coś się trafi.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 5
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 października 2005, 15:32

niestety nie udało mi sie otrzymac bilecikow w 2 pierwszych turach :płaczę: ... znajomi z pracy podostawali ... (jeden farciarz nawet ma dwa!!!). Niestety pozostaje tylko PZPN :angry: ... jezeli tylko sie załapie to na bank jadę. W gre wchodzi wypad samochodowy ...


BUŁA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 20
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 18:39

Mistrzostwa sie zblizają a z biletami ciezko.... A nawet bardzo ciezko... Moze ma ktos jakieś inne pewne źrodło oprocz losowania na PZPN i FIFAWORLD... Mam kilka kont ale i tak szanse pewnie sa mizerne.. Ale moze ktoś mam jakies tajemnicze źrodło??


"Nasze barwy chwały, zawsze bedą ślnić.." FORZA JUVE!!!
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 19:24

JuveFanik pisze: P.S Mam nadzieję, że jakimś trafem mnie wylosują na ten mudial i będe na jakiejś wielkiej imprezie sporotowej bo skoro jest okazja to czemu by nie pojechać? Jak mnie wylosują (nie kracz!!) to problemy będą z transportem i z noclegiem... raczej z tym drugim będzie mniej problemów...
P.S Wkurzyłem (żeby nie powiedzieć gorzej) się na PZPN który znacznie utrudnił zdobycie biletów, tak jakby robił to na złość żebyśmy nie pojechali!!
ja tez zamowilem bilety lecz na mecz Polska Ekwador do Hannoweru , cena biletu to 35 Euro, najtanszy zamawialem :doh: Szkoda ze przez PZPN mozna zamowic conajwyzej dwa bilety. Szansa na dostanie biletu jest bliska zeru. Jak prawiena kazdy mecz przypada dla polskich fanow kolo 3500 biletow. Stadiony mieszczace po kilkadziesiat tysiecy a na nich tak mala grupka polskich fanow. Gelsenkirchen Veltins Arena miesci 62 tysiace, Signal Iduna Park w Dortmundzie 80 tysiecy oraz AWD Arena w Hanowerze 49 tysiecy. A lacznie dostalismy kolo 10 tysiecy biletow. Dla mnie jako polaka to jest naprawde hanba taka mala ilosc na tyle miejsc na stadionie :cry:


Obrazek
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 19:36

Mój ojciec został wylosowany ma 2 bilety na mecz POLSKA-NIEMCY!
Więc ja jade na ten mecz na 100%.Po za tym mój ojciec pracuje w Dortmundzie.Jest też zapisany na Czechy-Włochy ale wątpie aby został wylosowany


JESTEM OSZUSTEM
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 19:59

JUVEFANE_10 pisze:Mój ojciec został wylosowany ma 2 bilety na mecz POLSKA-NIEMCY!
Więc ja jade na ten mecz na 100%.Po za tym mój ojciec pracuje w Dortmundzie.Jest też zapisany na Czechy-Włochy ale wątpie aby został wylosowany
bardzo ciekawe jak losowanie biletow mistrzost swiata na pzpn jest 9 lutego :think: a mecz wlochy czechy jak sie niemyle jest na aol arena w hamburgu :think: Jak dostales tak szybko bilety :?:


Obrazek
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 20:46

Chciałbym pojechać na tak wielką imprezę sportową jak MŚ w piłce nożnej. Już miałem próbować zdobywać bilety na mecz Włochy-Czechy w Hamburgu (mam tam ciocię więc z noclegiem nie ma problemu). Mój tato nawet chciał jechać chociaż za sportem nie przepada. Mówił cały czas, że pojedziemy, a teraz, że nie. A ja tak chce. :(


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
Przemo90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2004
Posty: 470
Rejestracja: 24 marca 2004

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 20:50

Znajomy mojego ojca jest wice prezydentem Odry Wodzislam, ma 3 bilety, tylko ze po jednym na kazdy mecz polakow, troche kiszka bo chce jechac z kims na jeden mecz, wiec stara sie zamienic z kims bilety aby mogl mi odstapic dwa bilety na mecz Polska-Niemcy, zobaczymy co z tego wyjdzie, licze ze sie uda i wtedy nawet sesja nie przeszkodzi mi w wyjezdzie na ten mecz


Obrazek

"Dla Juventusu zwycięstwa nie są rzeczą ważną. Dla Juventusu zwycięstwa to jedyne, co się liczy" ~Giampiero Boniperti~
Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2006, 21:52

Damianinho pisze:
bobryt pisze:ja się wybieram, ale raczej ze znajomymi. tylko cięzko sie zdecydować czy na mecz polski czy na mecz włoch...
Ja na twoim miejscu pojechałbym na Italiańców...
Jak na Italiańców..:!: panowie musimy byc patriotami, Polakami... Nik nie powinien miec takiego dylematu... Oczywiscie, ze Polska musi byc na pierwszym miejscu.. :-D


Obrazek
ODPOWIEDZ