Pro Evolution Soccer - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

FIFA 2006 VS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !!! KTÓRA Z TYCH GIER JEST LEPSZA ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 10:33

paku pisze:..ale powtórze po raz kolejny, gra która jest niby świetna nie potrafisobie zalatwic licencji klubów, zawodników, nie powiecie mi ze gdy gracie w PES`a to gdy widzicie ze biegnie jakis "Natret" to nie psuje calego klimatu gry. Ja miałem takie odczucia.
ILE RAZY MOZNA POWTARZAC:
W PES SA LICENCJE NA KLUBY..!.
:evil:

Kto wam takich bajek naopowiadal?Natret to byl moze i w PES3,ale ze jestem operatywny i potrafie korzystac z neta to zniknal po 3 dniach grania.Od czwartej czesci sa licencje na najwazniejsze ligi i wiekszosc reprezentacji.

paku - jasne ze kazdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo,dla mnie mozecie sobie grac nawet w "Krolewne sniezke".Nie planowalem brania udzialu w tej dyskusji bo w sumie tez uwazam ja za bezcelowa.Ale po prostu nie wytrzymuje jak ktos wypisuje takie brednie na moja ulubiona gre nie majac o niej pojecia...a wlasnie Ty i Paolo tak robicie.


Skierosiek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 49
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 12:10

PES moim zdaneim bije na głowę Fifę-pamiętam jak ostatyni raz odpaliłem Fifę, chyba 2003 albo coś koło tego..i pierwszy mecz Polska Ukraina...strzał Szewczenki z połowy i piłka turla się do Dudka , Dudek się schyla i...dostaje dziurę i przegrywam 0-1..po 10 minutach w grze..kopia poprzedniej bramki..i wtedy podziękowałem symulacjom piłki nożnej..

Dopiero kiedy kumpel pokazał mi starego ISS'a zobaczyłem jaki może być miód gry w piłkę nozną na kompie(oczywiście przez emulator)...

Wiem że to może nikogo nei przekonać ale PES naprawdę ma w sobie to coś..Fifa ciągle go goni ale zawsze zbyt duzo brakuje by zagrozić pozycji PES'a

A Fifie gratuluję fanów..to chyba już wymierający gatunek ;-)


Życie jest jakie jest ...ale zazwyczaj jest do dupy..
stefan24786

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 czerwca 2005
Posty: 12
Rejestracja: 09 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 14:00

Dajcie linka do tego patcha pes5 co mozna grać juve plizzzzzzz :ball:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 14:02

white_wolv pisze:
paku pisze:..ale powtórze po raz kolejny, gra która jest niby świetna nie potrafisobie zalatwic licencji klubów, zawodników, nie powiecie mi ze gdy gracie w PES`a to gdy widzicie ze biegnie jakis "Natret" to nie psuje calego klimatu gry. Ja miałem takie odczucia.
ILE RAZY MOZNA POWTARZAC:
W PES SA LICENCJE NA KLUBY..!.
:evil:

Kto wam takich bajek naopowiadal?Natret to byl moze i w PES3,ale ze jestem operatywny i potrafie korzystac z neta to zniknal po 3 dniach grania.Od czwartej czesci sa licencje na najwazniejsze ligi i wiekszosc reprezentacji.

paku - jasne ze kazdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo,dla mnie mozecie sobie grac nawet w "Krolewne sniezke".Nie planowalem brania udzialu w tej dyskusji bo w sumie tez uwazam ja za bezcelowa.Ale po prostu nie wytrzymuje jak ktos wypisuje takie brednie na moja ulubiona gre nie majac o niej pojecia...a wlasnie Ty i Paolo tak robicie.
Wiesz, ja mam taka zasade, jak nie wiem nic na dany temat to nie pisze, a jezeli pisze w tym temacie to znaczy ze troche wiem na temat PEs`a choc napewno nie tak jak Ty. Prawda PES ma licencje na Kluby, zauwazylem, mój bład, przyznaje sie. Tak naprawde do pełnej oceny bede musial sobie zagrac w PES`a 5 i wtedy moje porównanie będzie miało sens. Każda gra ma swoje plusy i minusy, możemy tak dyskutowac podawac argument przeciwko argumentowi która gra lepsza, każdy gra w to na co ma ochote. A w PES`a grałem z kumplem, dość długo całymi nocami przed kompem. (Ps. kumpel wyszedl z grupy majac na koncie 2pkt a ja maja 5 nie wyszedłem :prochno: )

Pozdrawiam

EDIT:
Skierosiek pisze:PES moim zdaneim bije na głowę Fifę-pamiętam jak ostatyni raz odpaliłem Fifę, chyba 2003 albo coś koło tego..i pierwszy mecz Polska Ukraina...strzał Szewczenki z połowy i piłka turla się do Dudka , Dudek się schyla i...dostaje dziurę i przegrywam 0-1..po 10 minutach w grze..kopia poprzedniej bramki..i wtedy podziękowałem symulacjom piłki nożnej..
Ostatni raz...Porównując gry zagraj w Fife 2006, zmienisz zdanie nam takich ekscesów jak w 2003 nie ma, ale to nie zmienia faktu iż 2003, tak jak 2000 to porazki panów z EA Sports, Natomiast 2006 jest porywająca ze względu choćby nawet na tryb menadżerski, nie wiem jak jest w PES`sie 5 ale jeżeli jest cos podobnego to chyle czoła. W fifie 2006 pojawiła sie Polska liga, tylko troche niedopracowana jest gdyż, m.in Żurawskiego w Wiśle juz nie ma, tak jak Dudki z Amicy który ciągle gra w tym klubie. Z tego co sie orientuje tranfser Żurawia był duzo później niż Dudki, jesli nie to prosze mnie poprawić ;)

I znów, Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 18 października 2005, 14:07 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 14:02

white_wolv pisze:.Ale po prostu nie wytrzymuje jak ktos wypisuje takie brednie na moja ulubiona gre nie majac o niej pojecia...a wlasnie Ty i Paolo tak robicie.
Tak samo my "nie mamy pojęcia" (cokolwiek to oznacza) o PES jak większość z Was o FIFIE, więc proponuję zakończyć tą głupią polemikę.

Żaden z Was nie przekona mnie do chińskiej piłki, a ja i reszta fanów gry EA nie przekonamy Was do serii FIFA. Na ten temat można dyskutować tak długo jak o porównaniu DP i Zlatana - "którzy lepszy".

Jak zwykle dużo hałasu, nerów, wzajemnego dogryzania a i tak każdy zostanie przy swojej ulubionej grze ...

Pozdrawiam & OT :whistle:


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 14:05

Ja zagłosowałem na PES 5. Zawsze od kiedy pamiętam była to lepsza gra od FIFY. W Fife grałem począwszy od '98 a w ISS PRO też grałem w wersje '98:D. I juz wtedy PES było dużo, dużo lepsze.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 15:46

Paolo_Rossi_1982 pisze:Żaden z Was nie przekona mnie do chińskiej piłki, a ja i reszta fanów gry EA nie przekonamy Was do serii FIFA.
Nie do konca tak jest wiele osob ktore zagraja po tych namowach po raz pierwszy w PES 5 i przekonaja sie do nie go. Masz racje co do fanow PES'a ich sie nie da przekonac do gorszego produktu :)


Offsik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2005
Posty: 16
Rejestracja: 01 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 15:54

kiedy premiera 5???

był podany w drugim watku o pes a w ogole mozna znalezc na kazdej stronie o grach ta wiadomosc. 28 październik. Kornknot


Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 16:13

Widać że Pes5 wymiata w ankiecie :D takiego wyniku sie spodziewałem, faktem jest że fifa2006 jest do bani .... i większość przyzna mi racje, w Pes5 nie było jeszcze żebym jakąś bramke strzelił tak samo jak poprzednią, niestety w Fifie zdarzało mi sie to często ..... więc komentarze przyjąłem pozytywnie... pozdrawiam fanów FIFY i PES5 każdy gra w to co mu sie podoba.... TERAZ CHCIAŁBYM ŻEBY WSTAWIAĆ LINKI DO POBRANIA PES5 FULL VERSION NA PC .... premiera za 3 dni :wink:


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 16:37

Wielkimi krokami zbliża sie premiera Pro Evollution Soccer 5 . Ta gra to jednoglosnie najlepszy pilkarski symulator. FIFA 06 chce przypominac PES'a lecz moim zdaniem wystarczy w FIFE poprawic jedne błąd który mi sie bardzo niepodoba . Niepodobaja mi sie akcje sam na sam bramka zawsze wpada tak samo w Pesie tego niema . W Fifie jest za duzo bramek z główki i nieraz pilka wpada do bramki i gola niema . Pro Evollution Soccer 5 moim zdaniem jest duzo lepszy od Pro Evollution Soccer 4. Grałem narazie tylko w Demo ktore mi sei bardzo podoba. Bardzo realistycznie wygladaja stale fragmenty gry wykonywane przez pilkarza Realu Madryt Davida Beckhama :bravo:


Obrazek
qba86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 18
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 16:54

moim zdaniem gra wszechczasow byla by gra taka
-włączam jest menu fify a jak gram to pes
w fifie stawia sie na gadżety takie jak sponsorzy albo karirea a w pesie na gre


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 17:43

Ech, ta wasza ankieta była niepotrzebna bo już rodzą konflikty. Mnie osobiście to już wszystko nudzi. Ileż to widziałem już podobnych tematów na różnych forach... :angry:
To tak jak np z Morrowindem i Gothickiem, jedni mówią, że lepszy jest ten a inni że tamten...
Fifa już od wielu lat gości na domowych PC-tach, PES jest przy tej pierwszej dość młody na scenie domowych blaszaków, więc wielu poprostu z przyzwyczajenia zostaje przy Fifie i im ona wystarcza. Wielu fanów PES miało już wcześniej konsole i zostaje przy grze Konami.
I jedna i druga ma swoje wady i zalety i już tylko od gracza zależy czy je akceptuje czy nie :!:
TO WSZYSTKO ZALEŻY OD GUSTU GRACZA :!:
I to wy uważacie się za znawców :?: Wasze kłutnie są dziecinne :!:
Ja jak ktoś pyta co wole odpowiadam: Gram i wole Fife, jednak myśle, że PES jest też dobrą grą tylko, że nie dla mnie...

Należy szanować obie te gry bo obie są dobre :!: Należy uszanować ciężką prace ludzi z EA i Konami - napewno wszyscy się starali...

Proponuje zamknięcie tematu...


T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 17:52

Ja nieoddałem głosu wcale bo nie biore udziału w ankietach :smile: ale że jestem fanem Pesa to wypowiem się:
No więc gram w fife chyba już 4sezon i fifa jest co roku lepsza ale coś jej brakuje :prochno: natomiast bede grał fife jeszcze przez kilka dnia ponieważ czekam na tego wyśnionego pesa :dance: fife idzie w zapomnienie a pesa hmm... to bedzie masakra znowu zarwane noce :bravo:


ramza

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 8
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2005, 18:39

Ja krotko i na temat. W serie ISS/PES gram od roku '98, tak samo jak w FIFE. Moje prywatne, obiektywne zdanie (zeby nikogo nie urazic, bo widze niektorzy tu sa nadwrazliwi) jest takie, ze piłka KONAMI jest lepsza. Od 1999 do 2003 roku FIFA byla cienka po prostu, od edycji 2004 jest lepiej i teraz mozna powiedziec, ze w 06 gra sie przyzwoicie. Powtarzam - gra! Nie miesza w taktykach czy odkrywa ukryte smaczki itp. Jednak PES nadal jest lepszy pod tym wzgledem. Tyle ode mnie.
Żaden z Was nie przekona mnie do chińskiej piłki
No pieknie sie sam podsumowałes, gratulacje normalnie...


Obrazek
Bimbo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 40
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2005, 14:44

Lord_ Juve pisze:Ech, ta wasza ankieta była niepotrzebna bo już rodzą konflikty. Mnie osobiście to już wszystko nudzi. Ileż to widziałem już podobnych tematów na różnych forach... :angry:
To tak jak np z Morrowindem i Gothickiem, jedni mówią, że lepszy jest ten a inni że tamten...
Fifa już od wielu lat gości na domowych PC-tach, PES jest przy tej pierwszej dość młody na scenie domowych blaszaków, więc wielu poprostu z przyzwyczajenia zostaje przy Fifie i im ona wystarcza. Wielu fanów PES miało już wcześniej konsole i zostaje przy grze Konami.
I jedna i druga ma swoje wady i zalety i już tylko od gracza zależy czy je akceptuje czy nie :!:
TO WSZYSTKO ZALEŻY OD GUSTU GRACZA :!:
I to wy uważacie się za znawców :?: Wasze kłutnie są dziecinne :!:
Ja jak ktoś pyta co wole odpowiadam: Gram i wole Fife, jednak myśle, że PES jest też dobrą grą tylko, że nie dla mnie...

Należy szanować obie te gry bo obie są dobre :!: Należy uszanować ciężką prace ludzi z EA i Konami - napewno wszyscy się starali...

Proponuje zamknięcie tematu...
a może sie poprostu nie odzywaj .... :| jeżeli ci sie temat nie podoba to go nie czytaj i pooglądaj sobie Pszczułke Maje ... nam sie ten temat widocznie podoba skoro fani Fify jak i PES5 piszą tutaj ... ten temat nie jest stworzony jedynie żeby sobie przdąkać która lepsza tylko jak wyjdą obie gry wstawiać sobie tutaj różne dodatki .... ja polecam stronke www.socceraccess.com dużo jest tam na temat Fify i Pes ...


--
FinoAllaFine
--
20.04.2004 - 2996 forumowicz JuvePoland
--
ODPOWIEDZ