Polscy piłkarze

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto jest najepszym polskim piłkarzem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Eric-1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2005
Posty: 18
Rejestracja: 11 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 17:08

Tak sie zastanawiał który polski piłkarz jest najlepszy i postanowiłem zrobić taką małą ankiete. Ja osobiscie stawiam na Smolarka dla mnie jest to obecnie najlepszy piłkarz. A za pare lat moze byc z niego gwiazda>
Ostatnio zmieniony 12 października 2005, 15:57 przez Eric-1991, łącznie zmieniany 1 raz.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 17:15

No ja zaznaczyłem Jacka Krzynówka! Bo teraz on gra w dobrym klubie strzela ładne gole i jest naprawde teraz najlpeszym piłkarzem Polski. Wachałem się czy czasem nie zaznaczyc Boruca albo Zuawskiego! Najbardziej jadenak mialem dylemat przed Borucem bo on jest teraz fantastyczny to jego chce kupic Arsenal gra w pierwszym składzie Celticu!

Forza Polska :lol:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 17:18

Bez chwili zastanowienia zaznaczyłem Maćka Żurawkiego. Ta kwestia nie powinna podlegać jakiejkolwiek dyskusji :P Biorąc pod uwage reszte kadry jest to piłkarz doskonały. Bardzo dobrze się stało, że przeszedł do Celticu gdzie moze zdobywać nowe umiejętnosci. Nie bede wymieniał wszytskich piłkrskich walorów Żurawia bo zostało to juz powiedziane w innych tematach. :D

Oczywiscie na słowa uznania zasługuje również: Boruc, Krzynówek i Franek


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 17:42

Ja zagłosowałem na Macieja Żurawskiego. W Celiku strzela dużo pięknych bramek i jest już znany jako Magic Żurawski. Myślę, że z Celtiku przejdzie do jeszcze lepszego klubu i będzie tam miał miejsce w podstawowym składzie. Ja cieszę się, że w reprezentacji mamy godnego zastępce Jerzego Dudka( jeszcze 2 lata temu był problem), który pogra w reprezentacji pare lat po zakończeniu jego kariery. Oczywiście mówie o Arturze Borucu.
Ostatnio zmieniony 11 października 2005, 20:47 przez Michael900, łącznie zmieniany 1 raz.


ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 17:58

A ja zaznaczyłem Ebiego. Wydaje mi się, że może on bardzo dużo osiągnąć co pokazuje swoją grą w Borusii. Jest młody i bardzo perspektywiczny. Może Krzynówek czy Żurawski są w tym momencie lepsi, ale poczekajmy jeszcze troche... Widze w nim polskiego króla boisk... Obym się nie przeliczył i oby jego kariera potoczyła się dobrym torem.


Obrazek
Obrazek
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 18:54

Zgadzam się z ForzaJuve_Adam czuje ze Ebi zamiesza jeszcze w Europejskim, Swiatowym futbolu i jeszcze będziemy z niego dumni :D Może podczas swojej kariery zachaczy o Juve? :D. "Pozyjemy zobaczymy".


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 19:19

Zaznaczyłem Ebiego Smolarka. Jego gra w pełni zasługuje na to by mówić, że jest najlepszym polskim piłkarzem, pozatym jest jeszcze młody i może być jeszcze lepszy, być może niedługo będzie gwiazdą światowego formatu i zobaczymy go na okładce fify 09 :-D


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 19:38

MIKI_900 pisze:Ja zagłosowałem na Macieja Żurawskiego. W Celiku strzela dużo pięknych bramek i jest już znany jako Magic Żurawski. Myślę, że z Celtiku przejdzie do jeszcze lepszego klubu i będzie tam miał miejsce w podstawowym składzie.
Sądze że z Celticu to on już do lepszego klubu nie trafi z jednej prostej przyczyny a mianowicie wieku.Gdyby jego kariera potoczyła się szybciej i wyjechałby z Polski jakieś 3 lata temu to owszem mogłoby się tak stać.

A co do tematu to uważam że na obecną chwilę najlepszym piłkarzem jest Żurwaski.W Celticu spisuje się dobrze, gra ładnie dla oka i jest jednym z ważniejszych ogniw reprezentacji.Ale chciałbym również zaznaczyć że kiedyś Smolarek zajmie jego miejsce na tej pozycji ponieważ chłopak ciągle sie rozwija i gra w naprawde dobrej drużynie w której ma się od kogo uczyć.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 19:46

Nie ma co tu duzo mysle moim zdaniem do tej Polskiej plejady gwaizd nalezy jeszcze Szymkowiaka i naprawde oni wszyscy sa bardzo dobrzy. Obecnie Chyba jest Boruc zawsze gra i pokazuje niezwykla forma, a ogolnie to wydaje mi sie ze jednak Krzynowek bo juz od kilu sezonow pokazjue piekna pilke w bundeslidze. Zreszta trudno jest porownywac napastnikow z bramkarzami. czy inne pozycje ze soba :-D ale mysle ze to co napisaelm jest najbardziej trefne


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Cube - fan Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 191
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 21:51

Chyba co niektórzy zapomnieli o Dudku, który miał ogromy wkład w wygraniu Ligi Mistrzów przez Liverpool. :snooty: Ja zagłosowałem właśnie na niego. :D


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2005, 21:56

Obecnie najlepszy jest chyba Ebi Smolarek i Artur Boruc...prezentuja równą wysoką forme we wszystkich meczach,Zurawski ma mecze swietne ale zdaża sie sie ze jest wogole niewidoczny.Krzynówek jest po kontuzji wiec niewiadomo jak bedzie grał.Co do Smolarka to jest młody i kiedys bedzie liderem naszej reprezenatcji,zycze mu tego i oczywiscie na niego zagłosowałem :D . i jeszcze jedno do ankiety dodał bym jeszcze Kamila Kosowskiego, ostatnio prezentuje sie naprawde niezle i widac ze wraca do formy :D


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 14:45

Niby nie mamy w Polsce wielu wspaniałych zawodników, ale gdy oddawałem swój głos w ankiecie miałem naprawde wielki problem.
Jeszcze kilka miesięcy temu bez wątpliwosci zaznaczyłbym Jurka Dudka - z polskich piłkarzy w ostatnich latach on zdobył zdecydowanie najwiecej. Jednak ostatnio stracił miejsce w Liverpoolu, do tego doszła kontuzja i powoli zaczynam sie obawiać, że Kariera Dudka powoli się konczy. Obym sie mylił.
Oddałęm swój głos na Ebiego Smolarka. Przede wszystkim dlatego, że widze w nim wielki potencjał. Swoja wilka klase pokazywał juz grając w Feynordzie, jednak nie znajdywał uznania u trenera reprezentacji. Przejście do Borusii było fantastycznym krokiem. Pewne miejsce w jedenastce, wspaniała forma. Wkoncu pokazał się w reprezentacji i odrazu okazał się niezbędnym ogniwem. Niech rozwiją sie tak dalej, a za kilka lat może byc naprawde wielkim zawodnikiem.
Kariera przed nim, oby jej nie zmarnował.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 15:30

Dziwne ze nie ma w tym zestawieniu Grzesia Rasiaka :prochno:
Zaznaczyłem Ebiego, ale Zurawski był blisko, przeważyło wysokie wyszkolenie techniczne (jak na Polskę) i chęć gry 1 na 1, którym dysponuje Smolarek. Myślę ze nie ma się co podniecać "bardzo dobrym" klubem Krzynówka, gdyż Bayer to średniak, jak nie gorzej. Krzynówka nie znaznaczyłem/brałem pod uwagę również dlatego, że nie wkłada on serca w mecze kadry, jedyne co robi to poda do tyłu lub zrobi nieudaną kiwkę, plus, który posiada to umiejętność strzelania bramek nawet jak gra słabo. (oczywiście mówię tu tylko o grze w kadrze, choć w 2-meczu z Liverpoolem też zagrał bardzo słabo)


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 15:34

Przykro mi, ale nie potrafię wytypować najlepszego polskiego piłkarza. Należy zauważyć, że większość z nich wychowała się zza granicą i są dziećmi zachodnich trenerów i z polskością mają co raz mniej do czynienia :doh:

Zawsze sceptycznie podchodzę do polskiej piłki nawet przy największych sukcesach. Ogromną złość powoduje we mnie postać Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Michała Listkiewicza, który udaje, że jest wszystko ok a tak naprawdę jest bardzo źle :cry: Sorki, ale uważam, że dostanie sie na Mistrzostwa Świata to wypadek przy pracy. Jaki jest stan polskiej piłki pokazały nasze kluby w europejskich pucharach...


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2005, 15:42

mJaUcViEej pisze:Przykro mi, ale nie potrafię wytypować najlepszego polskiego piłkarza. Należy zauważyć, że większość z nich wychowała się zza granicą i są dziećmi zachodnich trenerów i z polskością mają co raz mniej do czynienia :doh:
Z piłkarzy wymienionych w ankiecie tylko Ebi wychował sie zagranicą...a wszyscy inni w Polsce i dopiero niedawno wyjechali,poza Krzynowkiem który wyjechał troche wczesniej....

A co do tej ankiety to brakuje w niej paru graczy :!: Przede wszystkim Szymkowiaka...od czasu jak pszeszedł do Trabznonsporu gra swietnie, i Sobolewskiego, najlepszego piłkarza polskiej ligi... :D


ODPOWIEDZ