Mariusz Pudzianowski Mistrzem Świata po raz trzeci!!

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
gonzo

Interista
Interista
Rejestracja: 26 listopada 2004
Posty: 29
Rejestracja: 26 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 18:56

PABLO pisze:wszystko bral lacznie z efidryna i hormonem wzrostu
Mi sie wydaje ze Twoj kolega ma jakiś zal do Pudzianowskiego i dlatego wyglasza takie tezy. Gdyby Pudzian sie szprycowal to by w zadnych zawodach nie wystartwoał.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 19:24

lol sterydy mozna wykry po roznym czasie a on ma zawody gora 3 razy w roku. a najdluzszy steryd utrzymuje sie chyba pol roku.
wez sobie zobacz na jego lape on ma cos kolo 60 a na odzywach miec taka lape jest niewykonalne a co do kolego to on jest przyjacielem pudziana i on opowiada jak sobie strzaly laduja i takie tam


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 21:30

lol sterydy mozna wykry po roznym czasie a on ma zawody gora 3 razy w roku. a najdluzszy steryd utrzymuje sie chyba pol roku.
Wychodzi na to, że badania przeprowadza się rok po zawodach...A wtedy u Pudziana nic nie wykryją, bo po takim czasie jest już "czysty" :doh: Fajnie...

A mi się cały czas wydawało, że badania przeprowadza się w trakcie turniejów (przed, po...). Chyba że jest inaczej, to niech się ktoś wypowie.
Ale wtedy takie badania nie miały by przecież sensu :)


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 22:27

PABLO weź sie zastanów zanim coś napiszesz :? Z takimi głupotami to nie tutaj...

Po pierwsze- Pudzian nie staruje 3 razy w roku :rotfl: wystarczy logicznie pomyslec. Inni startują co 2 zawody a MAriusz niby co gorszy jest :prochno:

Po drugie- nie możliwe jest, że stosuje koksy :| po kazdych zawodach są pobierane próbki krwi :!:

Po trzecie- to że Mariusz jest taki duży nie oznacza, że zażywa cos(nielagalnego) na przyrost masy miesniowej. Takie same efekty mozna osiągnąć stosując odpowiednie odżywki i przestrzegając co do punktu odpowiedniej diety. Popatrz na mięśnie brzucha Pudziana- takiego kaloryfera sterydami nie osiągniesz :!:

Po czwarte- Ty i Twój kumpel macie jakieś kompleksy

Po piąte- nie masz zielonego pojęcia o kulturystyce :!:

P.S.
Wiecie może kiedy zawody z Chin będą pokazywane w Polskiej telewizji? Chciałbym najpierw zobaczyc jak Pudzian zwyciężał konkurentów i dopiero później wypowiedziec się co do kolejnego tytułu mistrza świata :P


dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 08 października 2005, 22:54

pffffff, każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o kulturystyce wie, że bez koksu NIE DA się osiągnąć tego co osiągnął Mariusz. Każdy kto sądzi inaczej niestety tylko udowadnia swoją niewiedzę :wink: Nic to jednak nie ujmuje jego sukcesom i szczerze mu gratuluję :) Sekret niewykrywalności koksów jest tylko w umiejętnym ich zażywaniu, stosowaniu odpowiednich specyfików w odpowiednim czasie, ot cała prawda :) Mimo to, nawet ze sterydami trzeba napraaaawdę ciężko pracować. Profesjonalny strong-man bez sterydów nie miałby NAJMNIEJSZYCH szans :| Taka jest gorzka prawda... Pozdrawiam znających się na rzeczy


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 01:05

del kasa pisze:Po drugie- nie możliwe jest, że stosuje koksy :| po kazdych zawodach są pobierane próbki krwi :!:
Hehe. A zawodnicy dawnego NRD na olimpiadach tez niczego nie stosowali. Grunt to duzo snu.
del kasa pisze:Popatrz na mięśnie brzucha Pudziana- takiego kaloryfera sterydami nie osiągniesz :!:
Samymi sterydami na pewno nie, wiadomo - trzeba bardzo duzo cwiczyc, ale 'sterydy' sa po to, zeby szybciej i mniejszym nakladem pracy osiagnac taki efekt.
del kasa pisze:nie masz zielonego pojęcia o kulturystyce :!:
Z tego co czytam to akurat musze przyznac, ze PABLO mowi wiecej rzeczy majacych sens.

A tak, zeby podsumowac - chyba dawidm napisal najlepiej na ten temat. A jak ktos sobie woli wierzyc w nieskazitelnego 'Pudziana' czy Swietego Mikolaja, no coz :|


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Trebor87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 01:29

del kasa pisze: Takie same efekty mozna osiągnąć stosując odpowiednie odżywki i przestrzegając co do punktu odpowiedniej diety.

Nigdy za pomocą suplementów nie osiągniesz takich samych efektów jakie daja sterydy.
del kasa pisze:
Po trzecie- to że Mariusz jest taki duży nie oznacza, że zażywa cos(nielagalnego) na przyrost masy miesniowej.
No pewnie, że nie on Jedzie tylko na serkach wiejskich :lol:
RuTeK pisze: Moze poprostu Jedzie na HMB+Kreatyna+Odzywki !
Kazdy sportowiec uprawiajacy sporty silowe to bierze, to i nie tylko to...


Ja szczerze gratuluje Mariuszowi, naprawde niewiele osób wie jak wielkiego poswiecenia wymaga ten sport.

Aha i podpisuje sie pod slowami dawidm obiema "rencami".


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 09:28

del kasa pisze:PABLO weź sie zastanów zanim coś napiszesz :? Z takimi głupotami to nie tutaj...

Po pierwsze- Pudzian nie staruje 3 razy w roku :rotfl: wystarczy logicznie pomyslec. Inni startują co 2 zawody a MAriusz niby co gorszy jest :prochno:

Po drugie- nie możliwe jest, że stosuje koksy :| po kazdych zawodach są pobierane próbki krwi :!:

Po trzecie- to że Mariusz jest taki duży nie oznacza, że zażywa cos(nielagalnego) na przyrost masy miesniowej. Takie same efekty mozna osiągnąć stosując odpowiednie odżywki i przestrzegając co do punktu odpowiedniej diety. Popatrz na mięśnie brzucha Pudziana- takiego kaloryfera sterydami nie osiągniesz :!:

Po czwarte- Ty i Twój kumpel macie jakieś kompleksy

Po piąte- nie masz zielonego pojęcia o kulturystyce :!:

P.S.
Wiecie może kiedy zawody z Chin będą pokazywane w Polskiej telewizji? Chciałbym najpierw zobaczyc jak Pudzian zwyciężał konkurentów i dopiero później wypowiedziec się co do kolejnego tytułu mistrza świata :P
jak bys chcial to mam duzo pojecia stycznosc z kulturystyka mam od 7lat(mam 20lat obecnie) i trenuje z pudziana kumplem i powiem ci ze to nie jest sztuka ukryc sterydy w organizmie.poprosyu bierzesz odczekujesz pewien czas idziesz na zawody i jestes lepszy,silniejszy nie koniecznie zdrowszy.z tym pol roku to sa juz sterydy typu chormon wzrostu. a czy nie bylo tak ze o pudzianie nagle zrobilo sie cicho ??i zbacz sobie na jego lapy,zyly widac golym okiem. i mi powiesz ze to jest dzialanie odzywek ??poczytaj sobie zanim cos powiesz. bo ja dam sobie reke uciac ze pudzian cos bral bo mam na to dowody


KwiAtek dokladnie tak jest.zeby bylo szybciej.a i tak koles bedzie kaleka wiec co mu szkodzi, takie ciezary brac to tylko wozek i to wszystko. a sterydy typu oma,deka,meta,ceta,para znikaja z organizmu juz po okolo miesiaca wiec w czym problem?


dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2005, 13:41

Mimo wszystko możemy być dumni z Mariusza - wśród biorących koksy i tak jest najlepszy :wink: Ćwiczę już od ponad 2 lat, na sfd.pl (gorąco polecam) mam ponad 15 tysięcy przeczytanych artykułów i co nieco się orientuję. Zresztą nawet laik może łatwo stwierdzić że to nie efekt odżywek i supli (kreatyny, stacki itp. itd), choć pewnie i z tym Mariusz miał i ma styczność :-) Czytałem gdzieś że w wieku 14 lat wycisnął na ławce płaskiej 100 kg :shock: Także to nie jest tak, że jedynie doping uczynił go mistrzem. Świetna genetyka, morderczy trening i odpowiednie (nie zawsze legalne) wspomaganie uczyniły z niego mistrza, którym jest teraz 8) Pozdrawiam

BTW. Ktoś wie, czemu w MŚ nie brał udział np. Savickas, Virastiuk, Girard i reszta czołówki ??


ODPOWIEDZ